Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Венгерська короткошерста лягава або просто Віжла

Re: Венгерська короткошерста лягава або просто Віжла

» 18.08.2008 07:19 pm

Народ прошу поради, бо бачу що має мій Граф трохи страх до стрілу, тому чекаю рекомендацій :? :!: :?:

Ihor

Повідомлення: 243

» 18.08.2008 08:12 pm

Це тобі повинні собачатники допомогти обов"язково :!:

Арго
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 3837

» 19.08.2008 12:24 pm

Я свого привчав до пострілу в процесі полювання - тобто, коли він був в роботі (стійка, вилітає дичина і т.д.). Він тоді в азарті і на постріл не реагує взагалі... Не брав його туди, де планувалось скупчення народу і інтенсивна стрільба, тому спочатку ходив з ним один і тільки в поле... Тоді собака усвідомив, що постріл і дичина - це взаємопов'язані речі... Якщо собака молодий, при полюванні на качку на перельоті він ще не все добре розуміє, не пов'язує качку, що летить, із дичиною (він качки взагалі може і не бачити), і нюх йому в даному випадку зовсім не допомагає, тому, швидше за все, ти його настрашив, якщо вистрілив по качці, коли він "розслаблений" десь крутився біля тебе... Я б радив наразі його не брати на перельоти, а пополювати з ним з підходу, щоб "обстріляти" :) собаку в процесі його безпосередньої роботи...

Muk

Повідомлення: 559

» 19.08.2008 08:23 pm

Я б радив наразі його не брати на перельоти, а пополювати з ним з підходу, щоб "обстріляти" собаку в процесі його безпосередньої роботи...
...,я не собачник,але думаю,що в даному випадку це самий правильний варіант,Ти маєш час попробувати і зробити висновки. :? :(

Арго

» 20.08.2008 09:12 am

алеж я не стою практично я лізу з ним в камиш , стаю на плеса де нема мисливців ну короче стараюсь омсинати скупчення! Та й де там вже тягнути 10 місяць йому :?

Ihor

Повідомлення: 243

» 20.08.2008 10:42 am

Я думаю що твій Граф на качку, що летить, не реагує ніяк (мій на літаючих ще не реагує зовсім)... Тому в більшості випадків постріл для Графа являється несподіванкою, до якої він не готовий... Налякаєш дуже сильно собаку - будуть великі проблеми, я таке вже бачив - собака втікає додому, чи до машини, і нікуди більше не йде, сидить і труситься :( , в такому випадку потрібно буде дуже багато часу і сил, щоб привчити пса до пострілу...

Пожертвуй декількома "повноцінними" полюваннями і попрацюй для собаки, а не для себе... :) За це потім Граф тобі віддячить, і найкращі полювання з ним в тебе будуть ще попереду :wink:

Muk

Повідомлення: 559

» 21.08.2008 10:29 am

Ігор!Мик правильно говорить.Не спіши :!:

Арго

» 13.11.2011 11:47 am

Ігоре, вони всі якісь перепужені.... у мене також є лягава. вона досить розумна, можна сказати, що розумніша від вівчарки в інтелектуальному плані... мякосердечна, образлива, дуже вибаглива до їжі. крім мяса нічого зараза їсти не хоче, вона буде голодувати, але її миска буде повна.

myroslava

Повідомлення: 1

» 15.11.2011 01:53 pm

Гонору в неї деже багато.Таку на виховання до Санича і гонор зникне дуже скоро :!: :D

Арго

Поперед.

Повернутись в Мисливські собаки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей