Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Порадьте із вибором машини...

Re: Порадьте із вибором машини...

» 05.11.2008 02:12 am

Smutok написав:Блищим часом планую взяти нову машину із салону.
Наразі, розглядаю наступні варіанти: Дачія Логан універсал 1.4, Кіа Ріо, Форд фіеста, Хюндай акцент 1.4

Логан MCV в нас продається з двигуном 1,6 (90коней 8-ми клапанний - перевірений часом хороший і безпроблемний на відміну від 16-ти клапанних 1,6 Рено) , база в універсала - :shock: 2905мм -місця :huge вагон , в мому Кангу база - 2600мм . Мій знайомий має MCV трохи більше півроку - дуже задоволений :D .
Ще один знайомий має Акцент 1,6 з автоматом - не повіриш але ракета ще та :o - також дуже задоволений :D (але місця в салоні суттєво менше :? ).
Найкраще - підійди до таксистів - і розпитай в них (хто їздить на даних моделях) - не знаю де - але знайомий таксист (на Кангу з салону) за 13місяців умудрився наїздити 74тис.км :shock: - Я навіть за хлібом до кіоска їду (150м) - а за рік в середньому виходить 25-30тис.км :).
PS: Бажано також поцікавитися цінами на ТО + фільтри, масла, тормозні колодки - щоб потім не було неприємних сюрпризів.

reno72

Повідомлення: 143

» 05.11.2008 12:39 pm

Ок, Богдане, подякував за інфо.
Логан МСВ мені теж більше до вподоби (туда і лодка накачана може увійти і спінінги можна не складати, і намет із собою не треба тягяти :D).
А в товариша акцент ЛУАЗовської зборки???

Smutok

Повідомлення: 774

» 13.11.2008 02:38 am

Smutok написав:А в товариша акцент ЛУАЗовської зборки???

:oops: ... вибачай - давно сюди не заглядав, :? я не знаю, якщо не забуду - вранці йому :mobile: і тоді напишу.

reno72

» 17.11.2008 06:10 pm

По словах знайомого - його Акцент - зібраний в Кореї, але салон і мотор ставили в Луцьку - так звана крупновузлова зборка.
Але машиною він задоволений, проїхав на 16.11. 27тис.км. - наразі все :super1 .
PS: Мені особисто Логан більш симпатичний і практичний :) .

reno72

» 18.11.2008 01:36 am

Опель астра 1,6 10000 пробігу кінець 2007р.14 000 у.е.

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2453

» 18.11.2008 11:21 am

Та ні, Олег, опель мене не цікавить, тимбільше б/у... один знайомий колись сказав: "Рано чи пізно люба машина стає "опельом"..." :D
Наразі ще розглядяю варіант - місубісі кольт.
Щось на форумі малувато автолюбителів :?

Smutok

» 18.11.2008 01:28 pm

Вибір автомобілю, це як вибір спіна (тільки в десятки разів дорожче :lol: ). В першу чергу все залежить від твого бюджету на авто (але бери на 2-3 т.у.о дорожче- потім тебе не буде дусити жабенятко "вот ще би трохи доклав і мав би класну мащшину" :D) Потім спробуй визначити найбільш привабливи для тебе технічні характерістики (універсальних авто, як і спінінгів НЕ МАЄ) тобто, що приорітетніше прохідність чи швидкість, обьем чи розхід палива і т.і. Потім сядь в кожного конкурента (при можливості і тест-драйв) і коли відчуешь, що це "саме воно" або "твое" то купляй. З переличених тобою авто не їздив на жодній, тому по цих машинах порад не дам, аля (як на мене) функціональнішим виглядае "Логан універсал".

кочевник

Повідомлення: 453

» 18.11.2008 01:42 pm

2 кочевник,
подякував за пораду порівнювати машину з спіном - тепер буде значно простіше вибрати - тільки японець! :D

Smutok

» 18.11.2008 04:28 pm

Вот бачиш, вже вибір звузився (Хонда, Мазда, Тойота, Ниссан) :D . В мене Ниссан Кашкай можу порадити, але від 24 т.у.о. :evil: та ще треба чекати більше пів-року :twisted: , зато позашляховий кліріенс, е з повним привідом і т.і.

кочевник

Повідомлення: 453

» 31.03.2013 07:44 pm

Наразі, розглядаю наступні варіанти: Дачія Логан універсал 1.4, Кіа Ріо, Форд фіеста, Хюндай акцент 1.4...
Корейці смущають ЛУАЗовською зборкою :? :( ...
Якщо на сайті є власники перерахованих моделей, буду щиро вдячний за змістовні відгуки, поради!

Пройшов не один рік, так все ж що взяли?! як служить? я думаю можна зробити певні висновки про куплене авто?!) чи може не вгадали з вибором? - поділіться враженями!)

TimoxA

Повідомлення: 52

» 01.04.2013 10:21 am

TimoxA написав:
Наразі, розглядаю наступні варіанти: Дачія Логан універсал 1.4, Кіа Ріо, Форд фіеста, Хюндай акцент 1.4...
Корейці смущають ЛУАЗовською зборкою :? :( ...
Якщо на сайті є власники перерахованих моделей, буду щиро вдячний за змістовні відгуки, поради!

Пройшов не один рік, так все ж що взяли?! як служить? я думаю можна зробити певні висновки про куплене авто?!) чи може не вгадали з вибором? - поділіться враженями!)

Спершу зваживши всі "за" і "проти" і, пригадавши власний невтішний досвід експлуатації відчизняного автомобіля :? (АвтоЗАЗ не витримує жодної критики) та врахувавши дороговизну і неекономічність Реношок - взяв собі на початку 2009 р китайця - Geely MK impress (повна комплектація на той час коштувала +/- 9.000 у.о. з оформленням). Машиною був впринципі задоволений, пройшов на ній до початку 2012го року 65 чи 68 тисяч, за цей час із поломок - потік робочий циліндр щеплення, та декілька разів міняв втулки стійок стабілізаторів (маленькі резинові прокладки) ну і заправляв 1н раз кондиціонер. З недоліків: дуже туго закривались передні двері (треба було добряче грюкати - проблема для всіх аналогічних авто), регулярно глючив люк - проблема хронічна для усіх дешевих авто, тому не раджу брати машину із люком (тай жодної потреби чи переваги в люці не відчув), немає заводських номерів фарби (тобто, при бажанні зафарбувати якісь подряпини кузова, бампера і т.п., прийдеться робити компютерний підбір фарби), при швидкості більшій 140 км/год - припіднімало передню частину автомобіля, погіршувалась керованість (проблему вирішив встановленням "мухобойки" на капот), низькувата посадка задньої частини (при максимальній загрузці авто - вихлопна билась об дно багажника) - усунув вставлянням пневмоподушок в пружини.
Немалим позитивом Geely є дешеві запчастини - перед продажем замінив лобове скло (було надбите) - нове скло + заміна = 900 грн, та замінив тріснутий передній бампер - точно ціну не памятаю, здається в районі 350 грн + покраска!
На початку 2012 - її продав, причина продажу - захотілось нових вражень, тай більше 3х років китайця не варто тримати (як і усі Вази чи УА-машини :)) - (я свого ітак перетримав) - потім важко продати, тай сипатись може почати...
На початку 2012 го взяв собі Nissan juke - на сьогодні на ній пройшов трохи більше 13 тисяч - жодних зауважень не виникало. Порівняно із Geely MK - машина більш прохідна і маневриніша (база коротша, кліренс вищий, передня і задня частини автомобіля скошені), із недоліку - вкрай маленький багажник - для фідеристів чи карпятників 100% затісний буде :).
З свого досвіду що би я порадив людині как планує брати авто...
1. Ні в якому разі не брати БУ-машину (вийняток якщо ви будете 2й власник і знаєте особисто 1го власника).
2. Брати машину відповідну до ваших доходів (заміна лобового скла в Geely MK = 900 грн, для прикладу лобове скло для Nissan juke коштує 7.000 грн + робота).
3. Як на мене, непоганим варіантом дешевого надійного авто є автомобілі Geely, у кого ненадто великий досвід керування автотранспортом - раджу брати саме їх :wink:.
4. Любий автомобіль варто брати із урахуванням умов його експлуатації - якщо 95% часу проводите в Львівських пробках, брати 3 л позашляховик особливого сенсу не бачу, хоча авто менше 1,5 л також брати не раджу (у більшості малолітражок розхід бензину такий жеж як і в авто із 1,5 л, а потужність і надійність суттєво нища)...
5. При виборі авто, варто звернути увагу на чому найчастіше їздять таксисти. Ці водії, як ніхто інший, знають за яку найнижчу ціну придбати комфортний, економічний, недорогий в експлуатації автомобіль ;).
6. При виборі автомобіля враховувати, що нормальний (безпроблемний) час його експлуатації на наших дорогах із нашим пальним для Китайо-ВАЗо-АвтоЗАЗів - орієнтовно 3-4 роки, для серйозніших виробників 6-7 років. Після закінчення цього терміну варто продати це авто та взяти нове з салону із гарантією. В інакшому випадку, цю різницю між новим та старим авто, потратите на постійні ремонти старого автомобіля, тай продасте потім 10тирічне авто за бесцінь :?.
Все ІМХО на основі власних спостережень і досвіду :).

Smutok

» 01.04.2013 11:21 am

Маю можливість їздити на ВАЗ 2107 (експортний варіант) і КІА RIO (2011р випуску) попередня модель. Обі заправляю 95
Ясно порівнювати ці два авто не варто, але як каже жінка РІО для пасажира ззаду на наших дорогах це міксер для мозгів. Дуже жостка - по трасі супер, але поза асфальтом і на наших теперішніх дорогах не комфотно навіть за кермом.
Жигуль у тому виграє, бо мякий і навіть коли його трясе, то пружини мякі і мякі сідушки компенсують це.
Жигуль 1,5 а Ріо 1,4. Ривок таки в жигуля більший, але ріо економніша однозначно і на трасі тримається супер.
Оскільки ВАЗи не розглядаються, то РІО сама по собі машина супер. Цілу зиму їздив тільки нею і по наших дорогах. (+ є те, що нагрівається салон і охолоджується кондиціонером просто миттєво). Але кажу таки - Дуже жорстка. В ній трясе. Тай ізоляція дна бажає кращого, бо чути коли трава по дну б'є. Як на мене для траси гарна, а для поза.. абсолютно не надається, хоча при потребі їхати можна.

giorgio

Повідомлення: 1337

» 01.04.2013 03:43 pm

Дозволю собі не погодитись з Олегом щодо " дороговизни та неекономічності Реношок". Вже два роки експлуатую Logan MCV. Проїхав 76000км. Не міняв (тьху-тьху) ще нічого. Витрата палива двигуна 1,6бензин - 7л. траса та 9л. місто (на включенні кондиціонера не економлю). Вартість ТО з заміною мастила та фільтрів - біля 600 гривень на офіційному сервісі. Мастила двигун не бере ні краплини.
При виборі Logan MCV - головне, на мою думку, практицизм та відсутність "понтів". Машина відверто утилітарна, з жорстким дешевим пластиком салону, обмеженим набором опцій, надійним, але грубоватим виконанням у деталях, та і взагалі економією на всьому. Пам"ятаю, як , витягнувши масляний щуп, я задумався, чи не даремно купив цю машинку. Оскільки щуп виявився не щупом, а тонкою гнучкою пластиковою полоскою з зарубками :D
Запас міцності, перевірені деталі, непробивна підвіска, а головне - об"єм салону, фактично відсутність звісів спереду та ззаду та кліренс - за це я люблю цю машинку. Хоча дівчата на капот не кидаються :D

Віктор Л.

Повідомлення: 224

» 13.04.2013 06:38 pm

Також маю МСВ - точно такий же пробіг 76тис., брав влітку 2008-го - за цей час проходив лише штатні ТО, на 75000 поміняв сайлентблоки спереду.
Враження про машину Віктор описав надзвичайно точно - підпишусь під кожним словом.
Від себе ще відмічу хорошу курсову стійкість по трасі.

Об"єм салону - поза конкуренцією. Не раз на рибалках сусіди на немаленьких позашляховиках робили квадратні очі від того, скільки всього поміщається в МСВ.
Салон особисто мене не напрягає, за понтами не женусь - пластик, так пластик.

Кліренс, звіси - дуже добре! Була б вона повнопривідна -їй би взагалі ціни не було. :super

Strange_R

Повідомлення: 115

» 06.05.2013 10:30 pm

Всім привіт. Випадково натрапив на тему, побачив відгуки про Логан що там шуп пластмасовий. І офігів.... бо в самого Логан, правда там ніби писали що Дачія Логан, то може як під знаком Рено щусь поміняли, завтра перевірю.
Скажу від себе в мене Лонан седан 12 року, проїхав 6000 тис. зауважень поки ніяких, кліренс суперовий, їхали в Прилбичі по полю, де Форд Фюжен (тестя) чіпляв Логан спокійно їхав. ЦЕ "+" суттевий "+" 510 л. багажник, цитую як каже моя мама "Рибацького драндя" туди влазить дуже багато, з довгими палками вирішую питання - кладу їх в салон, нормально поміщаються, краде місця на 0,5 пасажира. Розхід такий приблизно як писали минулі форумчани. Пантів нема, звичайно салон (панель) і все решта бідненьке порімняно з іншими іномарками , але надійні, без пантів.
Зараз вийшо новий Логан 2013 року, багажник без змін, все дуже напонтачане, жалію трохи що поспішив, але брав в кредит були низькі ставки, тай, відвідав немало рибалок, ним + машина потрібна. Враховуючи мій 1 автомобіль, Мене все влаштовує.

Wow@

Повідомлення: 205

Далі

Повернутись в Техніка та машини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей