Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

За санаторієм "Шкло"

Про озера і ставки Львівської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Каталог водойм по районам
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись, а їх авторам може бути закритий доступ до форуму.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: За санаторієм "Шкло"

» 09.03.2013 02:05 pm

Всім привіт.Пишу з запізненям непрацював компютер.В неділю побували на цій водоймі,думали закрити сезон але з такою погодою ще ранувато. 6-00 ми на озері зайняли гарні місця близче до машини і почали розкладати жерлиці.Лід ще дуже грубий 20-25см.можна машиною заїзжати.Але почався ураганий вітер і зі псував нам відих.На вітрі жерлиці почали в холосту стріляти це був кошмар.По щуці 00000 може погода може вже набила животи.Знайомий на мормишку зловив декілька краснопірок,плотвичок і окунців гамалієвського розміру.Я розпалив собі вогонь щоб хоч якось настрій підняти, прилетіли месні терористи, я ще таких великих лебедів не бачив.просто красавци.От такий відпочинок зіпсований вітром.УДАЧІ.
Приєднані файли
6.jpg
4.jpg
3.jpg
2.jpg
1.jpg

шварц

Повідомлення: 113

» 09.06.2013 11:18 pm

Після Волі Старицької а потім Яворівського кар'єру переїхав я сюди. Вода висока страшенно, все добряче заросло, спінінгувати тяжко. Виявилось що моя каролінська оснастка тут не працює - провести її вдавалось метрів 2 максимум - а далі пучок трави. Трохи поексперементував, поміняв декілька приманок і зупинився на вертушці (мепс 1-го розміру). Якщо не давати їй глибоко опускатись, то дві з трьох проводок вдавались. Дві годинки покидав, але безрезультатно. Мав лише один тичок. Вирішивши що сьогодні не мій день почав збиратись до дому.
Єдиний плюс - залишився дуже задоволений катушкою Shimano Nasci C2000s. Ніяких борід і т.д. Все таки далеко не кожна катушка підходить для ультралайту. За це окрема подяка форумчанинам oleh та seadoo які мені її рекомендували.
Поки спаковувався додому (десь близько 9-ї години вечора) бачив декілька виходів щуки в одному місці. Але від берега далеко, не докинеш - треба човен.

Mari1yn
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 249

» 14.08.2013 11:27 pm

Був сьогодні. Спінігувати з берега справді важко,всі перспективні місця затоплені. Проте, дружині вдалось вговорити одненького окунця,який був повернений в рідну стихію. Мораль:робити там без човна-нічого!

krushak

Повідомлення: 19

» 28.08.2013 04:26 pm

День залежності
Страшний я вам скажу той діагноз - "рибак".
Робочий тиждень, засинаєш невідомо коли. Всіма думками і частинами тіла чекаєш вихідних з єдиною метою - добряче виспатись і дати трошки заспокоїтись голові, яка інколи так і прагне розіврватись від робочих питань. Приходить пятниця. Біжиш додому, вечеряєш і, відмовившись від вечірніх посиденьок з друзями, засинаєш, тільки примостивши голову на подушку. Дванадцять годин сну. Субота, ранок. Як завше робота по хазяйству, яку раз-по-разу переривають думки "А може на рибалку, а може ну його той сон, на пенсії висплюсь?" І так потихеньку день доходить до обіду. Робота зроблена. Вирішено - їду. Всеодно куди, всеодно з ким, всеодно як - аби до води.
Але тут в мої налаштовані на рибалку думки вносить корективи такий момент як "день Незалежності". Запрацювався. А колеги тим часом вже хто десь на природі, хтось вже в стані "алконедосяжності". Свято як не крути. Хаотично перебравши всі можливі варіанти аж до того "зранку на маршрутці кудись на Верещицю", згадую за колег-мисливців, які точно на полюванні. Взнаю де вони, отримую відповідь - "село Новий Яр завжди чекає на Вас". А там і розливи, і Яворівський кар"єр. Ех. Їду. Питання як добратись вже не турбувало. Душа загорілась рибалкою.
Швиденько збираюсь. В тубус спінінг і маховку, забігаю в магазин по наживку і прикормку. Потихеньку прикидаю варіанти добирання, а воно виявились досить таки простим - маршруткою з Зимної Води до мотозаводу, далі маршруткою до Янівського цвинтару, потім маршруткою в Новояворівськ, а вже звідти на таксі на Шклівські розливи. Загалом півтора години в дорозі і я на дамбі.
Вже виходячи з таксі, розумію, що вечірня рибалка буде не вельми довгою, оскільки на озеро потихеньку насувається вечір.
100_2287.JPG

Майже на бігу складаю спінінг, прикручую катушку і, вирішивши сильно не експерементувати, то ж чіпляю срібну Мепс двієчку, як перевірену й універсальну зброю. Доходжу до улюбленого місця і, сьорбнувши за свято пива, роблю перший закид. Чутлива снасть чітко передає в руки покльовки :D :D - водорослі, водорослі, водорослі. Ще закид - аналогічно. Вихід з ситуації був простим - піднімаю спінінг повище і його положенням регулюю глибину проводки. Закид, ще закид. Ударрр. Спінінг в дугу, визг фрикціона, потихеньку викачую монстра до берега і при спробі взяти його в руки, цей двадцятиграмовий окуньок зривається з гачка. Ех.. Будемо без ухи. Шкода, але таке життя. Будемо їсти мясо :(
100_2291.JPG

Поки я зробив, ще кілька безуспішних закидів, на озері хтось раптово вимкнув світло. Прийшлось збиратись.
100_2297.JPG

Видзвонюю колег, домовляємось про місце, звідки мене заберуть і потихеньку вже по темному шкандибаю до дороги. Трошки часу очікування і ми вирушаємо в село, де нас чекає святкова вечеря, шашлик, шурпа, до шурпи. Загалом посиденьки затягнулись майже до ранку і бажання поспати годинку спричинило, що я проспав ранішню рибалку, а друзі мисливці ранішній літ качки. Звичайно ж в тому, що проспали звинуватили мене, як наймолодшого :roll: :D
Трошки поснідавши, все таки вирішуємо їхати. Хтось стріляти, хтось рибалити. Мисливці вирушають на болітце і вивантажують мене (не на ходу звичайно ж) на дамбі розливів. Вудки в руки і чимчикую на вчорашнє місце, по дорозі приглядаючи перспективне місце для ловлі на спінінг. А не було. Все заросле.
100_2323.JPG

100_2338.JPG

100_2324.JPG

100_2330.JPG

Дійшовши до запланованого місця, вирішую приділити увагу ловлі на мах. Дістаю кохану маховочку, розкладаю, починаю шукати коробку з оснастками. А не є. Приїхали. Нічого. Швиденько мотаю свіжу оснастку, благо поплавок ще один був, замішую прикорм і понеслась.
100_2333.JPG

Проміряю глибину, роблю стартовий закорм. На гачок два опариша. Закидаю. Півхвилинне очікування, поплавець починає плавно посуватись в бік. Легенько підсікаю і на гачку тріпотить червонопірка на пів долоні. Ух, думаю, щас почнеться. А таки почалось. Прикормка спрацювала добре і стягнула всю червонопірково-плотвину молодь з усієї акваторії, то ж довше, ніж 10 секунд в спокійному положенні поплавок не був. Попиваючи пиво, насолоджвувався масовими покльовками, жаль не розміром. Але на безриб"ї і мясо риба :D . Просидівши так зо дві години, почав потихеньку збиратись на обід. Знову без риби, знову без ухи. Знову прийшлось їсти мясо :roll: :cry: .
В мисливців успіхи були кращі, то ж на обід була свіжоприготовлена качатина, потім післяобідній сон під яблунею ну а згодом вечірня рибалка.
Ввечері ловив там же, на те ж і ту ж рибу. І я таки її впіймав :twisted: . 15 краснопірок на лодоню. 15 відбірних представниць місцевої іхтіофауни. Ухи не варили, забрав на таранку. А що. Дарма я два дні їх ловив? :D
aMfoiQpJHkc.jpg

Таранка сушиться. Якщо когось зацікавить продам по собівартості :lol: . Недорого. 400 грн. ділимо на 15. Поштучно дорожче. Гуртом можливі знижки :D А краще збережу на память про "день залежності"...
Так от що Вам скажу, загалом за два дні добре відпочив. І риби половив, і думки трошки посвітліли. І таранки наловив. І от сиджу і думаю куди і як мене понесе цього разу. А таки понесе. Бо страшний то :D діагноз - "рибак".

v'JurOK

Повідомлення: 399

» 16.09.2013 09:14 am

Всім привіт! Був в неділю з батьком на цій водоймі. Приїхали в 07 00 ранку, поки розкладались, на воді було помітно, що хижак ганяє малька, ми швиденько накачали човен,спустили на воду і в бій :D . На жаль хижак довго ігнорував наші приманки, десь біля 12 -ї години мені вдалось впіймати одного матросика 70-100 гр.В батька було два виходи щуки, одну вдалось реалізувати,щучка на 800 грам була в підсаці.

Mirosh

Повідомлення: 70

» 25.09.2013 06:02 pm

Коротко. Заскочили сьогодні з Beer4ik на цю водойму помахати спінінгами. При чому ловля в нас з ним була кардинально різна - я ловив джерковим комплектом, а напарник ультралайтом. В мене мета була відточити техніку забросу і добре розібратись з проводкою Сальмівського слайдера. Ну що - борід вже немає, політ метрів 40 при хорошому кидку, а далі мені і не треба. З проводкою теж більш-менш все зрозуміло. Але результат нульовий. Бачив лиша як щучка грам 150 переслідувала воблер - але так і не наважилась схопити. В напарника справи веселіше - на мепс одиничку хапав окунець грам 100. Попався і трошки більший - грам 200 і ось така трофейна щука :D :
Зображення

Вітер сильний капець але задоволення все одно отримане. Окунь дуже активний - вже коли ми йшли до дому спостерігались цілі окуневі "котли". На полігоні гримають безбожно, літаки літають, ледь дерева не зачіпають. З розливів їх добре видно.

Mari1yn

» 29.09.2013 02:44 pm

Вчора також були з човном.Зразу планували на кар'єр, але через прогноз сильного вітру передумали.
По улову:дві невеликих щучки і два окуня .
Площа водойми значно зросла.Повністю помінявся рель'єф дна.
Для щуки має бути рай
Приєднані файли
IMG_20130928_131651.jpg

plano

Повідомлення: 263

» 06.10.2013 08:39 pm

Всім привіт!
Відвідали з товаришем дану водойму другий раз!
Зображення
Ранок був шикарний,як по погоді,по кльову не дуже.
Почали ловити на кружки,,так як кльов не був активний то встигали і поблеснити...
Після 12 години почав дути вітерець,і приніс мені покльовку щучки на гр 400!
Загалом було зловлено 1 щучку і 1 окуня
Зображення

РИБАлка сподобадась,озеро цікаве... є місця по 5 -6 м глибини,можливо і десь є більше))
:f1:

karpua
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 292

» 20.10.2013 11:14 am

був цієї суботи на розливах з колегою на лодці.з 06.30 до 17.30.зранку на вертуху щука 0.5 і 2 окуня на сїдобку 100г.після обіду щука 300г і окуні 50-70г штук з 10.ловили як на мілині так і на глибині .риба реально пасивна.думаю через погоду.

megabas

Повідомлення: 29

» 25.10.2013 08:40 pm

Випала нагода сьогодні покидати джерки на розливах. Був там буквально годинку часу - полоскав щойно придбаний Rapala Glidin' Rap. До слова - суперський джерк. Він же і приніс мені сьогодні мій особистий рекорд - щучка двієчка. Ось вона:

Зображення

Зображення

Відразу перепрошую за "неформатне" фото - просто не мав ніякої можливості сфотографувати інакше. В своє виправдання скажу що щука все таки не на траві :D
Щучка виявилась бойовою - завела снасть в кущі - але шнур 0,4 доволив видерти її звідти без проблем. Щастя повні штани. Все таки джерк "суровая снасть для настоящих мужчин" :D
А загалом знову видно активну щуку - тиждень перед тим було відносно тихо а тепер щука активізувалась. Про це також свідчать успіхи тих, хто ловив на живця - всі мали хоча б по одній щуці - а дехто по три і більше.

Mari1yn

» 29.10.2013 11:43 pm

І знову короткий звіт. Сьогодні після обіду на 2 години заскочив на розливи. Мета - тест щойно придбаних бастер-джерків від Старйк про. Озеро зустріло легким дощиком та відсутньою активністю риби. Ті хто ловив на живця - по нулям. На спінінг - те саме. В мене теж ударів не було. Потім помітив в одному місці активність непоганої щуки - але на жаль в 2-х метрах від цього місця плавав закинутий поплавок з живцем - тому я пройшов далі не зупиняючись. Почало вечоріти - ті хто плавав на човнах доповідали щось типу кльову нема - декілька ударів, бере на глибині і т.д. Переважно мали по декілька шнурків до 500 гр. Ну вирішив і я що пора до дому. Але повертаючись до машини помітив що те місце, де била щука, вже вільне і вирішив перевірити його. Заброс, декілька неспішних ривочків, блискавичний ривок щуки з метрової відстані і удар. Результат - знову двокілограмова щука. Фотографував її і так і сяк - але вже було темно а для мого смартфона то вже затяжкі умови, плюс самому фотографувати тяжко - в результаті ось найкраща фотографія яка вийшла:

Зображення

Для порівняння - джерк має 15 см в довжину.

Mari1yn

» 03.11.2013 03:06 pm

був в суботу з колегою на водоймі.близько 7.00 виплили.за перших півгодини щука 500гр і 200гр.далі затишшя.змінили 2 місця ловлі і через годинки 2 розклювалось знов, в мене щука 700гр в колеги 1000гр і прикрий схід.знову змінили місце і тут мертвий зацеп воблер пішов,ставлю реінс роквіб шед другий закид і фрикціон пішов)))через декілька хвилин 1500гр в лодці.піднявся вітер кльов припинився і до 15.00 вдалось видурити лише окунька 100гр.після 15.00 поплили в камиші-теж не клює.я почав жартувати шо в мене є тайна зброя це дві савдеповскі колебалки, поставили їх і почалось.я на рілаксі розлігся собі в лодці і тут чути Є_Є_Є я за підсаком і знов схід.після цього плавали тільки по камишах і вдалось піймати ще 5 штук 600-1000гр.

megabas

Повідомлення: 29

» 03.11.2013 07:19 pm

взяв сьогодні після обіду одну кілушку на сквад 65. Посадив на кукан і пішов довкола озера. Ще 1-2 нереалізовані удари та невеличкий окунець. Повернувшись був дуже неприємно здивований бо якісь певно місцеві рибачки (які довгий час тусувались поруч) сперли мій улов разом з куканом :shock: якось прикро, що в нас такий люд :(

alegenka

Повідомлення: 1

» 04.01.2014 09:43 pm

Всем привет.Только,что с рыбалки.Открытие сезона!!!!!!!И оно удалось.Приехали на водоём около 9.30 народу уже было не множко.Походили по берегу, поискали место и решили сесть в конце под лесом,так как лунок со вчера было очень много насверлено и даже на льду было много примёрзлой плотвы мизинечьного размера.Так и порешили,садимся.Просверлили лунки,лёд от берега метров 15 матовый но 10см.Дальше прозрачьный-12см.Начали ловить.Наш первый рыболов Рома сразу с двух забросов -2 окушка-пиписона.Ну думаю нормуль,хоть клюёт-прикольно.Потом у меня в течении 20 минут поклёвки и результат такие же пиписоны.Потом всё затихло где то часа на 2.Перепробовали всё что можно было и мормышки и балансиры и блёсны-ноль.На мормышку поклёвывало но очень нежно и засечь невозможно.Потом Вова поймал нормальную краснопёрку.Вопрос ответ как?Над дном 15-30см.Понял.Ставлю две удочьки на одной тёмный муравей на второй золотая капля среднего размера по 3 мотыля на крючёк и без дрочилова а на стоячьку и процесс пошёл.Краснопёрка брала жадно,а плотва дрочила еле-еле,но тоже попадалась.Проскакивал время от времени и окунь но очень маленького размера.После того как солнце зашло за лес перестало вообще брать.Команда на збор и отъезд.Мы не ехали за рыбой,мы ехали открыть сезон,отдохнуть от города,поседеть на льду и помиловаться природой.Задание выполнено,физически уставшие,но отдохнувшие душой вернулись во Львов.Ну и теперь немного фоток.Всем удачьной рыбалки и хочу поздравить всех с наступающими праздниками.
Приєднані файли
0053.jpg
краснопёрка,плотва,пиписоны
0052.jpg
Big Fish
0051.jpg
Краснопёрка
0050.jpg
Рома
0049.jpg
Вова

alexe250

Повідомлення: 53

» 26.01.2014 11:12 pm

Сьогодні нарешті відкрили зимовий сезон. Були на розливах зранку від 6-ї години і до 4-ї вечора. Ставили жерлиці, ловили мормишками. Отже коротко:

Лід: Лід чесно кажучи міг би бути і грубшим - в середньому 8-10 см, деколи був і тонший - 6-7 см (особливо під берегом від дамби - пробивається з другого несильного удару пешні). Але в цілому нормально. Рибаків багато - інцидентів не було.
Улов: На жерлиці мали дев'ять ударів на чотирьох, з них сім реалізовані. Всі щучки від 300 грам і до кіло. Біг-фіш - щука 1070 грам за мною - вона ж і моя перша щука, яку я зловив на жерлицю взагалі.

Зображення

По окуню слабенько. На живця наловив кожен, але крупних не було - максимум грам 100 декілька штук. Була також одна некрупна плотвичка. Помічено також, що на блешні окунь бере крупніший ніж на мормишку.

Підсумок: В цілому щука досить активна, головне вгадати з місцями. Задоволення море, відпочинок суперський.

Зображення

Mari1yn

Поперед.Далі

Повернутись в Озера та ставки Львівщини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість