Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Догляд і ремонт зброї

Наші рушниці. Обговорення та проблеми

Догляд і ремонт зброї

» 22.05.2008 08:33 am

Народ не розумію чому ця тема ще в нас не відкрита :?:
Так що почнемо хто як якими засобами доглядає свою зброю,які масла креще підходять для цієї справи, прошу діліться інфою :wink:
Зараз чомусь дуже активно рекламують Балістол. Але він не придатний для зимових полювань просто застигає зі слів мисливців.

ORKO

Повідомлення: 1210

Re: Догляд за зброєю

» 22.05.2008 09:22 am

Як для " молодого мисливця",з твоїх слів,раджу зайти в магазин мисливських прибамбасів на вул.Гоголя і купити масло Ballistol для чистки і змащування рушниці.Масло вищий пілотаж.І в"яжи з трансформаторним-на вулиці ХІ вік. :!: :!:

Арго
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 3837

» 22.05.2008 11:27 am

Весь минулий сезон користувався мастилом Balistol, купленим в Мисливці на Валовій. Враження після користування залишилися не дуже. Перше, що не сподобалося це сильний запах, якщо я його добре відчуваю, то думаю звір його чує тим більше. На рахунок замерзання, то можливо воно повністю і не замерзає, але однозначно при морозі в -10, "парафіниться".

Andriy

Повідомлення: 502

» 22.05.2008 11:28 am

Те що тобі сказали мисливці повна чепухня.Масло Ballistol і інша продукція цього бренда користується неабиякою популярністю в світі.По друге перед виходом на полювання,неважно яке,зброю потрібно повністю розконсервувати.Менше буде копоті і нагару.Ознайомся з Ballistol http://ballistol.ru/products.html,а такожhttp://www.wht.ru/shop/catalog/uhod/.Підбір мастил для кожного мисливця майже індивідуальний,але підбір хімії для чистки майже у всіх один.Крім вищевказаного мастила я використовую фірмове мастило Benelli.

Арго

» 22.05.2008 11:43 am

Мисливці мені нічого не говорили, до такого висновку прийшов сам. Але правду кажучи я брав (по пораді продавця) ось таке масло:
2160_m.jpg

Переглянув по посиланню, що Ви надали і прозрів :oops: , по ідеї воно не призначене для змазування, а скоріше для чистки. Я до цього моменту думав, що Ballistol є тільки одного виду, дякую, тепер буду знати, що помилявся.

Andriy

Повідомлення: 502

» 22.05.2008 11:46 am

Як зрозуміти вислів розконсервовувати :?: З досвіду прийшов з полювання, поклав зброю щоб відійшла ,потім почистив і поклав в сейф до наступного виходу. Яка може бути концервація в сезон полювання :?:

ORKO

» 22.05.2008 05:47 pm

:( Розконсервуванням зброї називаеться зняття консервуючого матеріалу ,яким покриваються верхні і внутрішні частини зброї на період міжсезоння,а також від полювання до полювання.В даному випадку розуміється зняття шару мастила з внутрішньої частини стволів.Витирання проводиться насухо.Це святая святих кожного мисливця. :shock:Ще раджу після полювання зросити стволи WD-40.Вдома продерти патчами,або йоршиками з Ballistol-це вже в залежності чим стріляли,віитерти насухо ,покрити змазкою і в сейф.Результат више криши.Це стосується гладких стволів,а нарізних процедура складніша.Чистка нарізного ствола займає в середньому 3-4 години.Хімії також більше.WD-40-це обезвожений керосин з деякими присадками і в свій час був розроблений для військ НАТО.Від нього результат офігенний.Ним користуються 80 відсотків мисливців. :lol:

Арго

» 23.05.2008 09:47 am

Про ВД-40 також чув непогані відгуки,але ВД я думаю більше підходить для чистки зброї ,зняття освинцовки в стволах і також вона добре бореться з іржою.Ще в неї хороші водовідштовхувальні властивості що є немаловажливим при полюванні.
І тепер питання хто яким маслом користується для змазки зброї після очистки її вище перечисленими засобами :?:

ORKO

» 23.05.2008 09:57 am

WD-40 повинен обов"язково бути в спорядженні мисливця.Після інтинсивного полювання полити по стінках стволів і до чистки можеш бути спокійний.За цей час він свою справу зробе.З першим рухом патча вилізе вся ср-нь,але його обов"язково треба витерти насухо перед нанесенням коцервуючої змазки. :roll: :!:То в наших головах залишилось поняття,що WD-40 для ремонта автомобілів і відкручування заржавілих гайок.В прес-релізах НАТО він в першому ряді серед засобів для чистки и догляду за зброєю. :roll: :roll:

Арго

» 31.05.2008 09:55 pm

В якому з львівських мисливських магазинів є WD-40 скажіть будьласка щоб не ходити по всіх!

Ihor

Повідомлення: 243

» 31.05.2008 11:54 pm

У всіх господарських і автомагазинах,а найкраще заїдь на автобазар по вул Зеленій і купиш без проблем.В "Епіцентрі" вчора взяв собі імпортний WD-40 з вмонтованою трубочкою для заливу ,яка повертається в різні сторони.Дуже зручно для змащення стволів :o

Арго

» 02.06.2008 01:21 pm

дякую за координати а то я навіть не знав що то не в мисливських магазинах мож купити. :oops:

Ihor

Повідомлення: 243

» 02.06.2008 01:53 pm

В магазинах Арсен також є :!:

ORKO

» 03.06.2008 09:47 pm

:shock: Ігор :!: Не полінись візьми в "Епіцентрі" імпортний.Двійна прогонка і очищення,а також дуже зручний в роботі.

Арго

» 04.06.2008 12:47 pm

Арго написав:WD-40 повинен обов"язково бути в спорядженні мисливця.Після інтинсивного полювання полити по стінках стволів і до чистки можеш бути спокійний.За цей час він свою справу зробе.З першим рухом патча вилізе вся ср-нь,але його обов"язково треба витерти насухо перед нанесенням коцервуючої змазки. :roll: :!:То в наших головах залишилось поняття,що WD-40 для ремонта автомобілів і відкручування заржавілих гайок.В прес-релізах НАТО він в першому ряді серед засобів для чистки и догляду за зброєю. :roll: :roll:

Наскільки мені відомо WD-40 - це засіб високого проникнення, крім цього він проникає у всі пори і мікротріщини, що є встволі, і його треба чимось звідтам витіснити, а звичайного протирання на сухо не достатньо,+ креба бути досить акуратним, а то і можна позбутись хрому в стволах :?

Сергій

Повідомлення: 262

Далі

Повернутись в Збройна кімната

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей