Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

с.Пуків

Озера та ставки Івано Франківської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

с.Пуків

» 14.09.2008 09:37 pm

Хто шось розкаже про озерце яке видно з траси у с.Пуків. (за Рогатином по трасі на Бережани, Тернопіль)
На перший погляд дуже перспективне. Там колись торфяник був, а зараз розрили екскаватором, босить гарнй берег з одної сторони, з другої чудовий комиш з проходами. А цікаво шо там по рибі ????
Приєднані файли
.JPG

олег82

Повідомлення: 114

Re: с.Пуків

» 06.03.2009 01:17 pm

І самому цікаво, що там робиться, але видно, що ніхто нічого не знає раз не пишуть. Треба самому дослідити цього літа.

pavel

Повідомлення: 4

» 23.07.2009 10:12 pm

Рибалив там 10 років назад - було досить гарно. Півкілограмові окуні - 30 штук за вечірню рибалку. Щупачок дуже дрібненький. Озеро на той час заросло кропивкою. Самому цікаво, що там зараз. Якби знайшов напарника зі Львова, то можна було би підскочити і перевірити.

ikr

Повідомлення: 4

» 06.09.2009 04:00 pm

04.09.2009 Їдучи в гості до бабулі,зупинявся біля цього озера,щоб пробити інформацію" шо по чём и шо куда" :) Зустрів біля става пастухів і вони мені сказали,що озеро взяв в оренду якись чел з Рогатина і вони толком нічого не знають,але сказали що там має бути сторож і він би все розказав.
Пішов я по периметру,зробив круг почоту так його і не зустрів! Ішов якись месний,я питаю як сторожа знайти,а цей остряк каже"- Закинь сітку і він сам тебе знайде" :lol: :lol: :lol: Зато сказав де той живе і я по дорозі завітав до нього! Сказав мені він,що озеро взяте в оренду і ловити нікому не можна взагалі!!!! :!: З риби там карп,карась,толстолобік,хижака там НЕМАЄ!!! Так ,що друзі риболови перспективний ставок більше таким не є! :wink:

DIAMOND

Повідомлення: 5

» 20.10.2009 06:48 pm

там були воду повністю спустили і виловили всю рибу. такщо рибалки не буде( хтось знає село Данильче) :f1:

Ігора

Повідомлення: 1

» 20.10.2009 07:17 pm

Може і не всю, але відновити хорошу рибалку буде дійсно важко (маю на увазі, що в мулі міг залишитись карасик чи карпик якщо вони звісно там були).

Sokalskuj

Повідомлення: 143

» 24.05.2010 12:17 pm

Я знаю ВСЕ про цю водойму, бо це моє село. Озеро дійсно в оренді директора базару з Рогатина , ловити він там не дозволяє нікому. Навесні запускає малька, в жовтні спускає повністю воду і виловлює рибу. Озеро стоїть без води до весни, і так по кругу. В селі Данильче є калабаня, але там мальки на мізинець. Взагалі в Рогатинському районі рибалити нема де. В селі Стратин є три озера, але і там рибалка бажає кращого. Власник хоче 20 грн за день, клює шо на Чорних камнях, але риба дуже мала. Бо власник цього озера теж спускає щоосені воду , правда на відміну від Пуківського озера всю рибу виловити не вдається, бо озеро дуже заросле. Лишається кількадесят великих рибин , але потім губиться між мальком, запущеним навесні. В селі Руда теж все сумно, озеро дуже заростає , ловити нормально не можливо. Правда це трохи спасає рибу від сіток місцевих жителів , які регулярно їх ставлять і тягають волок. Більше водойм в Рогатинському районі не знаю. Хіба що в селі Липівка ловлять непоганого (до півкіло) карася на ріці Гнила Липа , але він клює якось вже дуже не прогнозовано, себто дуже рідко.

andlot

Повідомлення: 24

» 03.07.2018 06:39 pm

Всім Честь! Був в с.Пуків 01/07 рибалкою задоволений а саме за чесний підхід до рибаків. Оплата тільки за вагу риби.
Незважаючи на погоду кльов був хороший було зловлено 7-8 крпиків. вага 500-1200 грам.
Ловив на великому озері. Ціна 55 за кг .
Воду ніхто не спускав рибу перед вихідними не годував.
Дно озера чисте без зацепів. Берег чистий ловити комфортно.

Гук

Повідомлення: 1

Повернутись в Озера та ставки Ів. Франківської області

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей