Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Организационные вопрсы

Организационные вопрсы

» 09.02.2009 11:51 pm

Итак, поздравляю всех! Мы уже не просто так :D - администрация сайта выделила нам отдельную ветку! За что ребятам от нас огромное СПАСИБО!!!
Правила общения тут все знают, так что повторяться не будем. Добавлю только, что раздел "карповая рыбалка" никто не отменял, так что в разрезе практических вопросов не забывайте обращать туда внимание. Это просьба администрации сайта. Интересные темы профессионального и спортивного профиля будут культивированы, общие - переноситься в общий раздел о карповой ловле, а темы и посты, противоречащие смыслу спортивной ловли карпа будут просто удаляться, не смотря на то, что могли бы жить в общем разделе. Тже самое и с вопросами - по спорту отвечаем, общие переносим, анти-спортивные игнорируем и удаляем, - без цензуры пока что никуда :regulation: , надо блюсти чистоту рядов :hunt ....
В этой теме общаемся по оргвопросам (что в самом названии уже сидит).
Вопросы организации, условий членства в клубе и т.п.
Позже здесь будут опубликованы выдержки из Устава, который пока находится в разработке.
Ваши предложения - пища для нашего ума! Ждём с нетерпением!

Андрей LV
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 3716

Re: Организационные вопрсы

» 13.11.2009 01:09 pm

Вчора збирались активісти карпового клуба ( ті кого могли зібрати) обговорювали декілька важливих питань , таких як формування єдиної команди на клубний чемпіонат України та принципи формування Львівського карпового клуба особливо фінансова сторона питання. Ну як в нормальній організації думки розділились.
Частина спортсменів запропонувала принцип у кого є гроші той і має їхати, друга половина відстоювала принцип відбору за рейтингом і сформувати збірну команду після Кубка Львова 2010 ,який буде вважатись як відбірковій рейтинговий збір. Я думаю клуб до цього часу збере кошти щоб хоч би частково профінанасувати нашу команду на чемпіонат України. Питань дуже багато думок і пропозицій ще більше, тому кого цк зацікавило беріть участь в обговоренні, задавайте питання і приходьте на зустріч в 18.00 четвер 19 листопада в кафе на тролейбусній питання ті самі формування збірної від клуба та план роботи клуба на 2010- рік.

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 1474

» 15.11.2009 09:41 pm

Володя дякуєм :yes:
"Каповий клуб" зареєстровано :yahoo:
офис: 79015, Львов, ул.Героев УПА (Тургенева), 73
попросив Тараса викласти реквізити ,статут,символіку і.т.д.
Хто нерівнодушний приходьте(Наукова7)в подальшому можливо в іншому місці,будем обговорювати всі питання.

Тарас Трескот
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 936

» 16.11.2009 10:44 pm

Вітаю рибалок Львівщини з реєстрацією Карпового Клубу :!: :!: :!: Бажаю, щоб все задумане збулося і подальші перемоги приносили радість та задоволення. :)
Оскільки я вже рік маю досвід перебування у Київському Карповому Клубі, то можу поділитися враженнями і поглядом, так би мовити, з середини. По-перше, Клуб - це не колгосп, в який заганяли людей за радянських часів, - це вибір з власної волі і на свій розсуд. По друге, Клуб має деякі переваги у порівнянні зі звичайними "посиденьками" десь у барі чи кафе. Він об’єднує людей зі спільними поглядами та має згуртовувати рибалок в досягненні спільної мети. І по третє, клуб мобілізує, я б сказав, оживляє, чоловіків яким вже під п’ятдесят і за …(обмежень нема)
Мене часто запитують:
- А що дав тобі вступ до клубу?
Спілкування з однодумцями, здобуття досвіду – це тільки мала частина того позитиву, що надає вступ до клубу. А якщо вдумливо підійти до справи, то й можемо мати матеріальні вигоди. Скажімо, можна домовитися з рибальськими магазинами про пільгову знижку для членів клубу 15-20% (одна Київська фірма надала 30%) Власнику водойми вигідно дати знижку 20-25% - бо він буде мати впевненість в тому, що вся риба буде відпущена. А головне, - не треба забувати старе прислів’я: «Гуртом добре й батька бити» У державних мужів наразі можна й водойму в оренду просити під використання в межах правового поля Уставу Львівського Карпового Клубу. Знову ж таки, спільними зусиллями легше виступати на клубних змаганнях. Команди «двійки» просто не мають ніяких шансів отримати перемогу в змаганнях де будуть приймати участь три команди з Клуба, які працюють за єдиною програмою.
Буду радий, якщо моя писанина стане вам у нагоді.
З повагою, Олександр.
м. Житомир

Red

Повідомлення: 2

» 17.11.2009 02:03 am

відносно клуба і я чиркану...на острові знайшли англічанина.він перебував на ньому пару років сам і збудував 3 будинки.Коли його запитали навіщо 3?він відповів:-1 я там живу,2-Клуб який я відвідую,3-Клуб який я ігнорую :D Людина істота соціальна,вона в своїй природі потребує соціуму (певного круга людей з прийнятими для неї життєвими позиціями).Приналежність до якоїсь групи мусить бути прийнята особисто на рівні думок і має приносити певне задоволення! Шкода що в багатьох випадках виникає питання сугубо фінансового інтересу а не морального задоволення і певного роду гордості за свою зграю однодумців :D

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2464

» 20.11.2009 01:29 pm

На рахунок вчорашнього засідання скажу одне , нарешті ми серьозно зрушили з місця. Було розглянуто і саме основне прийнято декілька важливіх питань таких як;
-визначились з внесками, а саме вступний внесок 300 грн. щомісячний 50 грн.( 600 грн.в рік)
-вирішили , що в 2010 році на клубний чемпіонат України буде відправлена команда , а це три двійки +запасні ну і звичайно тренер, які будуть представлять Львівський карповий клуб. Але саме основне команду буде вибирати і готувати до змагань тренер, якого ми будемо вибирати на слідуючих зборах.
А тепер про слідуючі збори які відбудуться 26 листопада в 19 00 в кафе на Тургенева адресу скажу пізніше. На зборах будуть розглянуті слідуючі питання;
- вибори президіуму клуба( 5 чоловік);
-прийняти зміни до статуту;
-вибрати тренера;
- інші організаційні питання.
Увага!!!!! До зборів будуть допущенні тільки члени клуба, прохання написати заяву і здати членські внески на протязі тижня , або перед зборами з 18.00 до 19.00 в кафе на Тургенева.
Бланки заяви будуть на сайті , або в магазині Фортуна на Південному базарі.
Ще одне, хто не був на зборах не лякайтесь сумою внеску . Ці гроші на протязі року Вам вернуться , а саме ;
- ви будете мати пільги на деяких водоймах , а саме головне суттєва знижка на клубному озері , яке у нас буде в 2010 році;
-суттєві знижки в рибальских магазинах з якими клуб буде співпрацювати;
- пільги на вступні внески на змагання які буде проводити клуб, а їх буде щонайменше три;
- часткове або повне фінансування вас як участника збірної від клубу( якщо Вас приймуть в команду);
Ось перелік декількох відповідей на питання , а що дасть мені клуб .
Для іногородніх на слідуючих зборах буде вирішуватись питання прийняття в клуб карпятників з інших областей та іноземців.

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб

» 20.11.2009 02:03 pm

надаю зразок заяви для вступу в ЛКК

Президії громадської організації «Львівський карповий клуб»

ПІП_____________________________________________________________
(прізвище, ім’я, по батькові або назва

тел. домашні___________________________Моб._____________________

E-MAIL__________________________________________________________

ЗАЯВА

Прошу прийняти мене ___________________________________________ в члени громадської організації «Львівський карповий клуб».
Статут громадської організації «Львівський карповий клуб» визнаю, ознайомлений, зобов’язуюсь його виконувати.

«__» __________ 20__ р.

__________________________________________ _______________
(прізвище, ім’я, по батькові) (підпис)

terry
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 763

» 21.11.2009 06:36 pm

Gary
20.11.2009 21:56
Львову гип гип Ура Ура Ура
поздравляю с созданием организации, желаю от всей души творческих и спортивных и социальных успехов, терпения в борьбе с трудностями и максимального взаимного уважения и понимания
Виталий Кремнец
20.11.2009 19:13
Ну вот лёд и тронулся.
В западном регионе оказались самые решительные карпятники, пока другие говорят, что к созданию клубов Украина не готова. Здесь взяли, собрались и всё решили. ПОЗДРАВЛЯЮ.
Фирма "КАТРАН" тоже хочет внести маленький вклад в развитие вашего клуба. И по предоставленным спискам (членом клуба) предоставляет скидку - 15% на все товары для карповой рыбалки на весь 2010 год.
Жду заявку на Командный Чемпионат Украины

http://www.sportfishing.ua/communities/community_5417.html

Почали надходити перші вітання членам клубу і перші знижки для наших спортсменів, від імені всх членів клубу хочу подякувати фірму Катран за підтримку.

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб

» 30.11.2009 11:49 pm

шановні карполови

риба шукає де глибше, людина - де вигідніше.
така людська природа.
в карповому клубі так само.
хоча вигода - для кожного своя.
я впевнений що половина питань (про участь в клубі) відпаде відразу як запрацює клубний ставок- вигода -в першу чергу по рибалці -буде очевидна
всі інші питання - риторичні- і відповіді на них немає
кожному фішеру- двері клубу відкриті
можна багато писати, задавати питань- приходьте- пропонуйте - працюємо разом
завтра я викладу в форумі протокол зборів від 27 листопада і список членів ЛКК станом на 01.12.2009р.

terry
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 763

» 11.12.2009 01:02 am

Привет карповому народу!
Карпятники-спортсмены, желающие выставить свою кандидатуру для формирования команды Львовского Карпового Клуба для выступоения в Командном Чемпионате Украины 2010-2011, просьба подавать свои заявки. Заявки подавать поодиночке, а не командой. До того как это сделать, озакомьтесь, пожалуйста, с графиком проведения карповых соревнований в Украине в 2010 г., и ответьте себе ( а позже мне в личку) на следующие вопросы:
1. Предпочитаемый напарник(ки) для выступления.
2. Отношение к возможности работать с другим напарником.
3. Готовность к беспрекословному выполнению указаний тренеров.
4. Осознаё те ли вы, что команда КлуБа - это не 3 команды по 2 человека, а одна команда из 6 человек (+ возможно, запасные)?
Заявки подавать мне в личку или на сборах ЛКК 17.12.2009
Здесь их публиковать не надо!
Востаннє редагувалось Андрей LV в 11.12.2009 01:06 am, всього редагувалось 1 раз.

Андрей LV
Львівський карповий клуб

» 11.12.2009 01:03 am

стартфинишместоназвание турнира
14 апр18 апрКаменкаКриворожский Карп 2010
20 апр24 апрПустовитыКубок Киева
27 апр30 апрЛычанкаКМК " Весенний Трофей"
27 апр1 майМедвежкаКубок "Медвежка 2010"
28 апр2 майПрилбычиОткрытый Кубок Львова
10 май15 майРадутаМонстр Карп 2010
13 май16 майКаменкаЧУ - 1
18 май21 майПустовитыТурнир "Три Кита" - 1
25 май29 майЖёлтоеКарп Элит - 1
27 май30 майнет данныхКубок Харькова
10 июн15 июннет данныхКубок Украины 2010
10 июн13 июн? (Днепр-я обл.)ЧУ - 2
15 июн18 июнПустовитыТурнир "Три Кита" - 2
22 июн29 июнЖёлтоеКарп Элит - 2
25 июн28 июнЛычанкаКМК "Летний Трофей"
8 июл13 июлнет данныхКубок "Спортфишинг"
8 июл11 июлИрклиевКомандный ЧУ - 1
13 июл16 июлПустовитыТурнир "Три Кита" - 3
22 июл24 июлЖёлтоеКарп Элит - 3
5 авг8 авг? (Донецк )ЧУ - 3
8 авг13 авгМедвежкаТурнир памяти И.Гетьмана
17 авг21 авгКаменкаMAD - KATRAN
24 авг29 авгЖёлтоеКарп Элит - Финал
24 авг27 авгЛычанкаКМК "Осенний Трофей"
2 сен5 сенКаменкаЧУ - Финал
13 сен17 сенПустовитыТурнир "Три Кита" - Финал
15 сен19 сеннет данныхОсенний Карп (ФРСХО)
18 сен24 сенРадутаInernational carp Masters 2010
23 сен26 сенКаменкаКомандный ЧУ - 2
28 сен1 октЛычанкаКМК " Кубок Регионов"
15 окт18 октАнглияЧМ - 2010

Андрей LV
Львівський карповий клуб

» 28.09.2010 11:45 pm

Внимание!!!
Всем, кто забыл или не знал куда и кому платить взносы, напоминаю: платить можно любому члену президиума клуба или занести в магазин Фортуна на Пивденном.
Плиз - поторопитесь, т.к. на подходе рыба, а денег очень даже не хватает!!! Поспешите - зимой на эти деньги только жвачки купим :?
Кстати, одним из главных вопросов на сборах (14.10 или 21.10) будет именно вопрос взносов: давайте сделаем так, что б этого вопроса не поднимать.
Торопитесь - зимой рыбу нам никто не продаст, а весной не известно что ещё будет (да плюс ещё и дороже).
А.

Андрей LV
Львівський карповий клуб

» 07.12.2010 11:58 am

ВНИМАНИЕ! ВСВЯЗИ С ПРИВОЗОМ ОЧЕРЕДНОЙ ПАРТИИ РЫБОВ И УЧИТЫВАЯ ПЛОХИЕ ДОРОЖНЫЕ УСЛОВИЯ, ОЖИДАЕТСЯ ПОТРЕБНОСТЬ В ДОБРОВОЛЬЦАХ ДЛЯ ПОМОЩИ В ВЫГРУЗКЕ РЫБ ИЗ МАШИНЫ В ОЗЕРО!!!
Детали будут позже, когда будет точно известно, когда выгрузка - ориентировочно, не ранее 20:00.
Связываться с Оксигеном, мною или писать здесь (мне в личку НЕ НАДО - я на загрузке). :f1:

Андрей LV
Львівський карповий клуб

» 07.12.2010 09:37 pm

ДА ДРУЖНЫЙ У НАС КОЛЛЕКТИВ , НИ ОДНОГО ЗВОНКА. хОЧУ НАПОМНИТЬ ВСЕХ ПРОСИЛИ ПОМОЧЬ НЕ ВОДКУ ПИТЬ, КОГДА МОЖНО ОТКАЗАТЬСЯ БЕЗ УВАЖИТЕЛЬНОЙ ПРИЧИНЫ , А ПРОСЯТ ПОМОЧЬ ВЫГРУЗИТЬ ВРУЧНУЮ БОЛЕЕ ДВУХ ТОНН КАРПА ОТ 5 ДО 15 КГ И 170 КГ СУДАКОВ КОТОРЫХ ПРИВЕЗУТ В ПАКЕТАХ И ИХ ТОЖЕ НАДО ВРУЧНУЮ ОТНЕСТИ В ВОДУ ОХЛАДИТЬ , УРАВНЯТЬ ТЕМПЕРАТУРУ С ОЗЕРНОЙ ВОДОЙ И ВЫПУСТИТЬ. РАБОТЫ ОЧЕНЬ МНОГО СУДАКА ПРИВЕЗУТ ОРИЕНТИРОВОЧНО В 21-30, А КАРПА ПОСЛЕ 2-Х ЧАСОВ НОЧИ. зВОНИТЕ МНЕ. С СОБОЙ БРАТЬ СУМКИ ДЛЯ ВЗВЕШИВАНИЯ БОЛЬШИЕ ТАЗИКИ ИЛИ ВАННОЧКИ, БОЛЕЕ 50 ЛИТРОВ У КОГО ЕСТЬ ЖЕСТКИЕ ПОДСАКИ. А ТО НЕКОТОРЫЕ УЖЕ НАЧАЛИ РАССУЖДАТЬ , ЧТО АДМИНИСТРАЦИЯ ОЗЕРА ДЕЙСТВУЕТ НЕ СОГЛАСОВАНО И НЕ ПОДГОТОВИЛИ ДАМБУ ПОД ПРИЕЗД ДЛИННОМЕРА, РАССУЖДАТЬ МЫ ВСЕ УМЕЕМ , А СЕЙЧАС ЖДУ ЗВОНКОВ ОТ КЛУБНИКОВ , "АКТИВИСТАМ" ТОЖЕ БУДЕМ РАДЫ.

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб

» 08.12.2010 02:04 pm

Ще один процес зариблення пройшов успішно :) не дивлячись на туман, дощик і кашу з мокрого снігу на дамбі. Носити доводилось з самого верху, з дороги .
На судачка я не встиг, а от карпів спалахом трошки полякав :wink:
Було дуже, дуже багато пристойних екземплярів.

IMG_5448.jpg
IMG_5446.jpg
IMG_5447.jpg
IMG_5465.jpg
IMG_5456.jpg
IMG_5467.jpg
IMG_5473.jpg
IMG_5476.jpg
IMG_5475.jpg
IMG_5477_e.jpg
"Дорога жизни"
IMG_5480_e.jpg