Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Угіддя Львівського міського "Лісівника"

де були? які трофеї добули? звіти, фото

Re: Угіддя Львівського міського "Лісівника"

» 03.12.2016 10:01 pm

Доброго дня, Денис. Дозволю собі Вас запитати, а якої моделі у Вас рушниця? Чи часом не півавтомат - п'ятизарядка?

Доброго дня!
Так, півавтомат п'ятизарядка.

Денис Львів

Повідомлення: 10

» 04.12.2016 01:18 pm

ак, півавтомат п'ятизарядка.

Зараз хтось спитає скільки патронів заряджаєте, 3 чи 5 :roll: :wink:

v'JurOK
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 399

» 06.12.2016 02:13 pm

оброго дня, Денис. Дозволю собі Вас запитати, а якої моделі у Вас рушниця? Чи часом не півавтомат - п'ятизарядка?

Доброго дня!
Так, півавтомат п'ятизарядка.
Тоді дозволю собі Вам повідомити, що Ваша зброя заборонена для полювання Законом України (ст. 20 п. 4 Закону України "Про мисливське господарство та полювання").

Hovarf

Повідомлення: 41

» 06.12.2016 02:21 pm

Ні, питати не буду, бо це немає абсолютно ніякого значення, скільки патронів Ви покладете в магазин. В законі чітко сказано - полювання заборонене з автоматичною та напівавтоматичною зброєю з магазином більше ніж на 2 патрона. Тобто, якщо в мисливця рушниця з магазином місткістю 3 патрона (не включаючи патронника) - вона заборонена для полювання. Навіть якщо він покладе в цей магазин один патрон. Для цього і встановлюють в таких рушницях обмежувачі магазинів.

Hovarf

» 18.12.2016 06:55 pm

Ні, питати не буду, бо це немає абсолютно ніякого значення, скільки патронів Ви покладете в магазин. В законі чітко сказано - полювання заборонене з автоматичною та напівавтоматичною зброєю з магазином більше ніж на 2 патрона. Тобто, якщо в мисливця рушниця з магазином місткістю 3 патрона (не включаючи патронника) - вона заборонена для полювання. Навіть якщо він покладе в цей магазин один патрон. Для цього і встановлюють в таких рушницях обмежувачі магазинів.

На сайті http://uoor.com.ua/legislation/about_hunting вказано: "немисливської (у тому числі військової) вогнепальної, пневматичної та іншої стрілецької зброї, а також нарізних вкладок, напівавтоматичної або автоматичної зброї з магазинами більш як на два патрони;" це якесь неадекватне трактування закону, бо фраза "пневматичної та іншої стрілецької зброї" забороняє взагалі будь-яке полювання зі стрілецькою зброєю.
В свою чергу на сайті http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/JH3MM00A.html вказано : "немисливської (у тому числі військової) вогнепальної, пневматичної, іншої стрілецької або метальної зброї, у тому числі лука, арбалета, напівавтоматичної або автоматичної гладкоствольної зброї з магазинами більш як на два патрони, нарізних вкладок, не передбачених виробником зброї, глушників на мисливську зброю;" але це ще не прийнятий проект від 20.05.2016.
До того ж паспорт на мою рушницю яка вироблена в Україні ТОВ"Латек" у 05травня2016 року стверджує, що це саме мисливська рушниця, а не спецзасіб або інше.

Денис Львів

» 18.12.2016 07:03 pm

До тогож ми далеко відійшли від основної теми гілки про звіти та заглибились у юридичні нетрі.
Якщо у когось є чим похвалитись зі здобутого, чекаю подробиць.

Денис Львів

» 19.12.2016 07:07 pm

В свою чергу на сайті http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/JH3MM00A.html вказано : "немисливської (у тому числі військової) вогнепальної, пневматичної, іншої стрілецької або метальної зброї, у тому числі лука, арбалета, напівавтоматичної або автоматичної гладкоствольної зброї з магазинами більш як на два патрони, нарізних вкладок, не передбачених виробником зброї, глушників на мисливську зброю;" але це ще не прийнятий проект від 20.05.2016.
До того ж паспорт на мою рушницю яка вироблена в Україні ТОВ"Латек" у 05травня2016 року стверджує, що це саме мисливська рушниця, а не спецзасіб або інше.[/quote] Добрий вечір. Спробую відповісти на Ваші зауваження. Щодо "неадекватного трактування закону" - Ви маєте рацію. Запевняю Вас, якщо уважно його почитати, то там можна багато таких казусів знайти, і термін "інша стрілецька зброя" - в законі далеко не єдиний. Тепер щодо "двох патронів в магазині" - запевняю Вас на всі 100 % , що ця норма закону вже давно діє і вона не є проектом закону. Шукайте в інтернеті офіційний ЗУ "Про мисливське господарство і полювання" і Ви в цьому переконаєтесь. Тепер щодо паспорту Вашої рушниці. Там може писати що завгодно, бо паспорт - не закон. Наведу аналогічний приклад - самозарядний карабін Сімонова (СКС) - армійська стрілецька нарізна напівавтоматична зброя кал. 7,62х39 магазин якої містить 10 патронів. Виробники типу ТОВ "Латек" "переробляють" таку зброю в так звану мисливську. А знаєте як? Знімають штик - ніж і ставлять на ствольній коробці штамп - ОП , що означає "охотничье - промысловый". От і все. Але хіба армійська зброя від цього стане мисливською? І хоча в магазині Вашої рушниці при бажанні можна поставити обмежувач на 2 патрона, то в СКС я взагалі не знаю чи таке технічно можливе. Та на жаль полюють в нас і з СКСами, також вважаючи , що законно. Ну і наостаток, згідний, що дана дискусія не по темі, але що ж робити коли форум мовчить. А тема, на мою думку, всетаки досить актуальна.

Hovarf

» 19.12.2016 08:46 pm

Доброго дня, шановні форумчани!
Чи може хтось з більш обізнаних колег-мисливців підказати, на кого можна піти полювати у січні, ну і бажано де і в кого купити ліцензію чи інший дозвіл на відстріл дичини? А також непомітно-наполегливо пропоную свою кандидатуру у компанію для полювання або пропоную створити нову, якщо по ряду якихось традицій чи бажань не прийнято запрошувати новачка у вже збитий колектив.

Денис Львів

» 19.12.2016 08:48 pm

Ваша мисливська гілка просто вмерла. А ви ще замість поради мисливцю-початківцю в кожному його повідомленні вишукуєте до чого дістатись. Молодці. :wink:

v'JurOK
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 399

» 20.12.2016 10:10 am

Та краще на форумі онлайн повишукуємо, ніж це має робити перевіряючий на полюванні ))). А Денис може візьме написане до уваги. Від того нікому не стане гірше.

Федір

Повідомлення: 49

» 20.12.2016 06:15 pm

аша мисливська гілка просто вмерла. А ви ще замість поради мисливцю-початківцю в кожному його повідомленні вишукуєте до чого дістатись. Молодці. :wink:
Якщо Ваш коментар стосується мене, то мені не зовсім зрозуміло , що Ви маєте на увазі під висловом - "ваша мисливська гілка просто вмерла". Тепер щодо порад мисливцю - початківцю. Я всього лиш намагався пояснити йому, що полюючи з своєю рушницею, він як би це прикро не було, але всетаки порушує ст. 20 діючого Закону України "Про мисливське господарство і полювання". Прошу звернути увагу на те, що в своїх коментарах я нікому не даю ніяких порад, мені абсолютно байдуже - чи буде він і надалі полювати з 4 - ма патронами в магазині і одним в патроннику, чи встановить в своїй рушниці обмежувач на 2 патрона, чи поміняє зброю, підкреслюю - мені особисто байдуже, кожен має свою голову на плечах. Але я не бачу нічого поганого в тому, що я намагався пояснити що до чого, бо майже впевнений, що чоловік взагалі цієї норми закону не знав. Так що, шановний, Ваша іронія тут зовсім не доречна.

Hovarf

» 20.12.2016 06:17 pm

а краще на форумі онлайн повишукуємо, ніж це має робити перевіряючий на полюванні ))). А Денис може візьме написане до уваги. Від того нікому не стане гірше.
Цілком з Вами згідний.

Hovarf

» 13.01.2017 07:31 pm

аша мисливська гілка просто вмерла. А ви ще замість поради мисливцю-початківцю в кожному його повідомленні вишукуєте до чого дістатись. Молодці. :wink:

А хто сказав,що вона вмерла???Вона набирає сили для нового відродження!!!

Арго

Повідомлення: 3816

» 06.07.2017 03:58 pm

Здоровенькі були, шановні однодумці!
Близиться час відкриття сезону на перо. щиро впевнений, що ви вже не один раз за останній час виймали рушницю з сейфу, протирали, змащували, прикладалися до неї і ставили назад очікуючи моменту початку полювання.
Буду дуже радий, якщо ми згуртуємося і можливо зустрінемося ще перед відкриттям. Не стидайтесь, пропонуйте.

Денис Львів

Поперед.

Повернутись в Звіти про полювання, угіддя

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей