Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Безпека судноплавства маломірних суден

Все, що пов'язано з охороною навколишнього середовища, боротьбою з браконьєрством

Re: Безпека судноплавства маломірних суден

» 19.01.2016 11:43 pm

Державна служба України з безпеки на транспорті
Управління Укртрансбезпеки у Львівській області

Порядок реєстрації маломірних суден.

Управління Державної служби України з безпеки на транспорті у Львівській області ( м.Львів, пр-т Чорновола, 57, 4-й поверх ) надає інформацію щодо реєстрації суден:
реєстрація судна на Україні полягає у внесенні відомостей про дане судно до Державного суднового реєстру України або Суднової книги України та отримання свідоцтва на право плавання під державним прапором України або Суднового білета.
У Судновій книзі України реєстрації підлягають самохідні судна потужністю двигунів до 75 к.с., несамохідні судна та вітрильні судна валовою місткістю менше як 80 регістрових тон, наплавні мости, поромні переправи, гребні човни вантажопідйомністю 100 і більше кілограм, байдарки – 150 і більше кг та надувні судна – 2,5 м і більше) незалежно від форми власності.
Ухилення від обов’язкової реєстрації судна тягне за собою накладання штрафу від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходу громадян ст. 116-3 частина 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Для проведення реєстрації судна у Судновій книзі України, до Державної інспекції України з безпеки на транспорті необхідно подати наступні документи:
1. Заяву встановленого зразка.
2. Документи, що підтверджують право власності на судно та двигун
• чек та накладна,
• договір купівлі-продажу,
• копія свідоцтва про державну реєстрацію, засвідчена мокрою печаткою продавця,
• копія свідоцтва платника податку, засвідчена мокрою печаткою продавця,
• виписка або копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб продавця, засвідчені нотаріусом або органом, який здійснив їх оформлення та видачу,
• якщо продавець не є виробником судна – надати копію дилерської угоди або договору постачання, засвідчену мокрою печаткою продавця,
• дарча нотаріально засвідчена.
3. Копія договору іпотеки або довідка про відсутність заставних зобов’язань на судно (витяг з Державного реєстру обтяжень рухомого майна, який можливо отримати у будь-якого нотаріуса або в «Держінформюсті», м.Львів, вул. Зелена, 149-ю).
4. Довідка від судновласника про наявність або відсутність заставних зобов’язань на судно.
5. Ксерокопія паспорта, ксерокопія ідентифікаційного коду судновласника, завірені власним підписом та написом «копія вірна».
6. Акт технічного нагляду на судно, виданий представником Регістра судноплавства України після фактичного огляду судна за адресою: м.Львів, вул. Наукова, 61 (59-а). тел.067 342 0221; 244 73 79.
Контактний телефон інспектора з безпеки на водному транспорті: 096 388 7520

Держфлотнагляд
Інспектор Держфлотнагляду

Повідомлення: 77

» 22.01.2016 07:48 pm

Нічого не змінилося.В голові також...Який бюрократ чи баран видумав список документів?Ви якось збираєтеся інтегрувати в людські відносини і в с-му полегшення життя людям?Вам,випадково резус крові або розмір члена не треба вказати?з мокрою печаткою?

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2209

» 23.01.2016 02:20 pm

Глас народа....
Олеже, не заважай ти йому писати ту ахінею. Я його писанину давно сприймаю як Рибацький Гумор. Маю 2 човни, обидва без документів. Принципово не збираюсь їх реєструвати, поки будуть діяти такі Дебільні закони.

antonio

Повідомлення: 6

» 23.01.2016 07:03 pm

Державні установи мають безкоштовний! доступ до всіх електронних реєстрів,і просто не мають права вимагати цей перелік документів і зобов'язані самі робити витяги з цих реєстрів(..податкової,мінюсту,нотаріусів,мвс,...судів,пркуратур і тд..)

ONOFF

Повідомлення: 74

» 24.01.2016 02:54 pm

Це тема не про реєстрацію плавзасобів, а почитати брєд наших бюрократів.
ержавні установи мають безкоштовний! доступ до всіх електронних реєстрів,і просто не мають права вимагати цей перелік документів і зобов'язані самі робити витяги з цих реєстрів(..податкової,мінюсту,нотаріусів,мвс,...судів,пркуратур і тд..)

:lol: :lol: :lol: :lol: Записки сумашедшого :lol: :lol: :lol:
І де написано, шо хтось шось комусь зобовязаний???
ічого не змінилося.В голові також...Який бюрократ чи баран видумав список документів?Ви якось збираєтеся інтегрувати в людські відносини і в с-му полегшення життя людям?Вам,випадково резус крові або розмір члена не треба вказати?з мокрою печаткою?

Розмір члена вони визначають по довжині човна і потужності мотора))))

yrik_lvov

Повідомлення: 164

» 27.01.2016 05:10 pm

Доброго дня.

Пікажіть будь - ласка: чи можу я користуватися в Україні човном (надувний човен 310 см + електродвигун 0,6 к.с.) який зареєстрований (я власник) в одній з країн Євросоюзу?

Дякую.

tyrs

Повідомлення: 1

» 04.03.2016 08:03 am

до - Держфлотнагляд...
1. а признайтесь, Ви не держслужба ? Ви шарашкіна контора типу кооперативу, у Вас не має а ні своїх інспекторів а ні громадських...
2. назвіть хоча б один "арешт майданчик для маломірних суден" у Львівській області...
3. як Ваша ласка, прозвітуйте за проведену роботу за 2014-2015роки (де були? скільки човнів зареєстрували? скільки вилучили не зареєстрованих ? хоча б скільки, з ким і де провели рейдів чи хоча б розяснювальної роботи?).
4. які у Вас "плани" чи "завдання" на нерестовий період, адже значна частина браконьєрів користується саморобними чи то незареєстрованими човнами.
5. я запрошую Вас на нараду "НЕРЕСТ 2016", із громадскістю у Львіврибоохорону на 10.03.2016 р. на 11:00. - ПРИЙДІТЬ, є багато до Вас питань.

Депа Роман

Повідомлення: 120

» 04.03.2016 09:31 am

о - Держфлотнагляд...
1. а признайтесь,...?...

Тихо-тихо!
Нормальна держслужба :super1
Не треба іх возбуждати, а то раптом вийдуть з коми і прийдеться мені свого човна реєструвати :wink:

@doc

Повідомлення: 763

» 28.05.2017 08:51 pm

Мені із цієї всієї ахінєї подобається встановлена ціна на реєстрацію плавзасобів у не національній валюті, скільки було у 2009 році (при курсі 7.7) так і залишилось тепер (при курсі 26). Обдираловка.
Придбав я собі човника і хотів реєструвати оскільки планую ним користуватись на великих водоймах та річках за межами Львівської області, але як дізнався всі розцінки то був реально ошарашений:
1. За реєстрацію надувного човника довжиною 2,9м 28$ + 20% ПДВ за курсом 26грн. ???????
2. Первинний ТО???? А навіщо при кіпівлі мені дають сертифікат судна? Навіщо прийняті закони по технічних умовах до виробів? І.т.д.
3. Виписка або копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб продавця, засвідчені нотаріусом або органом, який здійснив їх оформлення та видачу.
4. Якщо продавець не є виробником судна – надати копію дилерської угоди або договору постачання, засвідчену мокрою печаткою продавця.
5. Копія договору іпотеки або довідка про відсутність заставних зобов’язань на судно (витяг з Державного реєстру обтяжень рухомого майна, який можливо отримати у будь-якого нотаріуса або в «Держінформюсті», м.Львів, вул. Зелена, 149-ю).

Останні три пункти я просто зкопіював із тексту переліку документів необхідних для реєстрації і тут коментарів бракує та хочеться тільки матами класти.
І це все я уточнав у вельмишановного пана і він мені все підтвердив.

Напрошується один висновок що я це неподобство маю десь глибоко і далеко. Поки нічого не зміниться про реєстрацію, посвідчення, ТО та податки навіть думати не буду.
Персонально до наших працівників які проводять реєстр та ТО претензій не маю, а маю прохання щодо оптимізації та врегулювання цін на всі вище перераховані процедури. А ціна на курси навчання в розмірі 1300 грн. це вже .......

Назар-Бр

Повідомлення: 10

Поперед.

Повернутись в Еконагляд, рибінспекція

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей