Незабаром відкриття фірмового магазину SHIMANO

Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Ходорів

Про озера і ставки Львівської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Каталог водойм по районам
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: Ходорів

» 18.08.2011 09:28 pm

Хто може дати інформацію по даному озеру за останні місяці....що там по рибі творится і по цінах??????

Аватар користувача
Or4uk
 
Повідомлення: 19
З нами з: 30.06.2009 05:19 pm
Звідки: Львів да мол з Сихова

Re: Ходорів

» 23.08.2011 01:08 pm

Доброго дня,були на відпочинку з сімєю на даній водоймі,жили у будиночку три дні за що дуже хотілось би ще раз подякувати Володимиру Мироновичу,та єгерям Віті та Василю.Тепер що до цін та риби,проживання 30гр рибалка також 30гр.Озеро гарне риби море налюбий смак,що саме головне що клює море задоволення. Ще гарне місце для полювання качка,лиска є так що поїду туда ще. Усім гарного відпочинку.

черчель
 
Повідомлення: 7
З нами з: 18.08.2011 02:17 pm

Re: Ходорів

» 23.08.2011 04:08 pm

черчель написав:Доброго дня,були на відпочинку з сімєю на даній водоймі,жили у будиночку три дні за що дуже хотілось би ще раз подякувати Володимиру Мироновичу,та єгерям Віті та Василю.Тепер що до цін та риби,проживання 30гр рибалка також 30гр.Озеро гарне риби море налюбий смак,що саме головне що клює море задоволення. Ще гарне місце для полювання качка,лиска є так що поїду туда ще. Усім гарного відпочинку.

а щозловили можете сказати , для більш точної інформації про рибалку в хрдорові

Bellicose
 
Повідомлення: 90
З нами з: 06.06.2009 01:59 pm
Звідки: Дрогобич

Re: Ходорів

» 23.08.2011 06:09 pm

Прошу вибачення спішив,ловили ми зі сторони будиночку на мостиках,правда заросло но віконця для удочки є багато,ловилась гарна плотва за лодонь,зранку щука малька ганяла любо дивитись,але брати нехотіла.По карпу є він там і дуже пристойний але його треба там ловити з іншої сторони там і глипше і немає водоростів,но нам сил нехватало так як приїхали трошки :booze: і ще з лодки зловили одного окуня на силікон до 500гр,красавчик.

черчель
 
Повідомлення: 7
З нами з: 18.08.2011 02:17 pm

Re: Ходорів

» 23.08.2011 10:57 pm

один знайомий непоганий карповик,поіхав туди з ночівлею,годував місце цілу ніч останій мостик біля площатки де стоіть металевий закинутий вагончик. Зранку прийшов місцевий рибак,якщо можна його так назвати (відставний якийсьтам начальник міліціі).Вимахував посвідченям,сказав що мостик його і він тут годує чуть не кожен день,і в наказовому тоні сказав скоренько змотатись,щоб небуло проблем.80% рибалок повні гав..юки які намагаються зіпсувати настрій .А ти заплатив за рибалку 30 гривних бо ми за рік туткай платимо 160гривнів.зараз прийде іван він туткай годує,так шо змотуйся і переходь звідси.час від часу заізджаю туди на протязі 10років село зовсім поряд.На рахунок єгеря і сторожів люди приємні і завжди чим зможуть тим допоможуть.Є карп,льящ,щука дуже пристойних розмірів.

roman10
 
Повідомлення: 18
З нами з: 02.03.2011 06:25 pm

Re: Ходорів

» 24.08.2011 12:51 am

roman10 написав:один знайомий непоганий карповик,поіхав туди з ночівлею,годував місце цілу ніч останій мостик біля площатки де стоіть металевий закинутий вагончик. Зранку прийшов місцевий рибак,якщо можна його так назвати (відставний якийсьтам начальник міліціі).Вимахував посвідченям,сказав що мостик його і він тут годує чуть не кожен день,і в наказовому тоні сказав скоренько змотатись,щоб небуло проблем.80% рибалок повні гав..юки які намагаються зіпсувати настрій .А ти заплатив за рибалку 30 гривних бо ми за рік туткай платимо 160гривнів.зараз прийде іван він туткай годує,так шо змотуйся і переходь звідси.час від часу заізджаю туди на протязі 10років село зовсім поряд.На рахунок єгеря і сторожів люди приємні і завжди чим зможуть тим допоможуть.Є карп,льящ,щука дуже пристойних розмірів.

та таких треба на..р посилати, а потім відстрілювати :hunt , і там не написано шо то його мостик, де хочу там і сідаю, незнаю шо той знайомий зробив ваш, і поступатись я б не став

Bellicose
 
Повідомлення: 90
З нами з: 06.06.2009 01:59 pm
Звідки: Дрогобич

Re: Ходорів

» 24.08.2011 01:17 am

Bellicose написав:та таких треба на..р посилати, а потім відстрілювати :hunt , і там не написано шо то його мостик, де хочу там і сідаю, незнаю шо той знайомий зробив ваш, і поступатись я б не став

Не потрібно так категорично трактувати ситуацію(ІМХО). Завжди можна знайти компроміс, попередньо позвонивши любому з ставничих і уточнивши умови лову спокійно насолоджуватися процесом. Крім того, в кожного з місцевих які скидають бабло в касу є свій місток який доречі пронумерований фарбою і їх там настільки багато, що практично завжди більшість з них вільна. Людина яка висловила свої претензії в оригінальній і звичній формі по-своєму права(нікого не захищаю)- платить чемно внески, ремонтує свій місток, частково підкормлює риб, але має проблемку- не вміє спілкуватися з людьми і як вміє відстоює свої права. Зрештою, попередній дзвінок на рахунок бронювання човна- нормальне явище то чому б не вирішити попередньо ситуацію з місцем(ІМХО)? :wink: З пов.
п.с. Спінінгуям простіше, таких проблем ніколи не виникає- вони не прив"язані до місця.
Востаннє редагувалось RAT в 24.08.2011 01:25 am, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
RAT
 
Повідомлення: 380
З нами з: 02.06.2008 07:43 pm
Звідки: м.Львів,(Ів.Виговського-Пасічна)

Re: Ходорів

» 24.08.2011 11:03 am

ну якщо це сталося б коли тількино приїхали, то можна було ще перейти на друге місце, а той чоловік вже ніч просидив, прикормив мсце і ловить. І якщо там месні мають якусь частку, типу свої містки, то хай на них сидять дежурять

Bellicose
 
Повідомлення: 90
З нами з: 06.06.2009 01:59 pm
Звідки: Дрогобич

Re: Ходорів

» 21.05.2012 04:59 pm

:f1: Всім доброго дня. 3,06,2012 р. у м. Ходорів на ставі відбудуться індивідуальні змагання з ловлі риби поплавковою удочкою(1 гачок). Внесок - 30 грн з учасника. 6,00 - реєстрація, жеребкування. 7,00- 11,00 час ловлі. Організатор змагань ХМТМР"Лісівник". Голова товариства Олійник Володимир Миронович. т 067 672 73 87.

AndrewS
 
Повідомлення: 2
З нами з: 21.05.2012 04:39 pm

Поперед.

Повернутись в Озера та ставки Львівщини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: buhgalter і 2 гостей