Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Лід - де і який: Сезон 2021 - 2022
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Долиняни

Про озера і ставки Львівської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Каталог водойм по районам
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись, а їх авторам може бути закритий доступ до форуму.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: Долиняни

» 14.06.2012 11:43 am

Вчора дякуючи євро (на роботі вихідний) випала можливість побувати на рибалці. При співвідношенні ціна,якість,відстань- вибір впав на Долиняни.
Незважаючи на ранковий дощ (ящо хочеться на рибалку дощ не завада) вирушаю. 7.30.спінінги з пружинками у воді. На гачках пінопласт,хробак,
мастирка.Поки чекаю на покльовку вирішую посидіти з поплавчанкою.Підкормлюю комбікормом з меленим соняшником.Шестиметровий мах,основна
жилка 0,16, поводок 0,12, гачок№16 і такого задоволення я вже давно не отримував.Кожен закид приносив покльовку.В улові плотва тараночного розміру та досить непоганий карась.Проскакував також і карпик по грам 200 який нещадно топився.І ось о 13.00 чергова карпова покловка ну думаю знову викидати а не тут то було хвилин з 10 боротьби з постійним переживанням за поводок, ну а як не витримає, і карп на 1,5кг на березі. Дякую сусідам за підсак. В14.00 закінчилась прикормка і кльов теж вщух пора додому. Особлива подяка панові SAS за рецепт мамалиги з курумою.В основному ловилось тільки на неї. Спінінги так і простояли без покльовки до кінця рибалки.
0207.jpg
герой дня хантер

jura56

Повідомлення: 62

» 18.07.2012 12:37 pm

Были с товарищем в Долынянах с 14-15.07. 2012. Погода переменная..то дождь, то солнце..Знаем озеро давно и иногда ездим туда отдохнуть...Ловим там уже лет 15. Почти всегда с уловом..но озеро капризное..сразу ни когда не клюет..можно и сутки ждать.. только на вторые может появиться результат..В этот раз повезло..закинули..закормили..ловим только на горох..естественно им и кормим..На макуху взяли только одну пловичку.и решили больше не экспериментировать..В 7 утра "ДЫР!" 5 кг. ровно! В 9-ть поклевка..но при неудачной подборке..сломал крючок (не маленький) вернулся назад в озеро!! ..но зато знаем, что ОН там еще ЕСТЬ!!! на глаз 7-8 кг. Володя "хозяин" все утро водил делегации покажи да покажи!!! Сделайте рекламу!!! Делаем Володя! Озеро хорошее мы туда ездим как "домой" только "долбаные " типа рыбаки! Приедут, с бабьем! закинут одну удочку для отвода глаз..музыку на весь Городоцкий р-н!!!!!! и в Бус!! ловить плотву!!!..Достали...Благодаря "Калине!" озеро зарыбленно..и в хорошем состоянии..опять же цена!! (30грн.) Почти когда уже собирались..еще взяли одного на 3.5 кг. Я считаю ХОРОШО по РЫБАЧИЛИ!! едим еще в следующее воскресенье!!

Vity

Повідомлення: 1

» 26.08.2012 02:58 pm

Сьогодні їхав з Мостиськ и з дороги бачив що води в озері дуже мало вроді спустили. Якщо то в мене глюк то вибачайте за дезинформацію.

павло левчук

Повідомлення: 35

» 27.08.2012 04:13 pm

ьогодні їхав з Мостиськ и з дороги бачив що води в озері дуже мало вроді спустили. Якщо то в мене глюк то вибачайте за дезинформацію.

то напевне глюк, вчора був на озері, озеро повне, було впіймано 11 карасів по 200-300 грам. треба ще чекати щоб похолодало.

Bellicose

Повідомлення: 176

» 30.09.2012 04:56 pm

Був 27 вересня .Результат- щука -1кг зранку на воблер ,короп 1 кг -на горохову кашу ,6 карасів десь по 250 гр -теж на горохову кашу . Це зранку до обіду -в 14-30 мусіли їхати до Львова . Фото закину пізніше.
Приєднані файли
685274.JPG
685272.JPG
685270.JPG
685269.JPG

Рибак_мастер_про

Повідомлення: 36

» 28.04.2013 03:00 am

Були з колегою в п'ятницю. Один карпік 800 гр. на хробак, та 6 карасів на долоню. Бойли-0 (годували нормально)! Сезон відкрили! 6 машин було, а то і більше! Ціна 30 грн.

vova2991

» 28.04.2013 01:17 pm

Були усю п"ятницю,ночували і суботу до вечора,результат 15 карасиків 100-250 грам :? , на бойли нуль,хоча також гарно все закормили,був страшенний вітер,який погіршував ловлю риби(на вудочку взагалі нереально),карасиків ловили спінінгами(в кормушку горох,мамалига,пшонка).Було багато рибаків,але толком в нікого не клювало... :f1:

GREY ZHUKOFF

Повідомлення: 22

» 28.04.2013 09:19 pm

Були з братом в суботу.Був дуже сильний вітер, який мішав рибалити. Результат 12 карасиків, приблизно 150 - 200 грам.

butynyurij

Повідомлення: 2

» 05.05.2013 07:50 pm

Тількі що прийхав з данної водойми. Туди їхали у 05:30 , прибули на водойму у 06:15 та почали ловити. Перші ривки лескі з бебнчиком були вже через 15 хвилин. Почав клювати карась 150-200грамм. Ловили його до 10:30 . Потім кльов як відрізало :( .Але вже до обіду проскакували карасіки( деяки з них були вже 300-400 :shock: ) АЛЕ! Разом з карасем (ловили на пшонку + пінопласт білий) проскакувала плотва :!: :shock: !!!! Я був дуже вражений коли мій колокольчик підлітав дуже високо,але на іншому кінці таліпалась малютка плотва. Разом з дідом наловили до 4кг карася ! :) Задоволений! Природа там НЕЙМОВІРНА! :o
Приєднані файли
P05-05-13_15.58.jpg
Яка краса!!
P05-05-13_08.43.jpg
Мій натюрморт

rybak_danik

Повідомлення: 34

» 07.05.2013 11:44 pm

Були в Долинянах з 6.05 по 7.05.13. По карпу повний 0 сиділи на бойли, на кашу проскакували карасі 150гр.
А в товариша джекпот :)

Dreamcatcher

Повідомлення: 46

» 03.06.2013 10:06 am

Вчора був з 6.30 до13.00. Народу небагато так як заїхати а головне виїхати після дощу можуть лише "камікадзе" або трактор :D я ж був на велосипеді. Непогано брав карась 200-300гр.Було піймано 23шт. Ловив на шести метровий мах. Прикормка комбікорм + макуха на гачок манка. На спінінг за весь час лише одна покльовка. Замітив цікаву особливість даного озера після дощу, коли піднімається вода, кльов значно покращується.

jura56

» 10.06.2013 01:13 am

Субота, вихідний на носі. По різних причинах друзі відмовляються скласти компанію на риболовлю, то ж не знаю куди самому податись... Вечором закидаю в багажник снасть на всі випадки життя і перше що спало на думку- Долиняни! Ностальгія про першого трофейного кільового ляща, якого власне зловив тут, не полишає мою пам'ять.
Неділя 6:13....Млін, проспав! Добре що сам їду і нікого не підвів! В дорогу!
Останній раз бував тут коли ще кільцева Городка тільки будувалась, зараз не впізнати! Поворот в поле не проморгав але далі біс мене потягнув полем вправо і, добре розмитою після зливи польовою дорогою, я скотився до дамби. Картина була невтішна, розвернутись було нереально навіть на рівнині. Трава мокра, болото, чорнозем.... Згалав, що після банального випадку в лісі Наварії, коли я добряче загруз, тепер постійно вожу ланцюги, от нарешті і придались! Вдягнув, розвернувся і видерся назад на гору майже без проблем.
Добравшись в поле біля берізок заспані рибацюги мене зустрічали з сарказмом... Ну ще би, адже на годиннику 8:30 а я тільки приперся. Не звертаю уваги, на вільном місці притоптую високу траву, замішую прикорм, закидаю два "дальнобої" і сідаю поруч обкатувати недавно придбаний 6м мах. Майже відразу починаю ловити на манку плотву таранькового розміру, але ця радість тривала тільки півтора години, далі притихло. Після зміни насадки на "пятачок" замішаний на з натуральному клубнічниму соку на поплавок почав брати карась, але розмір не тішив.
Скоса поглядуючи на "дальнобой" нарешті бачу покльовочу, свінгер ледь помітно рухається, опустився і плавно піднявся, натягнувши ліску! Підсікаю і чую що "щось" вперто тягне мене в воду, різко попускаю фрикціон. Ривки явно не карпові, високоамплітудні з перервами. Через 5-7 хвилин далеко на поверхні декілька раз появляється спина, вода бурлить, така боротьба триває ще 10-15 хв. Рибина вперто вимотувала лєску переміщаючись дугою вправо на сусідські снасті. Мусів переміститись до них і поміж закинуті спіни підтягував рибину. За 5 метрів до берега очі у всіх присутніх стали квадратні- це була зубата! Сусіди помогли з підсаком (окрема подяка за допомогу!) і ось вона на березі! БОНУС! Уряяя!

Зображення

Швидше за все щупак атакував карася, який вже сидів на гачку або терся біля кормака. Дивом засікся за губу між щелепами, гачок №8 на плетенці 0.14 і моя тактика таки витримали! Посадив на імпровізований кукан і далі рибачити.
Надалі поплавок і дальнобой мовчали.... При такій спеці сидіти без діла було скучно то ж вирішив ще й фідер підключити. Покльовки на середній відстані відбувались часто, але щось я робив не так, бо риб не засікався. Почало хмаритись, десь гриміло і щоб не зустріти грозу на водоймі я рушив домів.
Скажу відверто - щупак в 5,5кг/95 см - в мене рекордний трофей. Отже і на моїй вулиці сьогодні свято, з чим себе і вітаю! :wink: Всім вдачі і НХНЛ!

Петрович

Повідомлення: 1021

» 29.07.2013 11:40 am

доброго дня.
Був на цьому озері з суботи на неділю, повний 0.
народ ловив дрібного карася, а карпових покльовок так і не було.
треба власнику задуматись над зарибленням озера, або продати його.
таке озеро, а карпа там одиниці :?
минулого року за три рибалки зловив лише 5 коропів 3400 , 4450, 5980 , 6200 та 6950.

igorkoLviv

Повідомлення: 5

» 30.08.2013 09:20 am

то відвідував дану водойму? Як зараз з клювом (карпа) на цьому ставі? Знижують тут рівень води? :?:

Рівень води залежить від погодніх умов, ніхто водою не бавиться. Карп ловиться перемінно, його там мало... дуже мало...
Був з ночівлею. Вночі по водоймі повна тишина. Якби не взяв перловки то від нуля б не відійшов, а так то хоть плотвою побавився вечором і зранку. Під обід брала крупніша а карась взагалі мовчав. По розповідях клювало вчора і завтра...

Петрович

Повідомлення: 1021

» 06.01.2014 01:45 pm

Был вчера в Долынянах. По рассказам рыбаков в прошлом году активно брала щука. Но это было в прошлом :D
Итак прибыли мы на озеро в 6.40. Проверили лед и обрадовались (10 см+) по всему водоему. Но на этом вся радость закончилась. Поставили жерлицы (около 40 штук), а сами пробовали на мормышку. За время рыбалки ни одного подьема, а на мотыля клевала плотва живцового размера, которая даже не давала мормышке упасть на дно. В 12 часов решили перебраться в Добряны, но там на удивление льда нет! Всех с праздниками!

Коля-Львов

Повідомлення: 13

Поперед.Далі

Повернутись в Озера та ставки Львівщини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість