Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Махова поплавочна вудка

Мах, штекер, матч, болонез

Re: Махова поплавочна вудка

» 20.06.2016 11:30 pm

Pivot написав:Не перебор, 7 метров очень комфортная длина для маха.

Всьо б ніштяк, якби не заброс з "під юбки" -не рибалка, а парнуха :lol ...як ви так ловите? :lol: :lol:

Суканець Роман

Повідомлення: 595

» 21.06.2016 10:39 pm

Суканець Роман написав:А для чого 7 метрів?
Для болонки сама комфортна довжина, для наших річок і більшості ставків,-5м.
Та і мах 7м. тоже перебор, звісно, якщо не збираєшся ловити на глибоких кар'єрах.

Це спорне питання і в нашому регіоні всюди 5 м не хватить яб хотів побачити як би ви ловили в Заричі на карєрі при глубені 4,5-5,5м чи той самий Стрий Дністер де є яма 5,5м в проводку

GT
Львівська поплавочна ліга
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 236

» 23.06.2016 10:13 pm

Бляха банда, Ви ж бачите як наша Львівська область обділина водоймами( і це не шутка(
Якісь уроди сховали нашу Полтву під землю, а Ми тепер іздим по платниках на риболовлю(
Тому 7 метрів саме то) бо риба від Нас ( таких модних хазяєвів ) втікає подальше...

Plitkar
Львівська поплавочна ліга
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 409

» 24.06.2016 12:17 am

GT написав:5 м не хватить яб хотів побачити як би ви ловили в Заричі на карєрі при глубені 4,5-5,5м чи той самий Стрий Дністер де є яма 5,5м в проводку

Я ловив на Заріччі 4,5 метровим махом. На глибині 1,5 м.
На Дністрі і Стрию -тоже 4,5 м. Просто в мене тільки одна махова вудка. :D
Але коли, в вітряну погоду, рибаки з семиметровими вудками лязять по корчах знімаючи поплаки -я продовжую комфортно ловити! :)
А на глибину 4,5 -5,5 м. я краще візьму фідер!!! ;)

Суканець Роман

» 24.06.2016 08:37 am

А на глибину 4,5 -5,5 м. я краще візьму фідер!!!

Приведу существенный контраргумент : когда рыболовы на фидер нервно ожидают поклевку , я в проводку на поплавок ловлю рыбу .
Поплавочная снасть намного уловистей фидера и это не я сказал . Иногда только этим способом ловли можно достичь положительного результата .
Другое дело , что надо экспериментировать и вырабатывать навыки . Но увы люди намного консервативнее , чем они думают .

chinta

Повідомлення: 194

» 24.06.2016 11:06 am

chinta написав:Приведу существенный контраргумент : когда рыболовы на фидер нервно ожидают поклевку , я в проводку на поплавок ловлю рыбу .

Это не аргумент!
...Всё зависит от ситуации и навыков рыболова!
Пока вы будете ожидать падение приманки на дно... я уже буду тащить вторую рыбу! - Это аргумент!

Суканець Роман

» 24.06.2016 02:03 pm

Романе про що ти говориш, коли ти 7 метрів вудки скоріш за все і не мав. Пізньою осінню, ранньою весною, та зимою кожен метр довжини закиду часто має значення на більшості водойм

Мишко

» 24.06.2016 04:14 pm

Мишко написав:Романе про що ти говориш, коли ти 7 метрів вудки скоріш за все і не мав.

Так, Міша, в мене не було такої довгої вудки, але я пробував на таку -ловити і поняв... не мойо! :D

Суканець Роман

» 24.06.2016 06:19 pm

Так, Міша, в мене не було такої довгої вудки, але я пробував на таку -ловити і поняв... не мойо

Романе напевне ти ловив недорогою 7 метровою, яка була важкою і незручною. І взагалі для твоїх умов довга вудка не потрібна. Твоє "прізваніє" - спінінг, ловити жерехів :)

Мишко

» 24.06.2016 09:13 pm

Мишко написав:Твоє "прізваніє" - спінінг, ловити жерехів :)

Ги...
Як сказати. Спінінгом я ловлю чотири роки, а поплавком -з дитинства:
- Це десятки зроблених гачків, сотні поплавків і тисячі годин практики... !
Так що, я більше поплавочник! :D

Суканець Роман

» 25.06.2016 06:06 pm

Вступлю и я немного в Ваш спор :D . Относительно удочки - для реки Стрый - Днестр оптимальной считаю 5 м, при этом вес удилки не должен превышать 150 грамм. Для случаев где есть нависшие кусты, деревья - оптимально будет что то легкое короткое типа 3,6м при весе максимум 100 грамм. Но бывают и такие ситуации когда видиш что рыба стоит немного дальше чем ты кидаеш - в таком случае подойдет 6 или 7м мах - по желанию. Вес последних удилок не должен превышать 250 грамм. По поводу граммажа - в конце каждой рыбалки даже при ловле 150-ти граммовой удочкой рука просто отваливается - это при постоянном держании удилки в руке (на течении это очень актуально).
Кстате чем меньше вес удилки - тем больше на нее цена в магазине - но на будущих рыбалках, купив легкое удилище нужной длинны, Вы будете получать морально естетическое удовольствие от рыбалки , а не думаль как опять поднять удочку весом в 380 грамм при длине в 6 метров.
Вот как то так, все выше сказаное ИМХО, из личного опыта.

Boss

Повідомлення: 153

» 17.10.2016 09:49 pm

Таке питання / Скільки проживе карбонова вудка при умові правильного використання? На махову рибалю років 4 і маю підозру що швидше вона морально застаріє ніж вийде з ладу.Рибалки з більшим досвідом поділіться думками

Gerba

Повідомлення: 82

» 18.10.2016 07:51 am

Gerba написав:Таке питання / Скільки проживе карбонова вудка при умові правильного використання? На махову рибалю років 4 і маю підозру що швидше вона морально застаріє ніж вийде з ладу.Рибалки з більшим досвідом поділіться думками

При належному догляді та без екстремальних навантажень то дуже довго. :)

mark
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 147

» 18.10.2016 06:56 pm

Gerba написав:Таке питання / Скільки проживе карбонова вудка при умові правильного використання? На махову рибалю років 4 і маю підозру що швидше вона морально застаріє ніж вийде з ладу.Рибалки з більшим досвідом поділіться думками

Якщо по-п'яні на неї наступити то не довго, якщо великий риб не вкраде то довго а якщо колекціонувати то дуже довго :)

Romuald

Повідомлення: 95

» 18.10.2016 11:10 pm

Якщо вудка купляється на роки ,то є сенс замахнутися на якийсь регласс. Чи ще якусь хорошу.Маю дві 5 ти метрові вудки на даний час вони мене влаштовують .до наступного сезону хочу 6метрову хорошу щоб по відчутях недуже важча пятірки,ну дуже часто перезакидую ,невистарчає терпіння. Умови: стояча вода,риб- карась плотва,і щоб оснастки легкі закидувати . Буду вдячний за поради ,на рахунок шістки.

Gerba

Повідомлення: 82

Поперед.Далі

Повернутись в Поплавок

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей