Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Прикормки, рецепти та тактика прикормлювання.

Все про донні снасті

Re: Прикормки, рецепти та тактика прикормлювання.

» 30.10.2015 01:13 am

мені саме краще кормити спомбом, при ловлі карася/коропа фідерлм при закормі використовую крупну фракці, :f1: так що спомб рулить (особисто для мене) :D

Дядя Ваня

Повідомлення: 12

» 30.10.2015 09:32 am

Дядя Ваня написав:мені саме краще кормити спомбом, при ловлі карася/коропа фідерлм при закормі використовую крупну фракці, :f1: так що спомб рулить (особисто для мене) :D

А який саме Spomb використовуєте (міні чи більших розмірів) і яким вудилищем його закидаєте?

igorych

Повідомлення: 10

» 30.10.2015 10:29 am

Спомб "китайського" виробництва, більшого розміру, придбав його за 100грн на той час і без проблем відбомбився ним два роки. Кормлю карповою палкою від Брайтфіш. влаштовує повністю

Дядя Ваня

Повідомлення: 12

» 31.12.2015 12:13 pm

Привіт.Цікавить використання в прикормці ферментованої кукурудзи. Можливо хтось робить сам, поділіться рецептом...А то знайшов рецепт: кукурудза вариться, остуджується, додається дрізджі, цукор, меласа...І настоюється декілька днів, тоді го на рибалку...Цікавить, чи той запах браги навпаки не відлякує рибу...П.с. Всіх з наступаючими святами :D

scorpion2106

Повідомлення: 214

» 11.01.2016 11:37 pm

Христос Народився!

Подивись рецепт від Попова. Є на ютубі.
Запах вроді навпаки приваблює, так як ферментована кукуруза краще травиться. тому і більше приваблива рибам )

НХНЛ :)

xfight

Повідомлення: 81

» 12.01.2016 12:14 am

Дякую... так то рецепт Попова і є... Влітку попробую...

scorpion2106

Повідомлення: 214

» 13.01.2016 06:02 pm

scorpion2106 написав:Привіт.Цікавить використання в прикормці ферментованої кукурудзи. Можливо хтось робить сам, поділіться рецептом...А то знайшов рецепт: кукурудза вариться, остуджується, додається дрізджі, цукор, меласа...І настоюється декілька днів, тоді го на рибалку...Цікавить, чи той запах браги навпаки не відлякує рибу...П.с. Всіх з наступаючими святами :D

Я робив цього року майже на всі свої нечисленні виїзди. Працювало добре :)

Meshok
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 213

» 21.02.2016 12:24 pm

В виробника CUKK дуже багато цікавих прикормок. Хто де бачив в продажі хоча б приблизний асортимент того, що в них вказано на сайті?

Meshok

» 25.02.2016 12:16 pm

Meshok написав:В виробника CUKK дуже багато цікавих прикормок. Хто де бачив в продажі хоча б приблизний асортимент того, що в них вказано на сайті?

користуюся їхніми пуфіками, прикорм не пробував і не бачив. Кажуть що середнячок..

Barbus

Повідомлення: 77

» 27.02.2016 04:37 pm

Barbus написав:
Meshok написав:В виробника CUKK дуже багато цікавих прикормок. Хто де бачив в продажі хоча б приблизний асортимент того, що в них вказано на сайті?

користуюся їхніми пуфіками, прикорм не пробував і не бачив. Кажуть що середнячок..

Пуфіки-пуфіками. Я якось брав їхню прикормку в Нобель, то підлящ добре йшов. Цікаво повний асортимент розпробувати.

Meshok

» 16.03.2016 12:41 pm

Meshok написав:
Barbus написав:

Пуфіки-пуфіками. Я якось брав їхню прикормку в Нобель, то підлящ добре йшов. Цікаво повний асортимент розпробувати.

подивися тут:
http://uzh-fishing.com.ua/5_cukk

Barbus

Повідомлення: 77

» 17.03.2016 02:17 pm

Всім привіт. Сезон починається. Снсаті вроді ок а от з прикормкою кожного року делема. На ринку багато виробників.але цього року побачив g.stream і чув по слухах що робоча прикормка. Цікавить як спорт серія так і звичайна. Може хтось поділиться "конструктором" під озера нашої обл. Вдячний за відповідь. Якщо секрет напишіть в пп

Wow@

Повідомлення: 203

» 17.03.2016 05:59 pm

цього року побачив g.stream і чув по слухах що робоча прикормка

користувався їхнім зимовим пелетсом з мотилевим смаком. Робота не сподобалась цієї прикормки, він не розмочувався до кінця навіть при довгому перебуванні в воді, реакції на прикормку не було. Як на мене хорошим бюджетним "конструктором" є звичайна флагманівська прикормка

Мишко

Повідомлення: 236

» 17.03.2016 07:55 pm

Пробував з джі-стріма спорт, преміум фідер і біг фіш з спортивної серії, а також звичайну серію карасьову. Як на мене то не прижилась вона в мене, або я не вмію ловити. Для порівняння на інший фідер ловив іншою прикормкою на тій самій рибалці. Так от спортивна серія працювала на рівні з іншою прикормкою (марку не називаю щоб не казали що реклама), а проста серія програла. Для себе вирішив що якщо тратити гроші то на якусь іншу прикормку наприклад Сенсас, ВДЕ замість спортивної серії, а замість звичайної використовую іншу, або самопал.

Роман Григорович

Повідомлення: 227

» 18.03.2016 04:30 pm

Прикормка пізнається тільки в серії її випробувань і порівнянь, тому одна дві рибалки про прикормку нічого не скаже. Можу від себе добавити що G-stream серії sport заслуговує уваги. А якщо потрібно конструктор з недорогої та робочої прикормки, то однозначно Flagman, тільки не саму дешеву серію а Pro або Competition. Якість останньої заслуговує особливої уваги і не відстає від провідних імпортних виробників. Уловистість на високому рівні. Асортимент дуже широкий так що є з чим експерементувати.

Bocl
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 207

Поперед.Далі

Повернутись в Донка, фідер, пікер

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей