Анонс

Facebook: Рибальський базар
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Браконьеры

Все, що пов'язано з охороною навколишнього середовища, боротьбою з браконьєрством

Re: Браконьеры

» 16.01.2014 12:28 pm

ryvak написав:Всі молодці що зазначаєте факти браконьєрства .Вже добре що тут (сіли,пальцями під вигаданими клікухами поклацали і душу заспокоїли),але було б трішки краще і дієвіше коли б поклацали тими ж пальцями по цифрам на телефоні і,безпосередньо позвонили в рибінспекцію!!!А потім написали б тут:звонив,сказав про такий то факт(і написали б ТУТ про який факт).Я не торможу вас в бажанні викривати факт браків-добру справу робите,але вже 6 рік створена тема,а звінків в рибінспекцію,міліцію,еконагляд не збільшується....Хто як не ми заставимо їх виконувати свої обов*язки за наші ж з вами гроші????

в Добротворі рибінспектори бракам нічо не зроблять,вони там всі знайомі,бачив на свої очі як браконьєри приїхали на канал і ловили екранами(і ше якоюсь фігньою)і тут приїжають рибінспектори,поздоровались з ними,поговорили,і вйо збирати гроші з львівських.

Васильович

Повідомлення: 56

» 16.01.2014 04:03 pm

Христос Рождається!
Дякую ryvak за Ваш заклик, це справді так, що клацаннями і обуреннями не покращемо ситуації
(доречі написав в рибохорону ще кілька днів тому, про пост sarat25 щоб звернули увагу, незнаю чи береться це до уваги.
Хоча в рибохороні є звіт"Рибоохоронний рейд в Жидачівському районі"13-01-2014, 18:28 та чимає відношення не знаю)
Як пише Васильович:в Добротворі рибінспектори бракам нічо не зроблять,вони там всі знайомі,бачив на свої очі
як браконьєри приїхали на канал і ловили екранами(і ше якоюсь фігньою)і тут приїжають рибінспектори,поздоровались з
ними,поговорили,і вйо збирати гроші з львівських.
Звісно такі вчинки можуть розчаровувати засмучувати, але і в державі ситуація недуже втішна(Наше вподобання-рибальство і все, що повязане з ним, якщо можна так порівняти це як маленький волосок на на тлі цілого організму який хворіє), та небудемо розчаровуватись справді прикладати зусиль,
дзвонити, писати, своїм добрим прикладом іншим підсказувати, напоумити, легко докорити бо сьогодні браконьєр а завтра може дбати про природу, любити її.

n.best

Повідомлення: 99

» 16.02.2014 05:16 pm

Так ото ж бо і воно, що навряд чи хтось з тих рибінспекторів на щось реагує, всі вони добре знають ще може й краще нас де можуть і де ловлять і чим ловлять, а толку то :o От сьогодні також бачив на власні очі як на Західному Бузі в районі с.Завишень браки на обидвох берегах ловили на підривки(пауки) і навіть щось приблизно кільове одному з них попалось, пробував дзвонити так ніхто не брав трубку, а хто тобі візьме в неділю? А їх потрібно ловити на гарячому, а та думка що колись може приїдуть душу не гріє. Є в тому районі Сокаля тих нещасних пару ямок на Завишні якщо їх і ямками назвати можна 3-5м так падли вибивають все що можна :evil:

jerkman

Повідомлення: 398

» 25.03.2014 11:38 pm

Друзі, це просто жах. Був сьогодні на Дністрі в Надітичах, а там.....одні браки. Навіть стати не було де. Спочатку у мене був позитивний настрой на рибалку, але після побаченого дуже засмутився, аж плакати хотілось. Я нарахував їх на відрізку від Розвадова до Верина біля 30! У вихідні їх майже нема, тому що є рибаки, а от в будні дні вони всі і вилазять. Це так обідно, коли ти ледь-ледь видрочуєш того окуня, дивитись як ті гребуть рибу сітками…нема слів. Взагалі рибалка сьогодні не вдалась, обірвав дорогий для мене воблер, більше 10 силіконів, кльову не було зовсім, зловив тільки одного окуня. І доречі, сьогодні була дуже мутна вода, а це сприятливо для браків, тому що риба не бачить сітку. Зараз риба іде на нерест і тому браків буде тільки більшати! Треба щось з цим робити!

-=MaZaHaKa=-

Повідомлення: 50

» 26.03.2014 12:44 am

треба негайно повідомляти рибінспекцію.Бажано з місця події.А зараз що??? Позвоню і скажу що були браки?А на запитання чи вони там будуть завтра що я маю сказати?Запишіть собі телефони рибінспекції в мобільники і моментально звоніть їм!!!/topic-t1440.html

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2209

» 26.03.2014 01:49 pm

Дякую, вже записав. Якщо б я мав телефон рибінспекції, то подзвонив би. Звичайно, зараз вже пізно щось робити, це я розумію, але і залишити той факт що я вчора бачив без відома я не зміг...

-=MaZaHaKa=-

Повідомлення: 50

» 27.03.2014 09:02 pm

З власного дасвіду знаю, що краще телефонувати 102 і говорити що сітка велика і риби вроді багато, в такому випадку це ніби кримінал. Телефонні повідомлення про правопорушення фіксуються в автоматичному режимі і реагування "правопорушуючих" органів обовязкове. Кілька днів тому переконався. На купальному озері у м. Борислав два хлопаки затягнули сіточку від берега до берега, я вертався з роботи зі своїм напарником і з авто це помітив. Притормозили і пішли до озера, прихопивши із собою свій професійний інструмент, 70см піки від перфораторів. На ввічливу пропозицію вийняти сітку, хлопці спробували похамити, але зваживши на нашу значно переважаючу живу масу, вони вирішили свалити. Нам довелось їх затримати. Зателефонували 102, через 15хв приїхали міліцаї. Склали протокол, але попросили щоб ми приїхали у відділок і написали заяву на імя начальника (якийсь маразм, ніби вони по факту порушити не можуть). Ну але справа пішла.

potenciometr

Повідомлення: 60

» 30.03.2014 11:12 pm

Якщо будете проводити рейди в межах Борислава, Трускавця, Стебника чи Доброгостова то пишіть в приват...Маю авто і можливість допомогти

olegrw

Повідомлення: 11

» 31.03.2014 12:44 am

Рейди ???
Ну хіба якщо організуэмося якось разом. Сьогодні "рейданувся" по стрию гірському, сіток не помічено, але кілька повчальних бесід з особами старшими від мане у два рази провів. Бесіди на тему дрібних особин, крупних видів. У ріці помітив стада рибця та подуста, відповідно скоро активізуються місцеві браковані.

potenciometr

Повідомлення: 60

» 31.03.2014 11:50 am

Повідомлення olegrw » Нед березня 30, 2014 10:12 pm
Якщо будете проводити рейди в межах Борислава, Трускавця, Стебника чи Доброгостова то пишіть в приват...Маю авто і можливість допомогти
-дивись в приватні повідомлення.

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2209

» 13.06.2014 07:09 pm

ось свіженьке кіно з Червонограда, шкода , що міліція приїхала на 10 пізніше :( http://youtu.be/a4lBeHKvDZE або так: https://www.youtube.com/watch?v=a4lBeHKvDZE&feature=youtu.be

kaco75

Повідомлення: 7

» 07.07.2014 01:44 pm

А ось вам і Ткачик - http://joxi.ru/23i6UxjKTJAnHwy_u1M

jerkman

Повідомлення: 398

» 07.07.2014 06:09 pm

А я не верю!!! Больше похоже на "утку"

Stenger

Повідомлення: 292

» 07.07.2014 06:17 pm

Неодноразово спілкувався з п.Ткачиком.Скоріше повірю,що він інопланетянин,ніж браконьєр.

ONOFF

Повідомлення: 74

» 07.07.2014 10:01 pm

Stenger написав:А я не верю!!! Больше похоже на "утку"

Не знаю що він за один, але замітка дійсно на "заказняк" подібна. Таке враження, що фотка де екран, підібрана з більш-менш подібним пейзажем. Та і конкретики бракує.
Як казав Станіславський - "не вірю!"

Пструг

Повідомлення: 352

Поперед.Далі

Повернутись в Еконагляд, рибінспекція

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей