Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Бейткастингова снасть (архів теми)

Спінінгуємо з мультиплікаторною катушкою, снасті, техніка і тактика

Re: Бейткастингова снасть

» 02.04.2008 10:55 am

Виїзд в суботу або в неділю підтримую!!!!

Wit

Повідомлення: 169

» 02.04.2008 09:52 pm

Джигом практически не занимаюсь. В прошлом году ну очень захотелось судака, так покидал немного, перецепил после глубинный воблер. Надо на Днепре цеплять 24, 32г даже 14г снесет сразу течением. Ловлю на даче - с одной стороны канал 70м шириной, а с другой Каневское. Проловил почти весь сезон прошлый крупного жереха с лодки на электромоторе. Спином 2-10г. Дело в том, что жерех цепляется буквально на пол крючка и выкручивать его надо, как лебедкой, а в это время от достаточно сильно бьет. От этого мясорубка, причем любая, за сезон разбивается. Поэтому и перешел на мульт. Разогнать же Мегу с 7гр еще пробую как на флипкасте, только из за головы. До июня бросковую технику наработаю.
С уважением

convect

Повідомлення: 4

» 05.04.2008 09:38 pm

Зїздили, сьогодні на рибалку Остап, Wit і R (tobto BITR). Погода - ... Кльов- ......!!! Зате накидались... Понаобмінюваолись враженнями, набрались досвіду. (заодно витягнули три сіточки по 7-8м, всі стаціонарні, з гумками :evil: )
В двух словах - мульт+джиг руліз (Дністер), озерна ловля по зубам (карєрчик)форелевий кастинг -складно, але можливо, але складно (ловили на Щирці в умовах наближених до бойових, гілки над головою, за головою і нависи над місцем ловлі).

Особисто за себе - джигувати без мульта не зможу вже ніколи. :D

2 convect
Ми більш детально на практиці ознайомились з твоїм випадком і я рішив (жартую)... дійшли до висновку що палку під 7 воби таки прийдеться шукати нову і плетенку 10лб теж треба. Але якщо для тебе важлива "дальність" в спінінговому значенні цього слова то найкраще збільшити масу приманок, бо так по чесному то і КУрадо 7г воб кидає не найкраще навіть з параболіком 5-20г (хоча з попереднього досвіду: з палкою 2-11 воно летіло б майже так як треба). А перевага в її кидкових якостях над Седною і STX сьодні була помічена.

Хлопці дякую за компанію. Ми мужньо боролись зі стихією і не впали в грязюку лицем (ні разу... хоча й було дуже слизько :D ).З нетерпінням чекаю наступних зутрічей. Побільше б. Ото відідгрівся, картоплі смаженої поїв з борщем і думаю "Ще б покидать разок вашими мультами, а вони тепер так далеко...". :wink:

BITR

Повідомлення: 781

» 09.04.2008 07:33 pm

Привіт з Херсонщини! Тут є де з мультом відірватися,шкода мульта нема :?
Чудово з'їздили в суботу! Вітя,Остап, дякую за компанію ! Курадо-суперзабавка!
Обов'язково поїдемо ще!

Wit

Повідомлення: 169

» 09.04.2008 09:59 pm

А чи не спробувати вам на змаганнях з мультами походити і наочно показати перевагу при ловлі щуки?Не говориться за результат,а про проводки. :wink: :?:

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2464

» 09.04.2008 10:06 pm

Головне не спішити, тоді можна буде на змаганнях походити і не тільки проводки а і результат продемострувати. От будуть змагання з човна, б**я буду - з мультом мене побачиш. :wink:

BITR

» 15.04.2008 10:05 am

Бейткастинг це небезпечна, прогресуюча хвороба:
Після останнього кастингового виїзду пройшло трохи більше тижня, а в звязку з змаганнями помультити не вдалось. Руки взяли мульт самі, покрутили ручку... через пять хвилин снасть було зібрано і вперід - тренувати кидки у скованих умовах (в саду). В акції прийняли участь 2 мої коти які дуже гарно велись на скакаючого по траві і кущах жовто-червоного 6см плаваючого воблера (без гачків звичайно). Окрім притисканнь приманки до грунту було декілька спроб її "утянути" в укромну місцину тобто реальних покльовок, які я використовував для відпрацювання навиків виважування (доречі боротьба з котом дійсно чимось нагадувала реальну - уводи в кущі, трясіння головою).
Такщо так от. :D

BITR

» 15.04.2008 02:11 pm

Огоо , як кажуть вже, біда. Вітю треба спасати, вивозити вечорами на оеро, а то перейде на котів :))

Solt

Повідомлення: 305

» 15.04.2008 04:05 pm

Вітя, нікого не слухай - став гачки - відловлюй котів, як одну із причин зменшення риби в наших водоймах :laugh1, може, з часом і з рибалки спригнеш :).
І не будемо забувати класика Сабанєєва, який в енциклопедії "Жизнь и ловля пресноводых рыб" вказував на один із найкращих способів ловлі крупного сома: "...беремо пів-кота...". :lol:
Востаннє редагувалось Smutok в 15.04.2008 06:19 pm, всього редагувалось 2 разів.

Smutok

Повідомлення: 774

» 15.04.2008 04:10 pm

От він всім і покаже на змаганнях переваги бейткасту.Якраз водойма для такої снасті!! Читати звичайно смішно,але згадую себе в Стрийському парку.Люди собак на клумбі вигулюють,а я спін провіряю.Кожен другий цікавився кльовом :D А ви мало часу в ванні воблерики ганяєте? :wink:

ryvak
Львівський карповий клуб

» 17.04.2008 02:24 pm

Чесно кажучи Олег я і сам над цим думав, в першому турі точно не буде мульта а от другому все може статись… :roll:

ЗІ. Я взагалі може Слайдерів тонучих 14см прихвачу для призу за найгрубішу рибу. :D

BITR

» 18.04.2008 12:52 am

Тонучі не бери-тільки плаваючі!!! Це серйозно,без прикола.Але задумайся над резиною,незацепляйкою і бейткастом-там можна чудеса ним творити.

ryvak
Львівський карповий клуб

» 01.05.2008 10:26 pm

Сьогодні обрибив Курадо по щучі. Давольний!
Рибка випущена звичайно :) .
Востаннє редагувалось BITR в 05.05.2008 09:08 am, всього редагувалось 1 раз.

BITR

» 01.05.2008 10:52 pm

Віть,а що курадо закидала?..."мажорний" воб,чи класику спінінгуя...???? :)

Остап

Повідомлення: 246

» 02.05.2008 08:31 pm

Прикольна рибалка була спочатку кидав Курадою все що попало, від джигу і по росту складності до плаваючих 5см вобів. Але останні, та й взагалі воби наразі на річці ще страшнувато - періодично бороди таки зявляються, висока ймовірність забарившись втратити приманку в корчах. Пару раз доводилось в екстренному порядку вибирати шнур в стилі нахлистовика :) Тому реально ловлено рибу і досягнуто мети було на 5см твістер на офсеті з чебурашкою 3г.
З вобами було страшнувато трохи через що рибалка перетворювалась на напряг а закиди мали "під***стично-педантичний" вигляд що загалом для мене як для розгільдяя не характерно.
Першою курадовою рибою, став представник виду для якого і організовується комплектик - щучка. Ще пару її собратів намагались влізти в кадр але вони відганялись від приманки криками риболова "пішла наф*г! хватить мені силікон переводити" (та перша то порівняно з ними "крупний екземпляр")
Раді приколу потім пройшовся по тих самих місцях і покидав ту саму приманку з масорубкою, різниця в дальності трохи є але не настільки щоб вплинути на результат. Доречі закиди під близько стоячі перешкоди і укриття з мультом непомірно точніші і комфортніші ("небо і земля").

А голавля (ба, навіть двох :D ) я взяв досить тупо і банально на воба і на спінінг :? . Але я обовязково виправлюсь :wink:
(правда, після такого голавліного старту не цікаво далі ловити клена... так бах і зразу планку на n+1 грам. Хіба що на кастинг... :D )

BITR

Поперед.Далі

Повернутись в Бейткастинг

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей