Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Джеркбейти (Слайдер, неСлайдер, палки і катушки для них)

Спінінгуємо з мультиплікаторною катушкою, снасті, техніка і тактика

Re: Джеркбейти (Слайдер, неСлайдер, палки і катушки для них)

» 26.11.2011 08:04 pm

Понравился фильм, может он не новый, то извиняйте. :)

http://www.nomad.lv/?p=2176

Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3637

» 08.04.2012 05:02 pm

Цікаві фільми для починаючих рибалок як ловити джерк-бейтами. Про тактику ловлі на Джерк-бейти.

http://ribakiriba.ucoz.ua/publ/video/lovlja_na_dzherk_bejt/2-1-0-72
http://rutube.ru/tracks/2477373.html

Кузьма

Повідомлення: 290

» 17.04.2012 03:21 pm

Кому цікаво - в Ашані продається рапала глайдін рап, вся гамма колорів. На ціннику сто з чимось гривень, а на касах пробивають по 65.90 грв. Якась партизанська акція))

@doc

Повідомлення: 739

» 25.04.2012 12:34 am

У нас вся линейка т Rapala Glidin, каждый стоит - 125 гривень.
Я бы не ставил их в один ряд со "страйк про " - "бастерами"..., которые шумовые!!!И стоят - 70 грн...
"Глидины" - молчуны, глайдят широко и стабильно.А на это зубатая - первый клиент! Разве что, при неправильном движении, ныряют носом...Но это - наша недоработка.

Я вот , подкину вам ещё идейку...:
Между делом так...
Приплыли в моё хозяйство, сегодня, T - Rex(ы) с Usami.

Зображення

От 23 гр до 85гр.
Готовлюсь помаленьку.

HunterFox

Повідомлення: 74

Яку і як рибу можна зловити бейткастинговою снастю

» 06.07.2012 10:00 am

Перечитав під розділу цього розділу, але не знайшов відповіді на таке питання:
"На яких водоймах успішно можна ловити джерками ???"
я розумію що бліьш-менш всюди, але все таки напевно десь гірше десь краще... я не маю на увазі конкретні назви водойм.. а скоріше тип .., тобто "це мають бути великі озера, водосховища.. чи у сільських ставках ( глибина до 1-1,5м, розміром не більше футбольного поля ) також усіпшо клює на джекри" ??? а то мені стало цікаво спробувати джеркбейт, але маю лише змогу ловити на малих "сільських" ставках - тому думаю чи варто чи то буде марна трата грошей та часу ?

переніс в відповідну тему (BITR)

volodymyrko

Повідомлення: 25

» 06.07.2012 05:42 pm

volodymyrko написав:... але маю лише змогу ловити на малих "сільських" ставках - тому думаю чи варто чи то буде марна трата грошей та часу ?

Насправді джеркова ловля доволі специфічна і впершу чергу розрахована на ціленаправлений пошук трофейного екземпляра(від 3кг по Західному регіону) в будь-якій водоймі чи навіть річці незалежно від розміру останніх. Причому, джерк здатний часто здивувати результативністю по далеко не солідних екземплярах і не тільки щуки а й окуня. Відверто молодняк звісно відсікається, але шнурки від 0,5кг деколи вражають своєю жадібністю, тому якщо стоїть питання "навалити" риби- будь-який спосіб буде доречним і не важливо джиг, оберталки, джерк, і т.п. Але.... сам принцип ловлі, точніше культура лову на джерк передбачає НЕ кількість, а Якість точніше "заліковий" розмір, і дещо споріднене з кількаденним полюванням на суперника у мисливстві. По тій причині стиль лову на джерки не так швидко поширюється "у свідомості" більшості навіть професійних рибацюг, а тих хто спробував отримати швидкоплинний(зауважу кількісний) результат перестав цікавити взагалі.
Суб"єктиво- спробувати половити на джерки можна будь-де(при наявності середньостатистичних екземплярів мирної риби), а щоб постійно(цілеспрямовано) ловити потрібно свідомо прийняти рішення, долаючи стереотипи і спробувати отримати насолоду від дарування свободи навіть не трофейному супернику.... З пов.

RAT

Повідомлення: 571

» 06.07.2012 05:51 pm

Можу додати, що джерки дуже ефективні в тих озерах де багато щуки. Так званих "щучих", тобто. Проте є ряд водойм де риба добре ловиться на рівномірну проводку і погано реагує на твіч, відповідно і там відповідно вряд чи буде брати на джерки.

BITR

Повідомлення: 781

» 22.07.2012 01:54 pm

В зв"язку з тим, що не завжди є можливість махнути на рибалку на озеро ставок, рів чи болотце, а річка Західний Буг практично під носом, я також хотів би почути ваші думки щодо використання джеркбейтів на річках, може хтось ловив і навіть вдалось зловити, власне які саме моделі доцільніше використовувати, а може є й провірені варіанти??? Вивчивши модельний ряд припускаю, що це мабуть будуть дайвери і пулбейти хоча твічбейти і глайдери також думаю можна використовувати, тому щоб не тратитись на недешеві приманки хотілось би більш впевненно збирати коробку потрібних буратін для ловлі як в стоячій, так і в проточній воді.
Сьогодні пробував ловити плаваючим слайдером 10 на Бузі, течія хоч і не велика, але всерівно мішає проводці. Якщо кидати поперек, то виходить, що тягнеш приманку по дузі, і знову ж таки питання, чи така проводка буде ефективною??? Найкраще получалось зайшовши у воду 2 метри від берега виконувати проводку проти течії вздовж берегової лінії чи комишів, також таким чином можна сплавляти приманку по течії на нормальну відстань, бо чесно кажучи летів він в мене з шнуром 0,36 на метрів так 15-25, обємна просто приманка, а від хлюпа об воду всі навколишні рибаки зглядались, мені всерівно було, бо я знаю, що цей шум навпаки приваблює хижака, а не відлякує :) Також дістали часті перехльости трійника за стальний поводок 20см, мабуть слабину шнура погано вибираю або що, хто з тим як бореться???

jerkman

Повідомлення: 402

» 22.07.2012 03:16 pm

десь читав, що на слайдері - щоб не було перехльостів ставлять кембрик на передній трійник (знявши його попередньо) і потім поставивши назад натягують той кембрик на завідне кільце (тоді трійник дивиться жорстко вниз і не гуляє).

Taipen

Повідомлення: 552

» 06.08.2012 09:00 pm

Пригальмуй в кінці закиду і слабину вибирай вчасно, перехльостів не буде. На течії джерки погано працюють як і всі ривкові воблери, тим більше плаваюй слайдер який і так майже не занурюється. Пробуй на стояках і так щоб приманка відповідала місцю. Плаваючий слайдер для глибин 20-40см добрий, а якщо глибше то тонучий треба.
З відстанню в тебе якасть напасть, мабуть з регулюванням катушки не все добре... з С3 пульнути того ж воба на 50-60м не проблема, летить як ракета.

BITR

Повідомлення: 781

» 31.08.2013 11:59 pm

Та варіантів хмара... :wink: Так навскидку з загальнодоступних : "Sweeper Salmo"(SE10S), "Strike Pro Tiny Buster"(EG-149S), "Jaxon Jerk"(VJ-J09F), "Rapala Twitchin' Rap"(TWR08), "ZALT Zalt Z"(7M/7S),...... :roll: На сьогоднішній день "мікрони-клони" робочих максі прототипів не рідкість. Практично кожний відомий бренд "підхоплюючи хвилю попиту" як правило, європейсько-азіатського регіону, штампує такі "брелки" в чималій к-сті.. :D З пов.

RAT

» 13.04.2014 10:47 pm

Сьогодні замовив шість джерків від Колючого а саме:
Ё-Глаз большой - Медленно тонущий джерк. Цвет: Окунь в металле (поталь).
Ё-Тейл маленький - Тонущий джерк. Цвет: Окунь.
Ё-Манта маленькая - Медленно тонущий джерк. Цвет: Кадет.
Ё-Манта большая -Тонущий джерк. Цвет: Pike.
Ё-Аравана - Медленно тонущий джерк. Цвет: Кислотный басс.
Ё-Аравана-дип - Быстро тонущий джерк. Цвет: Красноголовый дракон.

Тепер чекаю не дочекаюсь їх обловити. Приїдуть на наступний тиждень. Можливо хтось вже ними ловив з форумчан - поділіться враженнями.

Mari1yn
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 253

» 12.05.2016 09:44 pm

Доброго дня, шановне панство.
Дозвольте і мені щось розповісти.
Давно вже закину середній і тяжкий спінінг (лишив УЛ для душі), а от джерк то все.
Ловлю на С4 (ще є С3), з палок Айко Бальтаза та Favorite Power Jerk (!!Ніколи не купуйте цю палку).
По джеркам починав з Салмо слайдер, потім Бастери, потім японці по 100$ які страшно кидати.
А згодом перейшов на "Зроблено в Україні", і ви знаєте абсолютно задоволений.
Свій вибір зупинив на Майстрі ЙО. У нього чудовий вибір, плюс є можливість домовитись про індивідуальне фарбування і інше ( не на правах реклами).
Якщо панству буде цікаво можу розповівсти про свійц шлях.
Фото з останньої рибалки.
Приєднані файли
IMG_0216.JPG
IMG_0223.JPG
IMG_0222.JPG

Serg Kon

Повідомлення: 6

» 12.05.2016 11:39 pm

Вітаю з дебютом на форумі! :wink: Як парадоксально би це не звучало, але відслідковуючи весь шлях становлення "handcraft" джеркбейтів "Майстра ЙО" від початку, я так і не спромігся розжитися хоча б одним. Можливо причина у поетапному освоєнні однієї конкретної моделі від певного виробника, а можливо у чомусь іншому, я не знаю... але обов"язково скористаюся нагодою спробувати на практиці максимальну к-сть моделей. Деякі з них тоді ймовірно поповнять мою не багаточисельну колекцію об"ємних "буратін". Зрозуміло, що до практичних навиків потрібно мати хоча б поняття "базової" проводки і області застосування вибраної моделі джерка. По тій причині будь-яка суб"єктивна інформація застосування джерків "від Колючого" буде неймовірно корисною як для початківців так і для досвідчених джерковиків. Все ж у нас вони поки що рідкісні у арсеналі об"ємних приманух.
Особисто мені не зайвим було би почути про специфіку застосування "Ё-Манта"(slow sinking) і "Ё-Аравана"(slow sinking). З пов. :)

RAT

» 15.05.2016 02:23 pm

Доречи, саме з манти і розпочалося моє знайомство з Майстром.
Манта це взагалі класика джеркбейтової ловлі. От я на початку своєї «кар’єри» її і шукав. Знайшов на ebay, але продавець не хотів відсилати в України. І тут добрі люди підказали, що все поруч, так я й познайомився з роботами ЙО.
Сам джерк «Манта» ідеально підходить для новачків, він дуже легкий в керуванні, робить чудові глайди. Для набивання руки саме те. Я вже чудово проходжу їм латаття, направляючи глайд в обхід стеблин.
Трішки секретів:
-іноді коли щука закрила рота і не клює, але ви знаєте де вона сидить, мантою можна спровокувати її на покльовку. Просто проводите джерк вздовж місця де ймовірно сидить зубата. Це може зайняти багато часу і результат не гарантовано, одного разу мені знадобилося близько 40хв. Але мої нерви виявились міцніші 
-проводячи вздовж латаття, очерету рівномірні глайде розбавте дуже різким ривком (2-4 разу за всю проводку) досить часто це провокує щуку і ви з уловом.
У джеркмена, манта повинна бути обов’язково, не потрібно відразу брати велику (її полюбляють мої друзі з півдня України), досить 150мм вагою близько 60гр.
Приєднані файли
SDC13363-mini.JPG
IMG_9754.JPG
IMG_2851.JPG

Serg Kon

Повідомлення: 6

Поперед.Далі

Повернутись в Бейткастинг

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей