Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Джеркбейти (Слайдер, неСлайдер, палки і катушки для них)

Спінінгуємо з мультиплікаторною катушкою, снасті, техніка і тактика

Re: Джеркбейти (Слайдер, неСлайдер, палки і катушки для них)

» 06.05.2010 10:21 am

Друже, складне завдання ставиш. :D По тесту патика максимум що можна порекомендувати так це "модний" Salmo Slider в р-рі 7см(F/S), за 25-гр BusterJerk я не впевнений що проведеш правильно- обмеження по верх. тесту+ стрій на скільки я розумію не Fast. :( Крім того на 10см той же слайдер спокійно сідає 300гр жаднючий шнурок якого можна відсікти хіба що таким "поліном" як Fatso 14см і то не факт. :roll: Для "відсікання" без патика з тестом в межах 60-150гр не обійтися, але як вже писав, можна досить довго чекати на дорослий удар "пайка" але воно того варта. 8)
Висновок: якщо "нєвтєрпйож", то обмежся придбанням слайдерка 7см по одному в тонучому і плаваючому варіанті(колір ближче до "натуралу"RGS,RPH,RSH)-на 100% робочий варіант, а там поспілкуєшся можливо, нові бажання виникнуть. :wink:
п.с. За 6см і 5см Slider мова не йде, тільки появилися та і не рахую їх за джерки- класичні воби(ІМХО).

RAT

Повідомлення: 580

» 06.05.2010 10:34 am

Перепрошую, а "тонучий" наскільки швидко тоне? Тобто скільки йому глибини треба, щоб на середній дистанції проводку зробити і не втопити в бур'янах? :D

Я мабуть одного поки що візьму, а там у понеділок на "зльоті" "пристріляюся" конкретніше що мені підходить та й підкаже може хто ще щось путнє...

tor

Повідомлення: 47

» 06.05.2010 10:50 am

Щось на зразок Rapala CountDown- на яку глибину опустиш на такій і стартане.
З різницею в тому, що з Слайдером потрібно працювати на відміну від Рапали яка має свою гру за рахунок лопасті. Це я так для прикладу(про Рапалу). :)
А взагалі, доволі швидко опускається не чекай від нього "SlowSink-падіння" це далеко не суспендер та ще й підгружений метал. поводком. :f1:

RAT

» 06.05.2010 10:56 am

О-о-о, тепер зрозуміло!
Якщо виникають асоціації з Rapala Coundown, то питання лишні :)

Щиро дякую за відповідь!

tor

» 06.05.2010 03:21 pm

RAT, я обійшов всі наближчі магазини, бачив 3 слайдери, але такого кольору, як ти порадив, не знайшов. І ще бачив Jakson-a великого, товстого, страшного та зеленого. Нічого іншого не зустрічав - мабуть джеркоманія ще до нас не дійшла :? .

А колір взагалі наскільки має значення? Як вважаєш?

tor

» 06.05.2010 04:52 pm

Якщо я скажу, що колір грає роль не останню, то Вітя(BITR)мене закидає джерками. :D Але для мене в 20-30% колір має значення решта- анімація джерка бейткастером(ІМХО). Ситуація з відсутністю "хітових" кольорів знайома, аналогічна була і є у Львові- приходять "відібрані" кольори з столиці(і не тільки) які там нікому не потрібні. Зараз трошки краща, але потрібно ловити момент, деякі моделі і кольори чекаю по пів-року(треную терпіння і витримку- для кастингу саме те, що потрібно). :lol: Упс, нафлудив, соррі. :oops: Давай в ПП скинь колори, які бачив, а я тобі пальцем ткну.ОК? 8)
http://www.salmo.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=215%3Aslider&catid=43&Itemid=54&lang=ru :)
п.с. Заінтригував "Jackson"-ом. :) Чи там на упаковці всетаки "Jaxon" написано? :wink: Якщо перший варіант, то конкретно: модель, ціна, габарити.

RAT

» 06.05.2010 09:06 pm

.с. Заінтригував "Jackson"-ом. :) Чи там на упаковці всетаки "Jaxon" написано? :wink: Якщо перший варіант, то конкретно: модель, ціна, габарити.

Вибач, то помилка. У мене просто нічого ніколи не було поки що ні однієї фірми ні іншої - от і плутаю. Я бачив звичайний польський слайдер за 45грн.

tor

» 07.05.2010 06:27 pm

Не знайшовши Salmo Slider взяв оце ... "SILVER FOX Jerk Sinker" якщо це назва звісно. 8 см, 27г (три рази переважував, але в мене виходило 23г)...
Пишуть, що гачки VMC, але чомусь вони на ті VMC, що зі Штатів приїхали не дуже схожі :? . В результаті гачки переставив.
http://www.hrtlures.com/plug.php?id=58
Є може якасть статистика по ньому?

tor

» 11.05.2010 01:32 pm

може якасть статистика по ньому?

Якщо нарахунок "скромної статистики",то столичні бейткастери також тільки починають його освоювати. :) http://jerkbait.com.ua/viewtopic.php?f=2&t=54

RAT

» 12.05.2010 05:37 pm

Але для мене в 20-30% колір має значення решта- анімація джерка бейткастером(ІМХО).

Так от,по темі анімації нещодавній виїзд- чудове підтвердження правильності думки. :) Напевно,колір зіграв на той момент незначну роль,причому скільки я не старався швидкою проводкою і рівноміркою провести слайдера результат був відсутній. Комбінація швидка-рівномірна яка успішно приносила результат на ін. водоймі також себе не оправдала як і зрештою максимально сповільнена. Паралельно з окрасом RR того дня були розловлені RS і CK при доволі відвертій пасивності зубатої,але всетаки в середньому темпі проводки(по крайній мірі в мене). Роблю висновок,що в конкретному випадку анімація відіграла ключову роль для досягнення бажаного результату.(ІМХО)
Важливо було також зрозуміти що в цих умовах плаваюча десятка буде буде себе комфортно почувати в приповерхневій товщі води проходячи лілії і при бажанні її буде можливо на паузі підняти до поверхні і здійснити "волкерний зиг-заг". Для себе кінцево закріпив досвідом тезу- для мілких,зарослих водойм з глибинами до 1-1,5м вартує віддавати перевагу плаваючому варіанту глейдерів. :wink:

RAT

» 12.05.2010 08:02 pm

В мене теж плаваючі слайдери в той день працювали найкраще. Загалом з висновками звичайно згоден.
Дозволю собі зауважити єдине що при глубині 0,5-1,5 тонучий теж можна спокійно провести. А от загнати плаваючий на метр вже не так просто, особливо менші моделі. ІМХО плаваючий в першу чергу коли води 20-60см на рослинністю. Тоді він поза конкуренцією :)

BITR

Повідомлення: 781

» 12.05.2010 10:35 pm

Слайдери - слайдерами і рекордні улови актуальні тільки до нових рекордів :wink: .

Але є ДЕЩО важливіше. Ви своїми джерками Олега нашого "втягнули" і тепер він точно стане мультоводом і в результаті наші ряди поповнюються! :D
Ну і цього всього не було би без "фестивалю".

РЕСПЕКТ організаторам!

tor

» 13.05.2010 11:13 am

озволю собі зауважити єдине що при глубині 0,5-1,5 тонучий теж можна спокійно провести.
Якщо брати до уваги конкретний випадок,то перший шнурок стартанув з-під коряги саме на тонучий слайдер і проведений далеко не на глибині в 30см від поверхні. :DВ "поліках" чітко було видно ривок з глибини,а не паралельно ходу збоку. :shock: Сумніваюся,що глибина в тому місці була більшою за 1м,тому не можу не погодитися що тонучий варіант більш універсальний в плані розвідки потенційних місць дислокації хижака. :roll:
п.с."Пропав хлоп..."(Олег). :lol: Колись дядько Роземайєр писав,що "існує великий ризик назавжди перейнятися хворобою джеркбейтингу,яка перетікає з приємними відчуттями які неможливо передати словами...". 8)

RAT

Новини і новинки

» 15.07.2010 11:09 am

По суті,зважаючи на зростаючий попит на приманки доволі відомого шведського бренду ZALT в Україні з"явився новий Інет-магазин: :wink: http://www.zalt.com.ua

RAT

» 15.07.2010 04:42 pm

Пасибі. Треба би парочку прикупити... :roll:

BITR

Повідомлення: 781

Поперед.Далі

Повернутись в Бейткастинг

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей