Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Заточка ножів,точильні пристрої і камені

Обговорюємо наше спорядження

Re: Заточка ножів,точильні пристрої і камені

» 16.07.2010 07:32 am

urik777 написав:Привіт народ! Всіх з наступаючим святом...!!!! Відлік уже пішов на дні!!!! Тепер порадьте хорошу но не дуже дорогу точилку провірену часом,дуже треба.

Теж маю спайдерку тріангл, але зараз би порекомендував DMT Deluxe Aligner Kit
таку з трьома алмазними брусками - http://www.knifeworks.com/dmtdeluxealignerkit3diamondwhetstone1serratedsharpener.aspx
або дешевшу з двома - http://www.knifeworks.com/dmtalignerquickedgekit.aspx
Взагалі більш-менш хороша точилка дешевою не буває. Хоча якщо добре набити руку то можна і на наждачці точити не гірше ніж на алмазці. Все залежить від майстерності.

Арго написав: чекай ножового "професора" :!: :D

Васильович перестаньте мене професором обзивати
- я только учусь :oops:

|Олег|

Повідомлення: 470

» 16.07.2010 10:23 am

|Олег| написав:
urik777 написав:Привіт народ! Всіх з наступаючим святом...!!!! Відлік уже пішов на дні!!!! Тепер порадьте хорошу но не дуже дорогу точилку провірену часом,дуже треба.

Теж маю спайдерку тріангл, але зараз би порекомендував DMT Deluxe Aligner Kit
таку з трьома алмазними брусками - http://www.knifeworks.com/dmtdeluxealignerkit3diamondwhetstone1serratedsharpener.aspx
або дешевшу з двома - http://www.knifeworks.com/dmtalignerquickedgekit.aspx
Взагалі більш-менш хороша точилка дешевою не буває. Хоча якщо добре набити руку то можна і на наждачці точити не гірше ніж на алмазці. Все залежить від майстерності.

Арго написав: чекай ножового "професора" :!: :D

- я только учусь :oops:

Яка ціна кінцева,та що зверху?

urik777

Повідомлення: 53

» 16.07.2010 11:16 am

- я только учусь
Олег не скромнічай :!: Я сам в тебе вчусь,так що все правильно :D

Яка ціна кінцева,та що зверху?
Перекладаєтьсяе так
Рекомендованная розничная : $ 66,95
Наша цена: $ 44,95
Вы экономите: $ 22,00
Артикул: DMTADELUXE
Производитель: DMT
Производитель Часть No: ADELUXE
Кол-во:
* Whole number only
Добавить в список новых торговых

Вибирай який до впродоби і який по кишені.Такі точилки бачив в магазині "Арсенал" і "Штурм".

Арго
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 3837

» 16.07.2010 12:57 pm

urik777 написав:Яка ціна кінцева,та що зверху?

дивись там де пише "Our Price:"
До ціни яка на сайті додається вартість доставки поштою з США. Доставка коштує 34 $ за перший фунт ваги і по 4,5 $ за кожен наступний.
Отже якщо замовляти якусь одну річ самому то це не вигідно, але якщо до замовлення приєднаються ще пару бажаючих то доставку можна поділити на всіх пропорційно відповідно до ваги і на цьому зекономити.
Є також певні умови:
-Максимальна вартість колективного замовлення не може перевищувати 200 Євро інакше доведеться розтаможувати. (як ви зауважили після першого фунту доставка вже буде недорога тому щоб скоротити вартість потрібно назбирати бажаючих на максимальну суму)
-одинакових товарів повинно бути не більше 4-ох шт. інакше доведеться розтаможувати.
-Ножі які візуально та по параметрах виглядають на холодняк таможня може конфіскувати.
- час доставки від 2-ох тижнів до місяця.

Одним словом якщо це комусь цікаво то я можу створити тему, спробувати назбирати бажаючих і організувати.
На ножових сайтах окрім доставки за такі послуги потрібно оплачувати ще тому хто займається 15-20 відсотків від вартості товару.
Скажу відразу я на цьому заробляти не збираюсь . Організовувати я це готогвий тільки для того щоб зекономити на доставці своїх замовлень і брати напряму а не через київ.

Стосовно цін то на http://www.knifeworks.com/ вони достатньо нижчі ніж у нас і за звичай нижчі ніж на сайтах виробників цих товарів.
Для прикладу такий мультитул http://www.knifeworks.com/victorinoxswissarmyswisstoolspiritleathersheath.aspx у наших магазинах коштує близько 1000-1200 грн. а якщо брати на KW то вартість з доставкою складе близько 80-85 у.о.
Різницю я думаю порахувати не складно :)

|Олег|

Повідомлення: 470

» 14.03.2013 09:26 pm

народ підскажіть будьласка де у львові можна підібрати і купити біль-менш повний набір брусків для ручної заточки ножа. живу в дрогобичі а тут знайти нереально. треба їхати в область. порадьте будьласка

debica

Повідомлення: 4

» 14.03.2013 09:31 pm

можливо в адмін є якась інформація

debica

» 14.03.2013 11:38 pm

Пару днів тому (09.03.) тут писали:
/12-t4993-150.htmlМоже щось підбереш...

Muk

Повідомлення: 559

» 15.03.2013 05:47 pm

muk дякую за інформацію

debica

» 15.03.2013 10:44 pm

підкажіть будь ласка яким би мав бути правильний набір камнів для затоки ножа якщо він тільки викуваний з р6м5 або р18. якщо купити всі японці-дуже дорого, арканзас-дорого+швидке зношування,чи можливе дсягнення хорошого результату при комбінації алмаз для грубого знятя та японці для доведення і яке відношення майстрів такої справи до електрокурунду чи карбіду кремнію

debica

» 21.03.2013 07:48 pm

debica написав:народ підскажіть будьласка де у львові можна підібрати і купити біль-менш повний набір брусків для ручної заточки ножа. живу в дрогобичі а тут знайти нереально. треба їхати в область. порадьте будьласка

Ось тут можна глянути на точила для ножів http://victorinox-ua.com/. Навівши курсор на точило і клікнути відкриються картинки з правильним кутом для загострення ножа.

mark0098
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 144

» 14.04.2013 10:53 pm

|Олег| написав:
Одним словом якщо це комусь цікаво то я можу створити тему, спробувати назбирати бажаючих і організувати.
На ножових сайтах окрім доставки за такі послуги потрібно оплачувати ще тому хто займається 15-20 відсотків від вартості товару.
Скажу відразу я на цьому заробляти не збираюсь . Організовувати я це готогвий тільки для того щоб зекономити на доставці своїх замовлень і брати напряму а не через київ.

Хоча й написано давненько,але можливо тема з замовленням з http://www.knifeworks.com/ ще актуальна :?: Якщо так,то буду одним з бажаючих зробити замовлення(ніж) :wink:

vovka.

Повідомлення: 98

» 13.06.2013 12:18 pm

Всім привіт можу виконати заточку ножів і небезпечних бритв.любої твердості сталі маю японскі каміння ( Naniwa Chosera)і Амереканські арканзаси.

WAKIZASHI-TANTO

Повідомлення: 1

» 13.07.2013 08:20 pm

Залишіть свої реквізити!!

Арго
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 3837

» 17.10.2014 02:49 pm

Люди добрі підкажіть де заточити ножі для машинки для стрижки?)

sam3c

Повідомлення: 47

» 17.10.2014 05:46 pm

sam3c написав:де заточити ножі для машинки для стрижки?)

Я б не стидаючись зайшов в любу перукарню і спитав про це в наших чарівних дівчат-перукарів. Зображення
Як мінімум вони підкажуть де власне точать а не туплять і ще й беруть за це плату... :)

Петрович

Повідомлення: 1035

Поперед.Далі

Повернутись в Спорядження для полювання

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей