Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Автомобільні новини

Re: Автомобільні новини

» 19.01.2009 11:31 pm

так, не очень по теме, но ...
повышение налогов на мощность объясняется тем, что надо больше бабла на дороги.
так вот - в России народ на реконструкции МКАД накосил 250 миллиардов !!!!рублей, и сейчас все на свободе - истёк срок давности (отсиделись по предвариловкам и больничкам пару лет)
на улице кризис, а бабло колбасить-то надо им...вот и будут тырить на строительсве дорог (обещали ж безработным вакансии при их сооружении) :D

Андрей LV
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 3812

» 20.01.2009 12:18 am

Ігорко написав:З будь-яким державним виконавцем можна домовитись, щоб той закінчив виконавче провадження та повернув виконавчи лист стгувачеві у зв"язку з відсутнітю майна, на яке може бути звернено стягнення.
Але тоді в ДАІ все одно залишиться відмітка про несплату штрафних санкцій, відповідно, прощавай ТО??? А як бути з системою штраф-балів?

Andriy
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 502

» 20.01.2009 10:31 am

Так, я про це не подумав... :?

.Ігор.

Повідомлення: 423

» 20.01.2009 11:05 am

якщо колись були лазейки в законах про оподаткування. то тепер немає. бо за роки незалежності влада навчилася туго закручувати гайки. та знає добре для кого закручує а для кого попускає. це добре в них виходить.

Степан

Повідомлення: 438

» 20.01.2009 12:51 pm

зясувалось, всі рахунки і реквізити племя ДАЙ, для сплати штрафів, мають ощад каси.

Юра

Повідомлення: 329

» 20.01.2009 07:51 pm

Ігорко написав:В кожному відділенні "Ощадбанку" в касирів є реквізити по яким можна штраф сплатити. Потрібно лише відшукати район, в якому зареєстрований.

.Ігор.

» 20.01.2009 09:23 pm

Ігорко написав:
Ігорко написав:В кожному відділенні "Ощадбанку" в касирів є реквізити по яким можна штраф сплатити. Потрібно лише відшукати район, в якому зареєстрований.
В районному відділенні ощадбанку по місцю проживання порушника,яке було вказане під час складення адміністративного протоколу.

Арго

Повідомлення: 3837

» 20.01.2009 09:39 pm

Арго написав: В районному відділенні ощадбанку по місцю проживання порушника,яке було вказане під час складення адміністративного протоколу.

Ні, п.Арго, можна сплатити в будь-якому відділенні, не обов"язково за місцем проживання. Жінка працює в Ощадбанку, каже, що вони приймають платежі незалежно від місцяпроживання.

.Ігор.

» 20.01.2009 09:50 pm

Я тобі говорю,що каже Закон,а на місці касири морозяться,що незнають районного рахунку.І така волокіта приводить до максимуму скарг від клієнтів.Тому краще відразу в районне по місцю проживання,щоб зняти дурні питання касирів.

Арго

» 20.01.2009 10:00 pm

Арго написав: на місці касири морозяться,що незнають районного рахунку.....щоб зняти дурні питання касирів.

Така ситуація в нас цілком можлива :).
Та всеж таки в тому відділенні де працює жінка (на Руській) можна сплачувати порушникам з б/я раону - в касира є всі районні реквізити.

.Ігор.

» 02.02.2009 05:51 pm

Народ прошу мені розтолкувати чи потрібно мені тимчасовий талон замість доручення чи достатньо доручення.
Чому питаю бо кожен говорить по іншому а в правилах сказано
2. ОБОВ'ЯЗКИ І ПРАВА ВОДІЇВ МЕХАНІЧНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

2.1. Водій механічного транспортного засобу повинен мати при собі:
а) посвідчення на право керування транспортним засобом відповідної категорії і талон, що додається до посвідчення;
б) реєстраційний документ на транспортний засіб (для транспортних засобів Збройних Сил - технічний талон), а у разі відсутності в транспортному засобі його власника, крім того, - свідоцтво про право спільної власності на цей транспортний засіб чи тимчасовий реєстраційний талон;

От це слово чи мене бентежить згідно правил ти маєш мати або довіреність або тимчасовий талон :? Прохання пояснити хто в цьому компетентний :!:
І ще що це за свідоцтво
свідоцтво про право спільної власності на цей транспортний засіб

Правила дивився тут
http://auto.meta.ua/autolaw/pdd_ukr/a2/

ORKO

Повідомлення: 1210

» 02.02.2009 08:09 pm

свідоцтво про право спільної власності на цей транспортний засіб
Це свідоцтво видається нотаріальними конторами по рішенню суду і засвідчує,те,що даний транспортний засіб є у власності декількох осіб (це документ спірних судових позовів між родичами за спадщину).Особисто я таких докуменів ще небачив.Суди рішають конкретно на користь однієї з сторін,щоб не було позовів.

Арго

» 02.02.2009 11:23 pm

Я НЕ юрист, але: відколи доручення стало свідоцтвом на право власності? Свідоцтвом на право власності може бути договір купівлі-продажу, дарування і т. п., Ці документи можна пред’являти коли авто зняте з реєстрації, або ще не зареєстроване на нового власника. В даному випадку свідоцтвом на право власності є технічний паспорт на автомобіль, в який може бути вписано кілька чоловік. Пане Арго, я правий?

Andriy

Повідомлення: 502

» 03.02.2009 06:26 pm

В даному конкретному випадку мова йде про свідоцтво на право спільної власності.Це два різних документи.Це є юридичний документ,який встановлює право власності даним.... декількома особами.Технічний паспорт виписується на одну з цих осіб,а свідоцтво документально підтверджує на власність,даного ....ще такими-то фізичними особами,наголошую- не на право керування,а на право власності ,а вже після другого автоматично і на право керування:!:

Арго

» 04.02.2009 12:48 am

Орко всього 190-200 грв.(за талон) і ти в законі.А це свідотство дешевше ніяк не буде!

doctor_com

Повідомлення: 670

Поперед.Далі

Повернутись в Техніка та машини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей