Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Прикормки + наживка

Сучасні методи ловлі карпа, спорядження, тактика, насадки та прикормки

Re: Прикормки + наживка

» 10.07.2013 06:37 pm

Юра, сама проста прикормка: купи на Привокзальному 3 кг кукурудзи, засип в баняк, додай 0,5 кг коноплі, залий водою і вари десь біля години. За цей час конопля розкриється, а кукурудза буде майже готовою. Висип це все у відро, додай трохи бустеру кукурудзи від Адеру, закрий відро кришкою і їдь на рибалку. На рибалці залиш собі на наживку жменю кукурудзи, а решту висип в озеро на місце, де збираєшся ловити. Дві-три кукурудзини на волос і закидай. За деякий час сам побачиш, що буде.

Євген Янчук
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 160

» 15.07.2013 02:03 pm

Євген Янчук написав:Юра, сама проста прикормка: купи на Привокзальному 3 кг кукурудзи, засип в баняк, додай 0,5 кг коноплі, залий водою і вари десь біля години. За цей час конопля розкриється, а кукурудза буде майже готовою. Висип це все у відро, додай трохи бустеру кукурудзи від Адеру, закрий відро кришкою і їдь на рибалку. На рибалці залиш собі на наживку жменю кукурудзи, а решту висип в озеро на місце, де збираєшся ловити. Дві-три кукурудзини на волос і закидай. За деякий час сам побачиш, що буде.

Хочу подякувати за пораду. Кукурудза вчора творила дива мав 11 покльовок фактично кожні 15 хвилин. Ще раз дякую.

voffka

Повідомлення: 2

» 16.07.2013 12:03 pm

Де коноплю купували, я вже замахався її шукати.
Деколи на Шуварі продають по 100грам фасовану, але постійно коли вона є в мене з собою ні рубля))))

Yuras

Повідомлення: 230

» 16.07.2013 12:10 pm

Yuras написав:Де коноплю купували, я вже замахався її шукати.
Деколи на Шуварі продають по 100грам фасовану, але постійно коли вона є в мене з собою ні рубля))))

А яка різниця де, якщо ітак ні рубля.
Читай форум. Всі рибальські супермаркети і більшість магазинів. Краківський. десь є вказана на форумі. :regulation:

giorgio

Повідомлення: 1350

» 16.07.2013 12:55 pm

Євген Янчук написав:Юра, сама проста прикормка: купи на Привокзальному 3 кг кукурудзи, засип в баняк, додай 0,5 кг коноплі, залий водою і вари десь біля години. За цей час конопля розкриється, а кукурудза буде майже готовою. Висип це все у відро, додай трохи бустеру кукурудзи від Адеру, закрий відро кришкою і їдь на рибалку. На рибалці залиш собі на наживку жменю кукурудзи, а решту висип в озеро на місце, де збираєшся ловити. Дві-три кукурудзини на волос і закидай. За деякий час сам побачиш, що буде.

Купляв в Фортуні на Південному класний мікс - кукурудза + конопля + здається пшениця від Угорських виробників.

Все підварене. Хіба що конопля більше схожа на ту, яка пустила корінець, ніж на підварену.

От і подумав, а чому б самому таке не робити :) А тут ви пишете про то саме, по великому рахунку.

Якщо до баняку, про який ви писали, додати ще пшеницю, думаю гірше не стане :)

Meshok

Повідомлення: 218

» 16.07.2013 04:15 pm

при варці чи запарюванні конопля відкривається і "пускає хвостик" білий. Так має бути.

giorgio

» 16.07.2013 10:05 pm

Я купував коноплю у магазині "Поплавок" на куті вулиць Виговського та Кульпарківської

юрій-lviv

Повідомлення: 20

» 17.07.2013 12:24 am

Конопля це -каталізатор процесу харчування коропа,( і не тільки),я завжди її використовую в максимальних кількостях,бо передозувати думаю не можливо.
Колись купував в пакетах по 1 кг Фіш Дрім, на базарчику,на Монастирського.Але потім(наркодилери) :) - підприємці почали пакувати її у пакетики по "кілька"грам і продавати за нереальні гроші, довелось перейти на вже готову коноплю-Bait-tech пакет- 2,5кг.На рахунок використання зерен коноплі,з власного досвіду,скажу,що головне при змішуванні коноплі з іншими інгредієнтами прикормки,особливо з сипухами,не можна дозволити зернам віддати вологу іншим складовим прикормки,бо в такому випадку,віддавши вологу,навіть "жирні",добре відкриті зерна,просто піднімуться на повурхню води. Частина зерен,всеж має піднятись на поверхню,привернувши увагу риби,але основна маса,вивільнившись в процесі розчинення "шарів"або просто маси кормової суміші, має залишитись на дні і попасти в "хобот"коропа, запустивши потрібний нам процес!

romanKRT

» 17.07.2013 03:14 pm

В продовження теми мого навчання, звиняйте шо вже так))
Хотів дещо уточнити.
Чи є резон використовувати дорогу прикормку у флагмані продається Іновейт бейтс чи ВДЕ
flagman.kiev.ua/component/virtuemart/category/5070-innovate-baits-prikormka-bloodworm-stick-mix-1kg
В невеликих к-стях наряду з елементами власного в=ва
тобто я візьму 1/4 пачки того кормака і замішаю наряду з паніровочними сухарями, кукурудзою з конопльою, меленим пластівцями, макухою, пареною пшеницею, пелетсом

Просто якшо взяти так як писав Евген чи джорджіо мені шо простіше взяти три кг фішдріма чи 3 кг кукурудзи, і всьо то тут так не получиться.

І також питання чи хтось використовував http://flagman.kiev.ua/component/virtuemart/category/5151-carp-pro-prikormka-super-carp-5kg
получаеється 12грн кг що досить вигідно

Yuras

» 18.07.2013 12:06 pm

Юра, ти зрозумій, що я тобі дав один з багатьох рецептів прикормки. І щось у мене таке відчуття, що за цих півтора тижня ти нікуди не виїхав на водойму спробувати. Якщо ти хочеш просто поговорити на цю тему, то зайди в любий маркет і купи там пару карпів. А якщо хочеш навчитись ловити, то сидячи за компьютером багато не навчишся. Треба їхати на водойму і пробувати прикормку і наживку, щось комбінувати. Ти можеш використовувати любу прикормку як дорогу, так і дешеву, можеш зробити суміш прикормок, сам до неї щось добавити, аби вона працювала. І ще, для кожної водойми треба підібріти якусь певну прикормку і якусь наживку. І саме головне, треба найти місце куди засипати прикормку і куди закинути наживку. Якби одна наживка працювала на всіх водоймах, то своїм дітям ми показували б рибу на фотографіях. Успіхів.

Євген Янчук

Повідомлення: 160

» 18.07.2013 12:28 pm

Євген я вам дякую за пораду, і обовязково як буде нагода нею скористаюся.
Буду пробувати і експерементувати все як і раніше ;)
Без риби не залишаюся практично ніколи шо вже добре ;) а от з карпом поки шо не подружився)))

Yuras

» 31.07.2013 11:16 am

Вчора лазив по просторах інтернету і знайшов вот таку прикормку (Пшеница10 кг;кукуруза3 кг,вика1 кг;люпин1 кг;семена льна1 кг; семена рапса1 кг , семена конопл1 кг;просо1 кг;ячмень1 кг;перловая крупа1 кг;овсяные хлопья1,5 кг;арахис1 кг;кунжутное семя0,2 кг;зерна мака0,15 кг;зерна аниса0,15 кг.)Хто скаже шось про неї чи не забагато всього чи хтось пробував її робити?

oleg1995

Повідомлення: 82

» 01.08.2013 12:40 am

Ого! Цілий ЕЛЕВАТОР.

Tarasfortuna
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 179

» 01.08.2013 10:02 am

да прикормка багато складова хотілось би почути відгуки про неї.Може хтось вже користувався нею?

oleg1995

Повідомлення: 82

» 01.08.2013 10:46 am

а що хочеш почути?
цю прикормку неможливо ЗРОБИТИ, її можна просто змішати! Це все зернові, які зроблять великий вінігрет.
Для крупної риби буде достатньо пшениці з кукурудзою. Зпилососить все. А для дрібної, вона теж з'їсть все, або буде вибирати те що їй схочеться.
Коли робиш сипуху, то змішуються всі інгрідієнти, які у залежності від пропорцій роблять певний смак.

giorgio

Поперед.Далі

Повернутись в Ловля коропа

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість