Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Ловля окуня

Полювання на: жереха, окуня, щуку, судака, ...

Re: Ловля окуня

» 29.09.2010 11:16 am

Zyom@ написав:Всім привіт!

І знову і в котре питання "Як зловити окуня :?: :?: :?: " :oops: Ну не можу я зловити окуня, щук ловив, а от окуня жодного разу не було. :cry: Повідки вже зробив зі струни №1 самі тоненькі які тіки можуть бути, довжина повідка приблизно см 20 тобиш не короткий, щука іде а окуня нема :x

Підкажіть, порадьте може що не так роблю, ловлю лише з повідком так як не виключається момент покльовки щуки.

Спс,
Zyom@

Спробуй без повідка. І активнішу проводку

XSergioX

Повідомлення: 26

» 29.09.2010 11:35 am

2 XSergioX : Та без повідка якось трішки боязко бо і щука може клюнути. в такому випадку може бути і втрата приманки і пірсінг у риби що не дуже би хотілось робити.

Zyom@

Повідомлення: 126

» 29.09.2010 03:42 pm

Zyom@ написав:І знову і в котре питання "Як зловити окуня

А ще можна спробувати поводочок з флюорокарбону :D ,можна спробувати поміняти приманку на приманку меншого розміру :P

Jigmen
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 393

» 29.09.2010 03:54 pm

2 Jigmen : Та ставив я маленькі приманки, маю спеціально придбані воблери Jaxon Lures i Jaxon Hooper щуків ловлять а окунів ні, ставив ще блешню Аглію Лонг 1+ щуку зловив а окунів і далі нема.
Поводок з флюорокарбону не ставив бо не маю такого в наявності, я початківець, ловлю з липня місяця цього року :roll:

Zyom@

Повідомлення: 126

» 29.09.2010 03:59 pm

в мене по окуню на мілині дуже добре працює йозурі 3д попер на глибині до 1 - 1,5 м. окуні йдуть любого розміру, а щуки рідко попадаются і щукі часто промахуются. і обовязково використовувати поводок, я вже попрощався з одним зд попером через це, хоча таке видовище було - 300 грамова щука скакала як дельфін :D

Entey

Повідомлення: 50

» 29.09.2010 04:02 pm

в мене окунь добре іде на мікро колебло і силіков 2-4 см з головкою до 3 - ох грам

yrik_lvov

Повідомлення: 114

» 29.09.2010 05:38 pm

Для XSergioX

Багато слів написано більшість з них впусту. Можу тобі звісно радити купити 35-го чи 56 ріджа, ММ38 і всьо таке навчитися твічити ними, проте ці приманки не дешеві а техніки не завжди прості. Найбюджетніший і один з найпростіших до освоєння і до речі один з найефективніших способів це МДЖ(мікроджиг)
Хочеш стовідсотково зловити окуня - роби так. Оснащуєш спін (бажано не дубина..шось лайтове до 10-12 грамів тестом) моножилкою, можеш шнуром але дов"яжи метр +/- флуорокарбону, як не маєш - просту жилку. Йдеш в перший ліпший рибальський магазин і купуєш пару силіконин розміру від 3/4 дюйма до 1-го дюйма (цінва - до 1 грн за шт.). таку фірму як Relax чи Calipso , кольори : ультафіолет, машинне масло, якийсь перламутр....тощо занйдеш усюди. Купуєш до них відповідні джиг голівки вагою від 1 грама до 3.(якшо ловитимеш на великих глибинах..5 і більше метрів то можеш 5-грамову купити) і йдеш на водойму. Оснастивши усе це на спін закидуєш і робиш одну з найпростіших проводок. Як глибина мала -/+ метр. Ставиш двограмову голову , як більша - збільшуєш вагу. На початок робиш одну з найпростіших проводок - класичну. Закидуєш чекаєш поки приманка опуститься на дно. (побачиш по провисанні жилки), робиш дві чи три підмотки катушкою...пауза. По провистанні жилки знов побачиш як приманка впаде на дно, після цього знов дві- три підмотки ..... і так до кінця. Потім проводки можна вдосконалювати. Якшо таким чином не зловиш окуня... - не повірю :D

Taras_K
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 252

» 29.09.2010 07:28 pm

На воби попробуй швидкий ( жорсткий- без пауз, що аж нитка звенить), і буде тобі удача.

ростик

Повідомлення: 134

» 02.10.2010 12:44 am

Як на мене, то максимум здорового погляду на життя в рекомендаціях від Taras_K . Тонка моно+міні силікон, ніякого поводка і ніякого парення про можливу втрату дорогого воба і, як результат, повне задоволення від рибалки! Що ще треба!? І майже завжди перевага в результативності.
Ще часто пробував якнайповільнішу рівномірну проводку, бувало, що тільки вона виручала. Правда тоді перед хвостиком віброхвоста робив маленькі перпендикулярні надрізи, щоб збільшити еластичність хвоста при дуже повільних проводках.
На таке хіба що мертвий окунь не хапав.

Пструг

Повідомлення: 290

» 02.10.2010 12:49 pm

Орест

Повідомлення: 78

» 01.11.2010 06:26 pm

Цієї суботи мав таку пригоду… Натрапив на водах Західного Бугу на місце десь 20 х 30 метрів, на якому в різних місцях одночасно утворювалось від 3 до 7 окунячих котлів. :o Тобто, в якийсь момент величенька зграя малька (зграя діметром від 1 до 3 метрів) вискочивши з води, практично біжить по поверхні, а ззаду її шось доганяє. Через 3-4 секунди зграя пропадає під водою, але ця картина вже повторюється в іншому місці. Видовище фантастичне! Вперше таке бачив.. Я там був близько години перед заходом сонця, і воно весь час таке робилось. А рибак, який там ловив, сказав, що то від ранку таке робиться, але не клює. Хе-хе, подумав я і відкрив сумку… 8)
Я їм пропонував приманки схожі на тих мальків по розміру і кольору:
Класичний джиг, мікроджиг в товщі води, рівномірку силіконками, ріджі 56/35ф, ММ38 тонучі і плаваючі, вертушки лонг 1, маньячки, Чірфул 40ф діп, кастмастер 3,5 грами, тіні фрай 50, ужгородські стіки 35 і 50 мм, попер Бабл Поп 45.
Глибина там 1- 2 метри. Кожну приманку я кидав не менше ніж 5 разів, і обов"язково використовував різноманітні проводки. За цілу годину я не отримав жодної покльовки. Зрештою, зробив висновок, що це мені щось пороблено, і що нерви дорожчі, та й забрався звідти несолоно смоктавши.
Що ви про це думаєте, панове рибацюги? Версію про криві руки просто пропустимо :D

Minero

Повідомлення: 143

» 01.11.2010 07:12 pm

класичний варіант для таких випадків - живчік! мав подібні випадки - з підручних матеріалів мастирив живцьову снасть (гачок - джигголівка, поплавок - кусок гілки :D ) ловив живця чим приходилось (варіанти були різні - від підсака до обрізаної пляшки і зав"язаної сорочки :D ) і ловив! доречі улови як правило були непогані! Як варіант для спінігаторів - мертва рибка одягнута як червяк на легкій джигголівці і повільна прводка з посмикуванням....

seyvalter

Повідомлення: 274

» 06.02.2011 12:03 am

А что, "Миджик" уже запрещённая приманка или Вы его намеренно игнорируете?:)
Зображення
Там где не нужно нырять глубже полуметра-метр самое то :roll:

Vob Ler

Повідомлення: 5

» 17.05.2011 08:05 am

Vob Ler написав:А что, "Миджик" уже запрещённая приманка или Вы его намеренно игнорируете?:)
Зображення
Там где не нужно нырять глубже полуметра-метр самое то :roll:

В мене на мідж окуня ноль,зато шнурків хоть відбавляй,
але шкода їх бо зоглотують аж по самі зябра

ALLEX

Повідомлення: 34

» 02.07.2011 03:23 pm

Хто може може пояснити таку річ бачу окунь ганяє малька а яловлю на силікон і ловлю його потім для цікавості ставлю малька і немає ні одного удару хто таке може пояснити і це не перший раз так було.

Орест

Повідомлення: 78

Поперед.Далі

Повернутись в Спінінгова ловля деяких видів риб

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей