Анонс

Facebook: Рибальський базар
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Браконьеры

Все, що пов'язано з охороною навколишнього середовища, боротьбою з браконьєрством

Re: Браконьеры

» 07.07.2014 10:02 pm

Думаю що він знімав сітки,а в нас це НЕЗАКОННО,мля...

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2207

» 28.08.2014 09:23 pm

Я дуже часто бачу як "матьорі" спінінгісти практично ембріони забирають на харч,можливо хтось себе впізнає на форумі.Це називається підлим браконьєрством.З сіткарями та електриками все явно і зрозуміло а в цьому випадку скрито.Ще звертаюсь до уродів які "блеснять" так званими "варварами"зачепивши малька за хребет вивернувши кишки назовні не робіться милосердними відпустивши рибу здихати в воду :x

Миколайович

Повідомлення: 69

» 05.09.2014 04:26 pm

Повернувся з відпустки, а оскільки 70% моєї відпустки проходило на рідних селах тож і їздив на риболовлю недалеко від села а саме чуть вище Новошицької ГЕС, скажу зразу такої наглості я ще не бачив, сітки кілометрами, ставляться і провіряються серед білого дня. Мої дзвінки в міліцію не принесли ніяких результатів... ще чучуть і риба там не буде :(

MiwaHunter

Повідомлення: 196

» 08.09.2014 03:49 pm

Рибінспекція зараз взагалі функціонує чи припинила діяльність? Насправді питання виникло після 10 дзвінків в держрибохорону Львівської області з нульовим результатом.

ПапаЗайчик

Повідомлення: 130

» 09.09.2014 09:44 pm

Рибінспекції в нас як серйозного органу не має.А ті що звуться інспекторами це просто так собі ,в минулому надіюсь :? ті що носили дань начальству.Та й беркутівці їм вже не підсобляють.Тому якщо кожен з нас хоч трішки зробить свій внесок в збереженні природи тим способом яким може то результат не заставить себе чекати.

Миколайович

» 19.11.2014 09:34 am

Миколайович написав:Я дуже часто бачу як "матьорі" спінінгісти практично ембріони забирають на харч,можливо хтось себе впізнає на форумі.Це називається підлим браконьєрством.З сіткарями та електриками все явно і зрозуміло а в цьому випадку скрито.Ще звертаюсь до уродів які "блеснять" так званими "варварами"зачепивши малька за хребет вивернувши кишки назовні не робіться милосердними відпустивши рибу здихати в воду :x

100% згідний з Миколайовичем!
Сам не раз бачив таких "спортсменів". Це не прості рибаки які прийшли рибку зловити а ті, що приходять "отримувати задоволення від процесу".
Ловлять ультралайтом на мікроприманки рибу розміром з мізинець а потім великодушно відпускають її в воду боротися за виживання.
Ще й кичаться по мобільному - та я тут приїхав потренуватися перед змаганнями.
А ви кажете, браки. :exercise:
П.С. На сайті час не переведений на зимовий. Невже ніхто, крім мене, не замітив? Чи я не правий?
Приєднані файли
time.JPG

Romuald

Повідомлення: 120

» 19.11.2014 03:58 pm

Сам не раз бачив таких "спортсменів". Це не прості рибаки які прийшли рибку зловити а ті, що приходять "отримувати задоволення від процесу".
Ловлять ультралайтом на мікроприманки рибу розміром з мізинець а потім великодушно відпускають її в воду боротися за виживання.

І ви це відносите до браконьєрства?Ви серйозно?

ryvak
Львівський карповий клуб

» 19.11.2014 04:38 pm

Мертва рибка піде на харч ракам, якщо такі в водоймі є. Тому нічого не пропаде!

xfight

Повідомлення: 80

» 19.11.2014 04:52 pm

2 Romuald, без образ ,але ви ,м яко кажучи, не зовсім розумієте про що беретеся судити. Це я про мікроджиг і спортивну рибалку. :)

Кот Баюн

Повідомлення: 339

» 19.11.2014 05:33 pm

трохи не по темі-/topic-t8362-30.html#p151414

ryvak
Львівський карповий клуб

» 19.11.2014 08:59 pm

ryvak написав:

І ви це відносите до браконьєрства?Ви серйозно?

Дуже багато питань. Ви, напевно, неуважно читаєте або я недоступно викладаю.
Я хотів сказати, що крім браконьєрства в нас є і інші біди.
Я це не відношу до браконьєрства, браконьєрство - це рибалка з порушенням закону. Трохи начитаний.
А спортивну рибалку одобряю, сам більшу частину риби відпускаю. Але я проти ціленаправленої ловлі малька.
Такої рибалки сам не підтримую і бачу, що багато людей також негативно відносяться до такої забави.
ІМХО, риболови з нормальною психикою приходять на рибалку з бажанням зловити більшу рибу а не меншу.
Якщо когось образив то наперед прошу вибачення.
Востаннє редагувалось Romuald в 20.11.2014 08:25 am, всього редагувалось 1 раз.

Romuald

Повідомлення: 120

» 19.11.2014 11:12 pm

xfight написав:Мертва рибка піде на харч ракам, якщо такі в водоймі є. Тому нічого не пропаде!
Ти Ікс Файгт напевно живеш сьогоднішним днем.Тому що якщо ловиш рибу щоб відпустити,то лови так щоб вижила,а якщо вже ловиш як попало і чим попало то будьласка або сам їж або котам дай.І не треба себе тішити раками чи ще чимось іншим,бо з таким мишленням сумна перспектива.А на рахунок ультралайту то я нічого проти та навпаки радий що є свідомі рибаки які ловлять та відпускають рибу яку не збираються їсти.

Миколайович

» 20.11.2014 03:56 pm

"Дуже багато питань. Ви, напевно, неуважно читаєте або я недоступно викладаю.
Я хотів сказати, що крім браконьєрства в нас є і інші біди.
Я це не відношу до браконьєрства, браконьєрство - це рибалка з порушенням закону. Трохи начитаний.
А спортивну рибалку одобряю, сам більшу частину риби відпускаю. Але я проти ціленаправленої ловлі малька.
Такої рибалки сам не підтримую і бачу, що багато людей також негативно відносяться до такої забави.
ІМХО, риболови з нормальною психикою приходять на рибалку з бажанням зловити більшу рибу а не меншу.
Якщо когось образив то наперед прошу вибачення."
щось я не зрозумів: для чого тоді мікроджигові вудилища, приманки і т.д.?! із такою логікою можна лише квок і якір на жилку причепити... якщо я на зїстивний силікон розміром 2 дюйми випадково піймав щучку 20см, мені потрібно голову попелом посипати?! а через кілька проводок 2 кіля???

pasha

Повідомлення: 73

» 20.11.2014 07:50 pm

Миколайович написав:
xfight написав:Мертва рибка піде на харч ракам, якщо такі в водоймі є. Тому нічого не пропаде!
Ти Ікс Файгт напевно живеш сьогоднішним днем.Тому що якщо ловиш рибу щоб відпустити,то лови так щоб вижила,а якщо вже ловиш як попало і чим попало то будьласка або сам їж або котам дай.І не треба себе тішити раками чи ще чимось іншим,бо з таким мишленням сумна перспектива.А на рахунок ультралайту то я нічого проти та навпаки радий що є свідомі рибаки які ловлять та відпускають рибу яку не збираються їсти.

Я живу так як я живу. А Ви такими темами і постами займаєтесь показухою. Бо толку з того буде 0. Так можна і за хробаки з опаришами достатись. То ж не гуманно половити на хробака і потім його в воду кинути шоб він мучався. Забирайте з собою використані хробаки з опаришами.

А якшо хтось ловить рибу і вона отримала травму, то хай її ліпше рак з"їсть, ніж вона зігниє і засмердиться на березі. На форумах посидіти, то 80% грін-пісу тут знаходиться. Всі такі борці за гуманність... З таким мишленням на рибалку взагалі неможна ходити. Бо в любому випадку зловлена риба отримує якусь шкоду взамін на чиєсь задоволення.

xfight

Повідомлення: 80

» 20.11.2014 08:02 pm

все відносно)
рибу потрібно ловити дорослу.....якщо попадається мальок, потрібно відпустити.....плідника також бажано відпусти....хоча таке небагато людей робить.....більшість і малька забирає.....ну і опариша з рибою порівнювати не можна......певну рацію дописувач, який говорив про окунця, має.....мальок більш вразливий до травм

Olehkh

Повідомлення: 160

Поперед.Далі

Повернутись в Еконагляд, рибінспекція

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей