Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Лід - де і який: Сезон 2021 - 2022
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Джеркбейти (Слайдер, неСлайдер, палки і катушки для них)

Спінінгуємо з мультиплікаторною катушкою, снасті, техніка і тактика

джеркбейти

» 06.06.2008 05:36 pm

2 RAT
І ті і другі по різних номенклатурах проходять як "джеркбейти". Тому якщо називати глайдери, дайвери, пулбейти і т.д. одним словом то краще вживати термін "джерки" тоді всім понятно що мова йде про ці "дивні великі деревяхи" (наразі всі так і роблять тому не бачу сенсу розвивати дискусію).
Чесно кажучи Фатсо і Джек мало подібні до слайдера тому напевне можна їх освоювати одночасно. :)

BITR

Повідомлення: 781

Re: Бейткастингова снасть

» 06.06.2008 07:35 pm

аразі всі так і роблять тому не бачу сенсу розвивати дискусію.
Чесно кажучи Фатсо і Джек мало подібні до слайдера тому напевне можна їх освоювати одночасно.

Згода :!: Слайдер,Фатсо,Джек- зовсім різні приманки, як кишеня позволяє, то можна одночасно. :D (Навіть потрібно!) :)
p.s.:!: Скоро тіснувато буде напевно в палаті :?:

RAT

Повідомлення: 580

» 03.10.2008 12:46 pm

ожен другий закид закінчувався невеличкою бородою. Не думав що складно буде вчитися кидати

А пальчик великий приторможує шпулю при кінцевій фазі падіння приманки у воду :?:
Така процедура суттєво зменшує кількість борід, як результату перебіжки шнура. На початках краще задовго до падіння приманки приторможувати шпулю("лучше недоб..., чем переб..."). :DПоступово навмисно затримуючи контакт вел. пальця зі шпулею, вкладаємо весь процес підторможування в кілька останніх секунд перед контактом приманки з поверхнею води. Але на це потрібний час. Успіхів !!!
п.с. Моделювання в голові процесу польоту перед стартом(і після...) рятує від втрати приманки в корчах, а також т.зв. "відстрілах". "Розслабуха"- коли спінінг відкладений в сторону.(моя ІМХО) :wink:

RAT

» 30.10.2008 01:11 pm

Привіт "Бейткастерам"! :) Які думки що до використання марки і діаметру шнура на мультовій снасті з тестом по приманках 40-140(мульт відповідного типу: "Round Reels")? Варіантів є багато, але цікавить практичний досвід. Виникла підозра, що 0,20 малувато "будя", хоча крім незначного "врізання" витків дискомфорту ніякого. :roll:

RAT

» 02.11.2008 07:47 pm

А з чим повязана підозра?
В мене 15лб РР і 14лб Стрен Супер Бред були в роботі обидві при перебіжках періодично дають відстріли приманок від 50г і вище. В цьому звязку хотів попробувати ловити з РР 30лб. Тіки от де такий дістати наразі не знайшов :)

BITR

» 03.11.2008 10:48 am

Питання не в розривному навантаженні шнура, мені покищо не вдавалося ні відстрілити приманку, ні обірвати при зацепі в щільній стіні очерету шнур справляється. Підозра тільки в тому, що врізається і при закидах присутні невеличкі петлі. Думаю, що товстіший шнур може частково вирішить проблему. З т.зв. мильницями ситуаія подібна, але там я би більше 0.26 не ставив(оптимал- 0.22 моя ІМХО). :roll:
to BITR: По-моєму на сьогоднішній день дістати оригінальний PP у Львові не реально(для себе вивчав це питання), практична більшість має якість під питанням. Буду собі замовляти Stren(хоча він трохи замягкий, але товщина компенсує). :wink:

RAT

» 03.11.2008 12:24 pm

Stren Super Braid жовтий линяє зараза. Замахався мульт від фарби чистити. Але загалом шнур позитивний - розрив і
довговічність цілком навіть.

Петлі при закидах це нормальна річ, вони при любому діаметрі шнура будуть. А от те що врізається це проблемка - через це перебіжки частішають з арифметичною прогресією. Частіше перемотуй шнур :wink:

BITR

» 03.11.2008 02:52 pm

Щодо приманок якими ловиться тільки з бейткастинговою снастю:

Бертус Рощемайєр тестує новий глайдер від Сальмо, приманка орієнтовно 80г ваги і 20см довжини (залишається почекати до липня 2009 :) ).

1.JPG

http://www.rozemeijer.com/Nieuws/Een_nieuwtje_van_Salmo.html

BITR

» 03.11.2008 03:41 pm

одо приманок якими ловиться тільки з бейткастинговою снастю:

Щось мені той "дівайс" нагадує збільшений в маштабі глейдер "HellHound" від "ERC", або "X-Rap SubWalk" від Рапали. :D Чи я помиляюся? :wink: Але всерівно- прогрес. :)
Відносно перемотування шнура- мало помагає, натомість останнім часом раз в декілька закидів роблю один "профілактичний" на максимальний виліт приманки і притримуючи, тугіше вкладаю шнур. Така процедура частково "заспокоює нерви". :D
Востаннє редагувалось RAT в 04.11.2008 10:43 am, всього редагувалось 1 раз.

RAT

» 03.11.2008 04:30 pm

PikeTime це фірма, ти напевне мав на увазі модель Sickly? :)
Все рівно не подібно, перейди по ссилці і глянь на приманку зблизька - там крильця на хвості стоять, це все таки принципова різниця :wink: а так то всі "гляйдери" між собою подібні і є реально є 3-4 їх підтипи. Так само можна мінохи поділити на три підтипи... Але взяти той же Бастер від Р2С - до Слайдера йому ІМХО як нам до світлого майбутнього, зате він з калаталкою.

BITR

» 04.11.2008 10:55 am

Власне мав на увазі назву фірми, але глянувши архів зрозумів що не "прав". :oops:
Насправді мова йде про не про "Piketime", виправив помилку у поп. пості. Соррі. :wink:
З публікації "Риболов Україна",№5,2007р.(стаття П.Піскорського) цей "HellHound" тільки розміром побільше, а стабілізатори присутні в "зародковому стані" :)

RAT

» 25.11.2008 01:31 pm

Для себе визначив деяку особливість: при забросі приманок(мова йде про джеркбейти) коротким спінінгом(1,85- 1.95м.) роблю спуск як найкоротший(на скільки позволяє поводок), відповідно "заброс" по дальності і точності виходить оптимальний. Якщо використовую довші довжини кастингового спінінгу, то довжину спуску збільшую, відповідно комфорт по "забросу" зростає. Ця залежність не панацея, але кожен підсвідомо тягнеться до максимальної зручності в процесі лову, і я не є вийнятком. :wink:
п.с.Все вищесказане- моє ІМХО. :)

RAT

Re: Джеркбейти (Слайдер, неСлайдер, палки і катушки для них)

» 08.04.2009 03:38 pm

Привіт всім бейткастерам. :) Після зимової "сплячки" вирішив замочити прикуплені джерки, не впираючись в результативність. :) Враження по грі позитивне, особливо коливання при зануренні в "Salmo" SD12S -великий позитив(ІМХО). На відміну від глейдерів не справили враження підгружені(!) ММJR і MM. :( Не виразна я би сказав "тупувата" робота на проходах в різні боки при "walk the dog",швидше зупиняється. Познімав свинцеві пластинки з трійників, гра всетаки важливіша від положення у воді на паузі.(ІМХО). Хоча... :roll: Можливо хтось експериментував з подібними джерками, чи не варто сумніватися в довершеності приманок від відомого бренду? :wink: Питання відкрите. :f1:

RAT

» 08.04.2009 04:55 pm

В мене ММ(Маас Марадер) був деякий час і можу сказати що приманка працювала і навіть не про самій крупній щуці. Промахів багато як і на всі волкери. Зате хвилю спокійно пробиває. Гра ІМХО важливіше.

Доречі в мене теж зявився в арсеналі новий джерк, як буду дома закину фотки :)

BITR

» 08.04.2009 05:48 pm

От, власне із-за промахів, було бажання привантажити задню частину, щоб на паузі тільки ніс торчав, але така "модернізація" вплинула негативно(ІМХО). :? При підгрузці торчали що ММ, так і MMJR наполовину з води досить привабливо, але відхід в бік при проводці стали коротші і це мені чомусь не сподобалося.("опять" ІМХО) :D Без підгрузки при інтенсивній проводці MMJR на початковій фазі ривка в мене булькає не гірше попера, :shock: за ММ не скажу оскільки відбулося перше пробне "полоскання". :D :f1:

RAT

Поперед.Далі

Повернутись в Бейткастинг

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей