Анонс

Facebook: Рибальський базар
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Зимове блешніння

Все про зимову рибалку: зимові вудки, ящики, шнури, мормишки, балансіри, бури, пешні, жерлиці

Re: Зимове блешніння

» 27.12.2010 12:28 am

Так коли робимо фест по блешнінню? І який параметр ?Команда 2 чол,1- мотиль+безмотилка і чортик а 2- блесна і балансир?? Чи 1 етап блесна=балансир,а 2 етап мормишка+чорт.І дата є 1-8 лютого ,поки ЧС проходить.ЮРка давай візьми цю тему в руки і видумай регламент./forum-f194.html-тут відкрий тему:типу Пінгвін 2011,трохи пофлудимо а потім зробимо все гуд.
Востаннє редагувалось ryvak в 27.12.2010 12:34 am, всього редагувалось 1 раз.

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2209

» 27.12.2010 12:34 am

Побачивши фото блешень які виставив danko ПІЦУР я згадав перші свої кроки в пінгвіні.
Як це не дивно тепер, і ми всі напевне призабули, але були часи коли в нас був дуже малий вибір толкових зимових блешень я вже не говорю про снасті і приходилось рибачкам які начитались "славнозвісної" газети Клює :D (яку вдалось десь випросити чи віміняти :) ) користуватись такими страшилками.

jerkman написав:Ці блешні дійсно нагадують дируни, зимова блешня колись мала один гачок, а згодом браки почали допаювати ще два гачки по бокам більшого розміру.

Можливо і так, але блешні з фото №2 продавались колись в кожному риболовному магазині і були вони з трьома гачками. Сам колись такі купував та працювали вони в мене лише після зняття бокових гачків і значної частини олова з середини (а доробки ці проводив лише через відсутність глибин більше двох метрів), як вони працють на більших без доробок не скажу. І цілеспрямовано використовувати їх як драч,думаю буде досить проблематично.
А от блешні латунного кольору з фото №3 дуже гарно працюють і практично весь окунь сідає за рот.

Так ось до чого я веду..Можливо вони йому дістались як спадок, а альтернативи він не має....Може хтось хто практикує вертикальне блешніння (нажаль в мене не було в ньому багато досівіду, швидко пересів на мормишку і вже не вертався :) ) трошки б його описав, виставив пару робочих блешень. Щоб люди знали, шо як і чим.

RIS

Повідомлення: 127

» 27.12.2010 01:11 am

Регламент.
Приманки (любые)больше 2 см с крючком.или 1 см-с тройником. подсадка-любая.
2 зоны. 2 человека-команда.В один день.
кол-во удочек-не лимитировано.-проверка снасти перед стартом и в любое время во время этапа (по требованию или подозрению)
Хоть на мотыля,хоть на порлон.,хоть на бисер,хоть на балансир.
Зачет-по весу.Судьи-в зоне свободно ходят и смотрят.(проверяют)
и все.
Коза-(двойник)-от 1,5 см.

ЮРка

Повідомлення: 76

» 27.12.2010 01:35 am

Плавно переходимо сюди/post72748.html#p72748

ryvak
Львівський карповий клуб

» 27.12.2010 02:03 am

tosi написав:якщо я правильно зрозумів, то зимова проводка це швидше БАГРІННЯ, і до рибалки відношення має дуже опосередковане.

Ти абсолютно правильно зрозумів.Це ніякі не зимні блешні ,а драчі ,які рахуються ЗИМОВИМ БРАКОНЬЄРСЬКИМ ЗАСОБОМ! Велике прохання до модераторів-СЛІДКУЙТЕ ЗА ФОТО які виставляють на цій темі,тому,що вони(фото) формують думку початківців і можуть негативно впливати на бачення спортивної ловлі на зимову блешню.

Tarasfortuna
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 179

» 27.12.2010 10:32 am

Я так розумію, що блешні на фото danko ПІЦУР , не зовсім зимові блешні??? Я зимою ловлю виключно на мормишку і думав що зимова блешня виглядає саме так як на фото.
Просвітіть, будь-ласка, як тоді має виглядати зимова блешня?

fisher

Повідомлення: 326

» 29.12.2010 01:16 am

спортивна зимова блешня мусить мати 1 впаяний гачок або трійник на цепочці чи завідному (типу шведських).Блешні на фото біль нагадюють знаряддя для підривки (багріння) риби.Простий спосіб-повідкусувати лишні бокові гаки і все буде гуд.

ryvak
Львівський карповий клуб

» 29.12.2010 11:10 am

Чому ви напали на хлопця - яка нафіг підривка вагою до 5 г і гачками до №5-6 по метричній нумерації, та любий тонучий воб з двома трійниками на твічі більш подібний на "косу" як ті блешні, чи балансир з двома глухими гаками і трійником на пузі (для прикладу). Інша справа, що ті блешні - вибачте за слово - гімно. З них ловить (реально) 1 з 20 а то і більше і то надактивного окуня, і дійсно часом обкусування бокових гачків може покращити справу. А по великому рахунку гарну, уловисту вертикальну блешню купити практично не реально - максимум що можна зробити - це довести до ума щось із того, що продається. :?

Володимир Левінський

Повідомлення: 112

» 29.12.2010 11:26 am

Було б добре, як би люди, які розбираються в цьому, виставили фото правильних, працюючих блешень, поділились так би мовити - досвідом. А то звідки початківець може знати, блешня це, чи підривка, нормальна блешня, чи рідкісне г... і даром витрачені на нього гроші. :?

voodookhan

Повідомлення: 7

» 29.12.2010 08:45 pm

Я теж безуспішно пробував бліснити на такі блешні, думав, що можливо щось не так роблю, а тут виявляється і блешня не така. Справді, було б чудово, якщо хтось поділиться своїм досвідом, викладе фотки уловистих приманок.

ZAJEC

» 30.12.2010 12:25 am

Мы попробуем.Читайте для начала-Махфишинг-сайт Балачевцева Максима Петровича.Известный питерский блесноман.и учитель.Немного другие размеры-но-подходит к нам.

ЮРка

Повідомлення: 76

» 30.12.2010 12:40 am

Вертикальні блешні що продаються (з одним чи трьома гачками) виготовляються для кількості і робляться дуже неакуратно. Деякі з них можна заставити працювати правильно. Але як вибрати ці деякі? Чи може краще самому зробити щось подібне і акуратно? Це вже вирішувати кожному самостійно, в міру своїх можливостей і навиків, вміння щось зробити власними руками чи бажання купити все готове. Тим хто надіється купити і ловити можу сказати що це майже не реально (а якщо комусь вдалося, то вважайте що повезло і у випадку зачепу такої блешні, чи обриву на рибі - плачте, вдалось купити знову уловисту блешню - якось дайте мені знати, буду робити вам замовлення, або ходити з вами на закупи - бо ви буже фартовий :D ). Ну а тим, хто вміє щось зробити сам можу дати деякі поради через ПП. А загальні принципи (якими користуюсь я сам при виготовленні блешень (ІМХО)) наступні - блешня повинна бути абсолютно симетрична (наближено абсолютно симетрична) відносно поздовжньої і перпендикулярної до неї (якщо дивитись в лоб гачка) осей (мається на увазі і напайка і сама коронка блешні). Головний (центральний) гачок повинен бути впаяний так, щоб дивлячись на блешню в профіль його загин зливався із загином блешні в місці прилягання коронки до гачка. Вигин блешні повинен бути таким, щоб при потяжці вгору блешня не робила кувирків і не входила в штопор (як вертушка), а при опусканні планувала (бажано із незначними коливаннями в горизонтальній площині) і приземлялась бажано в одну точку (ІМХО). Відхилення блешні від вертикалі може бути як значним так і не дуже, залежно від сезону риболовлі (сезонної активності риби); випробування блешні бажано провести вдома (у ванні, бочці, басейні - хто що має). Ну і з кожного правила бувають виключення - часом колега наступить на твою нібито правильну блешню на рибалці (а вона до того чомусь не хотіла ловити рибу), ти його зматюкаєш за те, візьмеш трошки порівняєш її і справа пішла :f1:

Володимир Левінський

» 30.12.2010 09:01 am

маю всі можливості на роботі можна якусь схему або якесь фото

tuborg81

» 30.12.2010 05:13 pm

З фото проблем немає :)
Ось хороша підбірка правильних, одногачкових спортивних блешень, цікавих...
з опису: "лучшие спортивные зимние блесны.не из широкого круга. Известные по многим соревнованиям, не известные любителям. Авторские работы самых известных мастеров. Ловят реальную рыбу."
http://photofile.ru/users/sashaextrim/150728837/?page=1
і тут можна глянути http://andyfish.my1.ru/publ/3-1-0-11
max-fisher.com

Pavel K

Повідомлення: 2654

» 30.12.2010 05:53 pm

класні блешні, деякі подібні на мої улюблені

Володимир Левінський