Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Ловля окуня

Полювання на: жереха, окуня, щуку, судака, ...

Ловля окуня

» 14.02.2007 10:28 pm

Окунь – рыба стайная. Только крупные окуни держатся особняком, не боясь находиться в ямах по соседству со щуками.
Клев окуня начинается ранней весной и заканчивается глубокой осенью. Лучший клев - вскоре после нереста.
Есть довольно много способов ловли паласатого хишника.
ЛОВЛЯ ОКУНЯ НА СПИННИНГ
Блесны для специальной ловли окуней употребляются небольших размеров. Техника ловли окуня и щуки одинакова, так как способы охоты щуки и окуня за добычей и места их стоянок почти одни и те же, лишь подсечку при хватке окуня делать не следует ввиду того, что при этом можно оторвать крючком его губы.
Блесны для ловли окуня применяются небольших размеров - от 3 до 5 см. Кроме блесен применяется масса разных приманок, таких как твистера, воблеры, попперы и т.п.
ЛОВЛЯ ОКУНЯ НА ЖИВЦА
Охотнее всего окунь берет мелких рыбок 5-6 см длины, насаженных на снасточку с одним крючком или маленьким тройником.
ЗИМНЯЯ ЛОВЛЯ ОКУНЯ
Зимой окунь отлично берет на мормышку с мотылем, зимнюю блесну, и на живца.

Юра

Повідомлення: 311

» 16.04.2007 03:02 am

ще тошки.на деяких мілких озерах окунь вже скинув ікру.жору ще не бачив.а матросики вже чіпляються.якщо в наварії і в гамаліївці окунь піде- значить пора їхати на прилбичі.окунь там побільший.а потім махну в хрінники.Не знаю що там з запретом.а за горбатим треба до Йосипа(лебідь) там менше 350 гр не попадались

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2209

» 19.04.2007 12:39 pm

[quote="ryvak"] окунь піде- значить пора їхати...
Уточни если не тяжело: 1. прилбичі -?
2.Йосипа(лебідь)-?

доктор

Повідомлення: 1

» 20.04.2007 12:26 am

Прилбичі - це тарнавиця 2.ловити злівого боку дамби .сектор 200 м.глубини малі 1,5м. в Йосипа-"лебідь"-с.БЕРЕГИ.в пустомитах після переїзду траса повертає направо,а ти їдеш прямо.перше село-береги.недоїзжая церкви поворот наліво.дорога піде наверх а потім вниз. вкінці дороги зліва стави.на сайті є його телефон.звони і їдь.розкажеш.

ryvak
Львівський карповий клуб

» 21.04.2007 09:45 am

to ryvak
Как насчет судака в Прилбичах, тобиш в Тарнавице?? не ловил случайно? У меня зимой пару раз попадались, правда размером с ладошку

Юра

Повідомлення: 311

» 21.04.2007 01:13 pm

Мені судачок попадався власне в Прилбичах, розміром з ладошку, а точніше з палець :) . Навіть і не чув, щоб комусь попадався більший. Мені взагалі дуже дивно як він там прижився. Вода стояча, замулена, а літом цвіте просто жахливо, як в Тернавиці так і в Прилбичах. Напевно маємо якусь свою популяцію судачка. :). Попадався на мотиля або на хробака при ловлі карася, а на спінінг ніколи. :?

Тема про окуня! Совмещайте свои сообщения с названиями тем! С ув. Вова

Igor

Повідомлення: 32

» 09.05.2007 02:35 am

ви також це замітили.бо я думав що в мене щось з зором.зимою пару раз витягав щось типу судачка.я думаю що то вже не судак а берш- помісь судака і окуня.а от на тарнавиці я дійсно брав судака.
Окунь на прилбичах дуже бійкий.але розмір його зменьшується.найкраще в мене працював твістер зелено-оіл.4см+ на боковому повідку 2см. твістер на гачку для червя (з заусінами-не дає злітати твістеру з гачка).Була рибалка,коли я мав 12 дуплетів.зараз найбільше задоволення дістаю від ловлі на попер Р2С 5см з пір"ями на хвості.Але приманкою №1 -вертушка.

ryvak
Львівський карповий клуб

» 09.05.2007 02:44 am

IGOR.тобі близько перескочити на р.ШКЛО.це по трасі на Польшу(краківець).як тільки починається двохрядка -тече Шкло основна ріка,і старе русло.Так от,на старому руслі окуня поза 300 грам -валом.Щучка попадається-більше 600 грам не брав.Працює аглія 1 лонг срібна.Окунь там дуже гарний.круглий.14 окунів я навіть довіз до озера у Львові живими.

ryvak
Львівський карповий клуб

» 19.06.2007 01:35 pm

народ я початківець у ловлі хижака на блешню...може порадете на що ловити окуня на водосховещі? :?

split

Повідомлення: 2

» 19.06.2007 02:20 pm

арод я початківець :?

Приманкою №1 для окуня є блешні невеликих розмірів по Мепсу від 00 до 3. Найчастіше я ловив на оберталки Мепсовські різних модифікацій і кольорів, але перевагу віддаю Аглія Лонг 1+. Взагалі то вигляд блешні і колір потрібно підбирати по погоді і по настрою того самого окуня.
Не менш цікавою приманкою є мікроджиг 1-но дюймові твістери на джигах вагою 1-2 грами.
Але на даний час для мене найцікавішою є ловля на воблєри, тут правда вже більше залежить від того який спін і катуха, тип проводки, тип воблєра... дуже багато факторів. Але сама рибалка дуже захоплює. По воблєрах явним фаворитом є ММ38, але як для початківця раджу звернути увагу на Сальмовські Тіні і Хорнети, також є у них Міноу 6см, теж класна; Йо-Зурі Л-Міноу 44, або 33. На цих навчишся, тоді сам зрозумієш те що тобі потрібно. Як кажуть у кого під що руки заточені... :D Бо інакше будеш мати велику колекцію "буратін" і марно витрачені кошти.
Мало не забув про попери!!! Це такі поверхневі воблєри, які під час проводки булькають і створюють імітацію ніби кормиться хижак. Всі покльовки реально видно!!! Відчуття просто пісєц!!! Поки що мені вдалося обрибити тільки Рапаловський Скітер Поп, але якими кокунями!!! :yahoo:

Kostaj

Повідомлення: 169

» 20.06.2007 11:00 am

лизько перескочити на р.ШКЛО.це по трасі на Польшу(краківець).як тільки починається двохрядка -тече Шкло основна ріка,і старе русло.Так от,на старому руслі окуня поза 300 грам -валом....
Окунь там дуже гарний.круглий.

Хочу подсадить несколько людей на спиннинг, для этого идеально бы какой-то водоем с достаточным количеством окуня. Раньше бы ехал на Глинку, но что-то в последнее время не впечатляет она... Стоит ехать на старое русло р.Шкло? или есть варианты получше?

Бонд

Повідомлення: 187

» 27.07.2007 03:40 pm

секретик :!: на безкльов"ї актуально. якщо ви на пару,то нехай один поперить,але малими поперами(бажано до 5 см.) а другий робить проводки вертушкою...папер завжди приваблює.Зараз добре це працює на Заріччі..після пару ударів-можете мінятись :D

ryvak
Львівський карповий клуб

Re: Ловля окуня

» 25.11.2007 10:44 pm

наступає пора вибивання окуня!!! як згадаю Оселю,Прилбичі,Тарнавицю-вагон мілкого Окуня біля лунок.Тяжка картинка,але....Виявляється,що вибиття зимою мілкого Окуня підтримується в деяких країнах.Там все менше лодшки на лід,а більше-в лунку назад....Боротьба за розмір!!! карликовість -це хвороба.

ryvak
Львівський карповий клуб

» 26.11.2007 12:29 am

о бачите, ще одне підтвердження, що крупну рибу потрібно відпускати :)

tosi

Повідомлення: 1418

» 21.03.2008 11:27 am

І не тільки тому що карликовість :)). А й із за плодючості :). Вибачте що так довго відповідав :))

Solt

Повідомлення: 305

Далі

Повернутись в Спінінгова ловля деяких видів риб

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей