Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Терновиця

Про озера і ставки Львівської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Каталог водойм по районам
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись, а їх авторам може бути закритий доступ до форуму.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: Терновиця

» 07.04.2011 10:15 pm

сім привіт :)
Підскажіть як доїхати до даного озера якщо в мене нема машини :(
яка маршрудка або електричка :notknow

Маршрушки їдуть з Янівського цвинтара всі шо на Яворів,Немирів і тд твої..Виходити треба за Новояворівськом в с.Терновиця
http://maps.google.com.ua/maps?hl=uk&client=firefox-a&hs=d3G&rls=org.mozilla:en-US:official&q=%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%86%D1%8F&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wl подовгасте озеро це Прилбичі, а біля нього прямокутне то Терновиця ось і дивись де тобі виходити на трасі М10, =)

kuzyaguar

Повідомлення: 158

» 18.04.2011 09:33 am

Були на озері в Сб 16.04. Приїхали в 11:30, віддав на охорону списки зареєстрованих на змагання, поговорили про різні питання і пішли на лівий від водозливу берег. Ловити почали початок другої... Вода відчутно холодна, біля берега у воді жодного руху (одну жабу бачив :D ). Особливих успіхів не було, спочатку ніякої активності рибка не проявляла. Але через пів годинки після невеликого закорму (6-7 середніх годівничок) почались легенькі покльовки. Були і холості, були і реалізовані. Рибка реагувала на прикормку і це тішило :) Піймали пару карасиків і плотвички (чи краснопірки, не роздивлявся). Опарик, червоний. Мотиля не мав, манку, мастирку і інше "тісто" не брав.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg

Лишив малого ловити, а сам пішов по берегу локалізовувати "наслідки перебування" свиноподібного люду на озері, тобто сміття :? Близько 3-ї дня, як і обіцяно приіхала хороша бригада в складі Андрія Гулика, Віталіка (Bocl), Андрія і Люди Завінських. Дістали великі сміттеві мішки і дружно почали пакувати в них сміття. Почистили берег як могли, поскладали мішки в купи, а охорона обіцяла їх вивезти. В неділю мішки вже не бачили :)
5.jpg
6.jpg
8.jpg
9.jpg

З права від нас сиділо двое рибачків (на самому повороті) на поплавчанку, ловили на мотиль і опарик - зеро. Зліва сіли двоє рибачків (майже по середині берега), здається з Новояворівська. Ловили типовими донками-доріжками, в пружинках горох. До нашого від'їзду в них було 4 карасики явно більшого від наших розміру.
11.jpg

Після закінчення акції "чистий берег" зібрались і переїхали на Прилбичі, звіт буде у відповідній темі :)

Pavel K
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2644

» 18.04.2011 01:58 pm

Вчора заїзджали теж після обіду потренуватись в складі команди Яворів "international". Заїзд на озеро хороший, яму яка була біля охорони засипали, і тепер можна спокійно заїхати на дамбу. Вода ще дійсно дуже холодна, а відповідно риб дуже малоактивний, що досить цікаво бо на Прилбичах карась клює, але менше з тим. По рибі зловили дві плотви Араїк більшу а я меншу, субординацію ще ніхто не відміняв :D , на прикормку риба реагувала слабо, більше на комбінації насадок. Охорона була зі списком і попереджена за що особлива подяка Pavel K. Думаю що з потеплінням все буде ОК і рибка оцінить наші старання :f1: .

Tadek

Повідомлення: 215

» 18.04.2011 02:26 pm

Заїзд хороший до охорони (де буде загальний збір), організаційний штаб і на берег, паралельний трасі. А от на правий від водозливу берег трошки важкувато. Дорога вздовж поля на повороті розбита і з болотом. На полях зараз активні роботи, тобто тракторці їздять. Заїзд в зону "В" поки що під питанням.

Pavel K

Повідомлення: 2644

» 06.05.2011 08:14 pm

Вирішив сьогодні поїхати на Прилбичі та підтримати наших клубників - команду "Немо" на карпових зманнях :go . Заодно порибачити у Терновиці :f1: із секретною приманкою SAS-а балтушку з часноком, яка на змагаганнях показала кращий результат. Забігаючи вперед, хочу сказати не чарівна балтушка та інші приманки сьогодні не працювали. Приїхав на Прилбичі година 11, трішки поговорили з хлопцями з команди "Немо", підбадьорили :bala їх та вирушили до Терновиці. Підїхали на дамбу, а там уже сиділо пару місцевих рибаків, які ловили в основном на поплавок. Згодом підїхала машина, напевне також місцеві, розташувалися та намагалися ловити на резинку. Після того, як я нагадав йому, :regulation: що в сезон нереста не можна ловити таким способом, без заперечень він зібрав снасті та почав ловити на поплавочну удочку. Вода була дуже холодна, вітер північно-західний, практично не було кльову. Колега на хробака зловив карася грамм на 150. А я без покльовки випадково, одного окуня. Згодом наїхали рибаки, поки ввів з ними дискусію на рахунок ловлі риби у нерестовий сезон браконьєрськими методами, один із них докоряв мені, що в цей час на протилежній стороні дамби, плаває якийсь місцевий брак (скоріш за все) того що не було видно чим саме він там займався. Тим більш плав засобом. Так як я не знав номера телефону охорони, вирішив подзвонити охороні на Прилбичах, :mobile: які у свою чергу попередили охорону Терновиці. Охорона швидко відреагувавши на дзвінок, поплили за браком :swim: . Хоча він встиг за цей час втікти, але не встиг із собою прихопити плав засоби, охороні вдалося захопити плав засіб та браконєрські сітки. Було б добре, якщо у охорони був би човен з мотором, тоді можна було ловити на гарячому самих браків.Так що наша рибалка, хотя без кльову та риби, зате ефективно :wink: . Одного браконєрського знаряду стало менше. А завтра поїдемо на урочисте закриття карпових змагань.

araik11
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 242

» 10.05.2011 11:06 am

Після невдалого початку на Оселі /post80577.html#p80577 близько 9-ої години
приїхали на Терновицю.Першим ділом закинули фідери, а потім взялися до облаштування табору.

0441.jpg
"Базовий " табір

Вечером рибалки не вийшло. Покльовувала дрібненька плотвичка.Проте ми ввечері дуже не впиралися в рибалку, а більше відпочивали.Не обійшлося без :friday :fire і традиційних тостів "Ну, за рибалку"
Зранку після загудовування почали ловити.
Ранкове озеро просто чудове.

0444.jpg
ранкова Терновиця
0443.jpg

Протягом дня покльовував карась 300-400гр., невелика плотва і багато карпика менше долоні, який одразу ж відпускався.
Під кінець рибалки Тарас зловив карпика бл. 600 гр. Його також випустили.Хай росте і радує нас покльовками ще на наступний рік.

0447.jpg
0446.jpg

Рибалкою залишились задоволені, ще й пощастило з погодою.Близько 3-ої години зібрались додому.
Востаннє редагувалось plano в 10.05.2011 11:56 am, всього редагувалось 6 разів.

plano
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 263

» 22.05.2011 12:13 pm

Вчора, 21 травня був на оз Тарновиця що біля траси При вїзді біля дерева у самого озера стоять тимчасові будиночки. Спитав у одного з мужчин: скільки коштує рибалка, на що можно ловити і де. Відповідь: на одну удочку з одним гачком в любому місті, в т.ч. і зі сторони поля, рибалка сьогодні безкоштовна. Чому безкоштовна, не став питати, бо знаю, що для того щоб брати гроші, повинна бути вагома підстава, тобто відповідні документи. Серце, чомусь, мені підсказало їхати на дамбу і добре, що я прийняв таке рішення. При цьому я враховував наказ про охорону нереста і те, що всі водні ресурси належать державі, а не орендарам. Нас було троє і ловили ми на фідерну оснастку з одним гачком відповідно. Буквально за півгодини підїхала Нива з 4 рибінспекторами, які до мене звернулись з претензіями: 3 снасті, а двоє рибаків (третій відїхав в магазин). Головне, вони ж бачили як відїзжала машина і, тим більше, розминались на дорозі. Але, менше з тим, поїхали вони не солоно хлєбавши. Доречі, що вони мені сказали: дамба закінчується ще на першому зїзді до озера, початок сосен, то вже закінчення 100 м охоронної зони нереста (!!!!!???????). Я попросив наступного разу показати карту з визначенням охоронних зон. Тільки рибінспектори поїхали, "орендари" на лодці пішли перевіряти сітки. Так що, дорогі рибаки, на цьому озері ми вже ніколи не побачимо тої рибалки, що була 10-15 років тому назад. Як доказ, на трьох ми піймали три плотички і два, в крові від пошкодження сітками, карася. Я спочатку думав, що це хвороба, але ні, бо сам особисто вирішив їх почистити. Просто зідрана шкіра з лускою, а плотичка без селітьора, Ось таке моє враження від рибалки на цьому озері, воно дуже болюче, бо в своєму житті на цьому озері я не бачу рибалки. Пишіть, може, в когось є інша думка.

Кот

Повідомлення: 4

» 17.08.2011 07:03 pm

Вчора, 16.08.2011 , поїхали порибалити на Терновицю. Це озеро ми не відвідували близько 3-ьох років.Ось короткий звіт:

На даний час рибалка на ньому платна. Коштує 30 грн. з особи (дамба) і 50 грн. з особи (ловля з лівого берегу, розбитого на сектори). Дозволено ловити рибу на 2 спінінги(вудочки). На кожному пруті не більше одного гачка (нам дозволили ставити по 3 прута кожному?!). Платити за виловлену рибу не потрібно. Дозволяється забирати карася, окуня, краснопірку. Все інше (карт, амур, толстолоб, лин) потрібно випускати. Заїзд на саму дамбу перекритий. Реальну кількість гачків і прутів у нас ніхто не перевіряв?!

Ми рибалили з 6.00 до 14.00.Погода була перемінлива. 3 рази налітав дощ. За цей час вдалося спіймати на поплавчанку 3 коропці і 1 окунь (маленький). Всі коропці до кілограму. Брали на опариш. На донки вчепилося 5 карасиків. Всі до 100 грам.
з 12.00 до 14.00 не було жодної покльовки.
Поряд з нами рибалка з 8,00 до 11.00 "бомбив"з рогатки прикормкою місце приблизно в 50 метрах від берега. З 12.00 до 14.00 зняв з фідерів 4 карпа 1,5 -3 кг. :!:

seafahrer

Повідомлення: 3

» 22.08.2011 03:08 pm

Були з друзями на лівому березі першого озера 20-21.08.11
За два дні зняли по 50 грн. з людини. Кількість вудок, спінів і гачків не контролювали (але постійно по березі кружляв "охоронець" на чорному "Авео" і рахував людей...під вечір помітно збився з підрахунків :booze: . Людей була тьма - аж до вечора неділі, а до того приходилось "відбивати" територію від посягань.
Кльов був майже постійно, трошки зменшився вночі, і близько 5-ї ранку помітно посилився. На другий день прикормки одного і того самого місця - взяли 4 карпів по кілограму кожен. Були також карасики і краснопірка - десь з долоню, не більше. Ловили на фідери і прості вудки, брало на хробака і опариш.
Із позитивного: - хороший доїзд для машин
- наявність соснового лісочку
- достатня глибина біля берегу
Із негативного: - ліс просто "застраний" - перепрошую в прямому розумінні того слова, аж бридко, но чисті місця можна знайти
- достатня кількість "веселих" відпочиваючих, які повзали по околицях в пошуках "пригод"

Kombat

Повідомлення: 1

» 28.05.2012 09:33 am

Привіт усім,відвідав дану водойму з друзями,приїхали в суботу вечором,розкинулись,мали надію зловити щось пристойне,але так і не вийшло,протягом двох годин зловили 5 карасиків вогою 100гр.Покльовки були дуже слабенькі,деколи навіть і не було видно,що шось бере,виймав спінінг,а там вже сидить.Ніч просиділи,не побачили ні одної покльовки.Ловили до обіду наступного дня,десь о 08 00 ранку карасик трохи ативувався,почав брати частіше і різвіше.Результат 25 карасиків

Mirosh

Повідомлення: 70

» 10.06.2012 05:04 pm

Всім привіт! :)

Багато писати не буду. Рибалка і День Народження вдались на всі "100" і навіть більше!

11:00 сьомого червня - 16:00 восьмого червня

Наловив для тьощі та тестя на фідер карасиків (проскакував хворенький на пів лодоні :( я його відпускав) та плотвички. Прикормка за 'SAS-ом' працювала добре :) На гачку був або опариш або хробак або і то і то або пінопласт. Коли щось переставало працювати, наживка мінялась і кльов відновлювався. Якщо довший час не клювало, то ми переходили до столу, щоб :friday за мій ДН :)

Бойли мовчали, не зважаючи на достатнє хороше закормлювання. Висновки будуть зроблені, та винувати покарані! :lol: :lol: :lol:

Озеро супер! Погода була супер! Людей не було майже. Одним словом, всі умови склались, щоб я добре відпочив на ДН :)

Обовязково приїду туди ще!

Meshok

Повідомлення: 219

» 15.06.2012 04:23 pm

Був в Тарнавиці з товаришом з 13.06 на 14.06 заплатили по 50 грн. за 3 снасті, модний касир сказав, що карпа брати не можна :shock: .
Я думаю, що його там вже нема. Ловили на макуху, кашу, кукурузу ні одного карпика навіть маленького, на хробака трохи йшов карась грам до 100, деколи проскакував більшенький.
Після доби рибалки забрали з собою по три карасі десь по 350-400гр. Вже не перший раз повертаємось розстроєні з озера :evil: , більше туди не поїду є озера в рази кращі.

luha

Повідомлення: 42

» 03.07.2012 02:58 pm

Доброго дня!
Їздив вчора з двома товаришами, приїхали туди на автобусі, напрямок Львів- Яворів. Десь о 8 годині зранку вже були на озері, особисто ловив на дві махові вудочки по 4 метри кожна і поставив одну пружнку, котру набивав прикормкою власного виробництва, на гачках в якості насадки була магазинна солодка кукурудза і перловка. Ловились добре карасики(100-400гр.), плотва і карпики(300-500гр.). Заплатили по 25 грн, все було супер, але були дуже часто сходи і риба зривалась з гачка. Якщо хтось туди надумає їхати не забувайте вдома підсак!

rybachok

Повідомлення: 5

» 07.08.2012 03:20 pm

Доброго дня !
Їздив на дану водойму з 04.08 на 05.08 на озері в перший раз приїхавши розпитував :f1: про озеро нажаль ніхто про озеро нічого толком незнає хоча їздять декілька років. Проїхався по берегу найшов місце ще невстиг запхати підставку як прибіг сторж плати за рибалку, заплатившись розпитував про озеро він навіть незнає всієї риби яка знаходиться в водоймі яка глибина і т.п перше що я зробив це прибрав сектор назбиравши цілий кульок сміття. тільки закинув палки тут приїхала компанія з 6 чоловік і десь таксамо дітей які кричали, купались, кидали мячем і т.п і я зрозумів що я вже наловився кіпіш продовувався цілу ніч тому і недивно що нічого не клвало з ранку :evil: поїха до дому
ps озеро для :swim: :bala :friday

prosto pavlo

Повідомлення: 3

» 18.08.2012 09:55 am

Переглядаючи дану тему, та бачачи малу кількість звітів в основному негативних, вирішив перевірити все сам. І ось 16.08. в четвер о 8.00 я на водоймі. Перше що здивувало на дамбі вже немає місця де стати. Видно що більшість людей з ночовкою. Також досить багато людей і на правому березі і це в будній день, а щож на вихідні? Якось втискуюсь між рибаками на дамбі і пробую ловити на спінінг та поплавчанку. На поплавчанку відразу починає брати дрібний карасик та карпик трохи білиший за палець.Клює на все опариш,манку, хробак, мастирку. Спінінг мовчить.Такі ж справи і в сусідів. В 11год. народ починає збиратись додому і я перебираюсь на середину дамби на закормлені з ночі місця. На гачок поплавчанки кукурудза, щоб відсікти мєлоч, в пружини горохова мастирка на гачках пінопласт і результат на фото, карпик 0,5кг на кукурудзу.Ціна питання 30гр. для пенсіонерів 15гр. Обмеження по снастях 3 шт.
-0013а_e1.jpg
дамба
-0014.jpg
-0015.jpg
-0016.jpg

jura56

Повідомлення: 62

Поперед.Далі

Повернутись в Озера та ставки Львівщини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість