Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Козова

Озера та ставки Тернопільскої області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: Козова

» 12.02.2010 08:29 pm

Как я уже и писал, в Жукив не получилось и мы с форумчаниным serhij решили ехать в Козову. Таких как, мы было еще три автомашины с рыбачками.
Подьехать к озеру не удалось все переметено снегом. И мы взвалив потомки на плечи побрели по глубокому, мокрому снегу до озера.
На озере все разделились и побрели кто куда. Кто под берег,кто на середину озера, а кто и вдругой конец озера
На льду, большое количество снега, а под снегом вода. В некоторых местах воды было около 20 см.
Можно сказать,клева не было. Лично мы поймали на двоих десяток окуньков гр. по 50, полтора десятка разноколиберных ершей, и семь штук красивой, упитанной плотвы гр. по100.
У некоторых рыбачков на льду лежало около десятка плотвы и такие же ерши и окуньки. Смело можно сказать, что сегодня клева не было.
Но озеро вселяет оптимизм по плотве,по последнему льду.
На озере было приблизительно человек 25-30, после 15 часов все потянулись домой, и мы тоже. :hoop:

ялок 33

Повідомлення: 224

» 12.02.2010 09:09 pm

Фото звіт.

1.jpg
Улов
P1224515.JPG
Бур на фоні озера
P1224516.JPG
Процес

serhij
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівська поплавочна ліга

Повідомлення: 517

» 31.01.2011 07:51 am

Вчора були в Козові.Погода під обід зіпсувалась, сильний вітер на прогоні вплинув на кльов, результат не дуже втішний: до 10 плотвиць(більше 200гр. кожна), решта йоржики та небагато окунців (опариш,мотиль). Добре промерзли, зрозуміли, що таке домашній затишок.Але задоволення отримали

ivanovych

Повідомлення: 8

» 30.07.2011 12:32 pm

Люди добрі!
Скажіть, яка ситуація на ставку ?
Збираюсь поїхати на 3 дні. Невже ні хто не читає форум і не буває озері ?

mr.Gandgubas

Повідомлення: 4

» 02.08.2011 08:24 am

Шановні рибалки! Підкажіть будьласка, що робиться на даній водоймі по карпу та карасю. Чи можна їхати на карпа і де краще стати? Наперед вдячний!!!

fantom

Повідомлення: 113

Козова

» 14.09.2015 10:19 pm

Відвідали з кумом вперше цю водойму. Приїхали на озеро в суботу зранку. Планував ловити на поплавок, але в 15 метрах від берега не перевищувала 1м :( . Тож довелося таки ловити на фідер. В кормушки давали часниковий пластилін і суміш макухи полтавської з сухою флагманівською прикормкою, на гачки опариш або часникові кульки. В результаті два дні годували тим всім раків, які обгризали все з гачків і вичищали кормушки. На двох зловили десяток підлящиків, пару плотвичок, три раки і в кума судак 4,1 кг на часникову кульку на гачку №4. Шкода не було фотоапарата, бо такого судака ще в живу не бачив. Загалом відпочили класно. З мінусів хіба раки, що їдять все що в воду кидаєш, і оси, які не дають спокійно пообідати.
P.S. Беріг чистий, доїзд хороший, ціна такого задоволення 30 грн/доба (на добровільній основі на зариблення). Здивувало те що рибаків з львівщини значно більше ніж з тернопільщини.

Slavko

Повідомлення: 111

» 21.08.2016 09:40 pm

давненько тут неписали звіти
Напишу я Про перше враження на озері...
Поїхали ми з Андрієм AGV в Козову
Виїхали в суботу з ранку,на 9 годинку були вже там..
Найшли місце ,розклались
Зображення
Зображення
Перша покльовка і плотвичка в садку,потім ще одна
і Одна верховодка...
Зображення
Покльовка і відчувається що не плотва витягую а там....
Зображення
І тут почалось саме цікаве нп опариш і хробак валили тільки сомики
Перейшов на кукурузу.. не рухають
І тут пікер чуть незлітає з підставки і карпик 300 гр в підсаку...
Поплив підростати)
Почало темніти,ясне діло завезли з Андрієм карповики так як тут є карп,але також нюанс,забули весла)))))
Але добрі сусіди позичили нам весла, і все стало норм
Загодувались,завезлись і почали чекати покльовок
Зображення
Зображення
почало заходити сонце
Зображення
І тут включилась музика в парку,і то так що в тернополі напевно чути було....
Риба клювала вночі слабо,один підлящик спокусився на бойл))
Зранку,приїхав хлопчина взяв 40 гр за рибалку,підписались записав фамілії,всьо як має бути),попросив до 1 кг карпа випускати,а так нічого непомінялось,зірвався сильний вітер,покльовок майже невидно((
Вирішили помаленько збиратись,поплив забрав атропу...
Скрутив карповики,підсак
І тут чую паравоз в Андрія,але він нереагує каже що то мужик на човні зацепив..але бачу що з такою силою навряд
Підбігаю підсікаю чую є...
Андрій продовжує виводити рибу ,я бігом складаю підсак і в воду,а там такий мул що тамки невилазять..... пофіг я за рибою)
Я тільки його в підсак чую фідер пригає і в мене покльовка..аааааа..... я бігом з того болота.. тапки невилазять...
Якось вискочив з води,а це лише підлящик))
В Андрія коропець заважив 3.5 кг
Зображення
Ось таких 5 підлящиків я впіймав,2 плотви 1 карпик,1 верховодка з десяток сомиків
Зображення
Ну щож озеро гарне,але сомики то цілий ппццццццццц.........
Цілу ніч музика то також недуже .........
Загалом озеро сподобалось......

karpua
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 217

Поперед.

Повернутись в Озера та ставки Тернопільщини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей