Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Джеркбейти (Слайдер, неСлайдер, палки і катушки для них)

Спінінгуємо з мультиплікаторною катушкою, снасті, техніка і тактика

Джеркбейти (Слайдер, неСлайдер, палки і катушки для них)

» 16.05.2008 04:06 pm

Добродії! я тутечки переглядав повідомлення та узрів, що ви часто ловите на слайдери (і як я зрозумів успішно)... на них ні я, ні мої друзі ніколи не ловили, але хочеться споробувати. в інеті толкової інфи не знайшов :oops: :( (крім фоток) тому поставлю вам кілька питань - які:
умови ловлі та проводка,
глибина занурення,
чи є слайдери вагою до 10 грам, якщо так, вкажіть, будь-ласка, моделі?

Shurik

Повідомлення: 348

Re: Бейткастингова снасть

» 16.05.2008 04:50 pm

Shurik написав:чи є слайдери вагою до 10 грам, якщо так, вкажіть, будь-ласка, моделі?

Нема.

Проводка - ривкова, потяжками з паузами. Для спінінгової снасті є маленькі слайдери по 7см вагою 17г плаваючий і 21г тонучий. Для дорослих слайдерів треба окремий комплект який у нас обсуждаїться в окремій темі :wink: (хто б сумнівався що я згадаю за бейткастинг :D :wink: )

BITR

Повідомлення: 781

» 16.05.2008 05:17 pm

Є слайдери до 10 грам.Один китаєць-тіло продовгувате і на ривку піднімається.Тонучий.Коштує 5-7 грн.Не можу виставити фото,бо обірвав його :D А другий від Лакі Джоні-тоже ге..рідчайше.Поломаний пополам.Працює тільки на падінні.Ніяк не можу обірвати...Напевно ВІТР подарую-хай скаже своє слово :D

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2464

» 16.05.2008 06:15 pm

Олег я так не зрозумів в ролі кого я виступаю - спеціаліста по джерках чи по їх обриванню? :D :D :D

PS. Зауважте я тільки но мільком заїкнувся з кастинг як тема тут же перемігрувала в цей розділ. Напевно адміни затяті спінінгісти і бояться що бацила "мультиплікатора" пошириться у їхніх лавах... :lol: зразу на "карантин"!

BITR

» 16.05.2008 10:31 pm

Мова йде про ці 2 моделі.На обидві я ловив.На поламашку на Щирці майже в отвес,на китаєць на "Озерному краю"-працював так само як і Салмовський слайдер.Єдина проблема-обидва тонучі.Тому мені не приносить ніякої радості маслати своїми снастями такі груза,на таких швидкостях.Тому пропоную тобі їх випробувати і описати-як обірвеш-не біда :D з тебе буде вже 2 термоса кави :D
-фр.jpg

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2464

» 18.05.2008 06:20 pm

Олег, 2 термоса - нема питань. Але почерзі напевно, бо як на раз все то стане недобре :D

BITR

ДЖЕРКБЕЙТ- прємне навантаження

» 03.06.2008 03:09 pm

Ця приманка серйозних розмірів заслуговує уваги. Є думка, що повинна запрацювати в наших водоймах при відповідному відношенні до рибного запасу. Варто розглянути питання вибору снасті, варіантів проводки, типів приманок базуючись на власному досвіді, специфіці Західного регіону, і не тільки...
...Чи ніхто з Шановних вище Салмо Слайдера-07 не "піднімався"?! :roll:
Востаннє редагувалось RAT в 03.06.2008 03:30 pm, всього редагувалось 1 раз.

RAT

Повідомлення: 571

Re: ДЖЕРКБЕЙТ- прємне навантаження

» 03.06.2008 03:30 pm

RAT написав:...Чи ніхто з Шановних вище Салмо Слайдера-07 не "піднімався"?! :roll:
Цікавим буде ваш досвід, діліться. (редагував-перефразував))
Востаннє редагувалось A_K в 03.06.2008 07:54 pm, всього редагувалось 1 раз.

A_K

Повідомлення: 236

Re: Джеркбейт- приємне навантаження

» 03.06.2008 03:34 pm

Піднімались до глайдерів 14см (повільно тонучих) і 14см тонучих Фатсо. :wink:
Перечйтай цей розділ а тоді можеш сміливо задавати питання по всьому відповіді на що не знайшов
Востаннє редагувалось BITR в 03.06.2008 06:27 pm, всього редагувалось 1 раз.

BITR

» 03.06.2008 03:49 pm

удолил :)
Востаннє редагувалось A_K в 03.06.2008 07:46 pm, всього редагувалось 1 раз.

A_K

Повідомлення: 236

» 03.06.2008 07:37 pm

Не мав на меті когось образити, а почути відгуки про Salmo Sider 10cm. і не тільки про них. До речі Сальмо 07 це Salmo Slider 7cm.(Floating або Sinking).
Цього сезону маю на меті в реальних умовах протестувати і MaasMaruder i WarriorCrank i Slider 10sm.(F),бо тонучого відповідного забарвлення (RR,RPH,RSH) вже три місяці шукаю по Львову- нуль. Семисантиметрові модні і всюди валом, працюють правда відмінно як плаваючий так і тонучий.
Підкажіть де можна полоскати таких монстрів, крім Озерного краю з його екзотичними умовами.

RAT

» 04.06.2008 02:02 pm

10см вимагає конкренто джеркової снасті зі всіма витікаючими мультиплікаторами :D
Якщо в тебе вже такий комплектик є то хвались що маєш. :wink:
Як каже Ігор (з мого попереднього посту) 10 см Слайдер і 7см слайдер це дві зовсім різні приманки. І я з ним цілком погоджуюсь. Якщо брати "десятку" то краще тонучий - реально провести на глибині від 3-4м до 30см. Причому пару кольорів - натуральний і якийсь яскраво кислотний. А плаваючий ІМХО один і то необовязково. Тонучі десятки до недавна були на Краківському в ларьку де багато Сальмо (як по іншому пояснити не знаю). Ще мають бути в "Сучасній рибалці" (на Городницькій).
Маас Марадер в мене є - крупняк такий що чесно кажучи сам сумніваюсь що у нас окрім Хрінників ще десь його варто пробувати. Хіба як точно знаєш що є крокодили.
Воріор кренк більше тролінговий, в заброс теж піде але який сенс?

В О.К. можна й на "прищепку" і на кусок палки ловити рибу. Як на мене то нічого окрім виважування там не відпрацюєш. Потім приїдеш на реальну водойму з природною кількістьтю риби (обмеженою браками і безконрольним виловом) ... і будеш думати що сладер працює тільки в ОК.
І взагалі це як гра в Квейк з використанням "мухльових кодів" - привикаєш і потім вже без них не виходить.

PS. Якщо тебе сильно парить який саме колір приманки то купи що є і розмалюй так як подобається. Я би більше уваги звернув на проводку.

BITR

» 04.06.2008 07:42 pm

З великим фінансовим напруженням, але не шкодую- Патик- Daiwa SilverCreek Jerkbait(l.195sm.,test 40-150g.), мульт- AbuGarcia AmbasadeurCJB(left hand), шнур- Suffix 0.22, жилка для початкових тренувальних закидів- AbuLon 0.35, ще не доріс в тюнінгуванні китайських вобів до Щербакових, тому беру дорогі, але якісні. Прекрасно орієнтуюся по всіх відомих і не відомих магазинах і будках, тому прийдеться брати на Краківському "червоноголового" 10gr.(sinking), хоча колір по-моєму відіграє роль. :roll:

RAT

» 06.06.2008 11:56 am

В назві CJB по ідеї не хватає циферки... :wink: 3 чи 4?.. і ємність теж цікаво.
Наскільки я знаю там проблеми з антиреверсом трохи?
В принципі це не смертельно і катушка напевно дуже навіть. Крім слайдера джерки пробував?

BITR

» 06.06.2008 04:52 pm

BITR написав:В назві CJB по ідеї не хватає циферки... :wink: 3 чи 4?.. і ємність теж цікаво.
Наскільки я знаю там проблеми з антиреверсом трохи?
В принципі це не смертельно і катушка напевно дуже навіть. Крім слайдера джерки пробував?

Повна інформація про мульт на www.gerlinger.de(він звідти і приїхав) :D
"Желізо" просте, але надійне- мене задовільняє. Звичайно, і бороди бувають і підторможувач захляпує зрідка, і дальність не "космічна"(поки не розкатана) по-моєму як і у всіх, але потрібно дуже хотіти нею працювати, робити профілактику після кожної поїздки- проблеми зникнуть. :wink:
"Мильниці" скоріше для приманок з тестом від 10 до 30гр.(власна думка) :roll:
Джерки чи джеркбейти? :( Якщо джерки(мінноу-суспендер), то використовую Rap.Haskyjerk, ZipBaits(Orbit). З джеркбейтів стартував з Slider 07sm., перейшов на 10sm. Як зрозумію, що він зможе в тонучій і плаваючій версії, перейду на Jack 18sm, Fatso 10sm.
Питання не в кількості, а в якості. :!: По-моєму їх не потрібно підбирати як мінноу(і не тільки...) для кожної "калабані" чи "рівер" окремо :roll:

RAT

Далі

Повернутись в Бейткастинг

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей