Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Терновиця

Про озера і ставки Львівської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Каталог водойм по районам
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись, а їх авторам може бути закритий доступ до форуму.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: Терновиця

» 04.10.2013 06:23 pm

В терновиці пішов карась. Сьогодні рибаки відірвались. Клює 400+грам.

terry
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 858

» 07.10.2013 09:47 pm

Вчора обнадіяні останніми новинами з водойми рванули з фідерами закривати сезон на Терновицю. Спочатку заїхали зі сторони Підлуб - розклались, закормились і... глухо як в танку. Жодної покльовки. Рибаків збоку теж жодного немає - зорієнтуватись тяжко - чи то ми щось не те робим, чи то кльов такий. З наживок хробак, опариш, кукурудза, різноманітні комбінації цього всього, а також пробував пінопласт. Але рибка не реагувала. Через годину приїхав охоронець, взяв гроші і розповів що "сдесь рыбы нет" :D Вся риба з іншої сторони від дамби і що рибаки товчуть нормального карася на пів кіля.
Ого!!! Гарячкові збори, передислокація і через пів годинки ми вже на дамбі. І знову повний глушняк. Година часу - жодної покльовки. Пройшовся по рибаках і вияснив що ті хто приїхав зранку покльовки не бачили. А от вчора (в суботу) і сьогодні вночі аж до самого ранку клювало дуже добре. Одним словом все як по писаному, клювало вчора.... Враховуючи такі новини було прийнято рішення кардинально змінити плани і заскочити на розливи за санаторієм Шкло помахати спінами - тим більше що за декілька днів до того щука там була досить активною.

P.S. Ага - але улов таки в нас був і виглядав він ось так :D :
Зображення
Пропливала зграйка гусей переді мною - не встиг фідера витягнути. Так заплутався бідолаха - що я ледве розплутав.

Mari1yn
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 249

» 08.10.2013 12:47 pm

Всім привіт!!!!!Прийшовши в неділю зранку з роботи, сів за комп і зайшов на наш сайт подивитись які там новини.Читаю інфу від terry(за що йому велике дякую),що на Терновиці пішов карась.Рішення було прийняте блискавично :D в понеділок їдем закривати :f1: сезон.
В чора в 7 годині ми вже були на озері і що в саму першу чергу вразило повний штиль, вітру ноль, легенький туман,красотіще.Рибаків трохи було.Вибравши місце на дамбі на початку лісу,почали розкладатись.Я замісив прикормку фіш дрім червоний карп і фідерну як потім вияснилось дарма,розклав фідер і пікер.З прикормок ще мав вариний горох з пластівцями і салапінську кашу завдяки якій була врятована рибалка, наживка опариш і хробак.Забивши кормушки фішдрімскою прикормкою, закинув.Дружина собі і дітям у відкриті кормушки набила гороху.Сидимо.Чай.Кава.Я по очириді перекидаю то фідер то пікер.Проходить години.Прийшов охоронець обілечувати, розпитуюсь,виявляється клює на макуху якої я не маю.І тут в мого старшого рибачка покльовка дві хвилини боротьби і 400т грамовий красень на березі,садок замочиний :D ,через пару хвилин в моєї молодшої рибачки покльовка і такий самий карась в садку.Тут до мене доходить, треба витягувати салапінку, що ж я її дарма варив і получилась вона в мене як то кажуть як книжка пишить.Перезакинув.Проходить 15хв.покльовка,підсікаю, пікер в дугу, фрікцион катушки залився в своїй пісні, шнур дзвенить,рибаки з права з ліва повідкривали роти,а я кайфую, адреналін аж вихлюпується, а підсак то не розкладений :shock: , але вивів я цього красавца на берег як потім показало зважування 700гр.Потім виглянуло сонце стало тепло і що сме головне вітру ноль я такого не памятаю що б Терновиці на озері був штиль.Клювало стабільно що 15-20хв покльовка, але покльовки дуже обережні.Карась весь гарний вгодований,аж смалиць по ньому тиче :D .Героєм дня була моя дружина,виловила карася на 800гр. на воздушну кукурудзу часниковий смак з піддітим опаришом на жало гачка.Рибалкою задоволений на всі 100.Сижу зарас на роботі,а душа требуєт банкета.Всім вдалої :f1:

mykhaylo

Повідомлення: 73

» 08.11.2013 08:32 pm

Сегодня с товарищем побывали в Терновице. Приехали примерно к половине 9-го. На водоёме уже было 4 компании - между сторожкой и лесом. Из них очень редко кто-то хватался за удочки.
DSC01457.jpg
Кому-то улыбнулась удача. В подсаке рыбка...

Солнце пригревает, небо чистое. Только ветер в лицо портил картину. Закинули снасти, стали ждать... Перепробовали ловить на опарыша, червя, горох, кукурузу. Прикармливали. В результате всё, что удалось поймать - 2 плотвички (у товарища на удочку, на опарыша). У меня на спиннинги - 2 лёгких и безрезультативных поклёвки.
Не смотря на прекрасную, как для поздней осени, погоду, рыбка бастовала.
К часу-двум на оезро выплыли 2 лодочника и встали напротив сторожки. Не видел чтобы они что-то поймали, но часа через полтора один из них причалил к берегу.
Мы с товарищем тоже решили, что солнечных ванн и обветренных губ достаточно, собрали снасти и направились во Львов.

На трассе было замечено 2 патруля ГАИ: один утром в с. Терновица (на остановке, может ловили за превышение), второй, уже по дороге во Львов, на участке между Новояворовском и Ивано-Франковым (вероятно ждали обгон через сплошную).

pierce

Повідомлення: 37

» 31.03.2014 12:24 pm

Усім привіт.
Завершилась зима давно, а я тільки відкриваю сизон :oops: .
Ну що ж 7:00 ми з батьком на водоймі, тато розкладає поплавочки я бігом мішаю закорм, та біжу до багажника по фідери.
Оріентовно в 8:00 окопалися та чекали покльовку, першу покльовку дочекався по девятій і то 1 смик і все в батька жодного.
Міняли і пробували на все що було, результати не мінялися, без покльовок.
У 12:00 було прийняте рішення про передислокацію прийнамі, щоб побачити покльовку.
В загальному по водоймі.
Був тут не вперше риби багато, але озеро не передбачуване, є і верховодка і плотва і краснопірка, але як не клює то не клює, або клює і все зразу.
Людей було багато, не було де сісти, ситуація в усіх була такаж як і у нас.

Vasyamel

Повідомлення: 94

» 06.04.2014 12:50 pm

Були з друзями з 22 на 23 березня, на трьох 12 фідерів, і ніодної покльовки((( 6 різних прикормок, опариш, хробак, мотиль, кукурудза і повний 0.((

sarat

Повідомлення: 4

» 06.04.2014 11:40 pm

В неділю 06.04 вирішили з товаришем відкрити сезон :f1: . Приїхали 5.30 :booze: поки розвиднилось. Закинув перший фідер не встиг я другий закинути як на перший вже клює.Таки витягнув красеня на 1.5 кг на медовий бойл, і після цього як відрізало, ні одної покльовки, погода почала мінятися, був сильний вітер а потім і дощик почався. Померзли до 13.00 і вирішили збиратись.Ціна не змінилась 40гр. Всім вдалої :f1:
Приєднані файли
0441..gif

Петровський

Повідомлення: 2

» 02.05.2014 10:37 pm

ЗАТВЕРДЖУЮ»
Водойма Терновиця
Рибальство з берега- 40,00 гривень світловий день (30 грн.- пільгова вартість), 60,00 гривень- доба (45 грн.- пільгова вартість).
Рибальство з човна- 50,00 гривень
Ловля хижих видів риб – 25,00 гривень (15,00- пільгова вартість), з човна- 50,00 гривень.

@doc

Повідомлення: 763

» 03.05.2014 07:43 am

Був на водоймі з 1 по 2 травня з 15-00. Як пенсіонер оплатив за добу 45 гр. приємній білетерші Ларисі. :) Бігле опитуваня рибаків виявило що клювало тіко зранку і то на хробака і опариша. Ловив на вудочку і фідер. Наживка хробак, опариш, перловка, кукурудза "Бондюель". Прикормка "Удачний деньок" :) з добавкою опариша, перловки, кукурудзи. Не клювало. Під вечір рибаків замітно поменшало. Ті, що їхали, мали в садках не більше двох рибин, хто менших а хто більших.
На другий день тех не клювало. :? Був один схід і один карасик 100 г на хробака.
Про водойму.
Плюси - берег чистий, появився новий туалет.
Мінуси - щось таки треба вирішувати зі сміттям, водойма ж культурна. Можна ж викопати великий смітник і поставити табличку або розставити якісь контейнери. Бачу, народ старається не смітити, за собою прибирає сміття і складає на купки. Не повезе ж людина сміття маршруткою до Львова.
Всім вдалоЇ :f1:

Romuald

Повідомлення: 123

» 17.05.2014 10:02 am

інформація з водойми. почав брати великий карась. малий карась не перестає брати. беруть всі. :D

terry
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 858

» 25.05.2014 10:18 pm

Був сьогодні з 14,00 до 20,00 справа від водозливу. На трьох п"ять покльовок за шість годин. Зловлено п"ять карасиків розміром "меньше долоні". Карповиків хмара, В кожного по п"ять а то і більше прутів, але слава богу пищання їхніх сигналізаторів сьогодні не різало слух. В нас з наживок хробак-опариш-горохова мастирка-мамалига в різних поєднаннях, оскільки рибалка видалась спонтанною. Протягом всієї рибалки гримів грім з усіх сторін, дощу не було. Спишемо согоднішні результати на зміну погоди. :D

Володимир Солтис

Повідомлення: 89

» 10.06.2014 12:48 am

Був в понеділок (9 червня) в Терновиці. Перший закид фідера в 13.00, останній в 19.00. Кльов був до 16.00, потім одна-дві покльвки на годину. З 13.00 до 13.30 тільки обслуговував дочку - карасика зняти, кашу в пружину заправити, закинути, собі не було часу фідер зібрати. Після 13.30 вже вдалося і самому половити. Карась дрібний, додому взяли 16 шт. розміром "майже на долоню". Хробаки до рибалки не дожили, ловив на пінопласт і пінопласт+1 опариш, різниці ніякої, тому майже весь час ловив на самий пінопласт.В пружину -горохова мастирка. Спочатку навіть не прикормлював, і так супер клювало. Прикормлювати почав після 16.00 фішдрімом "Карась + запах часнику" - безрезультатно. З 17.00 до 18.00 ловив на класичну фідерну оснастку - в дочки дві покльовки на пружинку, в мене ні однієї, знову перейшов на пружинку. Ловили справа від водозливу майже в самому кінці озера (по берегу туди не проїхати) бо було багато людей. Відпочинок вдався.

Володимир Солтис

Повідомлення: 89

» 11.08.2014 10:10 am

як і писав в чаті їздив вчора в турне з колегою рибалкою по маршруту р. Гноєнець (Речичани)-Лісновичі-Тарновиця.
виїхали 4:45 з Городка. в Речичанах на повороті до річки, а хотіли ми попасти ось сюди 49.846175,23.580523 , нас зустрів закритий шляк баун, поцілували колодку і поїхали дальше. по дорозі було озеро в Галичанах, зранку сиділи 2 рибалки в одного напевно штук 8 закинутих спінінгів. далі були Лісновичі, прийшли подивились на озеро, велике гарне, поговорили з рибалкою котрий тільки приїхав, по його словам озеро приватне, скільки коштує не вкурсі, але власник ходе і дивиться на скільки вудилищ ловиш, якщо більше 1 то може вигнати, одним словом не ясна ситуація.
Наступним пунктом в нашому списку була терновиця. приїхали ми вже була годинка пів 7, човнів на озері штук 10 а може і більше, навколо озера машини, палатки, десь в полі стріляють пернатого качура, красута одним словом. поки розклались, поки присіли, випили по стакану водички за рибалку (колега за кермом, а мені ще за кермо треба було сідати) і приступили. я ловив на три поплавчанки біля очерету, першим витягнув плотвичку на мізинець, зловив її за хвіст. колега за спинку зловив карася. прийшов дядько, зібрав з нас по 40 грн. і почало клюваи. реально кльов був з 8 до годинки 12. було зловлено на 2-х: 16 карасиків на лодонь з них 2 трошки більші, 1 плотва котру випустили, і 1 карасик-мізинець також випустли, 2 окуні. що цікаво в мене ловилось тільки на хробака в колеги тільки на опариша. рибалкою задоволені, приїдемо сюди ще не раз.
фоток нема, тому що фотоапарат не брали, а телефон чесно кажучи не дуже до знимок.

dnm1985

Повідомлення: 39

» 18.08.2014 08:29 am

Був з товаришем в суботу 16.08. Добирались на маршрутці. В 7.30 вийшли на дамбу. Такої кількості людей та палаток я давно не бачив.Вся дамба та правий берег забиті повністю. На воді нарахував 11 лодок.Весь берег заставлений спінінгами. Дякучи хлопцям які трошки посунулись заледве втиснулися з однією вудочкою і то прийшлось заходити в воду.Підкормили і до 10.00 жодної покльовки.Такаж ситуація і по всьому берегу, рідко хто на спінінги витягував карасика.Зато криків та пяних розмов як в самому гіршому генделику хватоло.Невже для того, щоб напитися як свиня, треба їхати так далеко від хати. Самі не ловлять та ішим заваджають.Потім почався дощ і народ повалив додому,ми ж перечекали дощ в альтанці біля сторожівки в надії на кльов після дощу. В 12.30 дощ кінчився, вийшли на дабу, благо місця тепер хватало і до 18.00 піймали по десять карасиків та одного карпика десь біля кілограма. Ціна за рибалку 60гр.

jura56

Повідомлення: 62

» 21.08.2014 10:32 pm

Був 20.08. Я вже зарікався не іхати сюди більше, але казки про те, що пішов карп і карась зробили своє. Повний 000, причому у всіх у межах видимості і в тих, що були з ночі також 000. Ловив на опариш, хробак, пуф, пінопласт з різними кольорами і запахами, кукурудза, тісто. Тепер вже точно не поіду.
І ще одна особливість, у воді зауважив багато залишків від мотиля, який вилетів. Можливо це причина... Але є сумнів. Ця водойма не для мене.

Kolya

Повідомлення: 16

Поперед.Далі

Повернутись в Озера та ставки Львівщини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість