Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Зубра.

Рибні місця на річках, звіти
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Зубра.

» 04.03.2009 01:13 am

Витікає в р-ні Сихова і впадає в Дністер в р-ні с.Устя. Риба: щука, окунь, плотва, верховодка, карась, НАЛІМ. Власне тому і зацікавила мене ця річечка. В розмові з місцевим дізнався що минька там багато. Ловлять ввечір і залишають донки на ніч. Сітки не ставлять, бо немає змоги-течія, коряжник, ями...
В місці впадання в Дністер утворює класне місце для хижака. З бровкою (на якій пару кг моїх джигів :D ) і ямкою де періодично вистрілює судачок.

. 001.jpg
. 002.jpg

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2453

Re: Зубра.

» 17.03.2009 11:11 am

:f1:
Востаннє редагувалось Taras. Sh. в 24.12.2010 08:03 pm, всього редагувалось 1 раз.

Taras. Sh.

Повідомлення: 11

» 17.03.2009 04:39 pm

Мова йде про р-н села УСТЯ.Сьогодні там був.Місцеві з поплавком ходили-дуже слабо.Зацікавив один момент-місцевий на проводку тягає йоршиків і верховодку,базарим про браків на Щирці,тут висмикує чопика!! см 15.Сказав що є тут більші і викинув назад :shock: Про минька також казав.Чекає що з Дністра піде риба на нерест (плотва ).Я прокидав 1 км ріки-повний 0,потім біля впаду в Дністер є водозабірники,вже легенько відкриті.Так на 2 відірвався по кокушку :D 30-50 грам.Але здивувало що ганяв малька поверху!! з хлюпанням і чавканням....ХОЧУ ЛІТО І ПОПЕР!!!!

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2453

» 17.03.2009 11:09 pm

Мої батьки родом з села Демня, через яке протікає ця річка, точніше це, що від неї залишилось. Колись Зубра була майже в два рази більшою як в глибину, так і в ширину. Я коли малим гостював в селі часто ходив ловити на ріці. В центрі села ловив карасів, кленів, ковбликів, вюнів. А за селом на ямах ловили сомів, карпів, щуку та іншу рибу. Але радянські часи пройшли, більше меліорацію не проводять, болота не осушують і Зубра обміліла на половину. Риба в ріці пропала. Місцеві вже на ріку не ходять ловити. А за селом де колись ходили ловити на ями, вже немає тих місць. Зубра перетворилася на невеличку річечку. Жаль.

xapuga

Повідомлення: 42

» 18.03.2009 12:16 am

от і не зрозуміло що краще :) от ти жалієшся що міліорацію не проводять, а на Волині через ту міліорацію, популяція диких птахів зменшилась в рази :(

tosi

Повідомлення: 1422

» 18.03.2009 09:44 am

tosi написав: а на Волині через ту міліорацію, популяція диких птахів зменшилась в рази :(

Та і поробили канави з річок...А на Сихові ,там де тільки витікає Зубра, запах від неї специфічний :?

Ромко

Повідомлення: 284

» 18.03.2009 12:03 pm

Як не крути а меліорація нічо доброго для наших річок наших не зробила
xapuga написав:.... Але радянські часи пройшли, більше меліорацію не проводять, болота не осушують і Зубра обміліла на половину.

Юра, ти не правий, меліорація це як не крути розкалуження русла річки для орошення земель під сільське господарство, за допомогою каналів всяких орошувальних, зрозуміло шо основне русло під час цього міліє! Ше задовго до радянських часів Зубра була повноводною рікою, навіть козацькі чайки по ній ходили до Раковця... Так шо меліорація, скоріше, знищила наші річки. Хоч я не спєц але така моя думка.

Romko

Повідомлення: 257

» 18.03.2009 01:44 pm

Я не буду сперечатись з Ромком, бо сам не знаю точно про наслідки меліорації, але місцеві так казали. Але факт залишається фактом - ріка обміліла за 20 років вдвоє. Але що це наслідок діяльності людини - це однозначно.

xapuga

Повідомлення: 42

» 18.03.2009 02:58 pm

якщо брати глобально, то всі річки міліють, а те що деяким дуже швидко допомагають люди це теж факт беззаперечний :)

tosi

Повідомлення: 1422

» 14.04.2009 12:52 pm

За экологию отдельное спасибо заводу «Химреактив», что в Козельниках, за убиенную в начале 80-х речку Зубру и Пионерское озеро. Низкий поклон товарисчи.

Дима (Львов)

Повідомлення: 147

» 06.04.2010 11:07 am

Після святкування Великодня вирішили з напарником вибратися на природу. В якості місця відпочинку вибрали річку Зубра в районі її впадання в Дністер.
Взявши з собою 0,5, ковбаски та по вудочці прибули на місце десь близько 14:00. Легесенький вітерець, не надто пекуче сонце і навколо пташки - красота :super . Як результат відпочинку всі припаси, які були з нами, успішно спожиті :booze: . Рибалили десь годин п'ять, ловили на опариш, прикормлювали сухарями, і на двох витягнули верховодки на 6,05 кг, декілька разів попадалися йоршики та плотва. Відпочинок вдався :super1 , за винятком того, що не змогли зупини жодної маршрутки, як наслідок йшли до Миколайова пішки :(

Фото, що відверто суперечить правилам форуму (купа мертвої риби в мийці) видалено (модератор)

Gulin

Повідомлення: 12

» 06.04.2010 12:17 pm

Може підкажете як туди добратися зі Львова, якщо без машини. Так зрозумів, на електричці до Миколаїва (точніше Дроговижа, судячи по карті), а далі? І як там під час нересту? Завчасно дякую.

Pivot

Повідомлення: 214

» 06.04.2010 01:07 pm

Pivot, є три варіанти:

- На електричці до Миколаєва, тоді праворуч дорогою, що йде вздовж протилежного від станції боку кар'єру, десь кілометра з півтора-два - буде вихід до Дністра якраз неподалік впадіння Зубри.

- На маршрутці до зупинки "Розвадів" (першої від Миколаєва), тоді вниз 200 метрів до станції і далі як пункт 1.

- Є маршрутки, які ходять через Велику Горожанну - Малу Горожанну - Сайків - Вербіж - Дроговиж - Миколаїв. 204-та і ще якісь. Раніше в них була кінцева біля цирку, тепер навіть точно не знаю де. Можна ловити їх на Кульпарківській на виїзді з міста. Але тре спочатку дізнатися, коли йде перша :) Коротше, це досить непевний варіант.

Є також маршрутка Львів-Устя, яка йде з площі Петрушевича. Розкладу також не знаю.

Все-таки невесело бути безлошадним)))) більше нагуляєшся і накатаєшся, ніж наловишся.

otar

Повідомлення: 72

» 06.04.2010 03:54 pm

otar написав:Pivot,

- Є маршрутки, які ходять через Велику Горожанну - Малу Горожанну - Сайків - Вербіж - Дроговиж - Миколаїв. 204-та і ще якісь. Раніше в них була кінцева біля цирку, тепер навіть точно не знаю де. Можна ловити їх на Кульпарківській на виїзді з міста. Але тре спочатку дізнатися, коли йде перша :) Коротше, це досить непевний варіант.

Зараз кінцева 204-ї маршрутки на головному вокзалі, платформа 3 пустомитівський напрямок.Перший рейс 05:50-06:00 ранку :)

Golden_Spider

Повідомлення: 24

» 27.05.2017 11:52 pm

Були в четвер, в районі впадіння у Дністер.
Поміж дощ...
по мокрих кущиках ... :mrgreen:
Но мембрани держались до-паслєднєго,
як власне і риба.
З останніх сил вимучили з напарником по щучці і окуньцеві,
він на вишневого джавіка-двієчку, я на Страйк-Про-шну копію-переростка Чабіка.
IMG_20170525_074046.jpg
IMG_20170525_063613.jpg

Більше ні на що покльовок не було.
Місцевий агент доповів, що риби дофіга, але перестала брати з початком дощів.
:roll:
Тіпа перед дощами був жосткий кльов... :notknow
Ловили до 12.00, потім перескочили на Дністер - вода мутна, вища на пів-метра від норми- навіть не закидали, поїхали додому.
:)
ЗІ. Про приманку- Страйк Про Кренкі-Ікс 50, 5см, 8 грам, на днях прикупив за 100 грв на удачу,
-летить шо куля, гачки нормальні, рибу ловить.
Ревізор, коротше, рекомендує 8)

@doc

Повідомлення: 775

Далі

Повернутись в Річки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей