Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

річка Щирка

Рибні місця на річках, звіти
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: річка Щирка

» 14.05.2008 11:38 pm

Приїхав сьогодні пізно з роботи, повечеряв, а мала почала нити йдем на озеро рибку половим ;). Та кажу пізно, не хочеться, а вона ні в яку, каже що знає - буде клювати :)). Ну раз таке діло, думаю вийду з нею на пів годинки, вже десь 20:30 було. Прийшли на озерце, наше, а воно ще більше заросло, але бачу що мальок гуляє вовсю, і щучка де не де б'є. Пару раз кинув, в водорослі, бачу не вийде рибалки. Мала каже йдем на річечку (не знаю що вона там забула, ніколи там не клювало) . Кажу йдем...
Річчка - це початок Щирки що за Наварійською дамбою, Пару кидкив мікроджигом, відчув першу покльовку :)). Кажу малій зараз зараз, міняю твістерок на білш яскравіший (почало темніти), і почалось... Окуня косив як косою :)) Якщо за водорослі не зачепив з з закиду то була покльовка і окушок. Десь за 20 хв. зловив 5 окушків, і пару нереалізованих покльовок. Стало темно і мала занила додому. Щасливі показали улов Мамі і окушат відпустили в нову оселю підростати :). Коли відпускали в наше озерце я замітив дві сіточки екранчики, хтось поставив коли ми були на річечці, во сволочі. :twisted: Повбивав - би, і не бачив хто.... Ну то таке. Тепер думаю малу з собою всюди тягати на рибалку. Доречі такий вихід з нею на рибалку вже не перший раз :shock:

Solt

Повідомлення: 305

» 07.12.2008 07:33 pm

Там весною постійно шось клює,а вот професіонали Юра та Коля і Бодя :f1: на коропа сидять -привчили карпа на манку,та й снасті у них засекречені.Класно там .--дика природа

Ruba4ok

Повідомлення: 39

» 02.03.2009 01:14 pm

В суботу (28.02.09) їздили на Щирку нище с. Черкаси.
Погода була максимально наближена до новорічної (ураганний вітер, мороз і сніг стіною)... Результат безперервного 4-ригодинного спінінгування - один внятний удар на трьох, пару обривів на "корчах" + 4ри окуньки на вертикалку :? ...
З 11.00 - ховаючись від вітру, натрапили на місце із активною верховодкою - її і навалили за 2і годинки досхочу (на опариш).
Річка ще реально зимова - вода прозора, рівень низький...
3.jpg

Smutok

Повідомлення: 697

» 24.04.2009 02:31 pm

Сьогодні зранку в районі с.Дмитрів відвідали щирку.Річка дуже піднята, місцями розлита .Годинне перебуваня на ній було без результативним :? ,і після того як "зловили"сітку вирішили їхати додому :(

shpynt

Повідомлення: 49

» 01.06.2009 01:06 pm

Сьогодні річка спущена десь на 1 м.берегової лінії...Якого хрена хтось відкрив шлюзи-невідомо.Вся річка в водорослях,протягом 4 км десь 4-5 вікон для броска..Щука не гуляла,не била.Взяв 100 грам і про...1 вихід на попер.Десь в р-ні 300-400 грам.

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2207

» 05.06.2009 04:02 pm

Був 3-4,06 на річці вода в нормі навіть трохи піднята після дощів. Результат 1 плотва 150гр за два дні :( :shock:
А шлюзом бавляться коли набирають воду для млина.

lubomir

Повідомлення: 11

» 25.07.2009 11:04 am

Їздив учора на вечір розвідувати Щирку. Оскільки власного автотранспорта не маю, а кляті маршрутки заїжджають в усі можливі села Пустомитівщини і Миколаївщини, приїхав на місце - переїзд через річку біля села Вербіж - аж о 18.00 і часу мав мало (як згодом виявилось, насправді ще менше :)). Ловив на воблер Jaxon Ferox (класичне голографічне забарвлення) 6 см. Це був мій перший досвід спінінгової ловлі в таких маленьких річках, і скажу чесно - виявилось офігезно цікаво. Ось тільки здуру знову поїхав у шортах, тому ноги мої зараз нагадують фарш, а більшість часу була проведена не в риболовлі, а в боротьбі з кропивою :) І все ж вдалося витягти з першого ж глибокого місця на річці міні-щупачка та окунька, а потім і окуня пристойніших розмірів - грамів 250-300. Щоразу спрацьовувала проводка апстрім, риба брала впевнено. Приблизно о 19.45 я дійшов до місця, де в Щирець впадає рукав Зубри, і думав уже йти на маршрутку, але побачив, як трохи далі в розливі б'є хижа риба... Залип ще на півгодини, результат - обірвав на гілках воблер, запізнився на останню маршрутку, заїхав здуру до Великої Горожанки і півночі чалапав пішки на Львів))) В неділю, коротше, ще раз поїду.

otar

Повідомлення: 72

» 25.07.2009 11:53 am

мдя...Не дойшов ти до потрібних місць.А на тому відрізку щуки пристойної мало,а хащів і кропиви багато.Орудувати там треба взагалі спіном 1,6 м-бо всюди гілки.Їдь в любий магазин і купуй попер.Вона там зараз шо дурна на нього йде.правда розмір -100-250 грам,але виходів маса.Поперки найкраще 5-7см.Малишню тамтешню вже навчив ловити на волкер-так вони там чудеса роблять Даміковським буратіно.

ryvak
Львівський карповий клуб

» 25.07.2009 01:02 pm

Та їх там ціла бандейка.Крупняк там зараз не бере.Сьогодгні мене тягнули туди-я на Дністрі залишився.В р-ні Устя тої щирки на півгодини ходу.До Дроговижа нема чого йти там взагалі ні річки ,ні риби.Ловити можна від моста на 2 км вниз,потім пусто і аж в Усті від пасовиська до впаду в Дністер км 3 не більше.Щоб зрозуміти Щирку треба їхати в Черкаси.Там її км 7-9 різної.Якось виберемось..

ryvak
Львівський карповий клуб

» 26.07.2009 05:32 pm

ryvak правий в районі Черкас є щука гарна! Був у мене випадок коли спінербейт 18г разом з повідком пішов на підкормку :D
р.s. завжди радий скласти компанію

lubomir

Повідомлення: 11

Щирка)))

» 27.07.2009 02:17 pm

Був сьогодні там, і щось я в легкому офігінні. Топографічним кретинізмом ніколи не страждав, карту маю, хоч і не кілометрівку, гуглмепс дивився, але на практиці воно щось зовсім не те.

Якщо йти від переїзду у селі Вербіж, річка Щирка (чиста) тече собі й тече, і неподалік від залізничного переїзду перед селом Дроговиж зливається з Зуброю (каламутною). На картах це злиття не показане (є якийсь рукавчик чи канал), але воно є. Далі тече ОДНА річка з відносно каламутною водою, протікає через село Устя і впадає у Дністер у відомому місці біля відстійників. І вважається ця річка, я так розумію, Зуброю.

Якщо йти від шлюзів у селі Устя, де в Дністер має впадати Щирка, то бачимо нешироку і неглибоку водойму майже без течії (що зрозуміло з огляду на шлюзи), яка метрів за 200 роздвоюється. Ліворуч іде щось типу старого русла зовсім без течії, з купою корчів і глибинами від 10 до 30 см. Праворуч - каламутна канава шириною в 3-5 метрів і глибиною, як я зрозумів, метр-півтора. Ця канава тягнеться вздовж села, а потім теж роздвоюється; ліва її частина утворює глухий апендикс, права - завертає за село. Далі я вже не пішов, бо в тій канаві, як мені видалося, уловом могла бути хіба качка чи гуска.

Де Щирка у своїй легендарній нижній течії, я так і не зрозумів))) Угідь, у яких можуть водитися кількакілограмові (або навіть кількасотграмові) щуки у великих кількостях, я там ніде не знайшов, тому безрезультатно пополоскав приманки в Зубрі, яка так-сяк для того надавалася в окремих місцях. Прошу знавців наддністрянського краю відкрити мені очі)

otar

Повідомлення: 72

» 28.07.2009 12:05 am

:D :D :D ота канава без течії і є щирка-така мілка і заросша.З Зуброю вона не зливається.Впадає в Дністер коли відкривають шлюзи (верх по течії від мостьа м.500).Кільовки вже не проскакують.Проскакують тільки шпіндики 200 грам.Сьогодні були-бачили як місцеві засранці тягають шнурків і несуть додому. :evil:Ставлять сітки якісь дибіли.Туди треба їхати або весною або пізньою осінню.

ryvak
Львівський карповий клуб

» 18.10.2009 11:12 pm

Пройшов сьогодні по Щирці.Піднята десь на 2-4 м від кромки камиша (постійного краю).Так що провести приманку під камиш не виходило.Але можна спокійно кидати поверхневі (до 0.3 -0.5м) приманки по всій ріці.Хижак мовчав,на поворотах багато бєлі,мілкої.Ніхто її не ганяв.

ryvak
Львівський карповий клуб

» 10.11.2009 12:12 pm

Можете показати на карті в якому місці Щирка попадає в Дністер ?

dn.jpg

... варіант 1 чи 2 ?

Igor Sul

Повідомлення: 29

» 10.11.2009 02:28 pm

№1-щирка,№2-Зубра.

ryvak
Львівський карповий клуб