Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Матчева ловля

Мах, штекер, матч, болонез

Re: Матчева ловля

» 02.04.2012 09:57 pm

Володимир Солтис написав:
xxxflopikxxx написав:Diamond Distance Match, але в неї тест 5-16, трошки маловато на рибку 600-1000гр.

Це на вудлищі написано його тест. тобто вагу оснастки яку воно добре закидає. А рибка 600-1000 гр. то для нього фігня, можна і 2000 тягнути якщо з розумом це робити. В мене також перша матчовка була салмівська (вже не пам"ятаю моделі). а з часом повівся на зовні крутішу і дорожчу JAXON, хоча за характеристиками вони однакові. А який тест в купленого матчевого вудлища?

В купленого вудилища тест 5-20, але суть не в тому. Просто в цьому вудилищі бланк швидкого строю, а в попередньому якому я писав бланк середнього строю. Я цілком згідний, що на нього рибку 2кг елементарно тягнути з хорошою катушкою та ліскою ну і звичайно прямими руками:) Кого цікавить ціна, то мені обійшлось вудилище (430 грн), ліска Trabucco S-FORCE SINKING 0,16 (50грн), катушка була.

xxxflopikxxx

Повідомлення: 4

» 23.05.2012 02:34 pm

Доброго дня всім.придбав катушку shimano матчеву,жилку трабуко матч 0.18,поставив на фідер 3.90,попробував.сподобалось ловити матчем.тепер виникло питання придбати матчеве вудилище,хочу 4.20 що порекомендуєте.дякую на перід.

bogdan.lv84

Повідомлення: 22

» 24.05.2012 11:01 pm

bogdan.lv84 написав:Доброго дня всім.придбав катушку shimano матчеву,жилку трабуко матч 0.18,поставив на фідер 3.90,попробував.сподобалось ловити матчем.тепер виникло питання придбати матчеве вудилище,хочу 4.20 що порекомендуєте.дякую на перід.

А яку саме модель катушки взяли? Приглядаю собi також, думаю брати страдiк 3000, але вони такоюж бувають рiзних серiй. Чи э мiж ними суттэва рiзниця ще не зрозумiв.

alexk

Повідомлення: 2

» 01.06.2012 01:19 pm

Привет всем! Что касается катушок, то если Вы не спортсмен (чтобы не терять времени на вымотку лески), то в принципе матчевая катушка Вам не нужна, подойдет обычная с мелкой шпулей безинерционная катушка с намоткой лески до 0,2мм - 100м. У меня Line Winder EP1000 уже несколько лет - без замечаний!

Karpusha

Повідомлення: 13

» 01.06.2012 01:28 pm

по удочкам, на любителя и у кого сколько есть денег. Бретфишинг (делают в Луцке) держал в руках не понравилась, не качественно сделано, но может такие попались.... Флагман не дорогие. Взял сейчас на пробу Мило 3,90м, качественно сделано, весит 241 гр, среднего строя, вообщем не плохое и не дорогое (400грн). Во Львове напряг по матчевому методу, ассортимент никакущий. Да и вообще дорогое это удовольствие, одни только вертлюжки для глухого монтажа (3шт) 40грн. В начале сезона на 1000 грн закупился :? но за удовольствие надо платить :)

Karpusha

» 01.06.2012 01:36 pm

Кстати кто только начинает, есть хороший мастер-класс от Петра Миненко в 4 частях. Очень толково объясняет, надеюсь поможет.
http://www.youtube.com/watch?v=JXrpJc_SrqA

Karpusha

» 04.06.2012 05:41 pm

Всім дякую за підсказки різного характеру.)вибір погоджуюсь в магазинах дуже слабенький,був в хаті рибака там взагалі 3 палки стояло хоч і шимано але...в флагмані минулого тижня купив ваглер з змінними різно кольоровими вершинками на тоненькій основі що вставляється в поплавок так взагалі бракований,вершинка засовувалась від сили на пів сантиметра...на рибалці обнаружив дефект,після рибалки думав відвезти поміняти,але не дожив поплавок до кінця рибалки.зацеп і обрив.(порадьте де найбільший вибір палок по розумній ціні,по грошам до 1000грн можу але чи вартує починати з таких?дякую всім на перід

bogdan.lv84

Повідомлення: 22

» 05.06.2012 12:16 pm

bogdan.lv84 написав:Всім дякую за підсказки різного характеру.)вибір погоджуюсь в магазинах дуже слабенький,був в хаті рибака там взагалі 3 палки стояло хоч і шимано але...в флагмані минулого тижня купив ваглер з змінними різно кольоровими вершинками на тоненькій основі що вставляється в поплавок так взагалі бракований,вершинка засовувалась від сили на пів сантиметра...на рибалці обнаружив дефект,після рибалки думав відвезти поміняти,але не дожив поплавок до кінця рибалки.зацеп і обрив.(порадьте де найбільший вибір палок по розумній ціні,по грошам до 1000грн можу але чи вартує починати з таких?дякую всім на перід

Да, такой же есть поплавок...пока купил нормальный, штук 7 бракованных видел в магазине, антенка хрупкая (треснутых много) очень и временами кривая)) до 1000грн в Флагмане, в Шимано на Воловой и по базарам....выбор 3- 4 удочки и все)) Хреновенько у нас по этой теме...даже поплавков нет нормальных. Не знаю буду пробовать через интернет магазины заказывать...

Karpusha

» 05.06.2012 07:40 pm

Karpusha написав:Да, такой же есть поплавок...пока купил нормальный, штук 7 бракованных видел в магазине, антенка хрупкая (треснутых много) очень и временами кривая)) до 1000грн в Флагмане, в Шимано на Воловой и по базарам....выбор 3- 4 удочки и все)) Хреновенько у нас по этой теме...даже поплавков нет нормальных. Не знаю буду пробовать через интернет магазины заказывать...

Хлопці ви не перебільшуйте все у нас є просто погано шукаєте!! І жилк матчеві ,катушки, поплавки ,удочки все є,!!!якби ви про це говорили роки 2-3 назд іто тоді теж все було!!дивіться добре!!!я теж так думав колись, а коли відкрив добре очі потестував все гуд!!!

GT
Львівська поплавочна ліга
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 236

» 06.06.2012 10:33 am

GT написав:
Karpusha написав:Да, такой же есть поплавок...пока купил нормальный, штук 7 бракованных видел в магазине, антенка хрупкая (треснутых много) очень и временами кривая)) до 1000грн в Флагмане, в Шимано на Воловой и по базарам....выбор 3- 4 удочки и все)) Хреновенько у нас по этой теме...даже поплавков нет нормальных. Не знаю буду пробовать через интернет магазины заказывать...

Хлопці ви не перебільшуйте все у нас є просто погано шукаєте!! І жилк матчеві ,катушки, поплавки ,удочки все є,!!!якби ви про це говорили роки 2-3 назд іто тоді теж все було!!дивіться добре!!!я теж так думав колись, а коли відкрив добре очі потестував все гуд!!!

Три удочки во всех магазинах и 7 поплавков это не выбор)) лески и катушки в счет не беру! В новом магазине Шимано аж 1 матч :D Согласен в одном, покатаешься по городу что-то да найдешь..но хотелось бы зайти в магазин и на месте все нужное выбрать

Karpusha

» 06.06.2012 09:46 pm

Karpusha написав:Три удочки во всех магазинах и 7 поплавков это не выбор)) лески и катушки в счет не беру! В новом магазине Шимано аж 1 матч :D Согласен в одном, покатаешься по городу что-то да найдешь..но хотелось бы зайти в магазин и на месте все нужное выбрать

Не для реклами В Флагмані Рибацький острів все можна найти Це точно знаю бо сам там купляю!!!

GT
Львівська поплавочна ліга
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 236

» 07.06.2012 09:31 am

був 5.06 у Львові , на Привокзальному заходив у Світ Рибалки , є нормальні матчеві поплавки Venturieri (45-55 грн. досить пристойної якості), були дві моделі матчеві від Clarusso по 75 грн., на Краківському поплавків для матча від EXPERTa купа і якість теж нормальна , я Експертом користуюсь вже біля 4 років , нарікань ніколи не було ... Хто шукає, той знайде :)

Fish3r

Повідомлення: 37

» 07.06.2012 10:22 am

Fish3r написав:був 5.06 у Львові , на Привокзальному заходив у Світ Рибалки , є нормальні матчеві поплавки Venturieri (45-55 грн. досить пристойної якості), були дві моделі матчеві від Clarusso по 75 грн., на Краківському поплавків для матча від EXPERTa купа і якість теж нормальна , я Експертом користуюсь вже біля 4 років , нарікань ніколи не було ... Хто шукає, той знайде :)

Вот спасибо, на Привокзальном ни разу не был...но теперь зайду посмотреть что там! За Краковский понятно по Експерту выступает...сам имеют несколько неплохих поплавков от них. Был вчера в Флагмане, завезли поплавки Мило и Кларуссо по 75 грн оба... Ищем.. :D

Karpusha

» 13.06.2012 11:29 pm

Порекомендуйте матч , бюджет 600грн що скажите про ці палки http://shimano.kiev.ua/shimano-alivio-bx-match-360-3-pcs.html і це http://www.flagman.kiev.ua/component/virtuemart/category/2168-milo-udilishche-matchevoe-premiership-combo-match щиро дякую за допомогу!

Віктор_prest

Повідомлення: 6

» 14.06.2012 10:48 am

Віктор_prest написав:Порекомендуйте матч , бюджет 600грн що скажите про ці палки http://shimano.kiev.ua/shimano-alivio-bx-match-360-3-pcs.html і це http://www.flagman.kiev.ua/component/virtuemart/category/2168-milo-udilishche-matchevoe-premiership-combo-match щиро дякую за допомогу!

Нормальные палки, только бери 3,90 или 4,20, чтобы забрасывать удобней было. На Мило комбо матч сам ловлю)

Karpusha

Поперед.Далі

Повернутись в Поплавок

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей