Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Мультові снасті (обговорення катушок, палок і т.д.)

Спінінгуємо з мультиплікаторною катушкою, снасті, техніка і тактика

Re: Мультові снасті (обговорення катушок, палок і т.д.)

» 23.04.2013 12:27 pm

У мене на Daiwa Megaforce 100TSHL стоїть шнур 0.3, джигую на Бузі від 10 гр, добре кидає "хорвата" від 8 гр.

PIKE KILLER

Повідомлення: 144

» 23.04.2013 04:52 pm

to nutter: Якщо мильниця допускає використання шнурів у таких діаметрах, то чому б ні, але... чи буде задовільняти гра твітчевого воба- зовсім інш. питання. Впріоритеті- правильна гра, а все решта, т.б. чим анімувати і якою снастю- вторинне. Особисто не відчував дискомфорту у роботі з шнуром 0,25мм на твітчінгу при використанні вобів відповідного розміру(мова йде не про річкову ловлю де діаметр шнура тяжіє до певного компромісу- "міцність vs товщина"). З пов.

RAT

Повідомлення: 577

» 24.05.2013 11:06 am

PIKE KILLER написав:У мене на Daiwa Megaforce 100TSHL стоїть шнур 0.3, джигую на Бузі від 10 гр, добре кидає "хорвата" від 8 гр.

Щось мало в це віриться :D

Shurik

Повідомлення: 348

» 24.05.2013 02:13 pm

Shurik написав:
PIKE KILLER написав:У мене на Daiwa Megaforce 100TSHL стоїть шнур 0.3, джигую на Бузі від 10 гр, добре кидає "хорвата" від 8 гр.

Щось мало в це віриться :D

Поважаю цей скептицизм набутий досвідом, але як описав в темі для новачків на нерозкатаному БлекМаксі-2 поставив 0.25 "канат" від формакса і джиг 7гр з силікончиком кидав до 30м. Відстань для мене поки достатня, "джигувати", відчувати проводку поки не ставив за мету, все таки перші спроби.
Далі, послухавши порад наших бувалих, спробую меньші ваги на тоншому шнурі, бо каст-патичок "просить" 5-20. Але сильно впиратись в "5" не буду, тільки заради експерименту! Але якщо "піде"- то "тримайтесь, піпсони!"
Єдине питання: наскільки швидко можливо і чи реально перепиляти вушко шнуро-ліско-вкладача дешевими шнурами?

Петрович

Повідомлення: 1055

» 24.05.2013 04:00 pm

Петрович написав: Поважаю цей скептицизм набутий досвідом, але як описав в темі для новачків на нерозкатаному БлекМаксі-2 поставив 0.25 "канат" від формакса і джиг 7гр з силікончиком кидав до 30м. Відстань для мене поки достатня, "джигувати", відчувати проводку поки не ставив за мету, все таки перші спроби.
Далі, послухавши порад наших бувалих, спробую меньші ваги на тоншому шнурі, бо каст-патичок "просить" 5-20. Але сильно впиратись в "5" не буду, тільки заради експерименту! Але якщо "піде"- то "тримайтесь, піпсони!"...

Менше на БлекМаксі-2 неварто ставити - 5 гр. не його діапазон, ну це якщо ловити рибу... В мене для джига 5-16гр+силікон стоїть YGK G-Soul SS Hybride #1.0 (10lb) та й дальність забросу за більше 30 м. буде. ну то таке...

Петрович написав: ...Єдине питання: наскільки швидко можливо і чи реально перепиляти вушко шнуро-ліско-вкладача дешевими шнурами?

Не варто переживати з цього приводу - катуха швидше надоїсть/здохне :) ніж будуть перші ознаки пропилу...

ПиСи
А взагалі, для вказаної ваги приманок, варто взяти іншу катуху :)

Shurik

Повідомлення: 348

» 24.05.2013 04:43 pm

Shurik написав: ...для вказаної ваги приманок, варто взяти іншу катуху :)
Петрович написав: ...впиратись в "5" не буду, тільки заради експерименту

В моїй койобочці з приманухами основна маса від 10гр. Досить комфортна початкова вага для роботи БлекМаксимком, але "шнуроканати" загрубляють анімацію і чутливість дріботи... Далі- експерименти. Відпишусь.

Петрович

» 29.05.2013 12:42 pm

В мене питання по мульту... Відчув один маленький дискофорт а саме осьовий люфтик в самій ручечці .

Зображення

Так, він був присутній і на безінерційках, але чомусь на мильниці я його не очікував і постійне легке постукування міні не нра... виться.
Питання: чи є він в дорогих брендових моделях, чи це тільки бюджет не доводить такі речі до ідеалу? Буду вдосконалювати цю штуку, бо решто мене поки влаштовує.

Петрович

» 30.05.2013 05:44 pm

Підкажіть чи практикуєте часту зміну шнурів для різних ваг? Малось на увазі ситуація, коли приходиться переїзджати на водойму з іншими умовами і відповідно ставити легкі або важкі приманки. Адже товстий шнур не дає нормально заглибитись а тонкий з великою вагою не дружить. Нарити в інеті щось про змінні шпулі окремо не вдалось.

Петрович

» 30.05.2013 05:57 pm

Вітаю, Ігор.
Якщо брати до уваги тип переїзду: водойма-річка це одна ситуація, якщо з одної водойми на іншу(чи кілька) це зовсім інша. Особисто в "польових" умовах ніколи НЕ роблю такої заміни, оскільки наперед визначаюся з місцем лову і умовами. Переїзд між водоймами буває, але в такому випадку застосовую зміну комплекту вцілому взалежності від активності риби і видового складу загалом. На одній водоймі часом міняю комплекти по кілька разів на день, а часом "впираюся" в один і чекаю виходу на перспективних крапках... по різному буває.
Частково мінімально "зуніверсалити"(розширити межі застосування і комфорт лову) мульт все ж можливо докупивши т.зв. "мілкошпулю"(для прикл.- http://www.japantackle.com/Tuning_parts/tuning_spools_shimano.htm), або ж додаткову "стокову"(оригінальну). Таким чином отримують дві- одна робоча інш. "резервна" з намотаним інш.діаметру, або типу шнуром(моно, флюорокарбоном). Це дозволяє оперативно відреагувати на ситуацію при зміні місця лову, умов, актвності і виду об"єкта лову. З пов.
п.с. В мультах, навідміну від безінерційок, дещо "геморно" перекидати шпулі особливо в моделях останньої генерації, та і не полюбляю я такі процедури в порохах... :wink:
Востаннє редагувалось RAT в 30.05.2013 09:32 pm, всього редагувалось 3 разів.

RAT

» 10.08.2013 05:01 pm

Всім вітання!
Маю одну проблему із мультом Abu Garcia 5601 JB (два роки помірного використання тяжких джерків) - на ривках та потяжках катушка пробуксовує. Навіть якщо затягнути гальмо, нічого не допомагає - в затягнутому стані шнур стягується рукою легко. Розібрав помив, змастив - на перших ривках ніби нормально, а потім знову пробуксовка. Неможливо працювати. Може треба заміну деталей вже робити, наприклад, там є такі "тормозні колодки"? Хто може з таким мав справу, відпишіться б.л., або знаєте хто ремонтує такого класу мульти?!
Завчасно дякую!

igorjur1

Повідомлення: 20

» 10.08.2013 06:10 pm

Там не дуже є чому ламатись. Причин може бути декілька:
1) якщо ти тягнеш за нитку а катушка її здає при цьому ручка катушки теж крутиться, значить проблема з обгонкою (потрібно обгонку від старої змазки помити і перемастити наново).
2) Якщо катушка зберігалась тривалий час з затисненим на максимум фрикціоном то могли вийти з ладу фрикіційні шайби і звідси робота фрикціону ривками (катушка нитку здає не плавно а ривками)
3) Вельми поширений варіант - під ниткою нема бекінгу з монофілу і під навантаженням весь моток шнура на шпулі прокручується (зроби фломастером мітку на шпулі і погянги за шнур, якщо мітка на місці а шнур тягнеться то воно).
4) Махенічний знос який би приводив до такого дефекту малоймовірний (в цій моделі особливо)

Можна зв'яжись і домовитись з користувачем "Wit", він зробить.

BITR

Повідомлення: 781

» 10.08.2013 08:58 pm

igorjur1 написав:Розібрав помив, змастив...
-значить вкурсі як виглядають пакет гальмівних шайб. Розбери знову, промий в "Калоші" карбонові шайби, просуши, нічим не масти :!: і збери в зворотньому проядку. Відпишеш тут про результат. Першим ділом перевір чи прокручується шнур на шпулі(з беккінгом чи без- без різниці). Якщо проблема не зникне- без паніки, будемо шукати далі, благо мульти зремонтувати у Львові є кому... Звісно, краще самому знайти причину, так на майбутнє... :wink: Успіхів. :)
п.с. В "обонці" навряд чи проблєма, там вона дублюється храповиком і шпуля мала би стравлювати тільки при доволі серйозних навантаженнях на "фрик"ційне гальмо, визначити саме в ній причину можна у випадку примусового відключення храповика.... :roll:
Востаннє редагувалось RAT в 10.08.2013 09:05 pm, всього редагувалось 1 раз.

RAT

» 10.08.2013 09:04 pm

Дякую, всім! Причина була третя позиція, власне не так давно міняв шнур і мусив би здогадатись, але...
Добре, що озеро поряд, все поправив (розмотав і край шнура скочом прихватив) і одразу пішов випробувати - все добре.
Коли розбирав то тільки підшипник й інші механічні з єднання змащував, карбонові шайби взагалі то не змащував.
Що таке "Калоша"? Типу керосин?
Ще раз дякую!

igorjur1

Повідомлення: 20

» 11.08.2013 09:11 am

Що таке "Калоша"? Типу керосин?
Це є бензин. Краще ним промивати катушки. Бензин калоша продається всюду.

Кузьма

Повідомлення: 296

» 19.08.2013 12:18 pm

хочу тюнінгувати абушнтй Реао альт, підкажіть чи можна десь у Львові придбати шпулю і кераміку??і хто може зробити ТО катушки??

Volodymyr91

Повідомлення: 10

Поперед.Далі

Повернутись в Бейткастинг

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей