Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Прикормки + наживка

Сучасні методи ловлі карпа, спорядження, тактика, насадки та прикормки

Re: Прикормки + наживка

» 28.08.2008 12:51 pm

Бонд написав:А мастырку кто-то дома готовит?
Если да, то поделитесь рецептом...

Беру чугунний казанок (можна люмінєвий) висипаю пачку гороху нешліфованого, заливаю холодною водою на два пальця вище гороху (воду бажано брати не з крану). через дві три години ставлю в духовку на температуру 155градусів. Через 1-1,5 години виймаю, перемішу з тою піною яка утворилась і назад. Тримаю в духовці з закритою кришкою 2-4 години. Виймаю, беру толокушку, якою пюре давлят і досипаючі манку 0,5-1 стакана товчу до утворення однорідної маси. через 2 години виймаю з казанка (стінки чисті, воно слизкати повинно по стінках), ліплю бобмбочки і в кульйок :) На ставі домішую все те що треба. Якщо получилось (на ставі) зарідоньке, вимішую з мукою (перемелене на кавомолці) вівсяних пластівців.
Кукурудзу готую інакше.

Альбертович

Повідомлення: 259

» 28.08.2008 01:03 pm

Zaya написав:Угорські прикормки - де таке взяти ????? Чи як зробити ???? :oops:

Свій до свого по своє. ;) Бери ФішДрім 15-16грн за кілограм. Карповий на карпа, Гейзер на плотву, Універсальний - універсальний.

Альбертович

» 28.08.2008 01:30 pm

вчора був на рибалці в с. Верхні білки рішив поексперементувати і зробив таку прикормку . Мелена пшениця ( грис) + кукурудза + картопля ( + вода + мамалига все добре вимішав зліпив в гулі і в воду. Пройшло хвилин 5-10 поали карпи клювати один за одним , приблизно по 500-800 гр ( які згодом відпустив ),тільки там де я сидів хоть на озері рибаків було чол з 8 , :f1: .

Zaya
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 203

» 28.08.2008 03:01 pm

Zaya написав:вчора був на рибалці в с. Верхні білки рішив поексперементувати і зробив таку прикормку . Мелена пшениця ( грис) + кукурудза + картопля ( + вода + мамалига все добре вимішав зліпив в гулі і в воду. Пройшло хвилин 5-10 поали карпи клювати один за одним , приблизно по 500-800 гр ( які згодом відпустив ),тільки там де я сидів хоть на озері рибаків було чол з 8 , :f1: .

Мамалига не варена? Вода зрозуміло з тої водойми. От тому коропець і підійшов бо не чув запаху хлорки ;)
Скільки гуль наліпив, якої ваги кожна? Ще можна було піску з водойми троха добавити.

Альбертович

» 28.08.2008 04:07 pm

Бонд написав:.......... начинались с "залить водой и дать постоять 12-24 часа", а это немного долго. :)

Після 12 годин горох варится 30хв.

Альбертович

» 28.08.2008 04:28 pm

Альбертович написав:
Zaya написав:вчора був на рибалці в с. Верхні білки рішив поексперементувати і зробив таку прикормку . Мелена пшениця ( грис) + кукурудза + картопля ( + вода + мамалига все добре вимішав зліпив в гулі і в воду. Пройшло хвилин 5-10 поали карпи клювати один за одним , приблизно по 500-800 гр ( які згодом відпустив ),тільки там де я сидів хоть на озері рибаків було чол з 8 , :f1: .

Мамалига не варена? Вода зрозуміло з тої водойми. От тому коропець і підійшов бо не чув запаху хлорки ;)
Скільки гуль наліпив, якої ваги кожна? Ще можна було піску з водойми троха добавити.

Гулі ліпив маленькі десь ао грам так 100-150 ( щоб точніше попадати ) Гуль було десь 10-15 кидав в зону радіусом до 10 м . :f1:

Zaya

» 28.08.2008 04:30 pm

Бонд написав:Спасибо за рецепты мамалыги! Буду пробовать.
Потому как все рецепты какие нашел в интернете начинались с "залить водой и дать постоять 12-24 часа", а это немного долго. :)

На шуварі ( верхньому) пошукав горох розважинй по 4,50 за 1 кг. Продавець говорить що швидко розварний, що замочувати не треба 15-20 хв і готово ( незнаю чи це правда в суботу поробю і напишу )

Zaya

» 29.08.2008 02:30 am

Читаю і дивуюсь...Яке відношення має горох до мамалиги і час її приготування?
Мамалига( навіть по Гуглику) - це відварна суміш КУКУРУДЗЯНОЇ крупи і муки. До гороху жодного відношення не має. Приготування гороху і мастирки (як субпродукту) - окрема і вже пережована тема.

Pavel K
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2774

» 29.08.2008 11:05 am

Паша, это опечатка была. :)
Я выше писал про приготовление мамалыги сам, а потом пошел разговор про мастырку и горох.
А где жевалась тема приготовления мастырки?

Бонд

Повідомлення: 189

» 15.09.2008 04:24 pm

привіт. Ловив на мамалигу в яку добавляв давленого часника. Риба клювала що дурна. ( сам в шоці) А часник добавив чисто випадково на рибалці під час обіду видавляв його і він мені впав в відерко з мамалигою. МОЖЕ НА САЛО ПОПРОБУВАТИ :oops:

Zaya

» 15.09.2008 04:28 pm

Часник вже давно використовується таким чином. Прикормка і наживка виходить просто чудова.
До речі, на сало я пристойно ловив карася. :D

serhij
Львівська поплавочна ліга

Повідомлення: 561

» 15.09.2008 04:38 pm

serhij написав:Часник вже давно використовується таким чином. Прикормка і наживка виходить просто чудова.
До речі, на сало я пристойно ловив карася. :D

і як клює. Як на гачок насаджувати як червяка ? І на яке сало клює варене, сире, копчене :o

Zaya

» 15.09.2008 04:49 pm

Я особисто ловив на сире. Ріжеш маленькими кусочками і вперед.
Це не прікол.

serhij

» 30.09.2008 08:59 am

Я наприклад з успіхом використовую ФішДрім, доміщую його до запареної кукурудзяної муки. Токож по обставинах замість ФішДрім до тоїж кукурудзянки домішую перемолоті смажені сємочки, щось остатнні рази збився з перемолотих сємочок коноплі, може дарма? ;)
Прикормлюю не великими шарами, а наліплюю багато шариків діаметром до 3см. і закидую парашютом в сектор вилову.

Довжина повідків 7-15см, правда деколи витягаю риба зачіпленого ззовні за пузо біля жабрів, або за самі жабри :(

Альбертович

» 01.10.2008 12:44 am

Альбертович написав:Я наприклад з успіхом використовую ФішДрім, доміщую його до запареної кукурудзяної муки. Токож по обставинах замість ФішДрім до тоїж кукурудзянки домішую перемолоті смажені сємочки, щось остатнні рази збився з перемолотих сємочок коноплі, може дарма? ;)
Прикормлюю не великими шарами, а наліплюю багато шариків діаметром до 3см. і закидую парашютом в сектор вилову.

Довжина повідків 7-15см, правда деколи витягаю риба зачіпленого ззовні за пузо біля жабрів, або за самі жабри :(

Прикомлював я рибним пелецом+кукурудза діпована+опариш+фішка+фідерна прикормка.
Наживка працювала різна, але в більшості випадків діпований опариш.
Поводки на фідері 60-40см.
Фіш дрім колись пробував і мені не сподобалось (моя думка).
Пробуйте :)

serhij

Поперед.Далі

Повернутись в Ловля коропа

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей