Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Джеркбейти (Слайдер, неСлайдер, палки і катушки для них)

Спінінгуємо з мультиплікаторною катушкою, снасті, техніка і тактика

Re: Джеркбейти (Слайдер, неСлайдер, палки і катушки для них)

» 19.08.2010 01:12 pm

Для того щоб оживити тему. :) Кілька шедеврів від невтомних японських майстрів,які не перестають дивувати вмінням реалізувати свої фантазії в примануху і педантично відтворити кожну деталь. :shock:
dc081813.jpg
dc081811.jpg

RAT

Повідомлення: 571

» 16.10.2010 08:28 pm

Маю намір придбати ось http://voblery.com.ua/catalog/baby-buster.html такого УЛ джерка, хочиться зловити щось побільше, поцікавіше. Але шось маловато в неті відгуків про нього, можить хтось такого вже юзав, що скажете вартий він уваги чи ні??? Наперед вдячний :)

jerkman

Повідомлення: 402

» 18.10.2010 04:20 pm

jerkman написав:хочиться зловити щось побільше, поцікавіше.

Для таких цілей цей весняний "мікрон" не зовсім підходить. :) Загалом досить вдала зменшена копія BusterJerk II для доволі капризного щука в любу пору року.(ІМХО) За рік часу найкращий результат був в весняний період,але розмір виловлених екземплярів переважно "C&Photo&R"(max.1kg). :(
п.с. "Універсальним" його важко назвати,оскільки зубаста деколи бажає тихенького джерка. 8)

RAT

» 18.10.2010 09:33 pm

Власне фішкою є те, що його можна кидати звичайною мясорубкою і спіном до 30гр. Попробую, якщо сподобається будем вдосконалюватись. Якось я вже захворів джерками, потім попустило, вчепилась хвороба ультралайта, а зараз рецидив джеркінгу. Думаю пробувати треба все, адже рибалка чудова у всіх її проявах. А тихі джерки це які, можна декілька прикладів?

jerkman

» 19.10.2010 11:51 am

Подібно воблерам в корпусах яких існують шумові капсули,частіше просто рухомі кульки,які додатково створюють шумовий ефект при проводці в деяких джерках аналогічно балансувальні кульки є рухомими і виконують ту ж роль. :) Для прикладу до категорії "шумових" можна зарахувати весь модельний ряд BusterJerk від StrikePro,відповідно до т.зв."тихих" належать відомі Slider від Salmo,корпус яких суцільно заповнений піною без порожнин і свинцевий вантаж в корпусі є нерухомим і призначений для балансувння. :wink: Як правило, пластикові джерки- "шумові",а дерев"яні і на основі технології застосування поліуретанової піни- "тихі",бувають і вийнятки. 8)

RAT

» 19.10.2010 07:58 pm

Дякую, досить зрозуміло, я так і думав, бо в відгуках хтось так і написав, що щука любить цю "погремушку". Ще цікаво як цей бейбі бастер поводить себе на течії, чи дружить з нею, бо шось мені кажиться, що він краще працює в стоячці?

jerkman

» 08.11.2010 06:54 pm

jerkman написав:Ще цікаво як цей бейбі бастер поводить себе на течії, чи дружить з нею, бо шось мені кажиться, що він краще працює в стоячці?

Нажаль,не мав поки-що можливості перевірити його на річці,але повинен відпрацьовувати в заводях з повільною течією,або її відсутністю(ІМХО). По останньому виїзду /c-t2420-30.html враження позитивні- легкий в управлінні,більш послушний ніж Salmo Slider 7cm,але має чітко визначені межі застосування(ІМХО). Не байдужий до нього шнурок від 100гр,висновок: цілком робочий UL-джерк в режимі стоячої води. :wink:

RAT

» 29.11.2010 06:15 pm

Доброго дня!Підскажіть де у Львові можна нарити Strike Pro Baby Buster раз ви про нього заговорили!!! шукаю вже місяця два :( ніде нема!!!!
і друге користуюсь частенько сальмовскими слайдерами плаваючими 7-10см природнім та кислотним кольором на останній закінчив зезон десятьма щупаками на спінінг фазер тест5-25 шнурок 0.25 катуха екусіма2000 важко привчатись бо як на мене снасті невідповідні !!! купив палку флагман алігатор бот тест 50-100, 1.50довжина! сорі в сімейному бюджеті пункту затрати на рибальські снасті непередбачений :f1: :D як ви думаете ця палка буде краща :?: Дякую

pavlolvov1

Повідомлення: 4

» 29.11.2010 06:29 pm

бачив на південному біля Лєнки, там новий магазин відкрили

Андрій1986

Повідомлення: 69

» 29.11.2010 06:33 pm

pavlolvov1 написав:...Підскажіть де у Львові можна нарити Strike Pro Baby Buster раз ви про нього заговорили!!! шукаю вже місяця два :( ніде нема!!!!

В "Мисливстві" на пл. Данила є вже близько місяця :)...

Smutok

Повідомлення: 774

» 30.11.2010 12:58 pm

pavlolvov1 написав: купив палку флагман алігатор бот тест 50-100, 1.50довжина! як ви думаете ця палка буде краща :?:

"Краща" в плані що не так швидко загине в порівнянні з "фазер"(тест: 5-25). :wink: Так для порівняння- вага салмівського слайдера(Floating) близько 36гр, про тонучий промовчу, от і роби висновок про "перевантаження" спінінга. :shock: Рекомендацію по шнуру можна порівняти в таблиці: http://www.salmo.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=215%3Aslider&catid=43&Itemid=54&lang=en
Повертаючись до "алігатора", один з показників джеркового патика- його вага, оскільки класичне джеркування(не рівномірна пров.) на протязі дня з легким і збалансованим спінінгом не викличе болі у кистьовому, плечовому суглобах і спині. Беручи до уваги вагу конкретної моделі(близько 300гр)- це занадто, я б відмовився від джеркування спінінгом такої ваги. :roll: З довжиною 1,50м не буде досягнуто відносно віддалених точок навіть з важкими приманками ну і т.д. і т.п. :? Вцілому невідповідність "алігатора" в парі з безінерційкою швидко викличе відразу до такого своєрідного способу лову як "джеркінг"(ІМХО).
п.с. "Екусіма 2000" заслуговує на більше, ніж достойно завершити свій життєвий шлях на катушкотримачі "алігатора" з верхнім тестом в 100гр. :D
п.п.с. Якщо ж ціль- виключно вилов хижака на "модний" Slider, а не задоволення від самого процесу джеркування, тоді ...

RAT

» 30.11.2010 02:55 pm

Згоден з попереднім оратором. :)
Особисто мав реальний, тривалий досвід ловлі з палкою типу цього флагмана. Тільки це був дуже подібний совковий склопластиковий патик. При рибалці з звичайними вертушками №2 і №1, після 2 годин рука німіла.

Підсумовуючи вище сказане додам, що ловити джерками з правильним мультовим комплектом вийде дешевше, ефективніше і в рази приємніше.

BITR

Повідомлення: 781

» 14.08.2011 04:17 pm

добрий день , дайте відповідь, хочу придбати слайдер, так як чув шо вони для звичайних катух непідходять, а так хочу слайдера, тут надибав http://voblery.com.ua/catalog/slider.html , бачу тут є слайдери малої ваги, скажіть який з них по вазі може підійти до мого руобі заубера??і ше тест патика 10-30 гр

Bellicose

Повідомлення: 178

» 14.08.2011 05:16 pm

Як на мене, то від 6F до 7S, але 7S для мене найцікавіша модель. Це не упориста приманка, з ними нормально ловлять безінерційними катухами. 5-ки не пробував.
P.S. Заубер напевно ж то 3000...

Ромко

Повідомлення: 277

» 14.08.2011 05:51 pm

Ромко написав:Як на мене, то від 6F до 7S, але 7S для мене найцікавіша модель. Це не упориста приманка, з ними нормально ловлять безінерційними катухами. 5-ки не пробував.
P.S. Заубер напевно ж то 3000...

та в мене 3000, значить буду купляти, дякую

Bellicose

Повідомлення: 178

Поперед.Далі

Повернутись в Бейткастинг

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей