Загрузить Adobe Flash Player

Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Список речей для полювання

Обговорюємо наше спорядження

Список речей для полювання

» 16.06.2008 11:48 pm

Я думаю,що ця тема повинна бути висвітлена в обов"язковому порядку,хоча б для того,щоб кожен з мисливців твердо вирішив для себе - що необхідно брати з собою на полювання з самого необхідного і в той же час накинути для себе перелік непотрібних речей для конкретного виду полювання.Хочеться знати думку всіх учасників форуму і в кінці дійти до спільного знаменника по основній екіпіровці.Для початку думка незалежної людиниhttp://hunt.sevat.ru/blog/archives/44.

Арго
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 3817

Re: Список речей для полювання

» 17.06.2008 08:43 pm

Ось як описує підготовку до полювання письменник Васильєв http://piterhunt.ru/pages/statyi/bo/vasilev/kak_gotov_ohote/gotov_ohot.htm.Відчуваєте як він смакує моменти підготовки до полювання,як детально аналізує присутність того чи іншого предмету його необхідність і користь від нього.Після прочитки цієї статті сам відчуваєш що потрібно брати з собою.

Арго

» 18.06.2008 12:01 am

Хороші статті :super1 Багато чого можна взяти на озброєння з них при підготовці до полювання :!:

ORKO

Повідомлення: 1201

» 18.06.2008 09:05 am

От власне і я прочитав на одному диханні,хоч все давно пройшов і моє спорядження максимально наближене до моїх вимог і вимог того чи іншого виду полювання. Корисна тема для починаючих і тих які ще не навчені часом.Я подивлюсь ще, мають прийти нові додатки.

Арго

» 18.06.2008 11:03 pm

Що ж я беру з собою на полювання.
Рушниця і патрони - само собою. Кепка - майже завжди. Вважаю, що дуже важливо чути все навкруги, в багатьох випадках дичину спочатку чути, а вже потім видно. В самий лютий мороз вдягаю в’язану шапку, або розщіпаю зверху "вуха" від кєпки і защіпаю їх під бороду. Рюкзак(плєцак, броцак) - дуже важлива річ, особливо, якщо самий молодий в колективі, старші мають куди поскладати пляшки, закуску та ін. :D В рюкзак завжди кладу міцний кульок для дичини, пару метрів міцного шнурка, "дежурний стакан" :shock: :D , бо постійно його хтось забуде, також кладу кусочок шматки, щоб в разі потреби можна було насухо витерти зброю. Чистку проводжу вже в дома. Патронташ - теж рахую, річ потрібна. В мене він складається з чотирьох відділень, в одні кладу набої в стаканчику, в інші без, або різні за номером шроту, так не потрібно довго ритися в кульку або кишені шукаючи потрібний набій, плюс в патронташі вони не стукають один об одного. Пояс від патронташа також відіграє роль "стяжки" поверх забродного комбінезону або пояса на бушлат. Чоботи - гумові по коліна, як для мене підходять найкраще. Використовую їх для ходового полювання в сиру погоду. Коротші не практичні, оскільки переважно, часто приходиться переходити через рови та струмки глибина яких якраз трішки вища ніж чоботи на ногах. Для морозів маю спеціальні чоботи, знизу гумова калоша, яка приклеєна і прошита до верху із грубої шкіри, чоботи до самого верху прошиті і проклеєні, отож не промокають. В середину вставляються валянки. Для лісу одягаю кросівки (з ГорТекс), які добре зашнуровуються зверху, щоб не попадало різне сміття. Ніж - завжди беру, думаю кожен знає про його застосування. Вішаю його знову ж таки на пояс патронташа. Рукавиці - як і в статті з посилання, купляю в’язані на любій заправці, не помогають тільки при сильному вітрі, або коли промокнуть. Одяг = Камуфляж (на даний час). Маю тільки звичний військовий "хакі". На цей сезон хочу докупити ше білий маск. костюм, але якийсь легкий, щоб можна було одягнути поверх звичного одягу. Вже не раз переконувався, що маскування є однією з найважливіших складових вдалого полювання. Крім того рахую, що лишній теплий елемент одягу ніколи не завадить, при потребі його можна сховати в рюкзак. Також беру змінні шкарпетки і два кульочка, на випадок, якщо все ж таки промокнуть ноги. Термос - як деколи приємно випити гарячого чаю з шипшини, особли зранку коли тільки прийшов на місце полювання і ше так холодно. Бінокль - маю маленьки компактний з чохлом, вішаю його на пояс патронташа, дуже помічна річ при ходових полюваннях. Багато раз тільки з допомогою бінокля вдавалося помітити дичину здалеку і тоді вже тихенько підкрадатися до цілі. Також при відсутності снігу допомогає вистежити підранка :oops: . Ліхтарик - користуюся налобним, наразі не стикався з ситуаціями де б був потрібен інший. Прорезинений костюм - користуюся штурмівським за 60грн (куртка+штани)., він легкий та тонкий, займає мало місця, з недоліків: легко порвати (особливо в лісі об кущі ожини), сильно парить при довгій ходьбі.

Все це є моя власна думка, яка не претендує на роль вірної. Викладайте будь-ласка свої пропозиції щодо спорядження, поправте, якщо, щось забув, ну і заодно вибачайте, якщо забагато написав. Дякую за увагу!

Andriy

Повідомлення: 501

» 19.06.2008 10:01 am

Я ще осінню і зимою використовую термо-білизну фірми Норфін тонку ,набір штани і футболка на довгий рукав.Минулого сезону при ходових охотах вона себе гарно зарекомендувала :super1 ,при активному пересуванні вся волога білизною відводиться від тіла.Єдине що я користуюсь звичайним військовим бушлатом і от якщо вдягнути зверху по ньому патронташ то швидко запарюєшся :? бо немає циркуляції повітря, так що по свому досвіду рекомендую :wink: патронташ одягати під бушлат :!: якщо ти в термо білизні або використовівати спеціальні мембранні куртки.

ORKO

Повідомлення: 1201

» 19.06.2008 11:13 am

Андрій!Дам тобі додаток для патронташа.Я на металевій цепочці за нижнє праве кільце чіпляю калібровку для патронів.Цепочка вигідна тим,що не запутується і після калібровки,яку я проводжу перед заряджанням патронів в п/а,легко опускаю в кишеню і так же легко дістаю.Патронташ обов"язково під курткою.Патрон теплий краще тримається перед заряджанням в руці і краще заходить в патронник.А взагалі калібровку на цепочці можна зачепити і за ремінь патронташа.І ще я користуюсь в обов"язковому порядку ягдташем.Річ обов"язково необхідна.Там і документи і маленький термос і пара куль і малий зіп для рушниці.Коротше звикнеш - не зможеш без нього.

Арго

» 19.06.2008 08:27 pm

Дуже дякую! Наразі в мене є стара точена латунна калібровка трішки меншого діаметру ніж магазинні і всі набої після спорядження проганяю через неї. Наразі ніяких проблем із заряджанням не виникало, патрон легко входить в патронник. На полювання беру з собою на всяк випадок пластмасову магазинну калібровку, яку ношу в кишені :oops: . Може скоро розживуся ще однією супер секретною калібровкою, тоді взагалі буде клас! Патронташ під курткою? Можливо, я не правильно думаю, але всеж таки, коли патронтаж зверху, набагато швидше можна дістати патрон, що деколи теж відіграє не малу роль. По ідеї холодний патрон повинен бути ще вужчим і ще легше входити в патронник.

Andriy

Повідомлення: 501

» 19.06.2008 09:04 pm

Мої судження були по п/а.Там всетаки 5 патронів,а тому швидкість перезаряджання не лімітує.А зимовий варіант трійник,де також все дублюється.Але ти попробуй патронташ під куртку і тоді все зрозумієш.Це всеодно, що витягувати руки з кишені на мороз і засовувати в кишені після годинного тримання на вулиці в мороз.Старики мене зрозуміли.В мене також є титанове калібровочне кільце яким я калібрую перед спорядженням в патронташ,а я мав на увазі плоску(така як відкривачка пляшок з гачком для витягування патронів з стволів).Нею я користуюсь безпосередньо перед спорядженням магазина п/а на полюванні. :( :o :D

Арго

» 29.07.2008 10:47 am

Народ обійшовши на вихідних угіддя скажу що цього року без високих рибальських чоботів а омже навіть і ОЗК не обійтись :idea: Води кругом офігенні!

Ihor

Повідомлення: 243

» 29.07.2008 06:08 pm

Народ в магазин " Дуплет " завезли согодні термоси ISOSTEEL X-Line виробництво Німеччина (0.5 і 1 літр).Зверху камуфльована пластмаса,всередині ізотермічна емність.Тримає кип"яток 2 доби.Мої товариші всі користуються такими.Поставки дуже рідкі.Сам шукав рік.Надзвичайно корисна річ. :wink: :(

Арго

» 29.07.2008 06:31 pm

Ціна!!!! :D :D

Fedia

Повідомлення: 732

» 29.07.2008 06:36 pm

1літр-140 грн.,0.5 літра-120 грн.Я собі взяв обидва.Малий в ягдташ на хід (номер),а великий в сумку на привал.Річ обалдінна :!: :!: :!:

Арго

» 29.07.2008 06:40 pm

Не дорого за добротну річ :shock: :D :D :D

Fedia

Повідомлення: 732

» 29.07.2008 06:47 pm

Відповідає повністю ціна-якість.Такі речі розходяться на " УРА ". :!: :D

Арго