Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Долиняни

Про озера і ставки Львівської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Каталог водойм по районам
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись, а їх авторам може бути закритий доступ до форуму.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: Долиняни

» 08.05.2019 09:22 am

Підкажіть як зараз справи з підїздом до озера.
Після дощів кудою краще їхати (якщо можно то з картою)))

mahas

Повідомлення: 18

» 11.06.2019 10:35 am

Привіт всім любетелям риболовлі! Були в Долинянах з ночівлею з 7.06 на 8.06. Їхали з наміром ловити карпа, але снасті на щуку теж взяли (бо ж не в руках несемо :D ). Закормили і закинули основну снасть ввечері орієнтовно 19:00 і пішли трішки поблеснити. Наша точка була верхній крайній правий кут (якщо дивитись на озеро на карті). І тут почалося :f1: щука сама просилась на наші гачки, такого неочікуваного кайфу давно вже не було. В загальному заліку на хижака 8 щучок за 2-3 години: 4 маленькі 300-400, 2 середні 1кг і 1,3кг відповідно і красуня того вечора, щука на 2,5 кілограми. Пробували ловити і на мепси і на віброхвости, але щука була зацікавлена виключно на воблери 8) . По карпу результат був не такий вдалий. Лиш один випадковий карпик на 1,5 кг
Загалом на озері було дуже багато рибаків і вночі воно світилось від налобних ліхтариків. Приємно вразила можливість забронювати собі певний сектор на озері. Ціна питання 50грн. Але ти приїжджаєш і як у ресторані стоїть стовпчик з написом "Сектор резерв"....приємно :) . Зі слів охоронця найближчим часом планується все озеро розбити на сектори, бо і матеріали вже закуплені і бажання теж є. Щодо заїзду до озера, то ситуація поки без змін: заїзд по грунтовій дорозі з крутого спуску зі сторони села (що в дощову погоду не викликає довіри). Зате знову можна заїхати зі сторони кільцевої. Ми цього не знали, але розвідали це питання і спокійнесенько собі виїхали тудою коли вертались додому
Загалом рибалкою задоволені, будемо пробувати свого щастя ще і на карпа

P.S. Комарів багато........я б сказав тьма-тьмуща, тому беріть засоби захисту

Orodred

Повідомлення: 8

» 25.06.2019 04:29 pm

Виїхали на риболовлю з ночівлею з надійною половити коропа.

Видео с рибалки https://youtu.be/5Bn6HulTe1Y

Ирина

Повідомлення: 33

» 17.08.2019 12:51 pm

Всім привіт. Так виходить що звітую раз в рік (((. Нажаль з браком часу не виходить доносити інформацію до братів по рибалці, відповідно ми хочемо собі спрощувати життя, всі знаходяться в телеграмах, вайберах…. Але все таки форум є форум, тут як історія… можна глянути як колись проходили рибалки на тих чи інших водоймах. Тому власникам б казав робити часті бекапи, бо спогади не вернути. Ок, відійшов від теми.
Були ми 2 тижня тому в Долиннянах, багато хтось вже ці фотки та звіт бачив в facebook в групах рибальських, я не соціальний тому писала дружина. Текст буде той самий, так як він висвітлює все те як було. Тим хто пише що це реклама, чи куплено. Хай так і думають. Бо менталітет в них один, рибалка завжди має бути результативна – бо я заплатив, я потратив… Come on people… ви їдете відпочивати… я їду на рибалку перше за все відпочити, щоб мозги відключились від роботи, подихати свіжим повітрям, звичайно я роблю все по програмі якій задумав ловити (тактика, корм, дистанція) але якщо воно не вистрілило, я не виню власників, ні погоду, ні кількість риби….

Ну і сам звіт дружини (який є також у Фейсбуку в групах, яких я не знаю, п.с - не соц.мережний)

На вихідних разом з чоловіком та дочкою мали нагоду порибалити в Долинянах. Вартість 200 грн + 50 грн якщо бронювати сектор. В вартість входить 5 кг риби, (крім риби амурі)
Були там вперше, але думаю не востаннє, так як вибороли 1 безкоштовну риболовлю. Враження приємні. Красиве озеро. Власники дуже адекватні, стараються робити хороші умови, а саме:
Що стосується самої риболовлі :
у чоловіка було три сходи, та два реалізовані улови: амур поза 7, 5 кг та ще один - 6,5 кг.
Сектор, в якому ми рибалили, був просторий, тому ми старались відходити від "пресінгу" інших рибаків, і шукали точку подалі. Кліпса в 82 м. Годували 80 спомбом. Різані бойли полуниця 18ми та слива + 10 ми пелец халібут+ кукурудза+ конопля. Насадки використовували різні, поки підібрали – pop-up цитрус cc more+ слива 18мм обрізана; інша палка - pop-up кукурудзяний + одна кукурудзу+ тигровий горіх обрізаний (підказав чоловік, ще не настільки обізнана в цьому)). Покльовки- від диких паровозів до ніжних посмикувань квівера. Вся риба давала жорстку боротьбу, за що їй велике спасибі) Адреналіну набрались надовго)) Звук фрикціона - це та пісня, за якою кожен рибак готовий на все :)
• Я ж в основному ловила на махове вудилище. Насадка опариш. Прикорм не мав значення. З улову: плотва, краснопірка та і 1 окунь - на уху чи тараньку в самий раз) Амури були випущені в рідну стихію.
З недоліків: погана дорога (в дощову погоду навряд чи туди поїдемо) і не зовсім адекватні сусіди (покалічили лебедя по п'яній і надто шуміли), та від таких "гостей" власне ніхто не застрахований.

Мир усім :-)

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Wow@
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 211

» 07.04.2020 10:44 pm

Відеозвіт про рибалку на даній водоймі. https://youtu.be/LPycIEq21qw

vovk@rp

Повідомлення: 89

» 26.07.2020 02:40 am

Всім привіт.

Відвідував дану водойму в ніч 24 числа. Був перший раз із ціллю половити коропа.
Загалом озеро прибране, сміття не багато, підхід до води зручний.
Через хвилин 15 після приїзду підійшов охоронець та записав номер авто і місце. По оплаті 200грн доба.
Між секторами стоять стовпчики і сектор десь 10м в ширину, але то напевне більше формальність ніж правило, бо наші неандертальці попересовували стовпчики кому як зручно.
Перші враження позитивні, озере перспекнивне, глибина в точці ловлі десь 2м.
Тепер про негативне: проїзд навколо озера вузький (не розминутись), підсипаний грубою цеглою і легкові авто повинні акуратно проїжджати, але підсипано і на цьому дякую.
Я приїхав в 20:30 із розрахунком на нічну рибалку, насолодитись із дружиною заходом сонця, тишиною і приємним краєвидом, але наші місцеві аборигени орендували будиночок-альтанку навпроти нас (через озеро) і включили ДУЖЕ голосно музику.
З 11 до 3 ночі я був змушений слухати москальську попсу 90-х та 00-х в перемішку з блатняком на цій же собачій.
Реакції охорони чи кого небудь на водоймі на цю бидло паті я так і не побачив.
Так як я побачив лише 2 покльовки чогось дрібного на волосяну оснастку вирішив їхати додому. Ловив на класичний фідер, флет метод, та коропову волосяну оснастку. По наживках пелець, бойли, попапи, кукурудза, все мовчало.

П.С. Шановні власники чи орендарі озера, звертайте увагу на поведінку людей на водоймі. Збоку біля тих раг*лів відпочивала ще 1 компанія, від яких нічого чути не було. Люди приїжджають половити рибу та насолоджуватись тишиною на природі. Повірте ставків/озер багато.
Запамятайте правило комерції: один задоволений відвідувач можливо приведе ще одного, один незадоволений - десятьом порадить НЕ відвідувати. Висновки для себе я зробив.

Козак Пацюк

Повідомлення: 15

» 19.05.2021 10:35 am

Відвідали дану водойму минулих вихідних. Клював коропець 1.4-3.0 кг в кількості 5 штук,4 з них на бойл шовковиця. Макуха,опариш,хробак мовчали.

ОлегLviv

Повідомлення: 1

» 08.11.2021 04:26 pm

день добрий всім
відвідали Долиняни 1 були 10,09,2021 (нажаль скорше неміг намалювати)
(як на самому першому дописі)
ціль був хижак, шо можу сказати
повний нуль
хтось ловий шнурочки по 30 см стось просто спав і чекав карпа хтось вже просто спав бо вакцинувався прородною вакциною C2H5OH :D
ціни 200 грн рибалка + 200 грн лодка (окунь карась дезкоштовний остальне по прайсу)
можу сказати так покльовки повний нуль по всьому
плюси
доїзд норм
природа норм
охорона ми попали на адекватних людей
відстань від Львова плюс
чи поїду ще і чи рекомендую важко відповісти але думаю якщо був би хоть якийсь мінімальний процес то іншим би порадив а так діти розчаровані бо нічого небачили крім свіжого повітря
самі думайте їхати чи ні

Всім удачі

mark1985

Повідомлення: 269

Поперед.

Повернутись в Озера та ставки Львівщини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей