Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Немо-вці відпірнали на Тарханкуті

Інформація про поїздки що плануються. Ділимося враженнями про поїздки і сафарі що відбулися

Немо-вці відпірнали на Тарханкуті

» 24.08.2008 04:14 pm

:D :D 16-19.08 дайвінг клуб Немо у складі 10 осіб дайверського складу характеру досліджував підводні простори Чорного моря на мисі Тарханкут (крайня західна точка Криму). Все, що хочеться і можеться сказати стосовно поїздки, це те,що відірвалися ми у кращих традиціях Немо, себто не шкодуючи зусиль на розваги, наших спин-на засмагу і задоволення-на дайвінг. У перші дні перебування у дайверському таборі наш контингент чітко ділився на дві групи:

-дайверів (не старих, а бувалих :))з одного боку

IMG_5431.JPG
IMG_5431.JPG (9.45 Кб) Переглянуто 722 разів
IMG_5544.JPG
IMG_5545.JPG

--і "молодняка"- студентів курсу OWD-з іншого.
Саме так-на Тархані пройшли посвяту у дайвери 4 студенти, з чим їх і вітаємо (тепер ви наші, дараженькі мої :wink: ). А після закінчення курсу нашим новоспеченими дайверами ми вже гуртом пірнали на підводний музей (заснований 25.08.92 і присвячений усіляким та розмаїтим російським вождям і не тільки)(особоисто мій улюблений експонат-2метрова Ейфелева вежа, у гроти, та й взагалі-пірнали, насолоджуючись вже одним усвідомленням цього факту. Так от.

IMG_5455.JPG
IMG_5481.JPG
IMG_5489.JPG
IMG_5499.JPG
IMG_5576.JPG
IMG_5496.JPG

Правду кажучи, уся краса Тарханкуту, принаймні, тієї його частини, де перебували ми, захована під водою, адже сам мис-це голий, сухий,випалений сонцем кримський степ, де часто дують незагнуздані вітри, а полуденне сонце не щадить нікого. Однак для нас це не показник. Львівські дайвери і тут знайшли собі розваги на суші. Серед них:

IMG_3503.jpg
вилов і поїдання кавуна
IMG_3506.jpg
IMG_5550.JPG

--східні танці
IMG_5560.JPG
сьогодні в клюбі булі танці...

--допомога ближньому.воно ж--баді систем в дії

IMG_5428.JPG
блондини пірнають першими

--боротьба зі стихією

IMG_5381.JPG

--стрибки у воду зі скелі

IMG_5570.JPG
на межі стихій

--дослідження місцевої фауни

IMG_5521.JPG

...і мені-мені азерс

IMG_5614.JPG
ми--з Немо

Море є море, як би банально це не звучало. Воно притягує, заворожує, торкає, манить...Ми всі вийшли із води. Певно, тому час від часу у неї повертаємося...

IMG_5517.JPG
IMG_5528.JPG
IMG_5523.JPG

Ми ж не лише море моря бачили :D , але й море сміху, море позитиву, море сонця і море вражень. З чим і повернулися до Львова.
.

lula

Повідомлення: 9

Re: Немо-вці відпірнали на Тарханкуті

» 25.08.2008 02:06 am

Судя по заявлению некоторых участников- хотим обратно на Тарханкут, было здорово. Поздравляем с отлично проведённым временем! :)

Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3637

» 25.08.2008 10:52 am

Да ! Красиво очень, море манит:D

DIMOM

Повідомлення: 110

» 27.08.2008 04:55 pm

А білий унітаз на дні бачили (а ще говорите, що цивілізації на Тарханкуті замало :D )? Я там кожного року буваю (правда ще не 100 % дайвер - ниряю без костюма та акваланга :shock: - ласти, маска і власний підшкірний прошарок :D )- (гроти, печери і т.і.) там дійсно підводний рай (навіть на глубині 10-15 метрів) - раніше бувало по 6 годин з води не вилазив - така КРАСА!!!!!

кочевник
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 453

Повернутись в Поїздки, сафарі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей