Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Поводки, скрутки, безвузлівки та ін.

Чохли та тубуси, Поляризаційні окуляри, Відцеп, Поводки, скрутки, безвузловки та інші

Поводки, скрутки, безвузлівки та ін.

» 28.03.2008 02:48 pm

to Mishka Поводок-скрутка - це металевий поводок з кільцем?
1-0006-3.jpg
Знайшов в неті таку фотографію

fisher

Повідомлення: 332

Re: Воблери

» 28.03.2008 03:34 pm

2 Mishka,
мені здається, що металевий поводок-скрутка буде негативно впливати на гру воблера, чи ні?
Я завжди вкористовую мякі вольфрамові поводки( трітот або конгер) покищо нарікань не було.

Shurik

Повідомлення: 348

» 28.03.2008 04:26 pm

Shurik написав:2 Mishka,
мені здається, що металевий поводок-скрутка буде негативно впливати на гру воблера, чи ні?
Я завжди вкористовую мякі вольфрамові поводки( трітот або конгер) покищо нарікань не було.

все залежить від воблера (вага, розмір,...) і розміру скрутки (довжина повідка, товщина дроту),

Для УЛ я використовую або скрутку (в довжину приманки з гачками ) із гітарної струни №1, максимум №2, або прероблені пружні повідки. На гру воблерків від 2гр. майже не впливають, Завідне кільце знімаю. Зі скруткою краще боротись з захльостами приманки за шнур.
Але найбільше мені подобається поводки саморобні з поводкового напівпружного матеріалу (скрутка тоненьких проводків) з застьожко два нулі Овнер(помоєму), Але ставлю все це переважно на щуко небезпечних напрямках. Для окуня, білої риби найкраще без поводка.

РС. Доречі прочитайте будьласка тему раніше або пошукайте, на сайті це вже обговорювалась, помоєму і не раз.

Solt

Повідомлення: 305

» 28.03.2008 04:50 pm

Solt написав: обговорювалась, помоєму і не раз.

Ага, але в основному про флюо... :)

Знайшов на одному з форумів:
"Поводок должен быть жестким, из "струны" и длинным. Чем длиннее-тем лучше. На джиге особенно длинный, если есть жаба. В момент поклевки она всем хайлом заедает приманку и тут уж если повезет продернуть приманку-тогда хорошо, иначе срез неминуем. У меня подавляющее большинство срезов именно на поклевке.
Про воблеры позже. Цейтнот

Воблеры.
Я уже песал в креативах про воблерные поводки, по-этому, тезисно:
-большой воблер-большой и толстый поводок. Атака жабы более размашиста, толстая проволока предохраняет от прорезания плетенки.
-длина поводка всегда длиннее воблера. Даже когда нет щуки она почему-то повляется и отъедает воблер. (со слезами вспоминаю 1091 на поводке 7-8см).
-мелкие воблеры-тонкие струнные поводки. размер такой, чтобы не топил воблер, регулируется удалением носового заводного кольца. Лучше чуть больше длины воблера. Правда, разные воблеры по-разному реагируют на поводки, некоторым пох, как риджу, MFR, и пр. а некоторые очень болезненно. Так что, будте внимательны. Почему струна? Нет лишних застежек и лишнего веса. Это актуальнее длины. жесткий-на игле не сказывается, если правильно подобран размер, а вот перехлестов меньше."

P.S. Для себе зробив висновок - з поводками все не так однозначно, буду і дальше експерементувати в даному напрямку

Shurik

» 31.03.2008 10:33 am

По СС-мінноу.
Ви якщо не потратите часу на вивчення воблера- так і наловите риби.
Реально він іде до 20-30 см під поверхнею води ( та і на коробці все написано).
Про втрату Хардкорів- у всіх буває, треба до цього ставитися спокійніше :)
Скрутки викладені на фото- неправільні.
Правільна скрутка повинна бути сплетена косичкою, а в тих, що на фото одна накручена на другу.
Тому вушко буде "затягуватися" під нагрузкою, та і скрутити- розкрутити буде важко.
На гру жодної приманки в мене скрутка не впливає. (я їх роблю по 5-6 см) . Жодної- в т.ч. рідж 35, кобун 20 мм., і т.д.
Для риби наявність поводка також не критична.
Роблю з "польовки" (дріт, який використовувався для проведення телефонних ліній чорного кольору).

mishka

Повідомлення: 658

» 31.03.2008 06:15 pm

mishka написав:По СС-мінноу.
На гру жодної приманки в мене скрутка не впливає. (я їх роблю по 5-6 см) . Жодної- в т.ч. рідж 35, кобун 20 мм., і т.д.
Для риби наявність поводка також не критична.
Роблю з "польовки" (дріт, який використовувався для проведення телефонних ліній чорного кольору).

Хотілось би побачити фото таких поводочків, 8) пробував сам з струни робити, получається, але щось в душі віри до них нема :| ............

ukbobik

Повідомлення: 74

» 31.03.2008 09:18 pm

хочу прикупити воб , тут на форумі на нього вже ловили ,вот наприклад рибак який написав пост перед мною, може хтось таким ловив - але чи є такий у Львові в магазинах http://www.badger.ru/shop/catalog/fishing/bait/vobler/heddonnew/x9230/.

v.pavlo
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 296

» 31.03.2008 10:34 pm

Щоб перевірити якість власної скрутки достатньо зафіксувати поводок замість приманки до штирчачого у вас дома цвяха (я впевнений що такий знайдеться) і привязати до другого кінця вашим улюбленим вузлом вашу робочу нитку чи ліску. Плавно тягнем зі всієї сили і бачимо картину що відбуватимется при мертвомову зацепі, тоді чітко видно хто круче поводок чи ліска.(я деколи замість ліски розрив якої я і так завжди знаю чіпляв безмін і визначав абсолютний максимум міці скрутки, рекомендую)

В мене струна №2 не особливо охайно скручена на 5-6 оборотів витримує розривне навантаження 15-16кг,буває брак - всього 12 (сумніваюсь що хтось крім мене користується шнуром з таким тестом).
Єдине що після близької до максимуму ваги деколи скрутка зтягується і поводок можна викидати, але за 50-60 обривів 2007р скрутка підвела 1 раз і то причина у власній дурості - ну дуже явний брак був.

№1 я не тестував але шнур з реальним розривом 4кг її ні разу ще не розкрутив і навіть натяку не було(плаваючий ММ38 грає з таким 5см поводком аж бігом і окунь не жаліється ваще).
Поводок з першої струни має діаметр коло 0,15-,20мм. Ліску грубшу за 0,2 до нього чіпляти не варто бо втрачається міцність вузла на ній (!)

Всім кого цікавить суть питання рекомендую статтю кузьміна "еті остриє, остриє зуби"(я вже один раз на форумі давав на неї лінк, і тема вже обговорювалась двічі). В кого є гугл той всьо знайде. Але не обовязково приводити тут цитати з статей і з інших форумів. Гуглом всі вміють користуватись і кому що треба той собі читає і так, а перечитувати отово всьо і вникати часу невистачає. Краще передати зміст своїми словами, коротко і по суті. Якщо думка не наша а чужа треба це зазначати.

BITR

Повідомлення: 781

» 01.04.2008 08:41 am

IMG_2569.jpg
IMG_2568.jpg

Пользуюсь вот такими поводками. Длинна зависит от приманки и условий ловли, вместо заводного кольца можно ставить вертлюжок.

Boss

Повідомлення: 153

» 01.04.2008 06:11 pm

Оцінив переваги мягкого матеріалу.Купив в ХР за 50 грн 10 метрів.Спочатку довго підбирав вузол,а потім звичайна петля і нормальок :D Роблю поводки будь-якого розміру з вертлюгами потрібного розміру.

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2464

» 01.04.2008 07:40 pm

2 Mishka

Дякую за інформацію :) Поїду шукати струну або польовку

Shurik

» 01.04.2008 08:46 pm

Shurik написав:2 Mishka

Дякую за інформацію :) Поїду шукати струну або польовку

Полевку можеш найти на Торпедо либо на радиобазаре :)

Boss

Повідомлення: 153

» 01.04.2008 09:23 pm

2 Shurik&all
з поводками все однозначно :) - тільки СКРУТКА, або взагалі без поводка :) ні однієї переваги мякого матеріалу перед жорсткою струною не бачу, хоча тролінгістам можливо більше підходить і мякий поводковий матеріал ...
skrutka.jpg

tosi

Повідомлення: 1419

скрутка

» 12.04.2008 08:33 pm

2 tosi
Скажіть будь-ласка, як правильно зробити скрутку з польовки. В мене вона получилась, як на вашому фото, але при навантаженнях скрутка розкручується :( Може робив щось не так як треба :oops:

Shurik

» 12.04.2008 08:45 pm

Думаю Толік буде не проти - обовязково нарешті почитай статтю КК:http://www.fishpro.org/modules.php?name=News&file=article&sid=424

90% що ти зробив за мало витків, 9% - дріт недостатньо пружний і для скрутки не годиться (в цьому випадку прийдеться робити так як у boss), 1%-х.з.

BITR

Повідомлення: 781

Далі

Повернутись в Аксесуари для ловлі спінінгом

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість