Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Прикормки + наживка

Сучасні методи ловлі карпа, спорядження, тактика, насадки та прикормки

Re: Прикормки + наживка

» 24.03.2009 11:06 pm

giorgio написав:Яка проблема з водою? Я ще ніколи не варив на березі, бо часу займає багато. Нормально взяв зкрана, але через фільтр і вари собі. Ну в крайньому разі кому дуже мішає хлорована вода??? то купіть три літри в магазині питєвої і все.
А на рахунок часнику, то за кордоном взагалі використовують дуже багато як в прикормку так і як на живку консервовані та мариновані: Кукурудза, Горох, Фасоля, Люпин, Сочевиця, Чусник, Каштани і все таке, що можна замаринувати :D . Щоправда ніколи не бачив, щоб ловили на свіжий часник.

Я варю на газовому балоні. Часу займає 10 хвилин. А каша приготована на хлорованій воді не дуже подобається рибі, я пару років тому десь читав, вже не пам'ятаю де. Після того варю кашу тільки на рибалці.
На супутнику є такий канал "Passione Pesca", це італійський канал про рибалку. Так там я не раз бачив як розломують свіжу головку часнику (не мариновану), беруть зубець і заряжають на бойлову оснастку.

Євген Янчук
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 160

» 24.03.2009 11:29 pm

giorgio написав: Щоправда ніколи не бачив, щоб ловили на свіжий часник.

Просто треба попробувати і побачете результат. Це не важко зробити.

serhij
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівська поплавочна ліга

Повідомлення: 566

» 25.03.2009 12:01 pm

Вирішино. Цього року приучуємо рибу до каштанів і свіжого часнику!!! :D
А на рахунок води не сперечаюся, що до хлорованої води риба буде насторожено ставитися, але в мене ще жодного разу не було проблем - прикормка завжди працювала хоча я варю на воді з крана. Мабуть на сихові воду не хлорують :D

giorgio

Повідомлення: 1357

» 25.03.2009 06:05 pm

На питьевой воде готовятся все возможные прикормки и не только в домашних условиях но и у производителей промышленного масштаба. Так что разговоры о хлорке не более чем разговоры. Готовить на водоеме тоже не плохо особенно если рыбачиш пару дней но можно нарватся на неприятность - которая кроется в изменении вкуса воды из за вскипания или сваренности микроорганизмов которых особенно много в жаркое время. Так что бутыль с запасом питьевой воды всегда нас выручит, а приготовленая дома прикормка с вложеной в нее душой никогда не подкачает.
Чеснок как насадку не применял, а добавлял в прикормку (Крошка кубики) предварительно растерев в порошок.
Делаю это, когда вода достаточно теплая при холодной не работает.

Игорь

Повідомлення: 179

» 09.04.2009 01:31 pm

Vitaliy_lv написав:А вже готовую мастиркою із краківського , хтось користувався ? :?

Користувався. Мастирка як мастирка, тільки дорога. :)

serhij
Львівська поплавочна ліга

Повідомлення: 566

» 21.04.2009 06:54 pm

oleh написав:Може я неуважно читав, але тема бульби не розкрита. В нас що, ніхто не ловить на бульбу?

Привыт як не ловить я наприклад я постійно на рибалку беру з собою пару картоплин . На кормушці лишаю 2 -3 гадчка на якінасаджую великі куски картоплі . І доречі скажу клює :f1:

Zaya

Повідомлення: 204

» 28.04.2009 01:59 pm

Яка прикормка краще працює, фіш дрім карп чи фішка карп? Поділіться інформацією з власного досвіду будь-ласка.

Mickle

Повідомлення: 120

» 21.05.2009 08:46 am

В мен краше працює фішка Золота + кльовий деньок, в пропорції 1до 1 . Люди не забувайте що кожна водойма індивідуальна і порадити що до прикормки на всі водойми буде тяжко . В одних водоймах риба добре реагує на сильно запресенговану (ароматизовану ) прикормку а в іншиш - ні. Моя рекомендація - пробуйте зробити прикормку з несильним ароматом щляхом змішування фірмових прикормок з навовнювачами , а вже потім на водоймі єкспериментуйте з ароматизаторми. Не забувайте головного правила - жоден з ароматів не повинен виділятися з поміж інших .

Max
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 339

» 21.05.2009 09:05 am

Max написав: Не забувайте головного правила - жоден з ароматів не повинен виділятися з поміж інших .

Хм... Обгрунтуй це правило. Чому не має виділятись?

Pavel K

Повідомлення: 2774

» 21.05.2009 09:10 am

Max написав:... Не забувайте головного правила - жоден з ароматів не повинен виділятися з поміж інших .

:D Особливо коли ловите на макуху її запах повинен бути таким самим як кукурудзи, гороху, анісу, укропу, коріандру, і багатьох інакших можливих складових. :D
Я вважаю що запах наживки повинен бути сильніше ніж прикормки, тобто: наживка повинна виділятися на прикормочному столі кольором, запахом і смаком.

Альбертович

Повідомлення: 259

» 21.05.2009 09:12 am

Max написав: Моя рекомендація - пробуйте зробити прикормку з несильним ароматом щляхом змішування фірмових прикормок з навовнювачами , а вже потім на водоймі єкспериментуйте з ароматизаторми. .

или наоборот - сначала закормись с сильным ароматом, а потом смотри на время, прошедшее после закорма.если долго - долго, то в следующий закорм дай ароматизатора меньше. и наблюдай. а лучше дай 2 пятна - слабее и сильнее.или лови из пятна и вне его. вариантов масса. главное - пользоваться правильными ароматизаторами прикормки: если передавишь бустером - настрашно, т.к. арома дост быстро уйдёт. а вот если разбавленным дипом, то запах будет стоять долго

Андрей LV
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 3844

» 21.05.2009 09:17 am

Ви ж не ароматизуєте прикормку одразуж якимось ароматом в великій кількості на приклад трускавкою. Ви напевно зробите суміш ароматів , а потім на який поїде будете добавляти в більшій кількості ?

Max
Львівський карповий клуб

» 21.05.2009 10:23 am

Max написав:Ви ж не ароматизуєте прикормку одразуж якимось ароматом в великій кількості на приклад трускавкою. Ви напевно зробите суміш ароматів , а потім на який поїде будете добавляти в більшій кількості ?

:shock:
арома прикормки часто не имеет никакого отношения к тому, на что едет :D

Андрей LV
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 3844

» 22.05.2009 08:57 am

giorgio написав:Мда! Вже дойшло дотого, що й макуха є з запахом полуниці, гороху, картоплі і т.д.

Надати аромату можна будь чому аж до протого корка і він буде ловити

Max
Львівський карповий клуб

» 10.06.2009 11:17 pm

oleh написав:Може я неуважно читав, але тема бульби не розкрита. В нас що, ніхто не ловить на бульбу?

Бульба працює!!! Був раз на рибалці-всі наживки мовчали. Я зауважив що в знайомого на поплавок активні покльовки на картоплю, але при підсічці-0., тепер я думаю то карп просто підбирав і випльовував. Я тоді зняв з оснастки бойли і вчепив на волос кусок вареної бульби. Результатом був карп-4,5 кг. і класична покльовка-паровоз, підсічка, виважування, гачок в нижній губі. Такщо пробуйте, бо бульба то Український бойл!

Василь Б.

Повідомлення: 22

Поперед.Далі

Повернутись в Ловля коропа

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей