Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Меденицький рибгосп.

де були? які трофеї добули? звіти, фото

Меденицький рибгосп.

» 04.08.2008 12:14 pm

Вирішів розказати вам де полюю може хто завітаєте при бажанні!
стави знаходяться в смт. Меденичі Дрогобицького району Львівської області. Дичина перната є різна лисуха, чорнуха, крижень, чирок , сіра качка, широконіска, нирок. Щороку осінню перелітають гуси.
Сезонка по перу коштує цього року 165 грн . Разова минулого року була 30 грн цього року не знаю. Придбати мож на території ставів в суботу з 15до 19 год.

Ihor

Повідомлення: 243

Re: Меденицький рибгосп.

» 13.08.2008 09:17 am

Я зі своєю невеликою доброю компанією відкривався як і кожен рік в рідному селі на рибгоспі. Ставки там великі всього 5 штук. Приїхали на місце десь 14:30 мисливців як завжди хмара десь приблизно 200 чоловік а може і більше, бо коли ми вирушили розставлятися то вже всі дамби були заняті прийшлося стати на місця де ніколи не стоялим. Стріляти народ почав як завжди невчасно десь в 17:45. приблизно 18:15 бачу над камишом крижень крутить і з третього кругу прямо на мене ну я з друго вистрілу заставив його опуститися з неба на землю :D . впав він в рів ну і ми з графом пішли його шукати. Кримжень мав перебите крило тому ще досить добре міг переміщатися по воді але граф відпрацював нрормально загнав його на берег і мені лишилось тіко підібрати. ну і на суботу це впринципі було все. Ага правда я ще потім заліз був на плесо в камишу то там промазав пару вірних трофеїв :oops: . В неділю з нашої компанії (6 чоловік) на зорьку пішов тільки я і ще один вже досвідчений мисливець а решта всі або похмилялись або відсиплялись після бурної ніченьки! льот був не дуже вистрілив десь 10або 12 разів взяв лисуху. Також пролітали на дімною чорні гагари 8штук але високо! а вмене 5 в стволах. От таке в мене було відкриття... я радий і змучений поїхав додому :!:

Ihor

» 18.08.2008 07:10 pm

Знову на цих вихідних полював на рибгості тому хочу відзвітуватись. Зразу прошу вибачення що без фото, забув дома :oops: тай хоч би і взяв рук на нього не вистачилоб бо в мене він велеченький і важить 800 грам. Ну короче прийшов я на місце о 17.40 а полювання як виявилось з 17 години. Короче перший льот провтикав! Але на основі Спостережень куди звідки і по якому маршруту летить качка провндених на відкриття займаю позицяю на межі камишу та води ( туди не кожен хоче лізти бо треба знакти як їти бо можна гулькнути в болото огого!) Тіки заняв позицію налітає на мене чирок перший постріл мимо з другого бабах ( самокрут № 4) чирок намертво дес метрі 10 від мене на воді Граф підбереє і засіть того щоб мені нести пошурував кудись в камиш :? і тут я почалось один за другим вилітали хв в мене стволи гарячі але все в молоко камиш високий качка злітала низом не міг стрілити зразу а потім далеко було! Короче розігнав мій граф всю качку з камиша а мого чирка лишив десь метра два від краю води в камишу мусів сам дісьтавати. Стою далі бачу крижень прямує паралельно до мене на відсиані 15 м висота десь 25 беру на мушку :arrow: проводка :arrow: винос :arrow: постріл (самокрут №5):arrow: і ось він мій перший крижень намертво падає на воду 20 м від мене. ! Пряме попадання одної дробинки в голову.і В цей момент я нарешті зрозумів як стріляти з виносом. Потім ще мисливці що були на дамбі похвавили що гарно зняв :oops:. Далі стою бачу чирок несеться постріл і він на воді мертво. Далі налетіла стай штук 6-8 одного я залишив собі :) . Стою тишина ніхто не стріляє качка не летити так хвили 20 потім чую постріли на так званій дамбі Смерті готуюся до стрільби сам , бачу заді гарний селезень йде пропускаю і в догонку йому пятірочкою бах і він на воді, через пару хвили необачно за метрів 10 від мене на воду приземлились два чирка постріл і вони обидва так і залишились на воді :) перший мій дуплет! далі налетів ззаду ще один кражень бах летить далі бю ще раз дивлюсь ьскладаю крила і в камиші ну думаю пілранок фіг візь але в останній момент побачи чо перд самим камишом він зовсі незграбно впав думаю є надія пішов дивитись приходжу тудим сюдим по каммишах нема думаю точно підранок :? і роблю ще крок і радо посміхаюсь є мій крижачок. Потім ще був один чирок і чорнуха 8) НУ короче відстрілявся я на весь сезон!

Ihor

» 18.08.2008 08:42 pm

Уточняю кількісь в суботу 5 чирків 1 чорнуха 3 крижні, вистрілив 25 патронів у неділю повний нуль вистріли всього чотири рази!
якщо є бажання ласкаво просимо! Разова картка вроді 30 грн. Правда я теж планував ці вихідні пропустити, але то не проблема дамбу смерті там кожен знає ну або я по телефоні направлю! Але може я буду на місці, просто хотів на три дня кудась відпочити зганяти бо через зміну роботи у відпустку не ходив! Короче я на звязку!

Ihor

» 01.09.2008 04:07 pm

я на цих вихідних знов пополював в себе на рибгоспі в суботу взяв два крижня і в неділь два . Один був збитий самокрутом №5 дава РІО №6 і одного з сімірки кречет №7 (завалялась минулорічні) звисоти приблизно 30 метрів сам не сподівався що сіміркою стяну його так просто вистрілити патрон хотів а одна дробина в голову і він мертво впав в камиш 15 метрів від мене Граф його знайшав без проблем. А взагалі то льот був такий нічого правда вже такого певне не буде бо з 01.09.починається вилов тому качки стане менше! та й напевне аж за два тижня зможу вийти бо гарав в неділю футбол надірвав звязки коліна наклали гіпс на 10 днів :(

Ihor

» 02.10.2008 06:28 pm

Народ маю два звіти з запізненням бо не міг фотки з телефона на комп перекинути поки адмін прогу мені не поставив.
Отже після травми я вийшов на полювання 13.09.08 і це було напевне найкумедніше моє полювання. Далеко не йшов ста з приходу на перше зручне місце між двома ставками в одному вода була в другому вже ні, бо нога ще добряче боліла. Льоту практично не було переважно попід хмари. Десь за годину налітає на мене крижачок низько низько бах Бах а крижачок далі полетів :? потім з розпачу починаю стріляти по висоті і тут налітає три широконоски прицілююсь бах і одна пішла на зниження ну підранок бачу твердий робить коло летить все нижче і нижче і зникаю з поля зору ну думаю пішла десь лисам на корм. Стою далі льоту нема потім підходить ще один мисливець тай питає як воно, то я йому розказав про широконоску ,а він а та я бачив її як виходив з машини вона над дорогою пролетіла і в кущі впала і каже та піди може пошукай. до місць було десь метрів 800 я пішо шукав не знайшов. по дорозі висвистів куликів свистунів правда інші мисливці не дали ім 100м до мене долетіти збили але дістати не могли сказали ти з собакою йди може дістанеш я пішов з Графом і він її за моїх наполегливих благань таки приніс ось такий кулик свистун.
13092008(002)12.JPG
1309200811.JPG

Вернусі знов до історії з широконоскою. На другий день розказую одному з мисливців моєї компанії про неї а він каже то вона мені чуть голову не збила прямо перед носом пронеслась і розказав що вони її в кущах ще живу підібрали. після того як ми з графом дістали того кулика вже з темніло тома і фото не якісне (мобільним фоткав). по дорозі до дому налітає на мене чирок з другого вистрілу падає на повал за 5 метрів від мене підходжу бачу ще живий граф його ловить я забираю хвалю його а він скаче біля мене хоче того чирка та я думаю кину йому корочу кидаю того чирка а він на крила і полетів собі (правда далеко не залеті мисливець що проходив недалеко збив його. Отака от чудасія!
на другий день 14.09.08 рано коли ще сіріло на воді вдарив крижачка
14092008(005)1.JPG

потім був промах 100% крижня :? потім довго не летіло нічого десь 9 година пускаю гарного крижня в камиші померати :? так само з наступним чирком

Ihor

» 02.10.2008 06:44 pm

на останніх вихідних теж полював . В суботу виїхали на вечірній льот качка летіла прекрасно і перельтка в тому числі сиділо багато на середині ставу. ми на 3 льдей збили 7 чирків ( 4 збив я :) ) одного крижня і одну широконоску. А зодном чирком цікава ситуація налітає стай прицілююсь постріл падає прямо на дамбу біля мисливця що стояв метрів за 30 чуть йому окуляри з носа не збив :) починаю йти а бачу мого чирка вже на удавку вішають та й я назад думаю фіг зним, але як він думав що той чиро сам впа він ж навіть рушницю не знімав з плеча :?
27092008(002)12.JPG

на другий день рано льту практично не було на всю компанію я тіко стрельнув лисуху. Пролітали гуси правда дуже високо.

Ihor

Повернутись в Звіти про полювання, угіддя

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей