Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Лід - де і який: Сезон 2021 - 2022
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Долиняни

Про озера і ставки Львівської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Каталог водойм по районам
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись, а їх авторам може бути закритий доступ до форуму.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: Долиняни

» 29.09.2014 09:14 am

Да простить мене Петрович, що без більєта... був в неділю в Долинянах. Після невдалої грибалки вирішили зі швагром і його малим поїхати на рибалку. Поїхали на друге озеро. З наживки: хробак, тісто, кукурудза. З сусідів: 4 рибаків, один дядько ловив з смого ранку і при нас витягнув карпика і карасика, друга компанія старших рибацюг також ловили і випивали, що призвело до того що один заснув на табореку і прийняв освіжаючу Долинянську ваночку. З зловленого в мене карасик на мізинець на хромбака, в малого карасик на лодонь також на хромбака. Дядько Володя приходив то казав шо трошки підгодував (підозра що не так вже й трошки) а ще казав шо погані дошки на шлюзі міняв, то може трохи вода втекала. Кукурудзу і сонячник ще не збирані стоять собі гріються на сонечку, думаю ще тиждень точно будуть грітись.
я к на мене (я там перший раз був) озера класні,, природа супер навіть якшо просто поїхати відпочити (шашлик, уха).

dnm1985

Повідомлення: 39

» 07.10.2014 08:24 am

Був в неділю з 7.30 до 14.00.Холодно, вітер.Карась відмовлявся брати навідріз, зате непогано брала плотва, а раки просто шаленіли. На вудочку на манку було зловлено 6 раків. Також став свідком зариблення водойми карасем.Три бочки. Сусіди сиділи на карпа жодної покльовки.
-0003-1.jpg
1-1.JPG

jura56

Повідомлення: 62

» 22.11.2014 09:10 pm

Всім привіт 22.11.14 р., бігав даною водоймою в пошуках хижака ( колись ловив там досить пристойні екземпляри окуня ), в 07:30 на березі спорядив прута та біля сторожівки розпочав, ще світало на воба при зупинці тичок підсічка та нуль, вітру до 10:00 практично не було та потім як зірвався то дув то в леце то в спину то крутило як хотіло. Коли стало світло то зрозумів що я на водоймі один, жодного рибака-насторожило та надія пхала в перед. Міняв на резину звичайну на здобну із запахами, домащував атрактантом міняв проводки їх комбінував та це не допомагало. Час від часу у воді тільки під берегом продивлялися раки, багато малих. По правому березі навколо притоптався на дамбу, зустрів місцевого зі спіном в руках в нього також нуль. Прийшов сторож, заробив 20 гривень та розказав декілька історій про моїх попередників та їхні трофеї. Вітер посилився почало моросити та кидати снігом 13:20 пігнав до домів. ДОЗУ отримав, відпочив, всім тогож.

tig120881

Повідомлення: 70

» 04.01.2015 05:47 pm

Були сйогодні в Долинянах но озері по окуню.Погода підвела вітер сніг ліпив за метер невидно .По рибі практично О лід дуже слабкий 2-3 метр від берега дальше невідійдеш товщина 2-4 см.І то невсюда біля дамби можна бліснити з берега .

РУСЛАНЧИК

Повідомлення: 7

» 28.04.2015 07:47 am

Був в неділю, народу море,таке враження що не на рибалці а в кабаку. Кругом музика і пянка , а один дебіл показував свою культуру дикім реготом і риганням на все озеро. По рибалці глухо, за ледве вимучив 15 плотвичок. Біля мене хлопці піймали одного карася і все. Ціна 40 гривень і сторож казав, що будуть піднімати до 50 бо аренда збільшилась в тричі.

jura56

Повідомлення: 62

» 04.05.2015 04:48 pm

Були з братом з 1.05 по 3.05. на цьому озері. Погода звичайно була не супер, і в ніч з суботи на неділю дуже змерзли, прийшлось в машині спати.По рибі ну як на три дні 4 карасика і одна плотва то трохи малувато. Правда єдине вага карасиків радувала, грам 500-650 :) Відповідно і кайф було їх тянути :) Виставляю невеличкий фото звіт :)
Приєднані файли
1.jpg
2-1.jpg
3.jpg
4.jpg
5-1.jpg

vkurta

Повідомлення: 11

» 17.06.2015 10:44 pm

Пройшла молва, що відкрили для ловлі третій ставок і рибаки тягають риба з відти мішками ?, От випала нагода сьогодні перевірити дану інформацію. На мирну рибу збору не хватало так як виїзджали з малим вже по обіді та палки з собою прихватили. Заїзд на нього екстримальний тобто по під основне до дамби а там польовкою і впираємося саме в нього. При дощовій погоді як на мене то краще залишати машину на горі як немає повного приводу на драпаках. Озеро саме по собі невеличке, тай не глибоке так як в деяких частинах поросло, було три машини з рибаками, в спілкуванні з одними, останні похвастались декількома карасями та коропцем близько на кілограм, повідали що є і більші екземпляри. Прополоскавши троха водойму та натякавшись водоростей всеж таки умудрились виманити двох окунців розміром з пів ладоні. Прийшов сторож дав 50 гривень за малого грошей не брав, казав що на цьому озері є багато коропа вагою по декілька кілограм, карася та пристойний окунь, нажаль двох піпісонів відпустили бо хотів спитати у нього чи це і є пристойний окунь. Порадились з малим та пішли на велике озеро, з дамби покльовував такийже самий окунець якого в процесі було виловлено близько півтори десятка та відпущено назад, покльовував окунь практично на все та в основному працювали світлі вуртушки та кислотний силікон, настрій впав після того як з дамби у воді зачепив свою лміношку котру і лишив там, на великому озері рибаків не було, вітер постійно міняв напрям та був холодним, коли заходило сонце за хмари то одягали балахони.
Приєднані файли
0459.jpg
0460.jpg

tig120881

Повідомлення: 70

» 07.08.2015 02:16 pm

арод, хто може детально розписати як заїхати на третє озеро....
Був на першому але заїжджав із траси, а не через село.
Буду вдячний.

тел. 067-586-9311 Віктора який збирає гроші за рибалку в Долинянах, подзвони йому він тобі все пояснить що і як.

Кузьма

Повідомлення: 137

І знову Долиняни! :)

» 11.08.2015 01:34 pm

В суботу планував сімейно з наметом в ближні гори до річки, але не все вдається як здається, клопоти затримали нас до 7-ї вечору ще в місті. Тому міняємо плани і валимо смажити чачличок на "запасний аеродром"- Долиняни :lol: .
Заскакую в гараж, кидаю все що мав би взяти по риболовлі (думка про "щось забув" не покидала мене всю дорогу...), за опариком в "Поплавок" і вйо на свіже повітря :arrow: ! Ще в дорозі виясняю ситуацію в Ростика (Ross), з яким познайомився на днях і який власне знаходився в цей час в Долинянах на 3-му. Ситуація "не кльова" :cry: але для "відпочити" нормальна. :lol:
Заїхав з траси на 1-ше і був здивований :shock: порожнім берегом ... Зупиняюсь на мною улюбленому місці, розкладаєм "циганський табір" і тішимось з дружиною прекрасним заходом сонця. Хух... встигли :P

ЗображенняЗображення

Пиво, водяні ванни, ніжками прощупую дно, находжу на 25м відстані гарну бровку+ракушник, лишаю маркерок і валю робити прикорм. Нічого хитрого не місив, використав недавно даровану актівом медову "Карпеллу"+ сипуху власного приготування. На ніч планував закидати макушатні пиліки від "Трініті Бейтс"... Нє, ну реально класно чесно заробляти призи! :roll:
Невеликими кулями з рогачки підгодував точку і вйо чіпати бойли... От тут і перший трабл.. Коробка з оснастками, монтажами, флетами, методами... все в поспіху забув :cry: ... Вяжу як вмію нові і використовую важкі фідерні кормаки. :roll:
Чачлик-мачлик, пиво, дружина в намет люлі-люлі, а я бдіти ситуацію.. Пів ночі були дивні короткі піки сигналізаторів, враження ніби 24мм пилік не вміщався рибі в писок :P . Пів ночі спілкувався з сусідом- старим їжаком, який без остраху шниряв, пронюхував всю територію і не збирався "забиратись геть".
Над ранком прокинувся не від сигналізаторів а від моторів автівок, які масово прибували на вільні місця. Продерши очі кинувся махати махалкою і не прогадав: в кулеметній черзі проскакувала плотва на долоню. Коли сонце підкотило під 8-му ранку мах замовчав, прийшлось шукати покльовку подалі від берега. Виручив пікерок з легкими ФС кормаками "куля" 10-15гр. Не збрешу якщо скажу, що прийшлось згадувати всі усні уроки від Павла (Pavel_K) стосовно хитрощів спортивного лову фідером. В той час коли сусіди чекали бодай натяк на покльовку я не встигав перезакидати. Спершу працювало з дна на самій бровці, за пару годин в пів води (повідок 60см), а вже ближче до 13год тільки верхній шар, повідок до метра навіть без прикорму. Фідер получився реально спортивного характеру але розмір риба "не ах".. Загалом на око вловив до сотні плотви_чок :lol: , і тільки до 30-и були варті уваги, тому більшість вертались відразу годувати окунів і щучок. :roll:

ЗображенняЗображення

Вирішив відпочити від динаміки, згадав що в арсеналі ще є Вови любимий спосіб ловлі - сбіруліно. Лінива рибалка я вам скажу... Закид, рахую до 5-и і на гачку та ж сама дрібна верховодка. В 16:00 озеро завмерло, покльовок не було...
На полях жнива, в небі гуртуються журавлі. Дружина явно не хотіла полишати відпочинок, купалась, засмагала, читала роман... 8) Фатіт, пора сбиратись! :cry:

ЗображенняЗображення

По дорозі домів прийшлось попрацювати... Одна з скирт скотилась з поля і перегородила дорогу.

ЗображенняЗображення

А.... Чуть не забув... По карповій- нуль, але мав два короткометражних паравозики! Урааа, пиліки таки робочі!!! Те що не засікся- моя вина, нєфік правильні монтажі "маде ін Ярек" в дома лишати...... Бачив 2 два виходи і плюхи карпа, мав 2-2,5кг приблизно. Віктор (збирач податків) розповів про карпятників, які на днях "бавились" корабликом і таки взяли трофея. Ваги не вказав... Байка? :? На 3-му в Ростика я так зрозумів теж не карповий день вдався..
Бе... Випробував ноухау в використанні кука "Пуффі" при динамічній ловлі мах/фідер. Замочивши на 1-2хв витягував з води, отримував ледь мяку насадку, яка одразу "подобалась" рибі. Бомба для такої ситуації, коли інших насадок нема.
Це.... Окрім рибацьких манелей забули цукор, сіль і всяке потрібне до хавчика... Зате взяв тарілок, ложок, горнят на 8-ім персон... :shock: Ну звик я до великих компаній форумчан, звик фестивалити ! :lol:

Петрович

Повідомлення: 1021

» 13.08.2015 12:59 pm

Петрович, все правильно зрозумів....
Отже, відвідали дану водойму в суботу, вирішив випробувати 3тє озерце.
Скажу відразу, місць для комфортного відпочинку :f1: :f1: :flame там дуже мало (можна перерахувати на пальцях однієї руки).

Рибацюги які сиділи ще із п'ятниці - плювались і жалілись на повну відсутність покльовок.
Отже, розклавшись - загодував (мабуть, даремно :wall )....
І по коропу повний 0 до самого ранку.
Десь біля 5ої ранку дістав фідерок і на опариш до 10ої аж 1 окунець 1 карасик :lol: .
Експерименти із довжиною повідка на принесли жодних успіхів :oops:

P.S Подяка, Петровичу, за якісну роботу по ремонту підсака :appl (не зарахуйте за рекламу, ХОЧА..........:super1 )

Ross

Повідомлення: 10

» 09.05.2016 11:03 am

Всім привіт! Відвідали компанією з 6 чоловік дане озеро з 06.05-07.05! Прїхали в пятницю в 19.00год поки розкладались приїхав власник позбирав по 40грн з людини і поїхав дальше, ми пішли по 50 і кожен до своїх снастів) Закормили, позакидали і сіли за стіл, вогонь. шашлик, веселі історії... :flame :booze: до ранку 10години, ніхто так і не побачив покльовки :( що тільки не пробували: макуха, кукурудза, опариш, хробак, пуфіки, пелетс, бойли, чим тільки не псикали вже на ту наживку :)
в 11 зібрались і поїхали до дому! озеро гарне, але по рибалці кинув його в чорний список :D

Nazaru4

Повідомлення: 11

» 15.08.2016 09:07 am

Добрий день п.Володимир Калина. Майже не пишу на сайті, але більше терпіти не можу Вашого білетьора Віктора. Треба його звільняти. Крисятнічає - гроші краде.
Зловив мій друг карпа на 2,5 кг на Вашому озері, почистив, а ікра вся спечена. Поки Ви йому давіряєте, там працюють ЕЛЕКТРОУДОЧНИКИ. Риба не клює, а білетьор
тішиться. Своїм ставлення до порядних рибаків - зменьшує їх бажання їхати до Вас на озеро.
Озеро гарне, не раз і не два приїхав би, а от атмосфера ГАНЬБА. Робіть висновки. Поки там буде білетьор Віктор, до Вас більше не приїду і решта нормальних моїх
друзів так само.

Fishdreamer2015

Повідомлення: 3

» 15.08.2016 11:17 am

.. Крисятнічає - гроші краде.
...Поки там буде білетьор Віктор, до Вас більше не приїду і решта нормальних моїх
друзів так само.

Серйозне звинувачення, та й висновки...але бездоказове і більш ніж на мордобой не заслуговує.
Спечена ікра карпа, в серпні - це що за показник іхтіології? Хоть би подумали- коли ікра "спечена" то й внутрощі з того ж "матеріалу" :lol:
Пишіть за себе, бо порядний рибак такої х№ні писати не буде, а тим більше звинувачувати людину в криміналі, тільки на свій розсуд...О це ганьба.
Не подобається - не їзди, не ловиться - старайся і все буде добре.

Игорь

Повідомлення: 171

» 11.09.2016 09:55 pm

Спінінгував сьогодні з 6-00 до 12-00. Клювала сама мілюзга.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення

vlodko

Повідомлення: 82

» 13.01.2017 04:22 pm

dimka2941

Повідомлення: 6

Поперед.Далі

Повернутись в Озера та ставки Львівщини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей