Анонс

Facebook: Рибальський базар
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Спорядження Пінгвінів

Все про зимову рибалку: зимові вудки, ящики, шнури, мормишки, балансіри, бури, пешні, жерлиці

Спорядження Пінгвінів

» 16.12.2008 02:05 am

Народ! Де можна притбати наколінники на лід? Привик мормишити стоячи на колінах зимою, а деколи під кінець дня, костюм промокає. Як нема готових, то може хтось підкаже якими користується? Якісь ідеї ???

Romko

Повідомлення: 252

Re: Спорядження Пінгвінів

» 16.12.2008 02:12 am

В будівельних магазинах є наколінники для плиточників і паркетчиків, можна спробувати їх , але вони здається пластмасові.

fisher

Повідомлення: 326

» 16.12.2008 11:05 am

В епіцентрі були хороші, мякі в середені, з пластмассою зовні, якісні, але ціна була на них вроді 150 грн.

mishka

Повідомлення: 656

» 16.12.2009 05:52 pm

я думаю самому змайструвати з старого карімата, або з пінопренових килимків (килимки для мишки) :D , ще не знаю що вийде, але теоретично виглядає непогано :) :)

PIKE KILLER

Повідомлення: 142

» 16.12.2009 05:58 pm

А я рекомендую наколінники ТОПЕКС Польського виробництва. Випробував. Правда сама резина якою регулюєш натяжку послужила всього два роки.

prenko

Повідомлення: 49

» 19.12.2009 05:19 pm

сегодня опробывал наколенники купленные на "Штурме" за 95 грн.очень доволен.Не сползают,не промокают и коленям тепло.Очень надёжные крепления липучкой и никакой пластмасы.Наколенники фирмы"Helikon".Рекомендую.

Alex Kozlovsky

Повідомлення: 21

» 11.01.2010 05:24 pm

Наколінники це супер, але я почав експериментувати з балансирами і стикнувся з зацепами. :idea: відбійник!!!!!
Мені тре відбійник бо грошів нехватить на балансири. Підскажіть шо з ними де купити чи зробити?
Найшов на луцькому сайті як зробити відбійник http://www.rybalka.lutsk.ua/forum/viewtopic.php?f=32&t=363 але як на мене страшнувато

Rost_B

Повідомлення: 14

» 11.01.2010 05:52 pm

в нас вже обговорювалась тема відцепів, глянь тут /topic-t1159-15.html
Ввечері додам фото свого варіанту і перенесу в окрему тему, так буде легше :)
Якщо коротко на словах... В мене відцеп - це простий свинцевий брусок розміром приблизно 15х15х40 мм. Вздовж бруска глибокий паз, який робився відразу при відливці (ширина 1 мм, глибина нижче осьової). Тобто якщо дивитись з торця, то схоже на товсту букву "П". А поперек цього бруска, с обох боків ближче до краю і поперек осі просвердлено два отвори, в які вставляється м'який мідний зігнутий вдвоє дріт. Виконує функцію своєрідної чеки. Використання: витягнули дротинки, в паз вставили нашу ліску, запхали дротики назад і загнули кінчики. Тепер брусок ковзає по нашій основній лісці, а для підстраховки і витаскування до бруска прив'язана товста моно, 0,4-0,5 мм. Все. Аккуратно опускаємо брусок до самого низу (зацепу), піднімаємо на 50-70 см і різко пускаєм. Ну, принцип роботи "відбійників" у всіх однаковий :D

Pavel K
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2654

» 11.01.2010 06:48 pm

Дякую!
я й сам спочатку хотів зробити нову тему, та мало досвіду.
маю подібний вітцеп як робить В. Левінський, купував на бухарі. Але ці завідні кільця для жилки досить великі і я майже ніколи його з собой неберу(некомпактний) вирішив пошукати щось інше.Бачив супер модельку(зручна і еститична) в чернігівських рибаків на Десні і вона ходить мені по голові а матеріалізуватись неможе. чекаю на фото

Rost_B

Повідомлення: 14

» 02.02.2010 07:00 pm

Ідея не моя і зовсім не нова :) Мова йде про виготовлення саморобного ящика для зимової риболовлі , де заготовкою служить морозилка від старого холодильника.
Береться "заготовка" і до неї закльопками приробляється дно і одна або дві перегородки всередині( для риби , термоса , вудочок і т.д.)
Виготовлення кришки; Береться алюмінієвий кутник і вигинається по формі камери ободок, до нього приклепується фанерка оббита дермантином.
Кришку з ящиком зєднав завісою від старої шафи.
Вага готового ящика складає 2.400 кг.
Юзаю його вже два сезони . Моя вага з екіпіруванням порядку 115 кг , ящик витримує без проблем :D
Приєднані файли
1_1.jpg
Заготовка
2_1.jpg
Готовий ящик
3_1.jpg
Кришка приклепана завісою
4_1.jpg
Для підсилення міцності можна зробити дві перегородки

fisher

Повідомлення: 326

» 10.12.2010 01:56 pm

Найшов класну штуку в інтернеті - зимова палатка. Я так думаю була б класна річ коли дуже сильний вітер. Дивітся відео як вона працює ) http://www.crosslakesales.com/p-629-1-per-pak-shack-ice-fishing-portable-shelter-house-new.aspx

F_O_XX2009

Повідомлення: 35

» 22.12.2010 03:23 pm

Вітання усім :hoop: .

Не був на зимовій риболовлі уже з 30 років. Але щось дуже потягнуло. Потрібне, я так розумію, відповідне екіпірування. Порадьте приблизний список, що для цього слід придбати і де у Львові (якомога бюджетніший варіант). Наразі є тільки машина і бажання.

Тушелюб

Повідомлення: 51

» 22.12.2010 06:47 pm

Привіт.
Тушелюб вам потрібно Пешня (якщо по бюджетному)мормишки класика (тут не економ) для початку краще мотильні кивки під різну вагу мормишок вудочку на ваш розсуд 1 на мормишки і на поплавок леска 0.08 щоб витримувала 1кг+\- . Низькі цінина на краківському а най нижчі ціни по вулиці Манастирського на Іскрі

danko ПІЦУР

Повідомлення: 33

» 23.12.2010 01:44 am

Я бы посоветовал пригласить кого-то из здешних. Вы довозите до места на своей машине, а напарник везет бур, мотылей, показывает место и как ловить. Оба в выигрыше. Остается только докупить удочку, рекомендую "балалайку" - короткой удочкой удобней орудовать, стоит 5-10 грн, одной достаточно. Леска 008 (не надо думать, что чем толще леска - тем больше рыбы) - 10-15 грн. 2-3 мормышки разных размеров, но лучше мелкие. Можно вольфрамовые, хотя я всегда ловлю на самодельные медно-оловянные. Кивок, подбирается при покупке мормышек. Из ненужной столовой ложки делается черпачек для выгребания льда из лунки. Но самое главное - одежда. Лучше большую часть бюджета потратить на специальные непромокаемые зимние сапоги - реально полезная вещь. Я свои брал за 250 грн в прошлом году. Доволен как слон. Ну еще рукавицы (обязательно хоть какие-то, но не обязательно спец), термобелье если деньги есть - оно не только на рыбалке пригодится. Стульчик, но стоит еще что-то подложить под зад (я иногда подкладываю капюшон), а иначе 00 быстро мерзнут. Вроде этого достаточно для начала.
ЗЫ. Предлагая взять напарника, себя не предлагаю - некогда, так бы помог.
ЗЗЫ. На льду в два раза холоднее чем в городе + ветер.

Pivot

Повідомлення: 215

» 23.12.2010 11:24 am

Дякую за поради.
Як я зрозумів, за чоботами треба буде йти на Манастирську (я так думаю, що то базар за Iскрою? - мені якраз добре, бо я сам з Сихова). А брати якого виробника ? - чи то не надто важливо ?
Крім чобіт, також, куртка, штани, шапка і т.п. якісь треба. Як був ще молодим, то брав батьковий військовий бушлат і ватяні штани. Вони, може і зараз знайшлися б, але думаю що є якийсь більш сучасний легший і зручніший одяг. Хто що вдягає?

Тушелюб

Повідомлення: 51

Далі

Повернутись в Пінгвін

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей