Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Західносибірська лайка

Re: Західносибірська лайка

» 14.04.2010 09:18 pm

Арго написав:http://www.layka.e2e.ru/Це не я писав і не я вимислював,а якщо є претензії до автора то відстоюй їх,але обгрунтовано :!: Про нахоження лайки в полі ніхто навіть не вів розмови,розмова була про наявність в полі хоть якоїсь мілкої звірини.В лісі зараз звірина яка б була інтересна лайці майже відсутня до кінця квітня,а чому здогадайся сам,якщо ти мисливець та і знаходження собаки зараз в лісі небажане,не заборонене,а власне небажане,щоб не шкодити звірині догляду за малюками і підготовці до їх появи Це правило дотримують всі мисливці-собачатники.:!:

Автор написав поверхнево ( це на його совісті), а ви на нього посилаєтеся, як на істину в першій інстанції (думку свою не висвітлюєте). :-/ Яка це по-вашому дичина цікава для лайки з лісу перебралася в поле?! Підскажіть будь-ласка, звісно, якщо ви мисливець?! :-D :-D :-D

Vitallik

Повідомлення: 100

» 14.04.2010 09:31 pm

Щось тебе заклинило :!: :D Де ти вичитав про дичину яка перебралась з лісу в поле :D Було це
Досить інтересна публікація про лайки. Стаття дає повне представлення про лайку як собаку,як сторожа,як мисливця і т.д.Дає чітке тлумачення її універсальності як в житті так і полюванні З цієї статті видно,що для неї цікаво всюди хоч то ліс,хоч то поле і власне в її роботі відсутній кордон можливостей
і таке
ЇЇ зараз в поле,там більше руху і тваринного життя
І досить флудити.Все лишнє після ознайомлення буде видалене :!:

Арго
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 3837

» 15.04.2010 12:36 am

Порівнювати дві різні породи, з різними даними і різним призначенням нема сенсу. Це як вирішувати вічне, дитяче питання: "Хто сильніше, Сталоне чи Шварцнегер?"
Але думаю, що лайка на охороні справлятиметься з завданням не гірше, ніж німецька вівчарка на полюванні, а можливо й краще. :)
Я не хочу мати сторожового собаку породи лайка :!: Мені потрібен друг і помічник на полюванні.

В мене західносибірська лайка. Звати Фред. 2,5 роки.
Брали з батьком на зайця, правда всього лиш два рази, гарно спрацював на підйомі, а потім на доборі підранка, що не могло не потішити. А так в основному - це загонні полювання на кабана та козла. Спеціально не натаскували, як і описано в статті, просто взяли на полювання з досвідченою лайкою. На останньому полюванні завернув козла в загін, коли той прорвався через лінію загоничів, і з притаманим лаєм погнав його на номера.
По обставинах так склалось, що вперше собака потрапила на полювання лише минулої зими, а тому вважаю його ще дуже молодим і дуже не досвідченим(впринципі як і себе :D ). Але перспективи є, а тому будемо розвивати.

d0x

Повідомлення: 238

» 15.04.2010 12:58 am

[quote="d0x"]Порівнювати дві різні породи, з різними даними і різним призначенням нема сенсу. Це як вирішувати вічне, дитяче питання: "Хто сильніше, Сталоне чи Шварцнегер?"
dOx,сильніший Кличко :!: діти про це давно знають :D :D
Якщо серйозно,то породи я не порівнював,я порівнював сторожів і лайка "гарний сторож" не мої слова :)
Про козла сильно звичайно,крутий в тебе пес,наші так не вміють :D :D

romaha

Повідомлення: 75

» 29.04.2010 12:18 am

В сусіда німецька вівчарка, мій справляється краще. (І курей не душить) :)
Доречі, колись почув, що наскана собака по качці буде полювати на домашню птицю. На качку я його не брав, та і сумніваюсь, що братиму, але все ж цікаво чи є така закономірність.
Мій будучи малим задушив одну курку, і після виховного процесу більше такого не робить. Хоча під час виходів на зайця, куріпок піднімає стабільно.

2 romaha
Знаю, що звучить смішно і неправдиво, але все відбувалось в мене на очах, тому і говорю. А мене в той час переповнювала гордість, що це мій друзяка біжить, та ще й голос подає) Звичайно, що пес крутий, він ж мій :D

d0x

Повідомлення: 238

» 29.04.2010 01:07 am

dox,та нема в моїх словах ніякої іронії,не бери вголову. :) Розказую сам,слухаю інших,жартую...так має бути :!:
На рахунок курей,то проблема ше та :D
Хитрішої і вреднішої породи,ніж лайка, в нас не було:коли на подвір"Ї є люди,то вона на курей навіть не дивиться.Тільки зайдеш в будинок або просто заховаєшся- пір"я літає скрізь :D
Такі досліди проводились не одноразово :!: :D

romaha

Повідомлення: 75

» 20.01.2011 03:11 pm

як думаєте:яка порода лайки краще працює по білці і куниці:РЄЛ чи ЗСЛ?

Юрка Качмарик

Повідомлення: 139

» 20.01.2011 03:18 pm

Знаю точно ! Дратхаар Ларс, власник - Віталік !!! Сам бачив :laugh1 :laugh1 :laugh1

Sanych

Повідомлення: 331

» 20.01.2011 03:42 pm

Sanych написав:Знаю точно ! Дратхаар Ларс, власник - Віталік !!! Сам бачив :laugh1 :laugh1 :laugh1

це відповідь на моє питання :?:

Юрка Качмарик

» 20.01.2011 03:59 pm

ЗСЛ немає рівних в цих полюваннях.Ознайомся сам https://sites.google.com/site/laikarticles/breed/rel/rel,https://sites.google.com/site/laikarticles/breed/zsl/zsl

Арго
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 3837

» 20.01.2011 06:33 pm

Та інтернет-це добре,але мені важливіша думка всіх форумчан.Може хтось замітив сам переваги,без розповідей і статтей в неті :)

Юрка Качмарик

» 20.01.2011 07:43 pm

В нас дуже мало мисливців відають перевагу даному полюванню, точніше рідкі екземпляри, напевно прийдеться тобі вдовільнитися нетом!

dudko

Повідомлення: 366

» 20.01.2011 08:01 pm

Всі певно женуться за мнєсом :lol: :lol: :lol:

Юрка Качмарик

» 20.01.2011 08:18 pm

Юрка Качмарик написав:як думаєте:яка порода лайки краще працює по білці і куниці:РЄЛ чи ЗСЛ?

Це ти так, щоб поговорити? Наразі популярні звірові собаки, якщо хочеш собі, то дивися на батьків, щоб в працювали по пушному. Порода то вже справа смаку.

Vitallik

Повідомлення: 100

» 20.01.2011 08:28 pm

Юрка Качмарик написав:Всі певно женуться за мнєсом :lol: :lol: :lol:

Як не банально, але і таких унікумів в нас багато :evil:

dudko

Повідомлення: 366

Поперед.Далі

Повернутись в Мисливські собаки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей