Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Нахлист (балачки)

Прути, шнури, підліски, бекінги, інструменти та матеріали, мухобудування

Re: Нахлист (балачки)

» 27.02.2017 05:16 pm

Yuras написав:Привіт всім нахлистовикам.
Задумав спробувати цього літа, ваші мухи на донку.
Так як ціль подуст, а він доволі вредний, вирішив спробувати поексперементувати з мухою на гачку, з підсадкою опариша або ж так.
Які мухи порадите, або ж зможете зробити за оплату звісно.

Діло не в мухах, а в її подачі, короче ціль рознервувати рибу. Я ловив на бейт фіші, раків, скудів.

Дима (Львов)

Повідомлення: 143

» 27.02.2017 05:18 pm

rexboss написав:Привіт всім нахлистовикам. Ще минулого року придбав собі комплект для нахлисту, цього року нарешті хочу освоїти цей вид ловлі. Буду вдячний якщо хтось візьме з собою для майстер класу на Дністер або ще куди

Хлопці праві, треба описати комплект, а то виявиться що у вас комплект для ловлі тарпону 14го класу і що ви будете робити з ним на Дністрі?))

Дима (Львов)

Повідомлення: 143

» 28.03.2017 02:26 pm

Привіт. Шукаю нахлистовиків Яворів , Новояворівськ які допоможу в освоєнні цього виду .

kulik

Повідомлення: 2

» 12.06.2017 03:39 pm

Дима (Львов) написав:
rexboss написав:Привіт всім нахлистовикам. Ще минулого року придбав собі комплект для нахлисту, цього року нарешті хочу освоїти цей вид ловлі. Буду вдячний якщо хтось візьме з собою для майстер класу на Дністер або ще куди

Хлопці праві, треба описати комплект, а то виявиться що у вас комплект для ловлі тарпону 14го класу і що ви будете робити з ним на Дністрі?))

Палка 6 класу. Є декілька мушок на головля. Мабуть це все що можу повідомити на даний час. Розраховую ловити в районі перекатів Верина, Березини.

rexboss

Повідомлення: 23

» 30.07.2017 10:24 pm

доброго!
Є дарована палка, жодного маркування на ній не знайшов. Можливо хтось міг би подивитись і сказати +- що, до чого і як. "крокодил" то чи щось з чого можна починати.
однозначно проставлюсь пивом при зустрічі, але поставлю декілька тупих запитань :wink:

doc
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 193

Поперед.

Повернутись в Нахлист

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей