Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Розливи Дністра

де були? які трофеї добули? звіти, фото

Розливи Дністра

» 25.08.2008 01:19 pm

Трошки хочу написати про наше форумське колективне полювання!!!! Субота ранок! Прихожу на роботу і дізнаюсь що в неділю я не працюю :P :o відкриваю форум, дивлюсь ,бо хлопці збирались в Сухоріччя, і думаю приїхати вечером до них, тут дзвіночок Арго і виявляється що Андрій і Сергій їдуть на розливи біля Комарно, знаючи що охота там добротна ми на скору руку збираємось, шкода що ОРКОві не получилося не пожалів би, і домовляємось про виїзд!!! В 17: 00 Арго забирає мене і потихеньку їдемо до Оброшено там на нас чекають Андрій і Сергій при тому нервуючи і надзвонюючи: Ну де ви є..... :evil: !!!! Але за пару хвилин ми вже на місьці, мінімальне знайомство і в путь!!! Зупинка в Великому Любіні біля гастронома і прикупляємо трохи пального і харчів!!! Рушаємо далі Андрій спішно давить на газ, ми за ним, можна зрозуміти перед нами чорнюща грозова хмара, в кожного в голові : Може пронесе і дощику не буде??!!! Поворот на ліво і до Комарно, по дорозі підбираємо ще двох хантерів і на розливи!!! По дорозі ми бачимо що води на полях було більше 2-х метрів :shock: :o біди людям наробило дуже багато!!! По дорозі бачимо багацько мисливців, качка є це і радує. Польовою дорогою доїхали до дамби і на місце!!! Відразу на місьці домовились що на ночівлю будемо зїжджати ближче до села - не продумали з дровами!! Скоренько збираємось і місцевий хантер Назар нас роставляє по двоє по калюжках!!!! Мені припало полювати з Андрієм, зайшли я зняв ОЗК і почали дружньо відмахуватися від комарів, налітає крижачок бах, бах,бах полетів :cry: Далі наблюдаю за чирочко який шукає місце де впасти і низенько виходить прямо на мене метрів з десять хороший винос бах :hunt Є :D З полем чую зі заду!!!! Трошки часу на висоті м50 легким ходом летить крижачок цілюсь цілюсь Андрій не стріляє да і мені каже те саме , але качка то реальна бах :hunt і вона на полі, хороший початок! Ну і пішла серія промахів, темніє качки побільшало так само і комарів, налітають три чирочки бах промах бах :hunt Є!!! Результат мене радує , ще трохи сидимо стріляємо і тут один підранок другий підранок :evil: і повна темнота качки не видно тільки чути свист над головами!!! Приймаємо рішеня виходити і чекати інших, хватить комарів годувати і так леце все спухше!!! Підійшли решта мисливців а вних.... :o :shock: повний нуль!!!! Льот був слабенький. Розвертаємо машинки і їдемо шукати дрова, підїхавши до краєчку села бабця за пору гривень дає мішочок хороший дров і хвороста для роспалки і навіть газету :D !!!! Відїхали трошки в поле знайшли місцину і давай розтавлятись, розпалили багаття і почався дощ, скоренько роставляємо палатку дощ припинився смажемо на вогні ковбаску, і знов дощ!!! Але ми вже в паладці пємо по 50 і їмо ковбаску. За пів годинки дощик припинився і небо все в зірочках :o , натягаємо мяско і готуємо шашличок!!! Готово :D всі в палатку, мяско в котелок, стакани в руки і ням, ням, мяско супер :super ( Велике спасибі кулінару Сергію - МЯСКО СУПЕР) і потім а що потім!!!! Усі пішли давити храп, лишень я Арго і Богдан цілу ніч біля вогника :fire спілкувалися про все!! 8) :D :bala Підходить ранок треба піднімати хлопців, ага халепа Андрій з палатки переходить в машину прогріває і дальше храп, ну нехай , за той час Арго нас частує кавою, час піджимає треба всіх ставити на ноги, Ура вдалось збираємось підганяємо машини ближче до дамби , скоренький збір і вперед заходимо в камиш і тут 5-ть черків піднімається постріл другий чирок падає вроді битий чисто, а знайти не вдалось!!! Дощ ліпить просто жах, час від часу пролітають стайки , або високо або запізно побачив :cry: , дощ зіпсув полювання. Народ розійшовся я з Арго пішли вивчати угіддя, стали біля ліска і час від часу стріляли по качці результат нуль. І тут налітає стайка постріли :hunt і Арго одну вибиває, підранок падає на поле, йдем шукати. Доходимо до місця падіння надлітає качка бах бах бах і з ліва з озерця піднімається купа качки, а мали піти перевірити озерце :cry: :? , находим крижння а він втікає догнав його відав Арго настрій піднявся. Дойшли до озерця надлітає стайка промахи, крім того у Арго крижень втікає в озеро і пропав :cry: ( дав ще один урок, що качку треба добивати на вірняк :kick ). ну і Арго добирає чирка а в мене чирок знов падає даличенько і його підбирають інші!!!! Ще трошки побродили і на сніданок :booze: . Прийшли до машинки усі вже в зборі і практично усі з трофеями, знов мяско, по 50 і збір до Львова. Результат Арго - 1 чирок Андрій - 2 чирка Фєдя - 2 чирка, 1 крижень, Богдан- 1 крижень. Відпочили супер, емоцій купа. Фото будуть далі!!!!! До наступних вихідних З ПОЛЕМ!!!! :super

Fedia

Повідомлення: 738

Re: Розливи Дністра

» 25.08.2008 06:48 pm

Вдогонку викладаю фото з форумського полювання на розливах Дністра.Фоток маловато-бо йшов проливний дощ,але для завершення доповіді Fedi вистачить.
02205de9435a[1].jpg
Снайпер Сергій
36654054c46f[1].jpg
Підготовка до "бою"
00664d91e2d0[1].jpg
Після виходу з "поля бою"
2075410aeb80[1].jpg
Трофеї
275px-Aedes_aegypti_biting_human[1].jpg
Фото нашого головного "ворога"
150bba0962ea[1].jpg
Клубна символіка говорить про все
Востаннє редагувалось Арго в 25.08.2008 07:51 pm, всього редагувалось 1 раз.

Арго

Повідомлення: 3816

» 01.09.2008 11:28 am

:hoop: :victory:
Субота 30.08.09 знову ми їдемо на розливи, виключно з клубівцями, скоренький збір у Львові заїзд на базарчик і Арсен і в путь!!!! Десь коло 12:00 ми вже на місьці, стоїть дві машини мисливців які були на суботній зорці, пару хвилин і підійшли самі мисливці разом з нач. цих угіддь. Перевірка документів, і пішла розмова - Як льот, був????? Викладують здобич :shock: :shock: :o ротики ми повіткривали як на смайлику, чирків 20 взагальному і 3-4 крижні, качка є настрій піднявся. Підходимо до своєї машинки і потроху розкладуємось, столик, сніданок ну і :booze: за приїзд і вдале полювання! Ще трохи розмов і 16:00 ми виходимо на дамбу і розтавляємось на домовленому місьці.
Image00004.jpg
Приїзд
Image00005.jpg
По 50
Image00003.jpg
Підгонка амуніції
Image00006.jpg
Чи буде качка???

Image00002.jpg
Вихід на поля
Image00017.jpg
Ух, богатирі!!!
Image00039.jpg
Заливи
Image00040.jpg
Фартове болотце

Підійшовши до озерця піднялась стайка чирків, зайшли в камиш надлітають чирки і :hunt :hunt понеслось!!! Перед нами великі стайки крижня і чирка, постріли Ура!!! в мене чирок падає мертво на воду, Андрій і Арго також збивають по одному , все на воді в камишах, йдем шукати :diver: :swim: !!! А тут не так то було, ніхто не може знайти, а юшку то треба з чогось варити( рибка то є) і тут вперло три чирочки прямо на мене бах! і є дуплєтік, мертво падають передімною на березі, все юшка буде крім того Андрій знаходить свого чирка. Маленьке затишшє і до нас підходять ще мисливці і стають також на цьому озерці, ну і нехай що нам шкода, а в подальшому виявилось що ган.... рідкісні! Пояснюю: Беру я в Андрія манок, трошки ховаюсь і починаю крякати( губи досихпір болять) і :shock: качка ведеться і тільки вона підлітає до озера ці під..... починають стріляти і вона відповідно на висоту! але нічого ми по чирку відриваємось!!!
Image00016.jpg
В пошуку
Image00014.jpg
Шукаєм чирка
Image00015.jpg
одним пострілом двох
Image00024.jpg
Повернення з зорьки

Темніє качки вже практично не видно, тільки свист над головами, приймаєм рішення зходити і готувати смачнющу вечерю. Розпалюєм дрова, накриваємо стіл і я з Андрієм скубаєм чирків в той час решта пішла по воду! Крижні готові до варки рибка також, чистемо картоплю, морквочку вроді все готово, а от і вода прийшла ну і понеслось! Пока вариться юшка ми :booze: і гамцяєм, хоча особливо ніхто не їсть, я розумію така смакота вариться всі чекають! І вот остані фішки 50 грм. горілочки до юшки і самі дивіться
Image00022.jpg
Підготовка
Image00020.jpg
Image00033.jpg
Завершальна мить

Поївши починаємо вложуватися спатки, всі на дворі крім Сергія , мов тепліше буде, вроді оділись тепло понакривались, але в годині 3 я також вже в машині а за мною і Андрій пізніше також в машину. Тільки арго і орко змогли спати на вулиці в таку голодригу!!! 05:30 :yahoo: підйом і збір на зорьку! Знову ідем на озерце з думкою що там купа качки а тут аблом ніфіга немає , але за зорьку пару чирків взяли!
Image00032.jpg
Ранок 5.30
Image00027.jpg
Красота
Image00028.jpg
Перша за ранок
Image00029.jpg
Радість від добутого трофею

Image00030.jpg
Сергій набагато стриманіший в емоціях

Сходимо з озерця і приймаємо рішенє що треба походити по калюжках але не всі Сергій і Орко на господарці по трошки збираються, в той час ми піднімаємо жирного крижння, :hunt :hunt :hunt :hunt є Андрій дістає його з болота жирний гад, трохи далі на каналі я мажу 100% крижння чому не знаю!!! Але відразу за ним піднімається ще один і він на каналі!!! Радості повні штани! По дорозі до машини надибали ще одного, не дарма пішли бо крижень весь старенький і дуже жирний, ну і в принципі все по полюванню!!!
Image00036.jpg
Повернення з крижнями

Повертаємось, сходимо з дамби і починаємо потихенько збиратися на Львів і скубаєм качечку!! Все їдемо до дому , але при самому виїзді з угіддь Андрій помічає крижння на каналі і я йому вже вцідив по самі помідори, :super усі з трофеями і з гарним але соним настроєм їдемо по домам !!!!
Image00041.jpg
Той самий крижень

Далі буде........ :? :D

Fedia

» 01.09.2008 12:38 pm

Да виїзд вдався на славу дійсно :!: :!: :!: товариство :super Дуже гарно пополювали відпочили вражень і адреналіну море :!: :!: :!:
Були моменти що ми за 15 хвилин вистрілювали майже патронташ :wink: :!:
Ще додам пару фоток з трофеями
Image00037.jpg
Переважно був один чирок
Image00026.jpg
Гарний трофей і чудовий клуб
Image00010.jpg
Вечоріє
Image00008.jpg
Наш песик нам трохи допомагав

ORKO

Повідомлення: 1189

» 01.09.2008 12:54 pm

Додаток фото трофеїв
ff033010a2f6[1].jpg
20590c5c6972[1].jpg
bf4706da88b1[1].jpg

Арго

Повідомлення: 3816

» 15.09.2008 12:15 pm

Знов субота і самиє стойкіє мисливці знов вирушають в угіддя.Підйом в ночі виїзд зі Львова і блисько 4:00 ми вже в Городку чекаємо Єгеря який нам виписує відстрілочні і далі в угіддя.
Image00016.jpg
Хвилини чекання

В угідях символічних 50гр підгонка амуніції і в поля за качечкою.
Image00018.jpg
Image00017.jpg

Далі вихід на наше улюблене болотце і почалось :wink: тільки почало світати чирки почали льот майже по головах, неможливо було навіть нормально прицілитись, але тривало це все не довго тільки сонце показалось за горизонту льот припинився.Но пару штук все таки взяли
Image00009.jpg
Image00012.jpg

Далі ми трохи порозбрідались по угіддям хто на право хто на ліво.І почали шукати качечку. Що здивувало це те що зовсім небуло крижня взагалі :shock: Попадались де не де одні чирки але або далеко або високо.Однак як би то не було наш штатний снайпер Ігорко все таки до обіда настріляв трохи чирків разом з Арго.Миж які були в іншій стороні взяли трішки менше але взяли,правда не без допомоги нашого клубівця Миколи з песиком Реєм який відпрацював на відмінно :!:
Image00001.jpg
Де ти качечка
Image00002.jpg
Пан Арго завжди на сторожі
Image00013.jpg
З нашим помічником Реєм
Image00014.jpg
Трофей легко не давався
Image00007.jpg
Микола з Реєм в пошуку чирка

Далі ми всі зібрались біля машини на обід і почалось обговорення де поділась качечка
Image00006.jpg
Image00005.jpg
Качка напевно вся там в теплих краях

Далі ще був рейд по улюбленому канальчику де минулий раз було трохи крижнів,але рейд пройшов не вдало крижня не було добрали пару чирків і Ігорко взяв одну перельотку,і почали збиратися до дому.Ще фото з нашими трофеями.
Image00008.jpg
Трішки настріляли
Image00003.jpg
Красота

Але я думаю що полювання вдалось гарно провели час :!: З ПОЛЕМ :!:

ORKO

Повідомлення: 1189

» 15.09.2008 12:34 pm

Відпочили прекрасно! Перельотка цього року вже пішла, що доказав Федін трофей, отже скоро на чучела можна ставати. З кількістю мисливців в угіддях нам дуже повезло, всі видно налякалися холоду, дощу і вітру морозного, відповідно в угіддях ми були майже самі. По кількості качок, що ми бачили, можна зробити висновок, що або вже почався відльот в теплі краї, або качка потрохи вертається на великі стави.
Всіх з полем!

Andriy
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 500

» 08.08.2012 03:38 pm

Привіт! Скажіть будьласка комарно це лісівник :)

Хмілоьвський Любомир

Повідомлення: 32

» 08.08.2012 04:58 pm

Так!

igor74100

Повідомлення: 36

» 08.08.2012 05:10 pm

Як я пригадую на розливи ці, ми брали карточки УТМР! :? Якщо помилився виправте!

Fedia

» 08.08.2012 06:01 pm

Так чоловік питав про Комарно,а не про розливи.Я так зрозумів,що мова йшла про ставки біля Комарно.

igor74100

Повідомлення: 36

Повернутись в Звіти про полювання, угіддя

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей