Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Бейткастингова снасть (архів теми)

Спінінгуємо з мультиплікаторною катушкою, снасті, техніка і тактика

Re: Бейткастингова снасть

» 22.11.2007 11:02 pm

Сдается мне, что в Золотом карасе может быть новый модельный ряд мультового Банакса :)
Starion 100
Starion 300
Starion 300 L
Starion 400
Starion 400 L
Sedna
Zest
Armi 500
Armi 600

Moscanella-Kiev

Повідомлення: 143

» 23.11.2007 12:05 am

На рахунок Банакса- я би не радив.Краще дешевшу модель Дайви.
Coastal 153H-140 уо.
Alphas 103 Type-F - 160 уо
TD-Advantage- 130 уо
Це буде краще за Банах.Даіва і в африці дайва.

Max
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 280

» 23.11.2007 10:25 am

Народ!
Прежде чем спорить про фирмы-производители и кто из них лучше, необходимо чётко определиться где, что и на что будете ловить!
Ведь никто из вас карповой катушкой специально вертушку 00 не кидает, правда?
Спининговая мега в принципе под мульт подойдёт, но это будет что-то типа китайского телескопа в спининге (удовольствия 0)
И не стоит забывать, что в мультах, по сравнению с мясорубками, ручка не переставляеться слева направо, и наоборот, поэтому при выборе на это следует очень сильно обратить внимание!
А вообще подождите, пока Вит в инете появиться, думаю он сможет ответить на все ваши вопросы по мультам, он очень серьёзно эту тему изучал!

mishka

Повідомлення: 656

» 23.11.2007 11:39 am

вудилищами простіще.Зараз кожна фірма виробляє по пару найменувань,і ціни тут нижчі ніж на катушки, від 200 грн. Зараз в Голден Катчі вийшов кастинговий прут досить таки пристойної якості з кастингом 10-30 гр.Для початку радив би звернути на нього увагу.

Брати катуху за 200баксів і під неї спін за 200грн якось не вяжеться в моїй сформованій безінерційками уяві. :roll:
В результаті того всього знов подумую про джеркбайти і тести під 100г, снасть суттєво дешевше все таки вийде.
Можна взяти Банаксівсього Старіона за 500грн - (ціна для мене нормальна) і патика якогось за 300 грн... кароче, я ше подумаю а потім вже буду діставати піпл більш конкретніше. Всім СПС!

BITR

Повідомлення: 781

» 23.11.2007 11:55 am

а рахунок Банакса- я би не радив.Краще дешевшу модель Дайви.
Coastal 153H-140 уо.
Alphas 103 Type-F - 160 уо
TD-Advantage- 130 уо
Це буде краще за Банах.Даіва і в африці дайва.

Со всем уважением к продавцам др. магазинов... Эти Дайвы Банаксовской Седне не упрутся даже в пятки. Их можно сравнивать с Банаксовским Армисом за 240 гривен. А для начинающих вполне приемлема будет Зест от Банакса - 200 гривен. Независимый эксперт (Киевский мастер Мартыненко) признал эту катуху лучшей в цене до 100 баксов. Он ее рекомендует всем начинающим (привожу мнение эксперта, что б не выглядело как напаривание своего бренда). Его отзывы можно посмотреть в журнале Современная рыбалка или позвонить ему по тел.

Moscanella-Kiev

Повідомлення: 143

» 27.11.2007 08:01 pm

Визначився таки націлитись на джерки. З катух пригледів вже "Старіон" від Банакс. Можливо ще Тіка Скульптор чи скорше Кайман.

2 Max
А де б мені глянути того кастингового Голден Кеча (хочу 20-60 і 180-210см росту).
Може хтось шось підкаже з подібного?

ЗІ. Седна доречі досить цікавий агрегат - легка і наворочена. Хто не вірить пійдіть пощупайте. Думаю грам від 3 кине легко. Цікаво б подивитись журнальну статтю про неї (теж здається з Сучасної рибалки)

BITR

» 27.11.2007 11:56 pm

to BITR
Я теж на недавно вибирав для проби бюджетний комплект під джерки.
Взяв банакса старіо хоча теж придивлявся до скульптора.Рекомендую банакс.(альтернативи нема)
Палочку взяв з польських джексонів 185 см . Рекомендую взяти трішки довшу
Дуже сподобалось як ті джерки плавають , буду продовжувати.

Andrik

Повідомлення: 86

» 28.11.2007 10:16 am

2 Andrik
А нащо довшу? щоб закидати чи для проводки?
Який в тебе тест по приманках і який стрій палки?
І оскільки можливо в мене все буде таке саме :D то які маси кидає така снасть (моно чи шнур і якого діаметру)?

Наперід дякую!

BITR

» 28.11.2007 03:18 pm

Тест 30-90 , в палках під джерки поняття стрій мені невідоме.
НИТКА І ТІЛЬКИ НИТКА 0,28-0,32 .
Розаховуй на вагу приманки від 30 гр середня орієнтовно 60-70гр
Про довжину це моя особиста думка.
Я попробував і вирішив що палка довжиною на 15-20 см буде зручнішою в закидуванні і управлінні

Andrik

» 28.11.2007 03:46 pm

Тест 30-90 це варіант хороший але хочеться чогось полегше, ше подумаю.
Чому тільки нитка? На скільки Старіон пійшов під таку снасть? Яка дальність? Комфорт?

BITR

» 28.11.2007 03:52 pm

Я бра у Юліана на південному
Потесту треба подивитись по каталогу (здається є)
В середину старіона лазити не треба , твій великий палець при закидуванні зробить все сам , ти ж "невкою" користувався

Жочеш можем потестувати поки Алтайські озера не замерзли остаточго

Andrik

» 28.11.2007 04:31 pm

До експерту мені дуже далеко.Все що скажу-цілковите IMHO,без натяку на об''єктивність.мульт-це діагноз, дуже приємний,але діагноз. Треба себе трохи контролювати, Існує реальна загроза впасти в маразм-наприклад ловити УЛ-мультом.Впевнений,що вага від 0-до 7гр не для мульта.(Чесно кажучи в мене поки що менше 10гр. не летить)
На рахунок який мульт краще,для себе визначився остаточно-ABU-Garsia.(Не маю нічого проти Zillionів та Antaresів але це не моя полка)З Банаксів не сподобався жоден. Тиковский Скульптор за свою ціну-цілком непогано,але є підозри,щодо надійності.
Користуюсь мильничкою Revo (поки що від 10 до 30гр.) Їх є три моделі : Revo S-$100 відцентровий тормоз 6 грузиків; Revo SX-$150 лінійний магнітний тормоз Revo STX-$200 лінійний магнітний тормоз+"вільна шпуля"+нітридтитанове покриття шнеку.Робляться в Кореї,підшипники шпулі-високоякісні німецькі. На жаль придбати за цими цінами у Львові неможливо,в Київі,знаючи де-можна,через І-нет-ідеально,правда сам не вмію :oops:
Потрохи зроблені гарно і чесно-http://www.tackletour.com/reviewabugarciarevostx.html
http://www.abugarcia.com/cat.php?k=78545&sk=46555
http://vlad.mi.ru/
З класикі дуже подобається Абушний же Рекорд.
Є,звичайно багато різних ньюансів та міфів. Категорично не раджу брати мульт, якщо Ти не впевнений, що воно твоє. часто можна почути, що мульт живе довше за м'ясорубку - правда, але потребує ретельного догляду! Якщо не любиш у кишках колупатися-не твоє! Мульт зроблений "багатьма потрохами назовні", легко засмічується. Зрештою все не страшно,просто потрібно виробити культуру експлуатації машинки,вчасно проводити ТО.
Хочеш робити рекордні заброси-купи м'ясорубку.
Бороди-а якжеш, будуть обов'язково!, але і це не страшно. На початку дивно-як за такиий маленький проміжок часу могло таке статися- шпуля обертається набагато швидше ніж, наприклад шпуля "Невской". Джигу навчишся кидати миттєво, а з воблерами та іншими приманками з недобрими аеродинамічними параметрами будуть на початку проблемки.
На рахунок патика - запросто можна на початку використовувати спіновий, якщо в його кільцях не дуже високі лапи, без курка палець сумує,але ловити можна. З кастовим патиком сам поки що не визначився-Мега подобається, але як на мене дуже довга ручка,не люблю коли з-під локтя торчить.
Є думка, що від мультового патика багато не треба - думаю це неправда, а от що власне треба поки що сам не знаю
http://www.dam.ru.postman.ru/cgi-bin/forum/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=3&t=000352&p=1
http://www.multiplikator.pl/index.php?option=com_weblinks&catid=22&Itemid=23
http://www.cast-master.ru/
хай щастить!

Wit

Повідомлення: 169

» 28.11.2007 05:35 pm

Вот бачите, я жказав-рекомендаціі будуть хороші!
Так що визначайтеся...
Особисто я візьму собі щось потяжче, під великі та страшні джерки і під джиг на Дніпро-переплюйка рівер... :)

mishka

Повідомлення: 656

» 28.11.2007 07:17 pm

2 Wit
Спасибі за поради, але хотілось би уточнити...
Мега 5-25, 2,7м має перше від катушки кільце на око, десь під 4см діаметру, а висота лапки десь коло 3-3,5см (теж на око) під низькопрофільний мульт піде? чи під "класику"?

Я вже деякий час лажу по різних сайтах і форумах присвяченик кастингу і на скільки я зрозумів,не секрет що мультова катушка "не кидає" приманки масою нижче тесту спінінга, також не секрет що чим вище клас катушки тим її робоча найлегша вага ближче наближається до низу тесту спіна. Побутує думка що мульт дешевше 200 баксів для середньо легкої ваги (робочого діапазону 5-30г наприклад) це "суцільне ростройство" і не варто собі псувати враження про можливості мультової снасті. В більшості випадках на тому ж сайті ДАМ рекомендуть назбирати тих 200 баксів і не намагатись винаходити велосипеда. Таким чином даний дівайс - Revo-S i Revo SX ніби і підходить мені по ціні але як і інші своєї ціни навряд чи буде служити добре в мому любимому тестовому діапазоні 4 - 10г (хоча тобі видніше, це лише припущення).
В звязку з чим я вирішив повернутись до давньої ідеї - джеркінгу тут снасть менш вибаглива по класу. Наскільки мені пояснювали то джерки летять з Кайманом і Джексонівським прутом (загалом все виходить коло 140 баксів) "так як мені треба і навіть дальше" а більшої дальності і не треба. Також данну снасть планую під "сталінські" коливалки (їх в мене відро) і під хеві-джиг (прікола раді). В звязку з тим ходив в З.К. і роздивлявся там Старіон (нова серія катух) який мене по ергономіці, масі і виконанні зі зноскою на використання для "легких джерків" у 20-60грам цілком задовольнив ніби.
Щоб зясувати твою ІМХО сприводу саме цієї катухи приведу її технічні дані (фотку не привожу бо нащо, але гарна):

• рама и боковые панели из упрочненного алюминиевого сплава
• 6 (5+1) подшипников у Starion 100 и Starion 100L и 5 (4+1) подшипников у моделей Starion 400 и Starion 400L
• прошедшие прецизионную обработку на станке латунные ведущая и ведомые шестерни
• мгновенный стопор обратного хода (обгонная муфта), обеспечивающий полноценный контроль за проводкой приманок, позволяющий мгновенно реагировать даже на самую нежную поклевку
• плавный шестидисковый фрикционный тормоз
• возможность легкого (одним нажатием кнопки-фиксатора) доступа к центробежным тормозам и к шпуле
• износостойкое пропускное кольцо лесоукладывателя с напылением нитридом титана
• облегченная перфорированная шпуля (модели Starion 100 и Starion 100L)
• удобная клавиша растормаживания шпули
• центробежная система контроля скорости вращения шпули
• для плавного гашения инерции полета приманки во время заброса (особенно в конечной его фазе) на шпуле расположены 8 центробежных грузиков, отключаемых попарно посредством регулятора
• отключаемый во время заброса после растормаживания шпули (модели Starion 100 и Starion 100L) лесоукладыватель
• удобная для захвата и вращения двойная рукоятка с эластичными кулачками из полимерного материала
• модификации в леворучном (L) и стандартном праворучном исполнении

Наименование масса, г вместимость, м/мм передаточное число кол-во шар-ков
STARION-100 270 0,28/ 140 5 5+1
STARION-100L 270 0,28/ 140 5 5+1
STARION-100L-RED 270 0,28/ 140 5 5+1
STRAION-400 340 0,40/ 200 5,1 4+1
STARION-400L 340 0,40/ 200 5,1 4+1

Що скажеш? (соррі шо багато букв)

BITR

» 28.11.2007 09:16 pm

ест 30-90 це варіант хороший але хочеться чогось полегше, ше подумаю.
Чому тільки нитка? На скільки Старіон пійшов під таку снасть? Яка дальність? Комфорт?

Що легше вудлище чи приманка
Яким моно ти збираєшся жбурляти 40-50-60-70.......гр. и як ти збираєшся реалізовувати ривкову техніку з моно товчиною ????? котра однозначно має память.

Джерк це як нахлист з телескопом за 11 рублей не половиш

ШАНОВНИЙ АДМІН МОЖЕ РОЗДІПИТЕ КАСТИГОВУ СНАСТЬ З ДЖЕРКАМИ ато тести 7-10 гр з тестами 50-70 невяжуться

Andrik

Поперед.Далі

Повернутись в Бейткастинг

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей