Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Рудники,Миколаївський район

де були? які трофеї добули? звіти, фото

Re: Рудники,Миколаївський район

» 08.09.2008 10:23 pm

Дякую Арго за відкриту тему.
Я - Ігор. На форумі, як і в мисливстві новенький.
Отже про полювання на Рудницьких ставах.
Виїхали зі Львова 06.09.08р. о 04-00 год. Нас було троє: я, брат і більш-менш досвідчений хантер Андрій. Їхали на Андрієвій "Ниві", іншим транспортом заїхати зі сторони села Устя - нереально. (Є ще один заїзд до ставів зі сторони с.Рудники, але ми того не знали).
Рудницькі стави налічують близько 6-8 озер різної величини.
Прибули на місце біля 06-00год. Поки розпакувались поався льот. Ми (новачки) розпізнали ого по чисельних вистрілах з різних напрямків.
За цілий день бачили багато качок і бекасів, навіть Андрій замітив кілька пар гусей (диких).
Як не прикро, але ніхто з нас за цей день нічого не добув (мало досвіду, криві руки, птах на великій висоті???), але позитивних вражень багато, відпочили.
Бачили інших мисливців, яким поталанило більше.
Наступного разу візьму фотоапарат.

З.І. ОБОВ'ЯЗКОВО БЕРІТЬ З СОБОЮ ЯКИЙСЬ ЗАХИСТ ВІД КОМАРІВ!!!

.Ігор.

Повідомлення: 417

» 08.09.2008 10:40 pm

Не падай духом,що поїхали без трофея.В нас правило:полювання не заготовка м"яса,а чисте повітря,прекрасна природа,прекрасні товариші-мисливці і не тільки,використання всіх прекрасних моментів життя по повній програмі.Познайомишся з нашими спецами-крижаки самі будуть падати в машину.Головне вчитуйся і прислуховуйся до всього,про що пишуть на форумі.Не стидайся перепитувати і задавати питання.Щоденне відвідування форуму зробить з тебе хантера-професіонала. Удачі :!: :D
Востаннє редагувалось Арго в 08.09.2008 10:57 pm, всього редагувалось 1 раз.

Арго

Повідомлення: 3816

» 08.09.2008 10:55 pm

:D Я на м'ясо не голодний, а на доброму слові - дякую. Але всетаки з першого полювання хотілось з чимось приїхати (щоб жінка не підколювала).
А взагалі думаю в числах 20-21 ще раз поїхати, два місця в машині буде. Хто має бажання приєднатись? Там при в'їзді є будка мисливська, на вулиці стіл великий і захищений від дощу цератою: можна віддихнути і дощ (якщо буде) в миску не накапає.
8-068-227-59-57 Ігор.

.Ігор.

» 22.09.2008 03:23 pm

В неділю (вчора) 21.09.2008 року їздив на стави. Льот слабенький. Летіло аж чотири пари качок, які бачив сам, але високо :(. Ще бачив п'ятьох лебедів, красиві птахи: один булий, а решта чомусь сірі...
Взагальному по традиції не добув нічого...

.Ігор.

» 20.10.2008 07:27 pm

В суботу 18.10.2008 року їздив на Рудники. Оскільки їздив сам - фотографій мінімум.
Приїхавши під орота рибгоспу біля 5.00 год наткнувся на несподівану перешоду у вигляді двох місцевих собацюр, які голосно гавкали і не хотіли мене з машини випускати.
ohota_karprty 001.jpg
сторожі
ohota_karprty 002.jpg
майже світанок
ohota_karprty 003.jpg
одне з озер

Потім, діставши із рюкзака пару канапок я з ними подружився і таки вийшов з машини та пішом до місця полювання. Ось кілька фото:
Щодо трофеїв - майже як завжди з порожніми руками :( . "Майже" - тому, що таки якусь птицю (сірого кольору з хохолком на голові і розміром з свійську качку) я підстрелив. Діло було так. Йшов я тихенько по березі одного із ставків, побачив плаваючу птаху в метрах 4 від берега, стрілив в неї, пострілом її охопив (по воді було видно), але вона нирнула і виплила через метрів 6. Я її ще раз - намертво. Але відстань була велика і мені не хотілось повністю роздіватись і лізти в воду. Так мій перший нормальний трофей залишився у воді і, таким чином, трофеєм не вважається. Шкода. Знаю, п.Арго в воду заліз би...
В обід я махнув в Карпати, але це вже зовсім інша історія, яка викладена в іншому розділі...

.Ігор.

» 26.10.2008 05:19 pm

Цієї суботи на самі стави не пішов - близько тече Дністер, і я трошки побродив розливами, де ще трошки води залишилось. З самісінького ранку летіли гуси - штук 15, але досить високо. Літали крижні, бекаси та ін, але традиційно - без трофею. Взагальному гарно провів суботнішній ранок, прогулюючись маршрутом загальною довжиною кілометрів з 7-8. :)

.Ігор.

» 19.10.2009 08:09 pm

По проханню рибаків викладаю звіт :D
Були не так давно в цих краях і проводили деяку розвідку.Так як були перший раз там, то точно не знали про шляхи перельотів качки тому і великих трофеїв не вдалось добути :? Але дещо підстрелили відзначився Дімон який разом з батьком збили ось таке чудо
DSCF3062.jpg

Потім відзначився Федя збивши лисуху
DSC02879.jpg

Далі в нього ще була можливість добути крякову але вона впала в такі дебрі ще й через річку і ми до неї просто не добрались :?
Але все одно угіддя варті уваги, ще пару фото
DSC02870.jpg
В дозорі
DSC02878.jpg
DSC02884.jpg
Вон куди вона полетіла!!!!!!!

ORKO

Повідомлення: 1189

» 20.10.2009 09:28 am

Угіддя цікаві. Колись два роки підряд там відкривався, наявіність качки не вгадаєш. Здавалося класна погода і качки має бути море, а за два дні тільки раз вистрілив. А на другий рік, коли всюди було мало качки, там вона просто хмарами літала....

Andriy
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 500

Повернутись в Звіти про полювання, угіддя

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей