Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

За санаторієм "Шкло"

Про озера і ставки Львівської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Каталог водойм по районам
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись, а їх авторам може бути закритий доступ до форуму.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: За санаторієм "Шкло"

» 01.08.2011 11:46 am

Були вчора на озерах біля ст.Шкло.
Погода жахлива - дощ, вітер. Якраз на Щуку.
Як результат:
Зображення
Uploaded with ImageShack.us
Відпущений підростати.
Більше там ніц не було, окрім двох хлопаків, шо гриби збирали. З їх слів це озерце теж приватне! :twisted: Замахали ці самозахоплювальники. Ця прихватизація озер для когось з нас добром не закінчиться.

Boockatik

Повідомлення: 122

» 31.08.2011 05:16 pm

В неділю 28/08 поїхали з колєгою на розливи. В двох на лодці виплили в 7,00. Ловили суто на мікроджиг, і ні де майже не зупинялись. Окунь брав до 9,30 потім як відрубало. Результат - по десятку гарних з лодошку окунів. Була можливість більше наловити, але основна мета була вивчити водойму, тому багато плавали по безперспективних місцях. Крім нас було ще 3-4 лодки всі шукали щуку, але результатом ніхто не міг похвалитись, максимум по одному шнурку.

Саша28

Повідомлення: 30

» 27.09.2011 08:43 am

Вчора вирвався на 1,5год. після роботи. Хотів випробувати новий воблер. Витягнув одного шнурка (відпустив).
Також витягнув три сітки - "Это печально". Одну зачепив випадково, дві витягнув навмисно.

scream

Повідомлення: 11

» 01.10.2011 02:32 pm

Був сьогодні з 6.30 до 10.30 результат за 15 хв 3 покльовкі щукі з одного місця , дві зних під ногами зійшли , одну взяв на око 1200-1500г.
0077.jpg

MEXIKO

Повідомлення: 29

» 26.10.2011 10:25 am

Надумали і ми з Тарасом 22 числа відвідати дане озеро, так як раніше часто біля нього проїжджав і з вигляду сподобалось.Отже близько 7.00 Ми на озері.На траві приморозок, вода парує.
IMG_1215.jpg
IMG_1216.jpg
IMG_1218.jpg

Швиденько збираємо спінінги, качаєм і збираєм лодку,з якою довго мучимся через приморозок, і гайда на воду.Так як тут перший раз, вирішуємо йти по кругу озера, щоб обслідувати усі перспективні ділянки.
IMG_1217.jpg
на веслах
IMG_1219.jpg

Зустрічаємо парочку лебедів.Дивно, що Вони ще не відлетіли.Обловлюємо цікаві місця, але наразі нічого, лише в Тараса на блюфокс №2 сідає окунь з ладошку.А погода робить своє, вже й вітерець піднявся, трохи змерзли.
Споримо з Тарасом на рахунок правильності показів риби ехолотом.На одній з таких точок находим стоянку щуки.
На 3 проводці совдеповської блешні аналога мепс сідає щучка грам 600.
IMG_1225.jpg
IMG_1226.jpg

Далі знову глухо.Шукаєм іншу точку.Находим цікаве місце зклаптиками трави в воді.Кидаєм під берег з зтягуванням на глибину.Беру ще одну щучку на ту ж блешню,Тарас далі ловить мепсом, але по нулям.
Даю йому таку саму блешню, і Він бере ще 2 щучки.
IMG_1227.jpg
IMG_1228.jpg
IMG_1229.jpg

З цьої точки більше нічого, йдемо далі.Під другим берегом усі перспективні місця зайняті кружочниками,
але в них по нулях і кажуть що майже не бере. :lol:
Стаємо біля одного з таких рибаків.Бачимо, що вся риба в корягах.З коряг Я на поверхневий воблер видурюю ще одного шнурка.
Більше в цей денб покльовок не було, навевно через різку зміну погоди.
Рибалка тут мені дуже сподобалась,озеро з дуже цікавим рель'єфом(бачили різкі перепади глубини з 4м на 1м), щуки досить, хоч і невеликої.
Виїзд наш вдався :) .А то ми в цьому році все фідери, карпи, амури, вже й почали забувати про спінінг, а це не менш цікаво ніж ловити білу рибу.

plano
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 263

» 29.01.2012 09:15 pm

набираю с экранной клавы. буду краток.
лед крепкий. но хрустел - падала вода. народа как на базаре. еле нашли свободный заливчик без жерлиц. на мормышку дергал наноокунь и живцовая плотва. поставил 5 жерлиц но без результата. мужики на блесну еще немного натягали.

Pivot

Повідомлення: 219

» 01.02.2012 05:18 pm

Також був 29 на даній водоймі. Підтверджую кожне слово з попереднього повідомлення. Додам тільки що жерлиці мовчали не тільки в нас але і взагалі у всіх (а жерлиць просто ліс стояв). І тільки після обіду я бвчив як вистрелила одна жерлиця (не наша), і як результат - щучка 490 гр на льоді.

Знайомий, який був з нами в той день, показував фото з рибалки 28 числа (за день до того в цьому ж самому місці). Результат - 11 щук, найбільша з яких заважила 2.500 гр. Розповідав - що окунь теж був дуже активний і значно крупніший. Що змінилось на наступний день - не зрозуміло.

Mari1yn

Повідомлення: 249

» 06.02.2012 03:02 am

Друг пробыл несолько часов 5 февраля. Говорит глухо. За все время 2 поклевки. Мужик с утра вытянул 2х окуней и 1 плотву. Лед местами задалбываешься сверлить.

Pivot

» 14.02.2012 12:57 pm

В одной из тем уже выставлял, но продублирую в более близкой
Приєднані файли
DSC_0133.JPG

Pivot

» 05.03.2012 09:53 pm

Був з друзями у неділю 4.03.на лід під берегами підмитий вийти на лід вдавалось тільки зі сторони лісу .Риба клювала недуже але трошки наловити вдалось в основному ловилась маленька плотва ,в очереті попадався окунець на долонь і плотва також,по щуці слабо поставили 30 жерлиць як наживка карась плотва та в"юн жодні наші старання непринесли результату .

Димон

Повідомлення: 44

» 24.03.2012 06:59 pm

Був 23.03.12. Одна поплавчанка, один фідер. Ловив на опариш і манку. Зловив з десяток платвички тараночного розміру. Вода піднялась на 1.5 - 2 метра. На мілині спостерігав багато щуки яка вже активно "треться".

поле_щук

Повідомлення: 12

» 15.06.2012 08:53 pm

Зображення

Сегодня прогулялись с Олегом по заливчикам Шкла.
В целом рыбалкой остались довольны, каждый взял и отпустил по пару шнурков, видел по пару выходов и поскрипел зубами от сходов. :)
Мне какая-то сволота откусила Strike Pro TINY BUSTER вместе с поводком :shock:
Плюхнулось и что-то хорошее в погоне за карасём, тот аж перелетел через камышовый островок, так что рыбка есть и очень не плохих размеров. Ловите! :)

IMG_4902.jpg
IMG_4963.jpg
IMG_4904.jpg

В перерывах между рыбалкой было время насладиться сбором плодов природы в березняке. :)

IMG_4950.jpg
IMG_4952.jpg
IMG_4913.jpg

Вова
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3280

» 01.07.2012 12:57 pm

29 та 30 червня ми з Ігорем (ще одна хвора на спінінг людина) поїхали на риболовлю. Питання "куди?" вирішили досить просто. На озеро за санаторій "Шкло". Доїхати непогано, крім того минулого року там досить непогано ловилась щука та й товарний окунь проскакував, а тут така нагода стільки вихідних підряд. Так що в пятницю забираю Ігоря по дорозі доробляю свої справи і після обіду ми вже на місці. Плануємо ночівлю, тому потрібна юшка. Немає проблем. Збираємо поплавкові вудки, дві години часу і біля 40 краснопірок величиною з долоню в нас є. Зусиллям волі зупиняємося на цьому. На юшку є з головою, та й не за цією рибою ми сюди їхали. Красота. Природа. Вогнище. Юшка з "димком". Пиво. А завтра з ранку на човні виходимо за щукою. Що ще треба для щастя. І ми віримо в свою вдачу. Тільки от ця спека насторожує.
4 година ранку - телефон вириває нас зі сну. Легкий сніданок і дякуючи каві ми остаточно просинаємося. нарешті ми на воді. Починаємо. Я твічінгую ставлю ZipBaits Orbit 80 SP, а Ігор як завжди - на початок вертушка - передньо- відгружений мастер не звернув уваги який пелюсток. Нічого, пусто. Щука не реагує взагалі. Ігор змінює палку і теж переходить на воблери. Спочатку "карась" від Jaxon а потім і YO-ZURI-ський попер. Я продовжую фанатично впиратися у "золоту рибку" Орбіт. Обстановку трохи розряджає щось подібне на тичок в мене і такий самий в Ігоря, крім цього він заробляє супроводження приманки рибою, яку ми в поляризаційних окулярах навіть побачили. І все, як відрізало. Сонце піднімається все вище і вище, і все більше і більше припікає. Виникає думка: мілина або затінок під очеретом. В надії, що риба буде таки щось їсти, починаємо з першого варіанту. Я чіпляю свімбейт Reaction Strike, Ігор каже окунь і якесь своє нове придбання, щось подібне до креветки, ззаду два симпатичні вусика, здається від Strike Pro. Прикольна штучка. Але все марно. Сонце вже пече просто не милосердно. Крім того на додачу до всього при черговому закиданні в мене відстрілюється свімбейт і вилітає за горизонт , а він повільно-тонучий... Навіть зараз слів бракне,а тоді були тільки вирази. Після цього вже більше для того щоб "совість була чиста" ставлю Рапаловську "незацепляйку" роблю закидання на острівці "ботаніки", або на стінку очерета і смикую звідти блешню в надії попасти рибі прямо на голову. Закінчується це прогнозовано - я "мертво" чіпляю "незацепляйку" за очерет і Ігор мусить відриватися від своїх експериментів по видурюванню риби і плити рятувати мою блешню. Не знаю як напарника, але мене ця подія повернула до розуму. Досить. Треба "йти на базу". Я мовчу, але десь за хвилин 20 Ігор і сам це пропонує. Пливемо до машини і пробуємо відігратися на краснопірці, вчора ж брала. Але сьогодні за годину часу ми спромоглися зловити тільки дві штучки величиною з палець. Розуміючи що більше не в силах витримувати таку відсутність кльову, і таку спеку, збираємося і вирушаємо до дому. Ось такий в нас вийшов виїзд.
На останок пару слів про відношення до природи. Браконьєри знахабніли, серед білого дня ставлять і перевіряють сітки. Де рибінспекція?

Step

Повідомлення: 7

» 18.08.2012 11:16 pm

Махнув з товаришем зранку поблеснити.
Вода піднята - висока - там де ходити по сухому, в забродах було вище колін, а то й по я....
На воді було зо 5 лодок. Риб був пасивний. Щука гуляла і від нас втікала, але вдалося нам по щучці таки впіймати. Мені на білий силікон з чорною спинкою спокусилася зубата на 1+кг.
Зустріли місцевого сіточника. Казав, що постійно ставлять сітки по 50 метрів наніч :( :evil: , але з улову - один карась, окунець і кілька плотвиць.

giorgio

Повідомлення: 1369

» 05.09.2012 03:09 pm

Як вже було зазначено в відповідних темах, був я два дні в цих краях 1-2 вересня. Зарані знаючи, що буду біля водойми, прихопив із собою спінінг та маховку, не забувши про опариша з прикормкою та коробку з джигами-мікроджигами.
Поки мисливці стріляли, я впирався по окуню. Окунь був не надто активний, але охоче відзивався на мікроджиг, як їстівний, так і не їстівний. Розмір сильно не радував, але скучати не давав. В основному одразу ж вся виловлена риба топилась.
Місце ловлі
3JNTEJ0hRT8.jpg

Загалом зранку було виловлено порядка 25 окунів розміром від пальця і до грамів 100.
Після хорошого обіду та післяобіднього сну, знову повернулись сюди. Ввечері я вже впирався в мах. Замісив трошки прикормки, вцепив оснастку, підкормився і почав насолоджуватись активним кльовом місцевої некрупнорозмірної краснопірки. Розмір був не великий, але клювало дуже активно. В основному рибу одразу ж топив, лише залишив трішки для ухи. Наловивши з півторадесятка краснопірки, переключився на окуня, щоб уха була наваристіша.
Тим часом вечоріло...
IE4DFDozWq8.jpg

Трошки повпирався в мікроджиг, окунь на нього відзивався охоче, а потім вчіпив Аглію 0 лонг і просто насолоджувався "злими" окунячими покльовками, які не заставляли себе довго чекати.
IM_zFvdCtag.jpg

А ось і смачний результат
7yS4scg4aZ4.jpg

Загалом рибалка порадувала, хоча й не розміром риби, а активністю, але мені й цього було досить. На уху наловив, та й не за рибою, а за позитивними емоціями їхав :wink:
Востаннє редагувалось v'JurOK в 18.02.2013 11:09 am, всього редагувалось 1 раз.

v'JurOK

Повідомлення: 399

Поперед.Далі

Повернутись в Озера та ставки Львівщини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей