Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Матчева ловля

Мах, штекер, матч, болонез

Re: Матчева ловля

» 03.04.2011 09:28 pm

Тренування, тренування і ще раз тренування!

Ігор Camouflage
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська поплавочна ліга
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 456

» 05.04.2011 06:34 pm

Парочку рибалок з роготкою і все буде гуд але саме основне щоб перші рази дистанція була від 20м до 30м І все стане скоро зрозуміло!!

GT

Повідомлення: 238

» 20.04.2011 02:44 pm

Доброго дня. Підкажіть будь-ласка хорошу леску для матчевої ловлі.
Є дуже багато брендів але дуже мало інформації про них - Смарт, Корморан, Драгон, Трабукко і ін. Буду вдячний за будь-яку інформацію.

Dakos

Повідомлення: 4

» 20.04.2011 07:38 pm

Я зупинився на маверовському DualBand.
Міцна, м’яка, дуже довговічна, нормально тоне.
Дорого, зате на 2-3 сезони без проблем.

Rost

Повідомлення: 142

» 06.07.2011 10:22 pm

Цього року перший раз пробував ловити на штекерне матчеве вудилище,витягнув на знайомого матч,пару карпиків 300-500грам в Кунині.Скажу чесно при виважуванні враження супер,незрівняється ніякий телескоп,за рахунок великої кількості пропускних кілец получається дуже гарний процес виважування риби і
дуже приємні відчуття.Я собі уявляю наскільки буде цікавим виважування більших екземплярів.На тижні планую взяти собі новий фідер,який вже запримітив і знаю який буду брати.і хочу взяти також штекерну матчеву снасть.Я ловив на 6-метровий(4-ри частини по 1,5метра)Хто мені підскаже де є цікаві матчевки подібного плану,крім ''флагмана''
в якому я бачив асортимент.підскажіть хто знає і порадьте де є,бо часу їздити по магазинах немає,а на п'ятницю планую виїзд.бюджет недуже великий,бо як вже говорив беру новий фідер і планую взати якусь непогану катушку.Бюджет на матч-штекер до 500грн.Наперед вдячний

ВОВ@Н

Повідомлення: 56

» 01.03.2012 04:49 pm

Одного разу в минулому році спробував ловити матчевим вудилищем. Відчуття при виважуванні риби просто непередавані. От і вирішив на цей сезон зібрати і собі комплект для матчової ловлі. Відразу виникло питання вибору самого матчового вудилища. Цікавить бюджетний варіант до 500 грн., чи реально щось більш менш за ті гроші? Порадьте хто що знає.
Також цікавить леска, яка фірма та марка, а також на поплавки якого виробника краще звертати увагу? :f1:

Dimonchyk

Повідомлення: 30

» 19.03.2012 06:48 pm

Колеги,

вчора по ідіотській необачності зламав верхнє коліно своєї матчової триколінки Робінзон. :cry: :cry: :cry:
Скажіть, реально купити його десь, враховуючи що вудилищу 4-5 років?

Дякую!

Meshok

Повідомлення: 211

» 19.03.2012 09:59 pm

Meshok написав:Колеги,

вчора по ідіотській необачності зламав верхнє коліно своєї матчової триколінки Робінзон. :cry: :cry: :cry:

Дякую!

На якому кільці ( по рахунку з тюльпана) зламав?

Dimonchyk написав:Одного разу в минулому році спробував ловити матчевим вудилищем. Відчуття при виважуванні риби просто непередавані. От і вирішив на цей сезон зібрати і собі комплект для матчової ловлі. Відразу виникло питання вибору самого матчового вудилища. Цікавить бюджетний варіант до 500 грн., чи реально щось більш менш за ті гроші? Порадьте хто що знає.
Також цікавить леска, яка фірма та марка, а також на поплавки якого виробника краще звертати увагу? :f1:

Вудку до 500грн. вибирай хіба з Салмо. Ще в Тараса з "Фортуни" зачотна Дайва була. А так бери в розмірі для початку 3,9м. універсал.
Уважно постався до придбання поплавків, так як вони на мою думку в матчевій темі головні. Починай з 10гр.+ . Кралуссо, Трабукко, Вентур"єрі, Колмік, Мавер- це дійсно летючі, точні, відкалібровані і головне без браку.
Волосінь Дуал бенд від СМАРТ. Почни з 0,18, потому можеш перейти на 0,16.
Більш детально запитуй тут, відповім що знаю...

Plitkar

Повідомлення: 409

» 20.03.2012 02:20 am

Дякую!

Ще можна попробувати відремонтувати !!

GT

» 21.03.2012 01:06 pm

GT написав:

Дякую!

Ще можна попробувати відремонтувати !!

Вона в мене попала в пожежу (суха трава дуже швидко загорілась і ми завтикали) на березі і верхнє коліно в двох місцях розплавилась.
Я щось собі тяжко уявляю ремонт такого тендітного коліна...

Meshok

Повідомлення: 211

» 22.03.2012 01:05 am

Можу дати номер майстра і він вже скаже що стого буде а далі верішуйте самі якщо тре то в преват

GT

» 25.03.2012 11:54 pm

GT написав:Можу дати номер майстра і він вже скаже що стого буде а далі верішуйте самі якщо тре то в преват
Вчора був на найвищій точці нашої країни горі Говерлі. По дороі спілкувався з людьми, і один з них виявився рибаком. Розказав прикру історію про зломаний спінін. Ходів би допомогти з порадою хорошого майстра.

Dimonchyk

Повідомлення: 30

» 28.03.2012 04:04 pm

ВОВ@Н написав:Бюджет на матч-штекер до 500грн.Наперед вдячний
Минулого року купив собі матчеву вудку Salmo Diamond Competition Match 4,2 m коштувала 420 грн на Краківському базарі , відловив сезон -- враження тільки позитивні ( фурнітура якісна , втулки кілець сидять міцно , коліна в стиках сторонніх звуків не видають , коротше кажучи за такі гроші -- хороша палочка ) ловив в основному карася, плотву , карпиків 500 - 1000 г. Серйозної риби ще наразі не доводилось виважувати . Так що, Вован, раджу те, чим сам ловлю ))))) Також раджу одразу і катушку купляти матчеву , вона позбавлена неприємних нюансів, типу закручування волосіні , в результаті зниження дальності закидування і купа "добрих" слів при її розпутуванні , також високе передаточне число дає можливість швидше вимотувати волосінь, при пустих підсічках , з дальньої відстані. В мене зараз Salmo Elite Match 350 грн. Все , що дешевше бачив , не сподобалось ...

Fish3r

Повідомлення: 37

» 02.04.2012 02:39 pm

Доброго дня шановні рибаки. На вашому форумі лише зареєструвався. От побачив повідомлення про матчеве вудилище Salmo. Вчора придбав також Salmo Diamond Competition Match 4.20 на Південному ринку, але можливості випробувати ще не було. На мою думку за таку ціну це оптимальний варіант. Ще придивлявся на Salmo Diamond Distance Match, але в неї тест 5-16, трошки маловато на рибку 600-1000гр. Як випробую отразу відпишусь. :f1:

xxxflopikxxx

Повідомлення: 4

» 02.04.2012 02:48 pm

xxxflopikxxx написав:Diamond Distance Match, але в неї тест 5-16, трошки маловато на рибку 600-1000гр.

Це на вудлищі написано його тест. тобто вагу оснастки яку воно добре закидає. А рибка 600-1000 гр. то для нього фігня, можна і 2000 тягнути якщо з розумом це робити. В мене також перша матчовка була салмівська (вже не пам"ятаю моделі). а з часом повівся на зовні крутішу і дорожчу JAXON, хоча за характеристиками вони однакові. А який тест в купленого матчевого вудлища?

Володимир Солтис

Повідомлення: 101

Поперед.Далі

Повернутись в Поплавок

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей