Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Матчева ловля

Мах, штекер, матч, болонез

Re: Матчева ловля

» 14.06.2012 11:06 am

Маю Шимано Алівіо 3.60м. і Джексон 4.20м. Мені на коротке шимано ловити зручніше. Може тому що більше ніж на 20м. не кидав, дальше просто небуло потреби. Ловив на озерах де треба закинути дальше ніж 20м. - то переходив вже на фідер. Звичайно дуже добре було би якби ти зміг спочатку спробувати половити на матч, якщо він є в твоїх колег і вони тобі його дадуть хоча би на одну рибалку, ну хоч довжину вудлища для себе спробувати і його стрій в роботі. Взагалі довжина матчевого вудлища 4.20м. рахується більш розповсюдженою і універсальною, хоча інколи кожен сам для себе робить якісь винятки.

Володимир Солтис

Повідомлення: 101

» 14.06.2012 11:11 am

Володимир Солтис написав:Маю Шимано Алівіо 3.60м. і Джексон 4.20м. Мені на коротке шимано ловити зручніше. Може тому що більше ніж на 20м. не кидав, дальше просто небуло потреби. Ловив на озерах де треба закинути дальше ніж 20м. - то переходив вже на фідер. Звичайно дуже добре було би якби ти зміг спочатку спробувати половити на матч, якщо він є в твоїх колег і вони тобі його дадуть хоча би на одну рибалку, ну хоч довжину вудлища для себе спробувати і його стрій в роботі. Взагалі довжина матчевого вудлища 4.20м. рахується більш розповсюдженою і універсальною, хоча інколи кожен сам для себе робить якісь винятки.

Согласен! Мне прижилось 3,90м! До 40 метров 10гр поплавком можно шмальнуть, дальше нет потребностей, да и сидеть на таком расстоянии в глаза баловаться поплавком напряжно)

Karpusha

Повідомлення: 13

» 07.07.2012 12:20 pm

Всім привіт ! Запитання до знаючих , де у Львові можна придбати телематч вартістю до 500 грн.? У Львові буваю рідко та і часу мотатись по магазинах дуже нема ...Буду вдячний за будь-яку інфу ( магазин , моделі , особиста думка :) ) причина вибору телематча , проста - беру як варіант для незапланованих виїздів , або рибалок на 2-3 год.(такі в мене часто трапляються, щоб вудка була напоготові :) )

Fish3r

Повідомлення: 37

» 10.07.2012 09:27 pm

Fish3r написав:Всім привіт ! Запитання до знаючих , де у Львові можна придбати телематч

На мою думку "телематч" - це вже не матч а така собі трошки вже фігня, але то тільки моя думка. Якось років 5 назад коли собі шукав матчеву вудку то продавці щось подібне ніби показували. Але до справжньої матчевої штекерної вудки їм як від нас до китаю пішки. Я маю ще і звичайну махову телескопічну вудку "Energoteam" в якої кільця поставлені високо як в матчевій.
Це дозволяє ну при великій потребі поплавок на 5 гр. закинути до 15 м. На довжину тої вудки 5 м. є всього 6 кілець: по одному на кожній секції і один повзунець нижче тюльпана. Це дуууже мало. Але інколи користуюсь щоб закинути снасть трохи дальше ніж звичайним махом. Хіба шукати вудку на короткий склад щоб було більше секцій і відповідно більше кілець. Цю вудку я купляв на "Південному" за 250 гр. п"ять років назад. Скільки таке чудо коштує зараз не знаю бо просто вже не цікавлюся.
Приєднані файли
0005.jpg
Ось такі там кільця

Володимир Солтис

Повідомлення: 101

» 11.07.2012 08:33 am

Володимир Солтис написав: до справжньої матчевої штекерної вудки їм як від нас до китаю пішки.

Згідний на всі 100 :) маю матчеву Salmo Competition Match , чудова вудка , ловлю нею 2 роки і задоволений неймовірно . Але бувають такі виїзди на кілька годин , або навіть годинку на ставку біля роботи посидіти через обід ( тоді штекерну матчовку розкладати і складати трошки напряжно і дорогоцінний час забирає :? ) , тому і шукаю телескоп , щоб завжди напоготові був :f1: А в решту випадках ловлю виключно штекерною матчовкою :wink:

Fish3r

Повідомлення: 37

» 04.03.2013 07:05 am

Володимир Солтис написав:Це дозволяє ну при великій потребі поплавок на 5 гр. закинути до 15 м. На довжину тої вудки 5 м. є всього 6 кілець: по одному на кожній секції і один повзунець нижче тюльпана. Це дуууже мало.

Так це класична болонка, а не телематч. У телескопічного матча додаткових кілець-повзунків і колін більше, довжина менша.
Телематч так само як і всі теле-...пікери/фідери/спінінги ясно що програють штекерним варіантам по строю, вазі і в діаметрі. Але мають один плюс - компактність і транспортну довжину.
В нас мабуть є сенс глянути на Шиманки, наприклад Shimano Vengeance Tele Match в Хаті рибака і на Валовій, у Флагмані спитати MILO Canna Chromium Telematch. Ну а щось просте - тоді да, по базарам.

Pavel K
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2777

» 13.07.2013 02:30 pm

Так тут нужно выбирать между весом, строем и удобством хранения/транспортировки
Некоторые рыбаки, например крымские, которым приходиться быстро собираться и переезжать на другое место ловли из-за нахождения там рыбы в данный момент, предпочитают исключительно телескопические варианты удилищ, так как это энонимия времени и нервов

aquatory

Повідомлення: 1

» 13.05.2014 08:39 am

Воскресный день посвятил тестированию матчевого удилища SPEEDMASTER AX MATCH 450 FA от SHIMANO. При транспортировки , бланк надежно защищен стильным жестким тубусом , который входит в комплект поставки.
Катушкодержателиь Fuji надежно зафиксировал мою Ryobi Ecusima 2000.
Основная леска Trabucco Match Sinking S-Force диаметром 0,18 , поводок PRESTON REFLO POWERLINE - 0.09mm. Поплавок Multi Insert Wagglers 16gr от GARBOLINO, фиксированная оснастка. Насадка - только опарыш .
Дистанция ловли 45 метров , глубина 2 ,2 метра , течение ветровое , ветер боковой , порывистый 3 - 4 м/с , иногда до 6 м/с .
Рыбалка планировалась на леща и крупного подлещика с дальней дистанции , но на прикормку встал крупный карась (средний вес 650 грамм) , поэтому новой матчевке и мне пришлось поработать в напряженном режиме. В месте ловли много зацепов и подводных булыжников , если дать фрикционом катушки немного свободы рыбе , то срез тонкого поводка не миновать. Необходима удилка , которая практически без участия маневра катушкой , удержит крупную рыбу на тонкой леске и позволяет форсировать вываживание с дальней дистанции. SPEEDMASTER справился с поставленной задачей на отлично с плюсом. Карась в отличной форме , рывки мощные и бланк гнется в дугу , вываживание неимоверно эмоциональное.
Дополнительных плюсов от роста в 450 не заметил , одинаково кидает и в росте 420 см. Кольца , бланк , рукоять сбалансированы идеально и заброс на 60 метров - легко , без свиста.
Удилище очень высокого класса и альтернативы еще пока не встречал.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

chinta

Повідомлення: 194

» 29.05.2015 08:57 am

Користуюсь у поплавочній ловлі матчем Flagman SENSOR CARP MATCH з тестом 5 - 15 гр і болонко NEW HUNTER 400 тест 10-30гр, на флагмані катушка Salmo Diamond SPEED MATCН на болонкі Конгер. При моїх умовах ловлі корпа і карася повністю влаштовують, карпа в районі кіля вяже відмінно, на болонку попався 3,5-ю кг карп - справився!
Підскажіть будь ласка рецепти прикормок для ловлі крупного каряся і карпа матчом на заросшому очеретом водоймі! буду вдячний!

Дядя Ваня

Повідомлення: 12

» 17.06.2015 10:30 pm

Друзі, маю спін Favorite Absolute, з нього можна зробити матчеву вудку?)
Тест 5-15, довжина 220см.

sam3c

Повідомлення: 47

» 18.06.2015 07:51 am

То невідомо що вийде. Пульнути огружений матчевий поплавок якось можна буде, але іменно якось. Довжина матчевого вудилища має бути хоча б 4,20 м і кільця довголапі. Чи воно вартує спін псувати?

Pavel K
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2777

» 18.06.2015 08:32 pm

грн
sam3c написав:Друзі, маю спін Favorite Absolute, з нього можна зробити матчеву вудку?)

Можна спробувати але обовязково"скользяшчий" монтаж з бісеркою і стопорними вузлами

Gerba

Повідомлення: 82

» 08.07.2015 08:28 pm

Отже бісер (леска 0,16 )деколи проскакуе через стопорний вузол , вяжу два і все окей.Хочу запитати чи е яка приспособа замість бісеру шоб поставити основну леску 0,14

Gerba

Повідомлення: 82

» 28.07.2015 12:22 pm

Gerba написав:грн
sam3c написав:Друзі, маю спін Favorite Absolute, з нього можна зробити матчеву вудку?)

Можна спробувати але обовязково"скользяшчий" монтаж з бісеркою і стопорними вузлами

Дякую за пораду, але певно прислухаюсь Pavel K і буду ловити покищо маховиком)
Pavel K написав:То невідомо що вийде. Пульнути огружений матчевий поплавок якось можна буде, але іменно якось. Довжина матчевого вудилища має бути хоча б 4,20 м і кільця довголапі. Чи воно вартує спін псувати?

sam3c

Повідомлення: 47

» 06.12.2015 10:33 pm

Привіт.За зиму вирішив скласти матчевий комплект.В переважній більшості рибалок використовую фідер, але інколи є такі умови,що потрібен поплавок.Тому хочу купити телескопічний матч(з всіма мінусами знайомий), для мене тут велика перевага можливість транспортування з оснастками...Катушка вже є http://flagman.kiev.ua/index.php/2010-10-06-07-30-17/category/3672-katushka-flagman-squadron-feedermatch.Тому порадьте якийсь телескоп і все що потрібно для початку...Дякую

scorpion2106

Повідомлення: 214

Поперед.Далі

Повернутись в Поплавок

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей